Strona 79 z 81 PierwszyPierwszy ... 296975767778798081 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,370 z 2420

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Legionista Awatar bloniaq
    Ja rozumiem frustrację, ale może jednak kurva dałoby się powstrzymwać od pisania tekstów że nasz klub jest dymany?
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Swoją drogą ciekawa rzecz, pamiętacie jak rok temu ,, eksperci " zachwycali się Górnikiem Zabrze jak to stawia na młodzież.
    Legia: Majecki-Stolarski-Wieteska-Kulenovic-Szymański-Nagy a w obwodzie Niezgoda. Słyszał ktoś coś że Legia stawia na młodzież?
    Zaraz wyjdzie Roman Kołtoń ps Kołtinhio i będzie piep.... jak to Lech ma zdolną młodzież....

Legionista
    Nie, ale można było usłyszeć za jakie to ciężkie pieniądze został ściągnięty np Antolic i jaki skandal, że tak gra.

Ja w ogóle nie rozumiem - typ jest reportażysta (Kowalski), robi krótkie materiały, często ironiczne trochę, a teraz dostał mecz do komentowania? Ktoś dostał sraczki?

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Nie, ale można było usłyszeć za jakie to ciężkie pieniądze został ściągnięty np Antolic i jaki skandal, że tak gra.

Ja w ogóle nie rozumiem - typ jest reportażysta (Kowalski), robi krótkie materiały, często ironiczne trochę, a teraz dostał mecz do komentowania? Ktoś dostał sraczki?
    On często komentuje mecze . Odkąd Polsat ma LM i trzeba komentować 6 spotkań na raz to chyba tylko polsatowskie sprzątaczki nie komentują spotkań .

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Przytoczysz przepis?
    Jakby wygarnął ręką, a potem wpadł w bodajże Kucharczyka, też ewidentny karny?
    Szli obaj do piły, bramkarz był pierwszy, bo wybił.
    Az tak pojebane przepisy zrobili?
    Analogicznie gdyby sytuacja miała miejsce np na środku boiska, gdzie zawodnik wybija piłkę przez nogi, odgwizdany byłby rzut wolny. Czym, więc różni się sytuacja, która miała miejsce w polu bramkowym, od tej przytoczonej przeze mnie.
    Pytanie czy na pewno też bramkarz pierwszy wybił piłke, bo nie jestem przekonany.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Antares

Przecież Polsat do komentowania meczów ma tylko Borka i teraz Smokowskiego. Reszta z Kowalskimi i Feddkami na czele się do tego nie nadaje. A oni komentują nie tylko PP, ale też mecze LM i to te nie najgorsze... Feddek komentował np. Totki-Barca, a Kowalski Barca-Inter. Już o ich ekspertach z tym Prusikiem na czele to nie ma co gadać, do tego Wichniarki, Dziekanowskie, Łapińskie... Dobrze dla ligi się stało, że zostaje w NC+.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Przecież Polsat do komentowania meczów ma tylko Borka i teraz Smokowskiego. Reszta z Kowalskimi i Feddkami na czele się do tego nie nadaje. A oni komentują nie tylko PP, ale też mecze LM i to te nie najgorsze... Feddek komentował np. Totki-Barca, a Kowalski Barca-Inter. Już o ich ekspertach z tym Prusikiem na czele to nie ma co gadać, do tego Wichniarki, Dziekanowskie, Łapińskie... Dobrze dla ligi się stało, że zostaje w NC+.
    Na wszystkich tez czeka pyszny posiłek, a i w skrótach, więcej gadania niz samych skrótów.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Legia: Majecki-Stolarski-Wieteska-Kulenovic-Szymański-Nagy a w obwodzie Niezgoda.
    W którym? Kaliningradzkim?

Legionista
    Musiał powinien być natychmiast odsunięty od spotkań Legii, to samo te tłuki od Varu.

Legionista
    Brawo za te serię jedenastek. Naprawdę ani przez chwilę nie było wątpliwości kto ja wygra. W pełni zasłużony awans.

Legionista Awatar Jestem
    Malutki plus dla komentatorów: widzieli piłkę w bramce po wolnym Lopeza oraz nie mogli za nic znaleźć uzasadnienia braku karnego po faulu na Kuchym. Poza tym w ogólnej ocenie nie płakali, że Piast nie miał farta i bardzo chwalili Radka. Fakt, że zaczęli być w miarę obiektywni dopiero w dogrywce ale Polsat nie zaryzykował wystawienia Bożydara bo trzy czwarte Polski by protestowało po transmisji za nazbyt prolegijne komentowanie
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Malutki plus dla komentatorów: widzieli piłkę w bramce po wolnym Lopeza oraz nie mogli za nic znaleźć uzasadnienia braku karnego po faulu na Kuchym. Poza tym w ogólnej ocenie nie płakali, że Piast nie miał farta i bardzo chwalili Radka. Fakt, że zaczęli być w miarę obiektywni dopiero w dogrywce ale Polsat nie zaryzykował wystawienia Bożydara bo trzy czwarte Polski by protestowało po transmisji za nazbyt prolegijne komentowanie
    a Bożydar jest prolegijny? Przecież jak on komentował pamiętny mecz Legii ze Spartakiem.. Bardziej jest zajarany golami Messiego czy CR w Realu niż jak Janek Gol strzelił na 3-2..

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    W którym? Kaliningradzkim?
    Krasnodarskim.....

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Przytoczysz przepis?
    Jakby wygarnął ręką, a potem wpadł w bodajże Kucharczyka, też ewidentny karny?
    Szli obaj do piły, bramkarz był pierwszy, bo wybił.
    Az tak pojebane przepisy zrobili?
    Pomijając wszystko to po interwencji bramkarza Kuchy miał jeszcze szansę ( może niewielką ale miał ) dobiec do piłki która była w boisku ale został przewrócony . Dobry tytuł w Superaku : "Puchar Polski: Legia pokonała Piasta i VAR. Majecki bohaterem w rzutach karnych."

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Czekajcie bo ja czegoś nie rozumiem. Jak Bożydar komentuje nasz mecz to jest płacz i protesty, a Polsat dla "świętego spokoju" nie ryzykuje przydzielenia go do komentowania naszych meczów?
    A jak idiota Mielcarski i Węgrzyn stronniczo komentują nasze mecze i pieprzą trzy po trzy byle zawsze było na naszą niekorzyść to jest dobrze. NC+ kompromituje się dając ich do naszych spotkań bo obiektywizmu w ich komentarzach nie ma.

A wracając do Bożydara to mi tam się podoba jak komentuje nasze mecze.

Legionista Awatar Antares
    Tylko, że wielu osłów sugeruje, że taki Mielcarski czy Węgrzyn to są prolegijni jak całe NC+...

A co do kwestii piłkarskich to Kante dużo lepiej wygląda jak wchodzi na podmęczonego rywala i do tej roli jego pobyt w Legii chyba powinien być ograniczony. Szymański na tej "10" prawie wgl nie ma liczb, skrzydłowi nimi też nie powalają. Do tego zestawienia nie możemy jeszcze dodawać napastnika, który sporo pracuje, ale nie strzela goli.

Ogólnie liczby Szymańskiego są tragiczne. 18 meczów, 0 goli, 2 asysty.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 31-10-2018 o 11:05
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar LOL3K
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Moim zdaniem bramkarz faktycznie MÓGŁ być pierwszy, ale po prostu brakło mu zasięgu. Nie dotknął jej kompletnie.
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Pytanie czy na pewno też bramkarz pierwszy wybił piłke, bo nie jestem przekonany.
    https://giphy.com/gifs/4EFfNbqBegZgnUtRJu/fullscreen
    Ja tu widzę ewidentnie, że bramkarz pierwszy. Nie wiem jakby musiał trafić Kuchy, żeby poleciała do boku. Przez jego nogi też by inny lot obrała i na pewno wolniejszy.
    Sytuacja wcale nie zero-jedynkowa.
    Z tego Musiał się akurat wybroni, jakby został karny też by się wybronił

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Pomijając wszystko to po interwencji bramkarza Kuchy miał jeszcze szansę ( może niewielką ale miał ) dobiec do piłki która była w boisku ale został przewrócony.
    Przecież ta piłka poleciała dość szybko w stronę chorągiewki, na rożnego. To było ze 2-3 metry od linii, Kuchy musiałby mieć nogę o długości kilku metrów żeby sięgnąć, bo na dobieg 0 szans

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Jestem
    a Bożydar jest prolegijny? Przecież jak on komentował pamiętny mecz Legii ze Spartakiem.. Bardziej jest zajarany golami Messiego czy CR w Realu niż jak Janek Gol strzelił na 3-2..
    Tak, to kibic Legii, już wielokrotnie się "wysypał" na wizji oraz Borek z Kołtunem się z niego nabijali za kibicowanie Legii. To, że ma często dosyć kontrowersyjne opinie to po prostu wystarczy się rozejrzeć po trybunach Legii i posłuchać dużo bardziej kontrowersyjne opinie. Poza tym do niedawna miał okropny sposób prowadzenia programów w studio, trochę się ostatnio opanował bo to jego ciągłe wpierdzielanie się w cudze zdanie było nie do wytrzymania.

Cytat Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
    Czekajcie bo ja czegoś nie rozumiem. Jak Bożydar komentuje nasz mecz to jest płacz i protesty, a Polsat dla "świętego spokoju" nie ryzykuje przydzielenia go do komentowania naszych meczów?
    A jak idiota Mielcarski i Węgrzyn stronniczo komentują nasze mecze i pieprzą trzy po trzy byle zawsze było na naszą niekorzyść to jest dobrze. NC+ kompromituje się dając ich do naszych spotkań bo obiektywizmu w ich komentarzach nie ma.
    Sprawa jest prosta, 80% piłkarskiej Polski serdecznie nienawidzi Legii. Wszystkie ogólnopolskie programy piłkarskie unikają prawie jak ognia nazbyt dużego chwalenia Legii a jej krytyka podnosi oglądalność.
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 31-10-2018 o 11:16
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    to Bożydar jak na kibica Legii bardzo obiektywny i bezemocjonalny jako komentator, a żeby daleko nie szukać przykładów przeciwnego bieguna, to z jego stacji wystarczy sobie przypomnieć Borka i Kołtonia podczas gry Lecha w fazie pucharowej LE (ho ho, kiedy to było) i "KOTOROWSKIIIIII"

Legionista Awatar Tom Kruz
    A jak wczoraj wypadł Jodłowiec? Jest sens, aby po wypożyczeniu wrócił do Legii, czy jest to już, że tak powiem, ''smuga cienia'' ?
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    A jak wczoraj wypadł Jodłowiec? Jest sens, aby po wypożyczeniu wrócił do Legii, czy jest to już, że tak powiem, ''smuga cienia'' ?
    nie pokazał niczego co można nazwać "wybijaniem się" poza ligową szarą, średnią rzeczywistość, ale jakiś dramatycznych błędów też nie robił

Legionista Awatar Benek
    A swoją drogą to czy przypadkiem piłka po strzale Sokolowskiego nie minęła linni? Ma ktoś jakiś dobry widok?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A swoją drogą to czy przypadkiem piłka po strzale Sokolowskiego nie minęła linni? Ma ktoś jakiś dobry widok?
    Dokładnie to samo myślę jak Ty. Byłem przekonany, że przy tej jedenastce piłka była w bramce.

Legionista Awatar rey
    Nie sądzę, przecież Piast rzucił by się tam całą drużyną na tego krakowskiego pedała jakby im prawidłowego karnego w konkursie nie uznał.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista

Jestem w 99% pewny, ze była bramka.
    Karny Sokołowskiego w 1:40

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Dopasował się do stylu swojej drużyny. U Ryśka raczej nie pogra w Legii.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Dokładnie to samo myślę jak Ty. Byłem przekonany, że przy tej jedenastce piłka była w bramce.
    W ogóle to w karnych VAR działa?

Legionista Awatar Bootleg
    W mediach oczywiście cisza na temat tych wielbłądów... zero artykułów... nic
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar so(L)dier
    Milion kamer full hd, systemy VAR warte pewnie nie małe pieniądze, kamery ustawione tak żeby było widać nawet jak piłkarz jeden z drugim się po tyłku podrapie ale ani jednej kamery umieszczonej wzdłuż linii bramkowej

Nawet nie mówię o tym systemie "goal line" czy jak to tam się nazywa, ale o umieszczeniu kamery równo z linią. Przecież mając VAR można zatrzymać, spojrzeć, pokazać - nie ma złudzeń wtedy. A tak pokazują stop klatki pod takimi kątami że z jednej strony wydaje się pół metra w bramce, z drugiej na linii, z trzeciej przed bramką

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta

Jestem w 99% pewny, ze była bramka.
    Karny Sokołowskiego w 1:40
    Gdyby w analogicznej sytuacji ten co uznać "musiał" uznał bramkę Carlitosa, nie doszło by do karnych

Uprawnienia umieszczania postów