Strona 53 z 67 PierwszyPierwszy ... 34349505152535455565763 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,590 z 1993

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    A mnie się wydaje, że jemu w ogóle znudziło się granie w Polsce.
    Może to robota jego menago. Może mu wmówił, że się tu marnuje a jego miejsce jest co najmniej w Bundeslidze.
    Nagy, nie tak dawno, sam mówił dla jakiejś telewizji/gazety że latem miał dwie oferty z Bundesligi. Obecny sezon Dominik zmarnował. Jak do nas przychodził, gadał, że chce pograć 1,5 sezonu, a potem ruszyć na podbój zachodu. 0,5 miał dobre, ten można powoli spisywać u niego na straty, a na podbój to się nie zanosi nawet 3 ligowych kartoflisk.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Nagy, nie tak dawno, sam mówił dla jakiejś telewizji/gazety że latem miał dwie oferty z Bundesligi..
    Oficjalnie miał jedną, dla Legii bardzo słabą finansowo.

Legionista
    Jeszcze chwila i losowanko,czuję,że jedziemy do Zabrza.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar LOL3K
    Jadziem do Zabrza, rewanż u nas.
    Kurva, a taki miał być finał...

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Spoko, mecz dopiero na wiosnę. Do tego czasu Górnik spuchnie z 5 razy.
    Janusz z Południowej

Legionista
    Ale lipa.

Legionista Awatar LOL3K
    Mi tam raczej chodzi o trybuny

Lech ma szansę czwarty raz przyjechać jak Arką przejdzie Koronę

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista
    Mi też o trybuny. Specjalnie Boniek kulki pooznaczał żeby nie było takiego finału.

W 7 ostatnich edycjach triumfowaliśmy 5 razy, a 2 razy eliminował Nas właśnie Górnik
    Do 3 razy sztuka, dobrze, że rewanż w Warszawie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez martinus88 Zobacz posta
    W 7 ostatnich edycjach triumfowaliśmy 5 razy, a 2 razy eliminował Nas właśnie Górnik
    Do 3 razy sztuka, dobrze, że rewanż w Warszawie
    Powinno być dobrze, o ile nie wyłapiemy w Zabrzu wpierdzielu 3-1 jak ostatnim razem. Trzeba przerwać tą dziwną passę 3 straconych goli w Zabrzu.

Wcale nie zakładam, że do tego czasu Górnik spuchnie 5 razy. Jedynie kontuzje mogą ich osłabić, bo zmienników tam konkretnych nie ma. Wtedy będziemy po autorskich przygotowaniach Jozaka i jego sztabu, może będziemy solidnie wzmocnieni. Nic, tylko czekać na ten szlagier!*

*Czyli w sezonie 17/18 będzie łącznie 5 spotkań z Zabrzanami.

pierwsze mecze dopiero w marcu, a to będzie inny Górnik i inna Legia. NIe można patrzeć przez pryzmat ostatnich tygodni.

Gintleman Awatar księciuniu
    Taka ciekawostak znaleziona na TT: w tabeli za ostatnie 10 ligowych kolejkach na pierwszych 4 miejscach: Korona, Górnik, Legia i Arka czyli wszyscy czterej półfinaliści.
    Będzie popyt na transakcje "puchar za ligę"?

https://twitter.com/michmijalski/sta...39570483253248
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    W poważnej lidze, a taką niewątpliwie jest Ekstraklasa, tak to powinno wyglądać. Cztery najlepsze zespoły w półfinale

Legionista
    Są gdzieś może dostępne statystyki za rewanż z Bytovią?
    Tak, żeby zobaczyć, ile kto miał odbiorów, strat. Jak celnie podawał itp.
    Czyli wszystko to, co generalnie po spotkaniach pojawia się na głównej, a czego po spotkaniu pucharowym nie było.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Kiedy dokładnie jest rewanż z Górnikiem w Pucharze Polski ,17 czy 18? Ktoś coś wie na ten temat ?
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar trzeci
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Kiedy dokładnie jest rewanż z Górnikiem w Pucharze Polski ,17 czy 18? Ktoś coś wie na ten temat ?

Wystarczy pomyśleć.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Nie wiadomo kiedy dokładnie jest rewanż. Datę i godzinę poznamy najprawdopodobniej tuż po 30. kolejce Ekstraklasy. Terminarz 31. kolejki (tej przez rewanżami PP) zdeterminuje terminy meczów PP. Nie należy zakładać domyślnie wpisanej daty na stronie oficjalnej - po prostu skrypt musiał coś wyświetlić.

ps. na LL masz zawsze aktualne daty/godziny lub ich możliwe wariacje gdy nie jest ustalone: https://legionisci.com/relacje/

Górnik też nic nie gra na wiosnę i w tym bym właśnie upatrywał naszych szans na awans do finału Pucharu Polski.

Cytat Zamieszczone przez Tytus De Zoo Zobacz posta
    Górnik też nic nie gra na wiosnę i w tym bym właśnie upatrywał naszych szans na awans do finału Pucharu Polski.
    No właśnie Górnik ma dobrą okazję na przełamanie, ja na cud nie liczę.

Legionista Awatar Moriarty
    Niestety nie ma żadnych argumentów za tym, że to akurat teraz, dziś nastąpi nasze przełamanie. Niemoc wydaje się tak wielka, że poprawa nie nastąpi z dnia na dzień. Smutna prawda.
    ----------------------------------------------------------------
    Syneczku (...) po to, aby pisać, trzeba przede wszystkim wiedzieć, o czym się pisze. Wiedzieć, rozumiesz, zasada numer jeden. Inaczej zaczyna się pisać o wężach morskich.
    Leopold Tyrmand - "Zły"

Ten Górnik będzie zapierdalał jak wtedy, gdy nas eliminowali w PP rok temu jako I-ligowiec. Widzą, że w lidze już brakuje pary, ale sytuacja spokojna, jest grupa mistrzowska, więc dla nich ten PP to cel no.1 obecnie. Pełen trybuny, na maxa zmotywowany gracze - doskonale wiemy jak coś takiego się kończy dla nas. Owszem Legia grająca solidnie co najmniej, by szybko takiego gracza sprowadziła na ziemię, wyprowadzając jedną drugą konterkę, ale nie ta. Ta będzie się tylko patrzyła jak Hanysy biją w nich jak w bęben, dotąd aż nie strzelą gola. Potem się cofną, Legia przejmie piłkę (z czego nic nie wyniknie), ale Jozak potem powie, że po stracie gola zaczęli lepiej grać - nie wie dlaczego nie mogli tak od razu?

Legionista Awatar RONVE
    Nie ma żadnych przesłanek żeby myśleć że będzie pozytywnie, bardzo bym chciał ale mecz z Wisłą i Arką pokazuje wprost że są bez formy albo grają na zwolnienie Jozaka.

Legionista Awatar Runi
    Bierzesz kostkę :
    1,2 - Wygrana Górnika
    3,4 - Remis
    5,6 -Wygrana Legii

Prawdopodobieństwo rezultatu biorąc pod uwagę naszą formę czy Górnika itd jest identyczne jak przy powyższym rzucie kostką.

Jestem zdania że dziś będzie ostre strzelanie dla Nas. Rozprujemy Górnik.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Bierzesz kostkę :
    1,2 - Wygrana Górnika
    3,4 - Remis
    5,6 -Wygrana Legii

Prawdopodobieństwo rezultatu biorąc pod uwagę naszą formę czy Górnika itd jest identyczne jak przy powyższym rzucie kostką.
    Z ciekawości rzuciłem kostką 3 razy i wypadło........ 6,5,3. Oby to był dobry omen, bo nie wiem na czym opierać wiarę

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez felixxx Zobacz posta
    Z ciekawości rzuciłem kostką 3 razy i wypadło........ 6,5,3. Oby to był dobry omen, bo nie wiem na czym opierać wiarę
    Skoro to wydarzenie losowe, a wstępnie wypadły dwie wygrane Legii i jeden remis, to szanse, że Legia tego nie wygra wynoszą około 67%!

koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Skoro to wydarzenie losowe, a wstępnie wypadły dwie wygrane Legii i jeden remis, to szanse, że Legia tego nie wygra wynoszą około 67%!

Szanse na wygraną są bliskie zero. Raz, że to może uratować specjalistę - a tego chyba nikt już nie chce a piłkarze szczególnie. Dwa, że ponownie wyjdą bez planu na ten mecz i nie przygotowani taktycznie, odwrotnie niż Górnik.

Legionista Awatar Raffels
    Urban i Berg polecieli po meczach w Zabrzu, więc...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Jestem zdania że dziś będzie ostre strzelanie dla Nas. Rozprujemy Górnik.
    Bardzo ryzykowna teza...
    nawet jak na Hazardzistę...

Po meczu z Arką wiele nie oczekuję ale liczę, że ekipa Jozaka odda przynajmniej 2 strzały w światło bramki

Legionista
    Na Polsacie Sport pokazują mecz o 18 ,Borek i spółka już w drodze do Zabrza.
    Mój dom Łazienkowska 3

Uprawnienia umieszczania postów