Strona 3 z 74 PierwszyPierwszy 12345671353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 2201

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Andrzej10
    Guest
    Brawo dla chłopaków, miałem lekkie obawy przed meczem, ale udało się, w I połowie karny według mnie i nie wiadomo jakby ta gra wyglądała, pewnie była by lepsza ocena młodych. Makowski ma największy potencjał, Bartczak też jakoś dał rade nie na swojej pozycji, rozczarowali trochę Kopczyński i Ryczkowski. Ale i tak wolę aby oni grali niż taki Dyego, ważne że minimalnym nakładem sił udało się awansować. Młodzi muszą grać aby było widać postęp, mam nadzieję że Berg w meczach które są rozstrzygnięte będzie stawiał na tych chłopaków, każda minuta dla nich jest ważna. A nie tylko od wielkiego dzwonu i w składzie delikatnie mówiąc eksperymentalnym. Łatwiej się gra chłopakowi młodemu gdy dookoła biegają doświadczeni zawodnicy.
    Brawa osobne dla Sagana, to są jego rozgrywki , ważny gol w jego stylu, który sprawił że wszystko stało się jasne i proste. Taki zawodnik jest skarbem dla klubu, nie obraża się ze siedzi i mało gra, a jak już wejdzie daje co ma i serce zostawia na boisku. Wara od Sagana, a w ekstraklasie tez strzeli tego jestem pewny nie wiadomo czy to nie będzie gol ważny dający coś więcej niż 3 pkt. Brawo Marek, olej wszelkiej maści ekspertów, rób swoje ku chwale Legii.

EDIT: Najważniejsze że obyło się bez kolejnych urazów, a przynajmniej nic o tym nie słyszałem, aby pisano jakiś urazach po meczu PP.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej10 ; 13-08-2015 o 08:37

Legionista Awatar Marcino
    Jedyny minus spotkania to brak szansy na grę dla Malarza. Co Bergowi szkodziło dać mu pograć ?
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Pewnie zewlak travel mu miesza wiec łysy na złość przyspawal mu kumpla do ławki

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Jedyny minus spotkania to brak szansy na grę dla Malarza. Co Bergowi szkodziło dać mu pograć ?
    Za jawne popieranie Komora przed drugą turą niech siedzi przyspawany do ławki do końca kontraktu.
    Ostatnio edytowane przez Tomi ; 13-08-2015 o 10:34
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Andrzej10
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Za jawne popieranie Komora przed drugą turą niech siedzi przyspawany do ławki do końca kontraktu.
    A co ma polityka wspólnego ze sportem, jak dla mnie to Malarz może sobie popierać nawet Grodzką czy Grodzkiego zwał jak zwał. Ale wracając do meritum, to sprawa nie jest prosta. Teorie są dwie, jedna głosi że trzeba grac bramkarzem pierwszego wyboru jeśli tylko się da, druga teoria jest taka że w pewnych rozgrywkach trener daje pograć temu drugiemu (rezerwowemu). Trzeba Bergowi zaufać, że wie co robi, pozycja bramkarza nie jest jakoś specjalnie wyczerpująca fizycznie, bardziej psychicznie, bo czasami można nic nie robić cały mecz ale jest jedna sytuacja i trzeba być skoncentrowanym, a to nie jest łatwe. Też myślałem że Malarz zagra, ale nie zagrał i tyle w temacie Berg tak zdecydował. Druga sprawa to Rzeźniczak, popełnia co raz więcej błędów przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie, pasowałoby aby sobie z jeden mecz odpoczął bo chyba gra wszystko co się dało grać w tym sezonie, a on bardzo emocjonalnie podchodzi do meczy i być może lepiej by było dla niego aby sobie siadł w jakimś meczu na ławie i odpoczął fizycznie i psychicznie. Tylko pytanie kim go zastąpić jak Pazdan kontuzja, Makowski łata dziury w środku pomocy, Wieteska odszedł a miał on być tym czwartym środkowym obrońcą, Vrdoljaka nie ma, a grywał na środku obrony.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej10 ; 13-08-2015 o 10:52

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Oraz za spierdolenie meczu z Lechem!
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Benek
    Łączy nas piłka ‏@LaczyNasPilka 19 sek.20 sekund temu

1/8 finału: Gospodarzem meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa będzie Legia Warszawa.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar smiechu
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Łączy nas piłka @LaczyNasPilka 19 sek.20 sekund temu

1/8 finału: Gospodarzem meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa będzie Legia Warszawa.
    znowu spisek PZPNu
    "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Orientuje się ktoś może jakie panują nastroje na skład przed Lechią? Raczej 11 zbliżona do tej z Chorzowa czy jakaś 'rotacja' równa z odpuszczeniem meczu?

Jest gdzieś transmisja w TV tego meczu?

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Jest gdzieś transmisja w TV tego meczu?
    Tak, Polsat Sport.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Tak, Polsat Sport.
    + ipla standardowo, pewnie za 4,99zł

Andrzej10
    Guest
    Co do meczu to spróbować powtórzyć patent z meczu z Górnikiem Łęczna, wystawić rezerwy aby pomęczyły Lechię a w II połowie wpuścić kilku asów Prijovic, Nikolic i Gui którzy wypunktują rywali.

Cytat Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
    Co do meczu to spróbować powtórzyć patent z meczu z Górnikiem Łęczna, wystawić rezerwy aby pomęczyły Lechię a w II połowie wpuścić kilku asów Prijovic, Nikolic i Gui którzy wypunktują rywali.
    Żeby do tej drugiej połowy nie było z 2 lub 3 do zera w plecy...

Na zadnym ttv czy tam itv nie bedzie transmisji?
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista Awatar Chmielo
    Niestety nie. W tamtym sezonie dawali na Polsat Sport News.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
    Ten patent z Korony ?

Legionista
    Jutro Malarz powinien dostać szansy... wieszkosc trener daje pograć zmiennika na niskim szczeblu np. puchar.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Jasper121
    Cytat Zamieszczone przez Alexis Zobacz posta
    Jutro Malarz powinien dostać szansy... wieszkosc trener daje pograć zmiennika na niskim szczeblu np. puchar.

Obejrzyj sobie skrót z rezerw z tego 4-4 to ci się odechce Malarza na bramce.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Obejrzyj sobie skrót z rezerw z tego 4-4 to ci się odechce Malarza na bramce.
    Spoko pozniej obejrzę, ale chyba ze wieszkosc jedynka tez grała z rezerwami ale wstyd 4-4...

Legionista Awatar Korosiak
    Wstyd wstydem, ale Malarz to i mi od początku nie pasuje. Włoski na żel i wytatuowane ręce, czy Bóg wie co jeszcze. Gwiazdeczka. Dawać szanse młodzieży i tyle. Ale czy Łysy w końcu to pojmie?

Legionista Awatar beka
    jak młodzieży dawano szanse w poprzednim sezonie to ludzie trzymali kciuki za powrót Kuciaka

Mimo wszystko wolę, żeby młodszy się ogrywał, niż Malarz dogorywał.

Legionista Awatar dzikus911
    [QUOTE=Alexis;1391094]Jutro Malarz powinien dostać szansy... wieszkosc trener daje pograć zmiennika na niskim szczeblu np. puchar.

Malarz pojechał z rezerwami na dzisiejszy mecz z ŁKS-em, więc nie liczyłbym na jego obecność w meczu z Lechią

Na początku sezonu Berg stwierdził, że PP nie będzie dla niego tak bardzo ważny. Mamy poważnego przeciwnika dzisiaj i wciąż zagadkową grę drużyny. Wiele osób po meczu z Ruchem jest znowu zachwycona, ale ja byłbym mocno ostrożny z tym optymizmem. Lechia Nam nie leży od dłuższego czasu.

Jak w ogóle trener może powiedzieć, że jakieś rozgrywki nie są dla niego ważne?

Cytat Zamieszczone przez Korosiak Zobacz posta
    Jak w ogóle trener może powiedzieć, że jakieś rozgrywki nie są dla niego ważne?
    Czasem lepiej nic nie mówić, niż pier... taką głupotę jak on przed sezonem.

Legionista Awatar crolick
    Masz cytat z dokładnym stwierdzeniem, że PP są mało ważne?

Legionista Awatar BlackAdder
    Berg powiedział tylko, że PP nie jest naszym najważniejszym celem w tym sezonie. Pełna zgoda. Mam nadzieję, że będzie konsekwentny i oszczędzi dziś Jodłowca i Pazdana.

Marsz po Puchar Polski! Skład Legii:

12. Dusan Kuciak - 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 4. Igor Lewczuk, 17. Tomasz Brzyski - 6. Guilherme, 37. Dominik Furman, 23. Stojan Vranjes, 18. Michał Kucharczyk - 99. Aleksandar Prijović, 11. Nemanja Nikolić.

Rezerwowi: 1. Arkadiusz Malarz, 2. Michał Pazdan, 9. Marek Saganowski, 13. Arkadiusz Piech, 20. Ivan Trickovski, 28. Łukasz Broź, 47. Rafał Makowski.

Uprawnienia umieszczania postów