Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 141 z 141

Wątek: Niższe ligii (od B-klasy do II ligii)

Legionista
    Co wie Pan o drużynie i rywalach ligowych?
    -Nic nie wiem ani o lidze ani o drużynie

typowy Franek jest typowy

niezrzeszony
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Tym sponsorem (inwestorem) jest Muropol. Ma być ktoś jeszcze?
    A to chyba o tym mowa, bo miał być ktoś z branży budowlanej.

Legionista Awatar Ćwirek
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    A to chyba o tym mowa, bo miał być ktoś z branży budowlanej.
    Murapol jest czołowym deweloperem w Polsce

https://facebook.com/story.php?story...207&__tn__=C-R

Niecodzienna sytuacja na meczu Radomiaka. Chcieli oddać piłkę fair play ale zdobyli tym wybiciem gola, więc honorowo sami oddali bramkę.

Olimpia Elbląg
    W meczu CLJ U-15 zespół Zagłębia Lubin rozgromili MKS Kluczbork aż 37:0

Legionista Awatar casual
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry przy Konwiktorskiej i wyrównująca bramka dla zawsze groźnego Sokoła ostródzkiego- klikam "lubię to!"
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Adin
    TVP3 transmisja meczu Polonii z Widzewem. Swoją drogą jakość transmisji jak na canal plus w latach 90. Na trybunach podobny klimat.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    TVP3 transmisja meczu Polonii z Widzewem. Swoją drogą jakość transmisji jak na canal plus w latach 90. Na trybunach podobny klimat.
    Takiej jakości obrazu nie widziałem odkąd pozbyłem się odtwarzacza VHS .Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć z tej transmisji , ponoć Bufetowa była koszykarką KSP . Widzę to oczami wyobraźni .
    Ostatnio edytowane przez Ivan Drugi ; 28-10-2017 o 17:02

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Takiej jakości obrazu nie widziałem odkąd pozbyłem się odtwarzacza VHS .Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć z tej transmisji , ponoć Bufetowa była koszykarką KSP . Widzę to oczami wyobraźni .
    Ogólnie komentatorzy dobre głupoty gadają. Wiadomo kto komentuje? Bo chyba nauki to pobierali od Hajto lub innych speców z polsatu.

Olimpia Elbląg
    Saternus z TVP Warszawa i Gołaszewski. "Jeden z nich twierdził, że sędzia nie pokazuje już kartek bo limit się już wyczerpał

Legionista Awatar Z.
    Okręgowy Puchar Polski

Andrespolia Wiśniowa Góra 3-3 (pd. k. 4-3) Widzew Łódź

"Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Tom Kruz
    Wszystkie siły rzucają na ligę hehe.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
    Saternus z TVP Warszawa i Gołaszewski. "Jeden z nich twierdził, że sędzia nie pokazuje już kartek bo limit się już wyczerpał
    Dokładnie
    To już wszystko jasne czemu komentarz był taki stronniczy i skąd takie wychwalanie dziewczyn.

Legionista Awatar Strudzio
    Co odje bał Radomiak to szkoda gadać, cała wiosna w dupę, te baraże rok temu to ten sam poziom co teraz. Szkoda strzępić ryja. Ktoś coś wie jak z Bytovią?

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Co odje bał Radomiak to szkoda gadać, cała wiosna w dupę, te baraże rok temu to ten sam poziom co teraz. Szkoda strzępić ryja. Ktoś coś wie jak z Bytovią?
    Jak się nie dogadają z Drutexem, a bardzo niskie szanse, że się dogadają to lecą jak dobrze pójdzie do III ligi. A więc baraży pewnie nie będzie i wejdzie Garbarnia, która nie ma stadionu na I ligę.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Benek
    Chodzą głosy, że w Radomiaku więcej miasta i bukmacherki niż gry w piłkę.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Chodzą głosy, że w Radomiaku więcej miasta i bukmacherki niż gry w piłkę.
    CoPanSlawek na to?

Legionista
    Ponoć legendarny Franz Smuda zwolniony z posady trenera RTS.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Na jedną kolejkę przed końcem , gdzie w ostatniej przyklepują awans. Dobre.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Termin jest dość groteskowy, samo zwolnienie już nie (jeśli to prawda).
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista Awatar Tomereek
    Kulisy upadku BKS Stal Bielsko - Biała: "Jak wygląda sytuacja od środka? Piłkarze maja zaległości sięgające początku roku, kwoty zadłużenia sięgają 10 tys. zł na zawodnika. Na zebraniu piłkarzy z zarządem dyskutowano na temat naprawy klubu i szukaniu rozwiązań, a nie nad sprawami finansowymi. Każdy pomysł zarządu sekcji i zawodników został odrzucony. Inwestor, który chciał spłacić wszelkie zadłużenia wobec sekcji, otrzymując w zamian udziały w całym klubie, został na pierwszym spotkaniu przegłosowany i odrzucony. Na tłumaczenie dlaczego w klubie nie ma pieniędzy padły słowa „Lokalny rynek jest wypłukany ze środków i nie ma gdzie szukać”"

http://drybler.com/2018/07/08/upadek...entarz-kibica/
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Uprawnienia umieszczania postów