Strona 110 z 112 PierwszyPierwszy ... 1060100106107108109110111112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,271 do 3,300 z 3359

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Legionista
    Obradovic to jest taki rzadki.. :O

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    Może tam gdzie masz taniej, masz pod konto podpięty numer z Plusa. Nie wiem jak przy pojedynczych transmisjach ale przy pakietach, jak podepniesz do konta w Ipli numer z Plusa to masz rabaty.
    5 zł płatność przelewem/kartą
    10 zł płatność SMSem
    4 zł płatność w Plusie
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Zapewne widziałeś 16-latka w rezerwach w innych meczach, żeby takie bzdury pisać po jednym błędzie w pierwszym meczu z taką drużyna w życiu. Panie piłkarski ekspercie z forumki.
    Czyli rozumiem, że nie można krytykować bo ma 16 lat? To napisz od jakiego wieku wypada krytykowac piłkarza po błędzie.
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Legionista
    Muszę przyznać, ze rozczarowany jestem trochę. Piast nic nie gra, ale chłopaki grają strasznie. Proste błędy, holują piłkę, kiwają bez sensu, nie potrafią prosto kopnąć piłki i wyprowadźic jej z obrony.. fajnie, że dalej w grze są, niech trochę ogarną się i spokojnie do przejścia Gliwice.

Legionista Awatar Gabro
    Philipps to chyba jeszcze ani razu nie odebrał piłki czysto w meczu z Piastem. Obradovic dobrze się ustawia, ale brakuje dynamiki.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Czyli rozumiem, że nie można krytykować bo ma 16 lat? To napisz od jakiego wieku wypada krytykowac piłkarza po błędzie.
    A ja ci zabraniam? Krytykuje co chcesz. Ja tam mam beczkę.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar (L)ukas
    Można skrytykowac, ale w tym przypadku za ten jeden błąd, a nie za całokształt jakby walil takie babole co mecz. Pisząc rośnie nam kolejny Wieteska, zaszufladkowales gościa.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Wcześniej myślałem że Philips może faktycznie ma jakieś zapisy w kontrakcie i nie gra w pierwszej drużynie żeby zejść kosztów. Może i tak jest, ale patrząc na jego grę dzisiaj to zupełnie mnie nie dziwi że jest trzymany z dala od 1 drużyny.

Piast gra wielkie nic i tym bardziej szkoda jeśli rezerwy z nimi odpadną. Wiadomo 3 liga, nie ma co też robić wielkich wymagań, ale naprawdę "miszcz" wygląda tak jakby też grał w tej 3 lidze. Tym bardziej szkoda jeśli nasi odpadną, a niestety na to sie zanosi.

Krytykować piłkarza za błąd/słaby mecz można zawsze, natomiast postawić krzyżyk na 16 latku grającym swoją pierwszą rundę w seniorach, i pierwszy mecz z drużyną z ekstraklasy tylko dlatego, że się wpadło w jakiś szał dopierdalania się o wszystko w koło to się zasługuje na statuetkę imienia Wojciecha Czuchnowskiego. Zdarza się najlepszym.

W trzy minuty piłkarze Piasta Gliwice wbili Wojskowym dwa gole przy Łazienkowskiej 3. Przy bramce numer dwa "asystował" Artur Jędrzejczyk, który postanowił zagrać do Dusana Kuciaka, jednak futbolówka do Słowaka nie dotarła, bowiem z prezentu skorzystał Wojciech Kędziora. - Człowiek uczy się na błędach i mam nadzieję, że takiego już więcej nie popełnię. To było skandaliczne, nie mogę się tak zachowywać, już chyba lepiej było wybić piłkę w aut - nie szczędził krytyki pod swoim adresem obrońca Legii
    Swoją drogą co za pech. Nie dość, że twój Jędza, to jeszcze z Piastem

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Krytykować piłkarza za błąd/słaby mecz można zawsze, natomiast postawić krzyżyk na 16 latku grającym swoją pierwszą rundę w seniorach, i pierwszy mecz z drużyną z ekstraklasy tylko dlatego, że się wpadło w jakiś szał dopierdalania się o wszystko w koło to się zasługuje na statuetkę imienia Wojciecha Czuchnowskiego. Zdarza się najlepszym.
    Ja pierdole, człowieku. Wskaż mi gdzie postawiłem na nim krzyżyk?

Krzyżyk byłby jakbym napisał, żeby się zajął skręcaniem długopisów (tak jak pisałem w przypadku starszego Zyro).

Legionista Awatar Budyń_70
    Ja pindole, ten Smokowski tak się podnieca tym Piastem, jakby grał z jedynką

Ok. Ale wyjaśniając na przyszłość, żeby uniknąć nieporozumień. Jak napiszesz, że rośnie nam drugi starszy Żyro, to już się będzie kwalifikowało, czy musi być bezpośrednio o długopisach?

Ok. Ale wyjaśniając na przyszłość, żeby uniknąć nieporozumień. Jak napiszesz, że rośnie nam drugi starszy Żyro, to już się będzie kwalifikowało, czy musi być bezpośrednio o długopisach?
    Pisałeś /będziesz pisać pracę magisterską z tych swoich porównań?

Obradovic, ani nikt inny z rezerw nie nadaje się w tej chwili do pierwszej drużyny.

Cytat Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
    Obradovic, ani nikt inny z rezerw nie nadaje się w tej chwili do pierwszej drużyny.
    #udaneokienkotransferowe

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
    Miszta daje radę.

Legionista
    #udaneokienkotransferowe
    Daj spokoj

Pisałeś /będziesz pisać pracę magisterską z tych swoich porównań?
    Nie z moich Taki dajmy na to Martins vs Łukasik albo Luquinhas vs Wolski, w sytuacji gdzie postawiłbym całą wypłatę, że 16/16 trenerów w ekstraklasie wybrałoby w każdej z tych par odwrotnie do Ciebie, to jest temat na pracę doktorską na wydziale psychologii.

Nie z moich Taki dajmy na to Martins vs Łukasik albo Luquinhas vs Wolski, w sytuacji gdzie postawiłbym całą wypłatę, że 16/16 trenerów w ekstraklasie wybrałoby w każdej z tych par odwrotnie do Ciebie, to jest temat na pracę doktorską na wydziale psychologii.
    No to gratuluję.
    Zobaczymy jak dziś na skrzydle wypada na tle drugoligowca wasz Vadis 2.0.
    Ciekawe czy jeśli wypadnie jak to on na skrzydle tragicznie i okaże się, że on cokolwiek co potrafi to tylko w środku to czy ktoś przyzna, że zasługa jego jakiejś tam gry to zasługa Vukovica.

Przypominam był ściągany na skrzydło, na skrzydle w Legii nie zagrał żadnego dobrego meczu. Zobaczymy jak dziś mu pójdzie w Górnikiem Łęczna.
    Zaczął być pozytywnie oceniany dopiero po grze w środku. Oczywiście na temat czyja to zasługa przesunięcie go do środka to cisza... Merytorycznie.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 03-12-2019 o 20:14

Legionista Awatar R.
    Ale to, że nie zagrał ani jednego dobrego meczu na skrzydle to kto tak twierdzi po za tobą?

Legionista Awatar so(L)dier
    jeżeli Luquinhas dzisiaj zagra dobrze to się nie liczy bo to tylko Łęczna

a co do składu to rotacja jest, ale nie za duża i dobrze, fajnie że Stolarski od pierwszej minuty

ktoś wie co z Vesoviciem?

No to gratuluję.
    Zobaczymy jak dziś na skrzydle wypada na tle drugoligowca wasz Vadis 2.0.
    Ciekawe czy jeśli wypadnie jak to on na skrzydle tragicznie i okaże się, że on cokolwiek co potrafi to tylko w środku to czy ktoś przyzna, że zasługa jego jakiejś tam gry to zasługa Vukovica.
    Zasługa Vukovica to on trzymając pada steruje Lukiniasem.
    Ostatnio edytowane przez (L)dorado ; 03-12-2019 o 21:47
    edit: literówka.

Ale to, że nie zagrał ani jednego dobrego meczu na skrzydle to kto tak twierdzi po za tobą?
    Wskaż ten jeden.
    Tylko wśród poważnych rywali. Uprzedzam Górnik Łęczna nie jest poważnym rywalem.

Ps
    Ciężko oczekiwać, że gawiedź skrytykuje jakiegoś piłkarza, którego ściągal Mioduch.
    Nawet jeśli na to zasłuży to nie jego wina a bankowo Vuko.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 03-12-2019 o 20:22

Legionista
    Fajnie, że Stolar dostaje szansę.
    Nie rozumiem trochę powrotu do Gvilii na "10", czyli do okresu, kiedy może i posiadaliśmy piłkę, ale nie potrafiliśmy strzelać bramek

On może tam wchodzić z ławki przy prowadzeniu, kiedy rywal musi się otworzyć i jest więcej miejsca. Przy zwartych szykach obronnych taki klocek jak Gruzin, nie rozluźni tej defensywy.

Legionista Awatar Szawar
    Ja pierdole, człowieku. Wskaż mi gdzie postawiłem na nim krzyżyk?

Krzyżyk byłby jakbym napisał, żeby się zajął skręcaniem długopisów (tak jak pisałem w przypadku starszego Zyro).
    Szufladkujesz gościa po jednym meczu, po jednym błędzie, widząc go zapewne pierwszy raz w życiu.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Szufladkujesz gościa po jednym meczu, po jednym błędzie, widząc go zapewne pierwszy raz w życiu.
    Ok, to udawajmy, że błędu nie było bo ma 16 lat.

Możliwe, że wyrośnie z niego drugi Jędrzejczyk a może nawet Glik. Oby, życzę mu tego. Natomiast nie mam zamiaru malować trawy na zielono i udawać, że błędu nie popełnił tylko dlatego, że ma 16 lat.

Legionista Awatar Jestem
    Obradovic jest gorszy od Rocha i piszę to z czystym sumieniem.
    Nie wiem czy jest zbyt dużym osłabieniem dla naszych juniorów w trzeciej lidze i powinien być trzymany jak najdalej od pierwszego zespołu. Koleś z takim CV powinien pociągnąć zespół a on nie potrafi dośrodkować, nie potrafi odebrać piłki, nie potrafi porządnie podać i nie potrafi biegać - nie wiem co on tam potrafi (ustawiać się? a po chooja się on "dobrze ustawia"?), wszystko zapomniał chyba co potrafił.
    Jak na mecz juniorskiej drużyny "wzmocnionej" kilkoma emerytami i to w większości niepełnosprawnymi fizycznie to ja wystawiam 4 z plusem w skali 6-stopniowej mimo porażki, przepraszam, mimo "wpierdolu i zaorania przez aktualnego mistrza Polski"
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar R.
    Wskaż ten jeden.
    Tylko wśród poważnych rywali. Uprzedzam Górnik Łęczna nie jest poważnym rywalem.

Ps
    Ciężko oczekiwać, że gawiedź skrytykuje jakiegoś piłkarza, którego ściągal Mioduch.
    Nawet jeśli na to zasłuży to nie jego wina a bankowo Vuko.
    Ale ja się nie znam. Są tutaj lepsi eksperci i ja im wierzę.

Legionista Awatar Szawar
    Ok, to udawajmy, że błędu nie było bo ma 16 lat.

Możliwe, że wyrośnie z niego drugi Jędrzejczyk a może nawet Glik. Oby, życzę mu tego. Natomiast nie mam zamiaru malować trawy na zielono i udawać, że błędu nie popełnił tylko dlatego, że ma 16 lat.
    Ale to, że popełnił błąd, jest rzeczą oczywistą, ale szufladkowanie, że to drugi Wieteska na tym etapie jego przygody z piłką to w moim odczuciu nadużycie.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Ale ja się nie znam. Są tutaj lepsi eksperci i ja im wierzę.

Uprawnienia umieszczania postów