Strona 109 z 112 PierwszyPierwszy ... 95999105106107108109110111112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,270 z 3359

Wątek: Legia w Pucharze Polski

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Może nie wszyscy wiedzą ale we wtorek zarówno mecz pierwszego zespołu jak i rezerw w TV na Polsacie sport. Rezerwy o 17 45 a jedynka chyba o 20 45
    Hmm, Polsat też chyba zauważył to co TVP, czyli to, że mecze Legii dają największą oglądalność
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Piast chyba złapał lekką zadyszkę bo w lidze ostatnie dwa mecze w plecy z Lechem 3-0 i Śląskiem 3-0 to może jutro nasze rezerwy ich też chociaż powiozą te 1-0.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Mar.Cin Zobacz posta
    Piast chyba złapał lekką zadyszkę bo w lidze ostatnie dwa mecze w plecy z Lechem 3-0 i Śląskiem 3-0 to może jutro nasze rezerwy ich też chociaż powiozą te 1-0.
    Nieeee, zapewne oszczędzali się na mecz z Legią.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Co do meczu rezerw, szkoda że klub nie chciał nagrodzić młodych zawodników i nie zdecydował się meczu z Piastem rozegrać na Łazienkowskiej. Z drugiej strony, ukazało się kilka wywiadów z trenerem rezerw i piłkarzami i z nich wynika że ogólnie sami wolą grać w Ząbkach, gdyż to będzie ich atut, a na Łazienkowskiej paradoksalnie lepiej czułby się Piast który grał tam wiele razy a nasza młodzież nie ma okazji i w zasadzie byłby to dla nich mecz wyjazdowy z powodu nie znajomości boiska. Pisząc krótko, większe szanse na przejście Piasta trener i zawodnicy widzą w przypadku gry w Ząbkach, może więc to jest przemyślana decyzja i wola samego trenera oraz zawodników rezerw. To tylko świadczy o tym że myślą poważnie o tym by powalczyć z faworytem i spróbować sprawić ogromną sensację.
    Co do pierwszego zespołu, gramy z rywalem na poziomie Widzewa, ale myślę że jednak będzie łatwiej w tym wypadku gdyż ten mecz nie będzie miał takich historycznych podtekstów jak mecz z łodzianami. Dlatego liczę że trener troszkę zarotuje i kilku zawodników siedzących głownie na ławie lub kontuzjowanych zagra. Chciałbym zobaczyć najbardziej Stolarskiego, no i może kogoś z tych zawodników: Cafu, Remy, Rocha, Karbownik na swojej pozycji, Nagy, Agra, Preszalik.

Pisząc krótko fajny wtorek przed nami, taki kibicowski Mikołaj
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 02-12-2019 o 10:48

Legionista
    Jakie rotacje ,jaki Agra ,jaki Rocha ,tu jest tylko jeden mecz ,nie można lekceważyć po czym oni mają być zmęczeni ,już wystarczy że Wieteska zagra w miejsce Igora. Mało to w Pucharze Polski jest niespodzianek?
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Jakie rotacje ,jaki Agra ,jaki Rocha ,tu jest tylko jeden mecz ,nie można lekceważyć po czym oni mają być zmęczeni ,już wystarczy że Wieteska zagra w miejsce Igora. Mało to w Pucharze Polski jest niespodzianek?
    Może dlatego, że mamy szeroką kadrę, wielu dobrych zawodników i gdzie jak nie w takim meczu dać im szansę się pokazać, tym samym wzmacniając rywalizację i przekonanie zawodników, że jest o co walczyć?

Absolutnie Stolarski powinien zagrać, chłopak bardzo fajnie zaczął, potem przytrafiła się kontuzja i teraz nie gra od wielu tygodni. A ten typ jak mało który potrzebuje gry i zaufania.
    Oczywiście nie za Veso, ten do przodu, bo też nie grał dużo ostatnio. Poza tym może czas w końcu na tego Obradovicia? Jak nie teraz to kiedy niby? No i chyba Martins grający wszystko od deski do deski mogły odpocząć. Gruzin za niego.

Legionista
    Remy też mógłby się nam przypomnieć. Chyba już jest w pełnej dyspozycji.

Legionista
    Pytanie do bywalców stadionu w Ząbkach:
    Jak wygląda sytuacja z biletami i wejściem? Nie będzie problemów jak pojawię się tuż przed meczem?
    Niestety w robocie nie są zbyt łaskawi i wszystko czasowo na styk

Przed meczem z Widzewem pisałem że Vuković wie że to ważny mecz (mimo że z 2 ligowcem) więc pewnie nie będzie rotował składem i tak w sumie było. Tym razem myślę że kilka zmian w stosunku do meczu ligowego może być. Nie wiem jak z dostępnością tych zawodników, ale osobiście zobaczyłbym np. Remy'ego, Cafu, Stolarskiego, może w końcu tego Obradovica. Pewnie też Gvilia dostanie szansę za któregoś ze środkowych pomocników. No i w kontekście wypadnięcia Novikovasa przydałoby się zobaczyć np. Nagy czy Agre na skrzydle. Być może też Kante za Niezgodę zacznie od początku.

Myślę że nie będzie tak że Vuković wystawi zupełnie inną 11 niż w meczu ligowym ale nie będę zaskoczony jak właśnie sprawdzi tych 3-5 nazwijmy to rezerwowych.

Legionista
    Obradović zostaje w Warszawie. Chyba już go odstrzelili.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
    Wychodzi na to, że każdy sezon ma swojego Eduardo w Legii.

Przecież ledwie kilka dni temu wrócił do treningów. Raczej oczywiste było, że na PP nie będzie gotowy, co w praktyce oznacza, że już nas nie uraczy swoimi umiejętnościami piłkarskimi w tym roku.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emdżej87 Zobacz posta
    Przecież ledwie kilka dni temu wrócił do treningów. Raczej oczywiste było, że na PP nie będzie gotowy, co w praktyce oznacza, że już nas nie uraczy swoimi umiejętnościami piłkarskimi w tym roku.
    Inna sprawa, że był moment kiedy był zdrowy i trenował bez przerwy z 3-4 tyg, zasiadał wtedy w kilku meczach na ławce, a szansy pokazania się choćby kilku minut nie dostał, więc to też o czymś świadczy.

Była szansa aby Legia II grała na Ł3, a dla kibiców miała być przeznaczona trybuna Deyny. Mega żałuję, że tak się nie stanie bo czuję że sporo osób chciało przyjść na takie spotkanie, a dla samych piłkarzy to na pewno coś symbolicznego. Wczoraj trenowali w Ząbkach więc decyzja jest już raczej podjęta. Tylko zły stan murawy, jakieś turbo ochłodzenie może to jeszcze podobno zmienić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Wychodzi na to, że każdy sezon ma swojego Eduardo w Legii.
    Eduardo przy nim to był mega kota

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Była szansa aby Legia II grała na Ł3, a dla kibiców miała być przeznaczona trybuna Deyny. Mega żałuję, że tak się nie stanie bo czuję że sporo osób chciało przyjść na takie spotkanie, a dla samych piłkarzy to na pewno coś symbolicznego. Wczoraj trenowali w Ząbkach więc decyzja jest już raczej podjęta. Tylko zły stan murawy, jakieś turbo ochłodzenie może to jeszcze podobno zmienić.
    Jeżeli sam trener i zawodnicy wypowiadają się, że lepiej będą się czuć w Ząbkach to myślę, że nie ma tematu.
    Chyba, że nie byli świadomi ilu fanów może przyjść na trybuny.. (a właściwie trybunę )

Kamieniecki pisze, ze nasz ananas ma jednak zagrać w rezerwach.

Legionista
    No tak, chodziło mi o pierwszy skład. Jeśli może zagrać przeciwko mistrzowi Polski to czemu go nie wypróbować go przeciw drugoligowej drużynie? Raczej stracili do niego cierpliwość. Lepszej okazji do zaprezentowania się już w tym roku nie będzie miał.

Legionista Awatar Runi
    Może dlatego, że nie jest w stanie wytrzymać 90 minut grania lub dlatego, że " w razie w" szkody będą mniej bolesne.

Legionista
    Mam nadzieję, że w rezerwach na LO jest mniejsza lub większa dziura, a nie jakiś chłopaczek, co wywalczył ten awans na murawie, teraz obejrzy meczu z poziomu ławki z powodu tego naciagacza.

Vuko w ogóle mówił, że Rosołka zabiera na mecz z Górnikiem, a on w kadrze na Piast.. to jak w końcu?
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 03-12-2019 o 12:00

Legionista
    Rosołek to chyba nie może grać w pierwszej drużynie Legii póki Dwójka w grze, ponieważ wystąpił w którymś meczu rezerw.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Jak się nie mylę to zagrać może tylko 1 rundę musi pauzować. A chyba w poprzedniej rundzie właśnie nie grał ani w jedynce ani w rezerwach.

Legionista Awatar Dolu
    IPLA na pc wyświetla 5zł za mecz na żywo, ipla na tv prawie 10, skąd ta różnica?

Legionista Awatar Gabro
    Obradović od 1 minuty w Ząbkach.

Legionista
    Jak żyję nie pamiętam sytuacji, żeby dwie Legie pokazywali w TV tego samego dnia.
    Życie potrafi nieustająco zaskakiwać.
    Legia to życie

Cytat Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    IPLA na pc wyświetla 5zł za mecz na żywo, ipla na tv prawie 10, skąd ta różnica?
    Może tam gdzie masz taniej, masz pod konto podpięty numer z Plusa. Nie wiem jak przy pojedynczych transmisjach ale przy pakietach, jak podepniesz do konta w Ipli numer z Plusa to masz rabaty.

Legionista Awatar Dolu
    tu i tu jestem zalogowany na to samo konto założone z 5 lat temu
    pytanie, czy kod zakupiony przez www będzie działał na ipla tv

Cytat Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    pytanie, czy kod zakupiony przez www będzie działał na ipla tv
    Powinien. Ja akurat w Ipli mam pakiet sportowy aktywowany więc oglądam normalnie. Czasem na aplikacji na smart tv też mi wyskakiwalo przy jakiejś transmisji że muszę ją wykupić (mimo posiadania pakietu sport) a włączałem ją i leciało normalnie.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Rośnie nam kolejny Wieteska. Uf uspokoilem się, że jest ciągłość szkolenia.
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Legionista Awatar R.
    Zapewne widziałeś 16-latka w rezerwach w innych meczach, żeby takie bzdury pisać po jednym błędzie w pierwszym meczu z taką drużyna w życiu. Panie piłkarski ekspercie z forumki.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów