Strona 82 z 84 PierwszyPierwszy ... 327278798081828384 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,431 do 2,460 z 2509

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Ciężko mi się zgodzić z takim podejściem. Tzn. oczywiście, możemy wystawić drugi garnitur ale z zamiarem gładkiej wygranej, zakładając, że rezerwowi będą chcieli się pokazać a nie będzie co będzie
    Zakładam że nasi rezerwowi to jednak wyższy poziom niż Chrobry.

Legionista
    Też uważam że powinni zagrać ci co nie grali dotychczas, lub grali niewiele:
    Cierzniak - Hołownia, Wieteska, Astiz(Pazdan), Stolarski - Hammalainen, Radovic, Pasquato, Phillips(Antolic) - Kante(Eduardo), Kulenovic(Niezgoda)
    Nie wszyscy chyba są zdrowi z tych co wymieniłem, tzn.: Antolic, Niezgoda, Pazdan, Eduardo, ale być może się mylę, wtedy jest gotowa kadra na mecz w PP, niech pokażą co są warci.
    Jednak uważam że Sa Pinto nie zrobi rewolucji zbyt wielkiej, po to trenują ciężko na treningach by grę co trzy dni tolerować bez większego problemu i się uczyć grac co trzy dni. Zobaczymy co zrobi trener, jedno jest pewne awans jest obowiązkiem, niezależnie w jakim składzie.

Legionista
    Gotowi do gry co 3 dni pewnie są obecnie (chociaż ostatnio słabiej fizycznie wyglądają), ale taki mecz jak się trafia to naprawdę trzeba zrobić przegląd wojsk, odświeżyć parę nazwisk - dać im szansę pokazania, bo inaczej niedługo zapomnimy o czymś takim jak rywalizacja w zespole. A to niczemu nie służy.
    Rywal jest mega słaby, jedna ze słabszych ekip zaplecza ekstraklasy. Jeżeli Rysiek będzie się bał wystawić kilku rezerwowych, to niedobrze to będzie świadczyć o naszej ławce.

Hamalainen, Remy niech się ogrywa dalej, Wieteska, Stolarski, może Hołownia, Niezgoda mógłby wejść chociaż na pół godziny, Kante może (o ile nie ma przejebane u Pinto mocno).. parę nazwisk powinno zagrać z różnych powodów.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 04-12-2018 o 09:33

No i w tym meczu szansę powinien dostać Radovic, żeby wszyscy zobaczyli na co go aktualnie stać. Wszyscy, łącznie ze sztabem szkoleniowym. Bo treningi treningami, ale warunki meczowe najlepiej zweryfikują przydatność Rado.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    No i w tym meczu szansę powinien dostać Radovic, żeby wszyscy zobaczyli na co go aktualnie stać. Wszyscy, łącznie ze sztabem szkoleniowym. Bo treningi treningami, ale warunki meczowe najlepiej zweryfikują przydatność Rado.
    Prędzej od minuty zagra Hama.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Prędzej od minuty zagra Hama.
    Pewnie tez Phillips, raczej można się spodziewać, ze da odpocząć większości podstawowym zawodnikom przed meczem w Gdańsku.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Polsat Sport pokazuje mecz o 20.30.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Cho(L)ewa
    Jak ktoś da rade niech poratuje linkiem do meczu

Legionista Awatar Benek
    Ale ze Nie zmienił bramkarza na PP to jestem w szoku.

PS. Fajnie jakby Rado dostał szansę.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ale ze Nie zmienił bramkarza na PP to jestem w szoku.

PS. Fajnie jakby Rado dostał szansę.
    Wymóg młodzieżowca w PP zapewne za tym stoi. Wieteska i Stolarski się jeszcze łapią? Jeśli nie to był wybór między Majeckim a Szymańskim.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Majecki - Stolarski, Remy, Wieteska, Hlousek - Vesovic, Philipps, Cafu, Kucharczyk - Hammalainen, Kulenovic rezerwowi: Cierzniak, Jędrzejczyk, Pasquato, Martins, Radovic, Szymański, Kante.
    Też zdziwiony jestem że nie Cierzniak, no ale Sa Pinto wie co robi, tak czy siak, optymalny secenariusz 2-0 w I połowie, zmiany i dograć spokojnie mecz bez kontuzji.

E: Szkoda że Hołownia nie gra za Hlouska, który gra prawie wszystko, wtedy by mógł dać pograć Cierzniakowi. Nie wiemy wszystkiego, może Hołownia jakaś kontuzja ?
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 05-12-2018 o 19:41

Cytat Zamieszczone przez Cho(L)ewa Zobacz posta
    Jak ktoś da rade niech poratuje linkiem do meczu

https://www.youtube.com/watch?v=nUcz_y2mrNE

Legionista Awatar Marcino
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Też zdziwiony jestem że nie Cierzniak, no ale Sa Pinto wie co robi, tak czy siak, optymalny secenariusz 2-0 w I połowie, zmiany i dograć spokojnie mecz bez kontuzji.
    Nie może grać Cierzniak, bo musimy wystawić Majeckiego ze względu na przepisy o obowiązkowym wystawianiu młodzieżowca w Pucharze Polski...
    Swoją drogą, to identyczny przepis wchodzi niedługo do ekstraklasy

Legionista Awatar Jestem
    Matko co za asysta!

p.s. Dwa drewna według niektórych zrobiło bramkę na poziomie nieosiągalnym dla większości drużyn w RP!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Chmielo
    Jodłowiec wróć! Ten zespół strasznie cierpi.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Sa Pinto wie co robi, tak czy siak, optymalny secenariusz 2-0 w I połowie, zmiany i dograć spokojnie mecz bez kontuzji.
    Prorok jakiś ?
    Ronald -> Ronaldo -> Ronaldinho

Legionista
    Jak ja nie znoszę Pasquato to dla mnie Masłowski bis, człowiek widmo, nic nie daje tej drużynie, masakra jakaś, mam nadzieję że w zimie odejdzie, szkoda pieniędzy płacić takiemu komuś, lepiej puścić by było jakiegoś chłopaka z rezerw.

Legionista Awatar Raffels
    Radovic do 1 składu!
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Hejt na Miro za 3 2 1...

Edit:
    A nie mówiłem

Za Bogusia by to strzelił a za pudla to wie, że jebac.

Ostatnio edytowane przez Kijek ; 05-12-2018 o 22:07
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Hejt na Miro za 3 2 1...

Edit:
    A nie mówiłem

Za Bogusia by to strzelił a za pudla to wie, że jebac.

Na ten moment największym hejterem Miro okazałeś się Ty, insynuując, że jest kurvą sabotującą naszą Legię.

edit:
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Za Bogusia pewne 0:3/0:4 a za loczka oby bez dogrywki przez Gdańskiem.
    Ale, że wprost napiszesz, że za Miodka jest tak samo dobrze jak za Bogusia, to się nie spodziewałem.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

coraz chudszy Awatar Kijek
    Asysta

Dawaj Miro jeszcze brameczke i uwalisz hejterkow.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    widać, że w podstawowym grają najlepsi (a czasem bardziej perspektywiczni)
    teraz przegląd rezerw, kwasów nie powinno być

Rado ukradł Kulenoviciowi asystę, a sędzia **** gola...

Legionista Awatar Gabro
    Cafu Pan Piłkarz.

Legionista Awatar so(L)dier
    Cafu udowadnia po raz kolejny że jest warty wykupienia - mam nadzieję że tak się stanie

szkoda że Kulenovic nieuznana bramka, trochę drewniany ale widać że się starał i nabrał pewności przez to że trener na niego stawia

Legionista Awatar Benek
    No i git Puchar jest Nasz!
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez werolka11 Zobacz posta
    Sprzedal dusze szatanowi!!!

Zapraszam do siebie http://zgrzeszmy.ovp.pl
    Zapraszam do opuszczenia forum.
    Ronald -> Ronaldo -> Ronaldinho

Legionista
    Wykupić Cafu za wszelką cenę, zwalniać z kontraktów, bo dzisiejszy mecz zweryfikował boleśnie kilku zawodników: Pasquato, Radovic, Hamalainen. Philippsa jest dość młody jeszcze, może jako zmiennik, ma jeden atut doskonałe pasy i przerzuty od czasu do czasu, gdy gra popisuje się nimi. Ale czy to nie za mało ? Kante niby na ławie, ale nie dostał szansy, w lidze zazwyczaj po za kadrą, to chyba tez oznacza "pocałunek śmierci" od Sa Pinto. Kilku innych zawodników nawet z I-ligowcem nie było na ławie: Malarz, Astiz, to jasny sygnał, że to ich ostatnie chwile. Nie dostał szansy Hołownia, jeśli nie ma urazu, a jest naturalnym zmiennikiem Hlouska i nawet w takim meczu mając w perspektywie ważny mecz w weekend, nie dał pograć Hołowni, by Hlousek odpoczął, a przy okazji mógł załatwić sprawę młodzieżowca. A tak musiał grac jako młodzieżowiec Majecki, co zablokowało szansę gry Cierzniaka, a była to super okazja by Cierzniak po kontuzji rozegrał mecz. To też jasny sygnał dla mnie, że Hołownia na sprzedaż, albo na wypożyczenie idzie w zimie.
    Podsumowując, awans, jest, łatwa wygrana jest, obyło się bez kontuzji, mecz dał chyba kilka odpowiedzi jaki los czeka kilku zawodników. Same plusy, teraz czas szykować się na mecz w Gdańsku.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 05-12-2018 o 22:40

Legionista
    Jakby nie patrzeć Rado ma tyle samo goli i asyst co Szymański.
    Kijek daj już spokój czas Rado i Malarza po prostu minął. Loczka też nie lubię ale bez przesady trochę obiektywizmu

Uprawnienia umieszczania postów