Strona 50 z 67 PierwszyPierwszy ... 4046474849505152535460 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,500 z 1985

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Nie zapominaj, że jeden potrzebuje tygodnia (Nikolic) by od razu robić to co do niego należy, a inny paru miesięcy (Lewczuk). Skreślać to można takiego Chukwu, który jest już tu długo, a nie daje tej drużynie nic. Nawet dobrej zmiany, bo przecież często nie ma go nawet na ławce.
    Czy Juventus trzymał na kontrakcie zawodnika, który nadaje się max. na pierwszą ligę polską ? Nie sądzę. Czy Sadiku walił wszędzie indziej bramki, był cholernie ambitny w walce o pierwszy skład a tu przyszedł i odpuścił ?
    Ja nie potrafię ocenić okienka po wakacjach i początku jesieni. Niech oni wkomponują się w drużynę, a jeśli po zimie to nie wyjdzie to decyzja będzie prosta. Ważne, żeby trzymać rękę na pulsie, reagować na zachowania i formę (Nagy, Moulin). Po dużym kryzysie jest małe światełko w tunelu.
    Legii potrzeba właśnie zawodników takich jak Nikolić, którzy potrafią od razu wkomponować się w zespół i robić to co do nich należy. Musimy się bardziej szanować, jesteśmy najlepszym klubem w Polsce i nie mamy za dużego marginesu błędu, żeby czekać nie wiem ile na aż nowi odpalą. Kilku innym klubom udało się odnaleźć napastników którzy od razu strzelają (Carlitos, Świerczok, nawet ten Gytkjaer lepiej wygląda) a nas raduje młody Niezgoda, typowany do roli rezerwowego (ja osobiście bardziej w niego wierzyłem i jak się okazało słusznie). Mi się wydaje że Armando skończy jak kiedyś Dwaliszwili, podobny typ napastnika i podobna skuteczność. Porównywanie go z Niko jest trochę śmieszne, on miał instynkt killera, potrafił każdemu strzelić gola, alban póki co ładuje jedynie zespołom z niższych lig. Co do Pasquato to on rozczarowuje chyba najbardziej, jak sam napisałeś Juventus raczej nie trzymałby paździerza bez powodu, w Rosji też nie wyglądał źle a tu taki piach. Sam już nie wiem, nie pasuje do naszej ligi czy po prostu szuka formy? Poki co jest sporo słabszy od skreślanego już wielokrotnie Hamy, co nie jest powodem do dumy. Na obecną chwilę z letnich transferów najlepiej prezentuje się Mąka (osobiście go nie lubię i nie wierzyłem w niego ale ostatnio łapie formę i może nam sie przydać, zwłaszcza w obliczu potencjalnego odejścia Moulina). Zgadzam się z tobą co do Chukwu, dla mnie to temat skończony, sprowadzenie tego gościa do nas było jawnym sabotażem.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 26-10-2017 o 12:07
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
    Legii potrzeba właśnie zawodników takich jak Nikolić, którzy potrafią od razu wkomponować się w zespół i robić to co do nich należy. Musimy się bardziej szanować, jesteśmy najlepszym klubem w Polsce i nie mamy za dużego marginesu błędu, żeby czekać nie wiem ile na aż nowi odpalą. Kilku innym klubom udało się odnaleźć napastników którzy od razu strzelają (Carlitos, Świerczok, nawet ten Gytkjaer lepiej wygląda) a nas raduje młody Niezgoda, typowany do roli rezerwowego (ja osobiście bardziej w niego wierzyłem i jak się okazało słusznie). Mi się wydaje że Armando skończy jak kiedyś Dwaliszwili, podobny typ napastnika i podobna skuteczność. Porównywanie go z Niko jest trochę śmieszne, on miał instynkt killera, potrafił każdemu strzelić gola, alban póki co ładuje jedynie zespołom z niższych lig. Co do Pasquato to on rozczarowuje chyba najbardziej, jak sam napisałeś Juventus raczej nie trzymałby paździerza bez powodu, w Rosji też nie wyglądał źle a tu taki piach. Sam już nie wiem, nie pasuje do naszej ligi czy po prostu szuka formy? Poki co jest sporo słabszy od skreślanego już wielokrotnie Hamy, co nie jest powodem do dumy. Na obecną chwilę z letnich transferów najlepiej prezentuje się Mąka (osobiście go nie lubię i nie wierzyłem w niego ale ostatnio łapie formę i może nam sie przydać, zwłaszcza w obliczu potencjalnego odejścia Moulina). Zgadzam się z tobą co do Chukwu, dla mnie to temat skończony, sprowadzenie tego gościa do nas było jawnym sabotażem.
    I teraz weź pod uwagę jak mało jest złej prasy na Chukwu, a jak łatwo krytykuje się Pasquato, Sadiku czy nawet Berto.
    Przypadek ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Kto podawał piłkę Pasquato przy akcji bramkowej ? Szymański ?
    Podawał. Ale to i tak nie zmienia faktu, że zagrał gorzej niż Chukwu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    I teraz weź pod uwagę jak mało jest złej prasy na Chukwu, a jak łatwo krytykuje się Pasquato, Sadiku czy nawet Berto.
    Przypadek ?
    Sugerujesz, że to przez fakt, iż za letnie okienko odpowiada nowy prezes, a Chukwu był kupiony jeszcze za kadencji Leśnego? Spokojnie, ja nie oceniam zawodnika za to kto go kupił. Chukwu leci na konto Leśnego i nikt rozsądny nie będzie się z tym kłócił, sam nie wiem co nim kierowało przy tym transferze. O ile jeszcze Necid mógł zrobić różnicę (ale nie wkomponował się w zespół, coś jak alban obecnie) to za Chukwu nie przemawiały żadne argumenty oprócz tego meczu z Molde kilka lat wstecz. Jak widać dla poprzedniego zarządu takie coś wystarczyło żeby wyrzucić w błoto 500 tyś rocznie za jego kontrakt. Natomiast jeśli chodzi o obecny zaciąg to na jego odbiór ma niewątpliwie fakt poprzednie całkiem udane okienko letnie (Vadis i Moulin) i fakt szybkiego odpadnięcia z pucharów w tym roku po udanych poprzednich występach w Europie. Po prostu poprzeczka była ustawiona wysoko, a oni nie podołali zadaniu. Przy ocenie albana jestem surowy bo patrzę trochę przez pryzmat Niko który od razy się wkomponował mimo że początek sezonu też był słaby (jak Berg odchodził mieliśmy chyba 10 pkt straty do Piasta). Dlatego tym bardziej denerwują mnie porównania tych dwóch zawodników. Niech Armando zacznie strzelać w Ekstraklasie, wtedy będzie można mówić o jakiejś poprawie, bo póki co punktuje tylko w Pucharze i nic z tego nie wynika.
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legii potrzeba właśnie zawodników takich jak Nikolić, którzy potrafią od razu wkomponować się w zespół i robić to co do nich należy.
    Wskażesz takiego? Przed transferem.
    Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
    Wskażesz takiego? Przed transferem.
    Niko od razu miał potencjał na gwiazdę, jego statystyki na Węgrzech (tamtejsza liga wbrew pozorom nie jest słabsza od naszej) były naprawdę znakomite. Pamiętam jak ogłoszono jego transfer do Legii, już wtedy myślałem że będzie u nas królem strzelców. Ale tacy zawodnicy jak on rzadko się zdarzają, pełna zgoda.

Tutaj jego szczegółowe statystyki:
    https://www.transfermarkt.pl/nemanja...spieler/102281

A tu alban:
    https://www.transfermarkt.pl/armando...spieler/140082

Różnicę widać gołym okiem.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 26-10-2017 o 14:20

Niko od razu miał potencjał na gwiazdę, jego statystyki na Węgrzech (tamtejsza liga wbrew pozorom nie jest słabsza od naszej) były naprawdę znakomite.
    Jeżeli od razu miał potencjał na gwiazdę to czemu wyjechał z Węgier tak późno? Nie oszukujmy się - trafił nam się napastnik jakiego przez 10 lat nie będzie.

Nie ma się co oszukiwać. Transfery to loteria, a zawodnicy którzy kosztują więcej po prostu mają mniejsze ryzyko wtopy.
    Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
    Jeżeli od razu miał potencjał na gwiazdę to czemu wyjechał z Węgier tak późno? Nie oszukujmy się - trafił nam się napastnik jakiego przez 10 lat nie będzie.

Nie ma się co oszukiwać. Transfery to loteria, a zawodnicy którzy kosztują więcej po prostu mają mniejsze ryzyko wtopy.
    Gwiazdę naszej ligi rzecz jasna. Niko nie przeskoczy pewnego poziomu, nie przeczę, ale na grę u nas naprawdę miał papiery. Armando natomiast od kilku sezonów strzela góra 15 bramek na sezon. To nie ta klasa. Masz rację, że transfery to loteria, ale dobry scouting pozwala ograniczyć ilość błędów. U nas niestety ostatnio nie funkcjonował jak trzeba (patrz Chukwu, Kazaiszwili).

Legionista
    Aleksandar Prijović też na początku grał piach a później dał sporo radości w LM. Dlatego warto poczekać z opiniami bo pamiętam jak poława pisała na Vadisa, Prijovicia i wielu innych zawodników

Legionista
    W przypadku Prijo pomogła terapia w rezerwach zafundowana mu przez Czerczesowa. Po powrocie okazało się że jest naprawdę solidnym napastnikiem. Może alban też tego potrzebuje?

Legionista Awatar Lorenzo
    W przypadku Prijo pomogła terapia w rezerwach zafundowana mu przez Czerczesowa. Po powrocie okazało się że jest naprawdę solidnym napastnikiem. Może alban też tego potrzebuje?
    Chcesz go bez żadnych podstaw przenieść do rezerw?

Halo, tu ziemia.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Chcesz go bez żadnych podstaw przenieść do rezerw?

Halo, tu ziemia.
    Może źle się wyraziłem, ale też nie powinien od razu wracać do składu po jednym dobrym meczu w pucharze (póki co gra dużo lepszy napastnik). Niech czeka dalej na swoją szansę, ale raczej większego pożytku z niego nie będziemy mieli. No chyba że znajdziemy drugiego Vadisa który będzie dogrywał mu na milimetry, ale w to wątpię.

Legionista Awatar looking1916
    Pierwsza połowa zagrana ładnie, a druga połowa tak jak w ostatnich dwóch spotkaniach z Lechią i Wisłą, czyli przestać.
    Im się po prostu nie chce czy naprawdę sił nie mają? Kur... zawodowi piłkarze

Niech czeka dalej na swoją szansę, ale raczej większego pożytku z niego nie będziemy mieli..
    Daj już spokój z takimi pustymi przepowiednami.

Legionista Awatar Lillo
    Ciekawe jak by wyglądali grając 4-4-2 Sadiku z Niezgodą

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Ciekawe jak by wyglądali grając 4-4-2 Sadiku z Niezgodą
    To by mogło wypalić, dwaj napastnicy z zupełnie innymi atutami, ale z jakiegoś powodu wszyscy trenerzy pracujący w Legii są uczuleni na grę dwoma napastnikami. Tylko Stachu ich tak ustawiał, ale miał znakomitych wykonawców. Reszta nawet nie próbuje.

Legionista
    Romeo właśnie, mniej bądz bardziej bezpośrednio, zapowiedział bardzo rzerwowy skład w rewanżowym meczu z Drutexem. Trochę dziwnie to wyglądało, obok zdania, że musimy dać z siebie maxa żeby awansować xD

Cierzniak- Broź, Pazdan, Czerwiński, Moneta - Kopczyński, Jodłowiec - Berto, Szymański, Nagy - Sadiku

Co sądzicie o tej jedenastce? Myślicie, że byłby to skład na pierwszą dziesiątkę rodzimej Serie A?

To by mogło wypalić, dwaj napastnicy z zupełnie innymi atutami, ale z jakiegoś powodu wszyscy trenerzy pracujący w Legii są uczuleni na grę dwoma napastnikami. Tylko Stachu ich tak ustawiał, ale miał znakomitych wykonawców. Reszta nawet nie próbuje.
    Jacenty ich tak ustawił w swoim ostatnim meczu. I co? I wpierdol. Powinno być 2-0, ale nam spalonego uznali.

Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Romeo właśnie, mniej bądz bardziej bezpośrednio, zapowiedział bardzo rzerwowy skład w rewanżowym meczu z Drutexem. Trochę dziwnie to wyglądało, obok zdania, że musimy dać z siebie maxa żeby awansować xD

Cierzniak- Broź, Pazdan, Czerwiński, Moneta - Kopczyński, Jodłowiec - Berto, Szymański, Nagy - Sadiku

Co sądzicie o tej jedenastce? Myślicie, że byłby to skład na pierwszą dziesiątkę rodzimej Serie A?

Jacenty ich tak ustawił w swoim ostatnim meczu. I co? I wpierdol. Powinno być 2-0, ale nam spalonego uznali.
    Moneta jedzie do Anglii.

Moneta jedzie do Anglii.
    Na zakupy?

p.s.
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta

Mi pasuje, tylko Pazdek tutaj nie pasuje. Zobaczymy jak "prawdziwa" Legia II da sobie radę, należy testować zmienników w warunkach bojowych co Romeo właśnie robi.
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 28-11-2017 o 00:06
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Na zakupy?
    Na mecz z Herthą.

Na mecz z Herthą.
    Szybko wrócił

Skład:
    Cierzniak - Hildeberto, Czerwiński, Dąbrowski, Turzyniecki - Kopczyński, Jodłowiec - Szymański, Pasquato, Nagy - Sadiku
    W rezerwie: Jałocha, Moneta, Hamalainen, Żyro, Chukwu, Broź, Mączyńsk
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Ćwirek
    czy jakiś dobry, działający link na priv mógłbym prosić??

E: surowy, Wirażka, dzięki!!
    Ostatnio edytowane przez Ćwirek ; 28-11-2017 o 20:57

Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    http://extremotv.info/en-vivo/canal-52.php

Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=xDjOzibSEFw
    Nikt gorszy nikt lepszy wszyscy równi wszyscy tacy sami. (L)

Legionista Awatar Paramonow
    Berto, Kopa, Jodła - oczy krwawią od patrzenia na to co oni grają...

Legionista Awatar Lillo

e; Kopczynski to parodia piłkarza
    e2: bez pierdolenia Iwanowa http://tele-wizja.is/stream-68/
    Ostatnio edytowane przez Lillo ; 28-11-2017 o 21:17

Legionista Awatar Piasedam1
    Pod Czerwińskiego kret się podkopał...

Legionista
    Najciekawsze fragmenty z meczu:
    -Narzeczona Kopy gra w rugby. Sympatyczna i miła kobieta. Ciekawe odnotowania.

Natomiast co do samej piłki. O Jezusie, niech ktoś puści plotkę w świat, że to jest nasz 5 garnitur, bo trochę głupio mieć tak słaby drugi. Nagy nie bardzo chce wrócić do I drużyny. Dąbrowski&Jodłowiec dramat. Czerwiński coś próbuje. To by było na tyle.

Ale że Chukwu (500k Euro kontraktu) nie łapie sie nawet do drugiego składu... jak on tu trafił - 2 liga chińska a potem długi rozbrat z piłką. I jeszcze długoletni kontrakt zamiast próbny rok z opcja przedłużenia. Kryminał

Legionista Awatar Raffels
    Cała pierwsza jedenastka po tej pierwszej połowie powinna zostać dyscyplinarnie wypierdolona z klubu. To jest nieprawdopodobne co te barany wyprawiają. Po raz kolejny plują w twarz tym, co przyszli na stadion.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów