Strona 71 z 71 PierwszyPierwszy ... 21616768697071
Pokaż wyniki od 2,101 do 2,116 z 2116

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    No ale mimo wszystko do momentu czerwonej kartki robili to w głupi sposób, widać było nie tylko oszczędzanie ale i rozprężenie. Powinni grać tak jak z Wisłą jak Niezgoda zszedł. Wtedy zagrali idealnie kontrolując spotkanie.
    Ale wtedy grali z Wisłą a teraz z zupełnymi leszczami.

Mam nadzieję, że to ostatni nasz finał z drużynami tego pokroju. Człowiek wogole nie czuł stresu, radość z bramek była ale nic wielkiego, o tak, zrobili co swoje i już. Strasznie mi brakuje tych emocji z Bydgoszczy
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Pierwszy cel osiągnięty. Brawo !

Rzeźnik Piesio powinien mieć zagwarantowany dłuższy odpoczynek od piłki. W pierwszej chwili przypomniało mi się koszmarne połamanie nogi Wasyla przez podobnego drwala.

Legionista Awatar Piasedam1
    Benio gdyby za sterami był Jozak, a finał poprzedziła by wtopa z Wisłą to lekka kupa w majtach by była😁

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Piasedam1 Zobacz posta
    Benio gdyby za sterami był Jozak, a finał poprzedziła by wtopa z Wisłą to lekka kupa w majtach by była😁
    Raczej większa niewiadoma
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Mecz piłkarsko kiepski ale dzięki szybkiej bramce pod kontrolą (poza ostatnimi 10 minutami). Piesio bandyta powinien odpocząć od piłki.

Co do przyśpiewki na Arkę - może chwytliwa ale ciągnięta za długo. A zarzucanie jej podczas celebracji z piłkarzami uważam za naprawdę głupi pomysł.

Legionista Awatar Antares
    27-letni Kucharczyk więcej razy zdobywał PP, bo to było już jego 6 trofeum w karierze niż Lech (5) czy Wisła (4) w całej swojej historii. To pokazuje jak bardzo w ostatnich latach zdominowaliśmy te rozgrywki. A, że się wkradło rozprężenie po drugiej bramce? Biorąc pod uwagę, że w niedzielę bardzo ważny mecz w Białymstoku to można ich zrozumieć, że przeszli w tryb ekonomiczny. Zresztą Arka poza tym przypadkowym golem z autu gdzie już po nim nawet piłki nie zdążyli dotknąć za bardzo naszej bramce nie zagrażała.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Loko
    Ktoś zna historię tego Pana od akordeonu?

Bardzo fajnie mu to wychodziło.

P.S. Jest jakaś krótka rozmowa jego z Malarzem odnośnie podróży z Krakowa w Warsie w tych kulisach meczowych.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

No właśnie też się zastanawiałem co to za gość i kawałek, do którego cała drużyna intonuje po raz kolejny "nanananana".. osobiście nie kojarzę

Z trybun wyglądało to tak że dominowalismy ale trzezwego spojrzenia na to nie miałem. Statystyki mocno mnie zdziwiły. "co to jest za drużyna" az tyle w tym meczu stworzyła?

Lech czwarty raz na finale na narodowym i czwarty raz smutek

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    Ktoś zna historię tego Pana od akordeonu?

Bardzo fajnie mu to wychodziło.

P.S. Jest jakaś krótka rozmowa jego z Malarzem odnośnie podróży z Krakowa w Warsie w tych kulisach meczowych.
    To Witek Muzyk Ulicy często pogrywa na ulicach Warszawy, spotkali się w Warsie w drodze do Krakowa, przygrał im trochę w podróży pewnie się zakumplowali i zaprosili na finał.

Mecz wygrany w najlepszy możliwy sposób,najmniejszym nakładem sił.
    Gratulacje dla drużyny,oby tak już do końca.

Legionista Awatar Loko
    Cytat Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
    To Witek Muzyk Ulicy często pogrywa na ulicach Warszawy, spotkali się w Warsie w drodze do Krakowa, przygrał im trochę w podróży pewnie się zakumplowali i zaprosili na finał.
    Podziękował za info

A dokładniej wyjaśnia Cierzniak
    http://www.polsatsport.pl/film/niesa...owa-i_6781452/
    Ostatnio edytowane przez Loko ; 03-05-2018 o 17:47
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Cieszy powrót do formy Rado, było to widać już w meczu z Koroną wszedł naładowany. Tak powinno się grać z takimi drużynami jak Arka, szybkie dwa gongi i kontrola meczu.

Legionista Awatar KRA
    Piłkarsko mecz bez historii. Dwa gongi w I połowie ustawiły spotkanie (i bardzo dobrze). Nie wiem po co się zżymać na stojanowa w drugiej części skoro najważniejszy cel do osiągnięcia jeszcze przed nami.

Mamy niesamowity patent na Puchar co osobiście bardzo mnie cieszy. Brawo drużyna. Dziękuję i proszę o jeszcze więcej w tym sezonie.

Legionista Awatar Antisocial
    Dodam, że Witek posiada w repertuarze kawałek o Warszawie w którym jest wzmianka o Legii. Szkoda, że nie nagrał go na debiutanckiej płycie

https://youtu.be/sNhnbvkg-yk
    Ostatnio edytowane przez Antisocial ; 04-05-2018 o 09:03

Legionista Awatar Budyń_70
    Kulisy PP - komentarz zbędny

https://youtu.be/UGonbq5OY-c

Uprawnienia umieszczania postów