Strona 78 z 81 PierwszyPierwszy ... 28687475767778798081 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,311 do 2,340 z 2420

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Legionista
    Wygrana po serii rzutów karnych.

Jak dochodzi do karnych, to Legia od dlugiego czasu wygrywa. Od karnych w finale PP z Wisłą Kraków w 2008 roku nie (chyba) przegraliśmy meczu jeśli kończył się jedenastkami.
    Ktoś pamięta kiedy miała miejsce ostatnio taka porażka?

Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta

Jak dochodzi do karnych, to Legia od dlugiego czasu wygrywa. Od karnych w finale PP z Wisłą Kraków w 2008 roku nie (chyba) przegraliśmy meczu jeśli kończył się jedenastkami.
    superpuchar

Superpuchar z Arką

Superpuchar 2017 z Arką Gdynia

Legionista
    A no tak racja

Legionista Awatar Jasper121
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jawne dymanie, komisja Legii, sędziowie pomagają Legii, skandaloza, piłkarski Smoleńsk itd...

Musiał i Przybył, uj wam na krzyże.
    A jeszcze w niedzielę Runje ***** mówił, że 50/50 zawsze dla Legii.

Legionista
    Majeckiego bardzo chciałbym obejrzeć w lidze. Dziś co prawda nie miał zbyt okazji wykazać się na linii, poza karnymi, ale na przedpolu wyglądał bardzo pewnie, spokojnie łapał piłki. Nie widać było po nim tego, że nie gra w lidze i PP.
    Carlitos naprzemiennie rozgrywa mecze świetne i takie gdzie aż żeby chodzą.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Bootleg
    Majecki powinien być w przyszłym sezonie 1. Przegrał sezon w Mielcu w 1 lidze, pewnie jakieś błędy mu się zdarzą ale nie ma sensu czekać. Powinien już dostać szansę...
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Tom Kruz

W Superpucharze z Arką w 2017 roku, czyli całkiem niedawno .
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    A jeszcze w niedzielę Runje ***** mówił, że 50/50 zawsze dla Legii.
    ale to zdecydowanie nie było 50/50

Legionista Awatar Stout
    Musiał ty kurvo.
    Brawo Majecki ,!!!

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar trzeci
    Zbigniew Boniek @BoniekZibi
    Po dramatycznym meczu, pełnym emocji obrońca PP wygrywa w karnych. Gratuluję
    Rudy skur.wysyn

Legionista Awatar Budyń_70
    Kurde, jak zobaczyłem co wyprawia Majecki w bramce przy pierwszym karnym, to powiem szczerze, że o wynik byłem spokojny.
    Tak się powinno żyć w bramce podczas karnych

Legionista Awatar Tom Kruz
    Chyba Majecki nie zaskarbił sobie sympatii antylegijnie nastawionych kibiców, bo na forach internetowych (90 minut) w komentarzach nazywają go ''pajacem''. Na czym polegało to ''pajacowanie''?
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar Jasper121
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    ale to zdecydowanie nie było 50/50
    Nie no, ale zawsze nam pomagają. Nie kłóć się.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Kurde, jak zobaczyłem co wyprawia Majecki w bramce przy pierwszym karnym, to powiem szczerze, że o wynik byłem spokojny.
    Tak się powinno żyć w bramce podczas karnych
    Dudek Dance + uśmiech wariata .

Legionista
    Tam jeszcze jakiś trash talking uskuteczniał było widać.

Przy golu dla Piasta na 1:1 nie zachował się zbyt dobrze ale można mu to wybaczyć. Jeden obroniony, drugi gadką wyprowadził z równowagi młodego Sokołowskiego

i tak jednak nic dzisiaj nie przebije idioty sezonu Musiała! Za to co dzisiaj zrobił powinien zostać wypierdzielony na zbity pysk. Ciekawe co na to złotousty rudy Zbyś....

Legionista Awatar Chmielo
    Nie to, żebym po tym występie porwał mnie hajp Majeckiego, ale chłopak powinien dostawać szanse w lidze. Z całym szacunkiem dla Arka Malarza... na tle jego obecnej formy o niebo wolę małolata, który może i popełni jakieś błędy, lecz będzie się ogrywał i z miesiąca na miesiąc stawał pewnym punktem obrony niż ręcznik w bramce.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Sa Pinto zdradził, że Krzysztof Dowhań jutro idzie na operację i nie będzie go 6-7 miesięcy!
    Mam nadzieję, że to tylko jakiś profilaktyczny zabieg?

Legionista
    Majecki super debiut. Oby to był talent na miarę Artura czy Łukasza. Jak zwykle irytował Kante. Wiecznie o tempo spóźniony, piłka mu ucieka na kilka metrów, a po tej zmarnowanej setce powinien zostać od razu zmieniony. Ogólnie mecz nie był taki zły w naszym wykonaniu jak niektórzy próbują przedstawić. Po raz kolejny 1 połowa pod pełną kontrolą, a 2 jak zwykle dajemy się wyszaleć przeciwnikowi. Co do Musiała to nie ma słów żeby opisać to co ten przyglup odpierdala w naszych meczach. Ktoś pisał, że klub powinien wysłać pismo do kolegium sedziowskiego czy ekstraklasy żeby ta parówa nie sędziowała naszych meczów. O ile mnie pamięć nie myli to kilka lat temu wystosowaliśmy takie pismo i przez jakiś czas miał zakaz gwizdania spotkań Legii.

Legionista Awatar LOL3K
    1/8 jest.
    Majecki na plus. Jedyny w tym meczu, nie licząc "skorpiona" Kucharczyka
    Majecki dance chyba jest często grany na treningach, bo mówił po meczu, że Arek wie jak broni karne i życzył mu tylko powodzenia
    Gol Carlitosa ewidentny przy którejś powtórce. Karnego w mojej ocenie nie było, bramkarz dziugnął piłkę pierwszy. Tak widziałem 8x i chvj. Czekam na wiadro pomyj
    Przy golu dla Piasta nie mam pojęcia co VAR sprawdzał

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar e(L)egion
    Co do meczu to chyba wszystko zostało napisane. Dla mnie obok Majeckiego na plus Kulenović za podkurwianie widowni parę chwil po swoim karnym
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Dobrze ,że chociaż karne wykorzystują jak należy.

Legionista Awatar Orzelek

doprecyzowanie

Aż z ciekawości przejrzałem strony PZPNu ze szczegółową obsadą sędziowską, myśląc że w wozie siedzą Złotek lub Frankowski. Zawiadywał duet Przybył-Sapela, co tym bardziej dziwne, że nie przypominam sobie żeby ten pierwszy jakieś szczególne przewały robił wobec Nas.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Karnego w mojej ocenie nie było, bramkarz dziugnął piłkę pierwszy. Tak widziałem 8x i chvj.
    Możesz i kolejne 100 razy ogladac a to kto pierwszy dotknal pilki w tym przypadku nie ma znaczenia. Wg przepisow ewidentny faul. Podobny przypadek do Blaszczykowskiego w meczu z Wlochami - tez dotknal pilke...

Legionista Awatar LOL3K
    Przytoczysz przepis?
    Jakby wygarnął ręką, a potem wpadł w bodajże Kucharczyka, też ewidentny karny?
    Szli obaj do piły, bramkarz był pierwszy, bo wybił.
    Az tak pojebane przepisy zrobili?

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Marcino
    Majecki kocur, ale co najważniejsze - widać, że mamy drużynę. Arek nie tyłku nie może usiedzieć tylko robi za asystenta Pinto, nie obraża się, że nie jest pierwszym wyborem. Po karnych Pinto przytulał Dowhania jakby byli rodziną. Tak miało być !

ps. najważniejsze, że Lech odpadł
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 31-10-2018 o 06:36
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista
    . Karnego w mojej ocenie nie było, bramkarz dziugnął piłkę pierwszy. Tak widziałem 8x i chvj. Czekam na wiadro pomyj
    Moim zdaniem bramkarz faktycznie MÓGŁ być pierwszy, ale po prostu brakło mu zasięgu. Nie dotknął jej kompletnie.

Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Możesz i kolejne 100 razy ogladac a to kto pierwszy dotknal pilki w tym przypadku nie ma znaczenia. Wg przepisow ewidentny faul. Podobny przypadek do Blaszczykowskiego w meczu z Wlochami - tez dotknal pilke...
    Przytoczysz przepis?
    Jakby wygarnął ręką, a potem wpadł w bodajże Kucharczyka, też ewidentny karny?
    Szli obaj do piły, bramkarz był pierwszy, bo wybił.
    Az tak pojebane przepisy zrobili?
    Chodzi chyba o przepis odnoszący się bardziej do wychodzenia do sytuacji sam na sam. Czyli jeśli napastnik wybiega prowadząc piłkę, a obrońcą zrobi wślizg i ją tylko musnie, to i tak jest faul i czerwona kartka, ponieważ nie zmieniła ona znacząco toru, nie przeszkodziła za bardzo napastnikowi.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Wszystko zostało już napisane, brawo za to że mamy drużynę. Walczą , doskakują , szarpią aż miło. Teraz dołożyć jeszcze do tego trochę umiejętności i będzie dobrze. Majecki nr 1 w meczu z Górnikiem. Co do sędziowania to cisną na usta się tylko słowa niecenzuralne. DNO DNO DNO DNO!!!!! Jak można było nie uznać bramki Carlosa?

Uprawnienia umieszczania postów