Strona 2 z 71 PierwszyPierwszy 1234561252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 2123

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Legionista Awatar St.Maro
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Jakby byli pewni swego to by nie oszczędzali piłkarzy na ten dwumecz.
    Ja to odbieram tak, że są pewni swego czyli gry w LE co najmniej do grudnia i dlatego uznali, że PP można odpuścić* by ta jesień była choć trochę luźniejsza.

*odpuścić w sensie, że wystawiać rezerwy - uda się awansować to fajnie, a jak nie to dramatu nie będzie.

Cytat Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
    Ja to odbieram tak, że są pewni swego czyli gry w LE co najmniej do grudnia i dlatego uznali, że PP można odpuścić* by ta jesień była choć trochę luźniejsza.

*odpuścić w sensie, że wystawiać rezerwy - uda się awansować to fajnie, a jak nie to dramatu nie będzie.
    Bo nie będzie. Tak jak nie było święta po zdobyciu w maju. Trzeba być realistą.

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Poratuje ktoś dobrym linkiem do meczu?

Legionista Awatar Ciechu
    Poniosło go z tym składem... Albo 0-4 albo 4-0. Niech się dzieje wola nieba.

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Ljubo-jad Zobacz posta
    Poratuje ktoś dobrym linkiem do meczu?
    Sprawdź pw. Nie wrzucam tu, bo zaraz poblokują.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Loko
    Chyba Berg przesadził z rotacją. No ale zobaczymy po 90 minutach, a może nawet wcześniej...
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

na meczyki.pl jest masa linków i jakoś nikt nic nie blokuje

Dyego w ataku jest ok i coś tam działa, ale taktycznie jakaś masakra. Nie wraca do krycia i nie asekuruje. Dziwny typ.

Legionista Awatar Lillo
    Ogólnie gramy chvjowo, ale takim składem nie wygralibyśmy nawet pucharu tymbarku, więc remis dogrywka i karne dla nas.

Legionista
    Oby nie karne, bo gardło już zdarte od rycia japy i kolejka do bufetu

Legionista
    już wiem dlaczego młodzi się nie przebijają. Kopczyński unika gry. Gra na środku, ale chowa się za plecami napastnika i Lewczuk, czy Rzeźnik nie mają komu podać . Grają do Bartczaka, a ten niewiele myśląc oddaje im piłkę.Bartczak w ogóle nie gra z Dyego. Sagan jak zwykle nie umie przyjąć piłki. Żenada

Sagan z całym szacunkiem do gościa, ale nadaje się już chyba na skauta tylko razem z Żewłakiem. Bartczak biega, ale brak współpracy z Dyego, Prijovic gra piach - powiedzmy sobie otwarcie, on jeszcze się w zespół nie wprowadził. Nie ma środka pola, jest obrona i laga, może ktoś coś zrobi.

Bartczak niby coś próbuje. Kopczyński się chowa,, a ten Diego to chyba taki drugi Manu. Bereś jak profesor najlepszy.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez cwksiak Zobacz posta
    (...)Prijovic gra piach - powiedzmy sobie otwarcie, on jeszcze się w zespół nie wprowadził. Nie ma środka pola, jest obrona i laga, może ktoś coś zrobi.
    Wiesz z czego żyje napastnik? To nie jest Ronaldo, albo Messi.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Antares
    Co na tym boisku robić Saganowski? Niech wraca ten Piech.

I niech już nie mówię, że jakąkolwiek alternatywą w środku pola jest Kopczyński chłopak ma 23 lata, a nie pokazuje zupełnie nic.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 12-08-2015 o 20:42

Legionista Awatar el majoneze
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Co na tym boisku robić Saganowski? Niech wraca ten Piech.

I niech już nie mówię, że jakąkolwiek alternatywą w środku pola jest Kopczyński chłopak ma 23 lata, a nie pokazuje zupełnie nic.
    Trochę dziwne to, że Malarz nie dostaje szansy. W sumie, przy jednym grającym bramkarzu w Ekstraklasie i w pucharach, to byłoby naturalne. Większość trenerów tak robi na świecie. Nie czepiam się, ot, po prostu mnie to dziwi.

Totalnie nie kumam tego naszego dealu z Brazylijczykami. Ten Dyego to kolejny, który wygląda jakby go wzięli spod trzepaka. Ja wiem, że oni nam nie będą oddawali największych gwiazd, ale dla mnie to wygląda tak, że przed każdym sezonem wsiadają tam na rower, objeżdżają parę fawel, proponują pełnoletnim Murzynom paczkę orzeszków, szybko ich rejestrują, a potem proponują Legii. Gość wyglądał jakby w życiu nie grał w piłkę na dużym boisku.
    "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Legionista
    Bo to typowy zawodnik pucharowy jest

Legionista Awatar brachu
    jedyny plus tego meczu to dobra gra Beresia i chyba jego asysta
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Wiesz z czego żyje napastnik? To nie jest Ronaldo, albo Messi.
    Właśnie z takich podań żyje jak dostał przy bramce. Brawo!

Drugi raz już pokazuje, że jest mocny, kiedy dostaje prostopadłą piłę i ma przed sobą bramkarza, raz w Rumunii, i teraz tutaj. Na pewno ma umiejętności, niech się tylko odblokuje

Legionista
    Znane są już terminy 1/8 finału?

Cytat Zamieszczone przez ZTR Zobacz posta
    Znane są już terminy 1/8 finału?
    23 września z Lechią, potem zwycięzca meczu Bełchatów-Chojniczanka

Legionista
    Ile już kluczowych podań w tym sezonie dograł Guillerme?

Moim zdaniem on nie jest na skrzydło. Zbyt dobry technicznie i kreatywny. Doskonały rozgrywający na 8, bo ma odbiór i idealny na 10-tke.

A na skrzydła trzeba się wzmocnić.

Ciekaw jestem kiedy się część z Was ogarnie, żeby nie pisać głupot w trakcie meczu, bo można wyjść na idiotę. Pomijając fakt, że w I połowie to dzięki samemu zaangażowaniu (co jest przerażające w kontekście tego, że grały rezerwy) Saganowski wyglądał najlepiej.
    Ostatnio edytowane przez Szu1916 ; 12-08-2015 o 21:27

Legionista Awatar Bootleg
    Gui - to on zrobił całą drugą połowę, a tym samym mecz. Przesuwanie go na obronę, to istna dywersja.
    Always look on the bright side of life!

Po wejściu Guiego gra wyglądała zdecydowanie lepiej, kolejna piękna asysta po prostopadłej piłce. Przydałby się środkowy pomocnik, który potrafi tak podawać. Kopczyński w Legii żadnej kariery nie zrobi. PŚ, skrzydłowy i lewy obrońca bardzo by się przydali gdy awansujemy do grupy LE.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Tak łatwo jest skrytykować, a jak ciężko strzelić w takiej sytuacji to wie tylko RASOWY NAPASTNIK.

Choćby to ostatni gol, dla Sagana należą się brawa zawsze i wszędzie.

Legionista Awatar rey
    Jedna myśl po tym meczu mi się rzuciła. Kompletnie nie odczułem braku Kucharczyka.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Jedna myśl po tym meczu mi się rzuciła. Kompletnie nie odczułem braku Kucharczyka.
    Kucharczyka, jak Kucharczyka ale Duda nawet jak wszedł to nie było tego widać! Zastanawiam się o czym myślą nasi działacze skoro w środku pola na chwilę obecną mamy truchtające damy a nie facetów z jajami i umiejętnościami!
    Zawiedli mnie młodzi. Dostali szansę z rywalem z nie najwyższej półki. Idealnie żeby się pokazać, przekonać do siebie trenera.
    Makowski wydaje mi się, że gra na niewdzięcznej pozycji, której na boisku "nie widać" ale za to odwala się tam dużo roboty.
    Za to zawiodłem się i kompletnie mnie roczarowali - Kopczyński i Ryczkowski. Tak jak niektórzy twierdzili żeby dawać im szansę itd. teraz zostało dość brutalnie zweryfikowane. Chłopcy nie wzięli na siebie ciężaru gry, nie podołali zadaniu.
    Na chwilę obecną nie można ich traktować nawet jako zmienników, którzy utrzymaliby poziom gry. Coś w stylu Masłowskiego. Dostawali podanie i od razu oddawali piłkę. Za to w Bartczaku drzemie potencjał.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Może dlatego, że z całym szacunkiem ale graliśmy z Górnikiem Łęczna...

Tak jak Leśny powiedział Kucharczyk na dobrym poziomie, dodatkowo przy Brzyskimi jego pomoc w obronie jest nieoceniona

Uprawnienia umieszczania postów