Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 89 z 89

Wątek: Ultras Diary - pamiętnik wyjazdowicza

Legionista Awatar Ćwirek
    proszę o dodanie do listy zespołów Gawin Królewska Wola - graliśmy z nimi sparing 2.08.2003 na którym zdarzyło mi się jako małolatowi być

Legionista Awatar Kubal
    Szkoda, że nie można dodawać wyjazdowych spotkań swoich zgód - takich wycieczek trochę mam więc rzutuje to znacznie na całokształt. Pomyślcie
    Ostatnio edytowane przez Kubal ; 30-07-2015 o 09:42

Legionista Awatar Tymek98
    Nie widziałem żeby padło te pytanie , ale czemu w rodzaju transportu nie ma autokaru ?

Legionista Awatar arni87
    W bazie chyba brak stadionu w Tiranie, wpisuje wszystkie oryginale nazwy i nic mi nie wyświetla
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Administrator Awatar Adiq
    Cytat Zamieszczone przez Tymek98 Zobacz posta
    Nie widziałem żeby padło te pytanie , ale czemu w rodzaju transportu nie ma autokaru ?
    Jest jako bus. Różnica między autokarem, a busem jest dość płynna i nie chciałem, żeby były wątpliwości przy wyborze.

Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    W bazie chyba brak stadionu w Tiranie, wpisuje wszystkie oryginale nazwy i nic mi nie wyświetla
    Już jest.

Legionista Awatar Maciej_L
    To ja mam pytanie, jechałem do Botoszanów Pksem, Pociągiem, taxi, stopem oraz busem. Jaki środek transportu wpisać, jak jest tylko jeden do wyboru? ten którym najdłużej jechałem?
    We are the best, fuck the rest!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Maciej_L Zobacz posta
    To ja mam pytanie, jechałem do Botoszanów Pksem, Pociągiem, taxi, stopem oraz busem. Jaki środek transportu wpisać, jak jest tylko jeden do wyboru? ten którym najdłużej jechałem?
    Wpisz ten, w którym miałeś najwygodniej.................ze zdjęć wynika, że w kuszetce w pociągu było najlepiej

Administrator Awatar Adiq
    Cytat Zamieszczone przez Maciej_L Zobacz posta
    "Inny".

Legionista Awatar Kubal
    Pomyślałem że fajnie będzie wpisać wyjazdy szczególnie pod kątem km, bo to mnie nawet ciekawi. Samo dodanie (zapisanie) niestety mega zamula i trwa kilkadziesiąt sekund czy nawet kilka minut

Legionista Awatar Corkowiec
    czekam kiedy będzie można dodac inne kluby zgody lub lokalne
    By powiedzieć skąd jestem nie potrzebuję mapy,I na drugim końcu świata będę dumny z pochodzenia Godny reprezentant kraju, nieważne na jakich ziemiach Mi nie grozi amnezja, nie zapomnę skąd jestem Moja skromna kolekcja szali Zapraszam!! http://szalecorkowiec.pl.tl/Strona-startowa.htm https://www.facebook.com/SzaleCorkow...0956370986868/

Legionista Awatar wolsz17
    Cytat Zamieszczone przez Adiq Zobacz posta
    Jest jako bus. Różnica między autokarem, a busem jest dość płynna i nie chciałem, żeby były wątpliwości przy wyborze.

Już jest.
    jak zmieniłem na Tirane to zaliczyło mi to do wyjazdów krajowych

Legionista Awatar Maciej_L
    Test wyjazdowicza w sumie prosty, ale mozna zrobic u mnie 20/21

http://www.quizme.pl/q/ultrasdiarypl..._ultrasdiarypl
    We are the best, fuck the rest!

Legionista Awatar Herman
    Cytat Zamieszczone przez mrquad Zobacz posta
    Wpisz ten, w którym miałeś najwygodniej.................ze zdjęć wynika, że w kuszetce w pociągu było najlepiej
    Panie kochany do Kopenhagi jechałem samochodem, po czym płynąłem promem. Powrót taksówką, pociągiem i samolotem. Chyba tylko balonem nie leciałem na tym wyjeździe
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
    Panie kochany do Kopenhagi jechałem samochodem, po czym płynąłem promem. Powrót taksówką, pociągiem i samolotem. Chyba tylko balonem nie leciałem na tym wyjeździe
    I chwała Ci za to, ale ten wpis odnosił się do konkretnej sytuacji.
    Swoja drogą teraz granicę Ukraińsko-Polską zrobiliśmy holując drugiego busa

Strona padła na zawsze ?

Legionista Awatar Saska(L)Kępa
    Ma się dobrze, polecam.

Ma ktoś kontakt do właściciela ? Bo 1 drużyny nie można wpisać.

Już pisałem. Brakuje Utrecht
    Ostatnio edytowane przez Marco_soccer ; 31-07-2017 o 19:11

Legionista Awatar gt_man
    Utrecht

Legionista Awatar Miszczunio
    Jest szansa na dodanie stadionu Odry Opole?
    Bo dopisałem ostatni wyjazd i stadion w Zdzeszowicach wyskakuje. Próbowałem zmienić sam stadion ale nie ma Opola.

Legionista Awatar deszcz
    Jest stadion Odry. Wpisz Opole i powinno wyszukać.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Legionista Awatar tomeck3145
    Panie i Panowie taka uwaga co do tego ultrasdiary - od programisty/informatyka ze sporym doś›wiadczeniem:

Wygląda na to, że transmisja z/do serwera jest zupeł‚nie nieszyfrowana. Wbrew temu co jest napisane na stronie głównej, nie ma w zwią…zku z tym żadnego zarzą…dzania prywatnością…: każdy właściciel sieci, przez którą… się łączycie, może sobie podejrzeć wasz login, hasło oraz historię wyjazdów.

Podobnie zresztą… rzecz się™ ma z forum.legionisci.com, ale tu nikt nie dokumentuje swoich dokonań„.

Legionista Awatar Mar00
    A co, masz ochotę przysponsorować certyfikat SSL? A uwaga skądinąd jak najbardziej zasadna. Wszystko co nie lata po httpS jest jawne i żadne hasła/loginy tego nie przysłonią. Ale admini tych stron na pewno to doskonale wiedzą. Ważne, aby wiedzieli też o tym użytkownicy forumki zanim coś komuś napiszą, nawet na priv - zwłaszcza łącząc się do neta z miejsc takich jak jakieś publiczne nieszyfrowane wifi

Cytat Zamieszczone przez Mar00 Zobacz posta
    A co, masz ochotę przysponsorować certyfikat SSL? A uwaga skądinąd jak najbardziej zasadna. Wszystko co nie lata po httpS jest jawne i żadne hasła/loginy tego nie przysłonią. Ale admini tych stron na pewno to doskonale wiedzą. Ważne, aby wiedzieli też o tym użytkownicy forumki zanim coś komuś napiszą, nawet na priv - zwłaszcza łącząc się do neta z miejsc takich jak jakieś publiczne nieszyfrowane wifi
    Są darmowe, choćby Let's encrypt. Można utworzyć własne CA i dystrybuować po dzielnicach, żeby ziomki pododawały sobie do systemu ;] Można szyfrować bez zaufanego CA, transmisja będzie bezpieczna - tylko że przeglądarki będą protestować.

Można zrobić "zbiórkę na certyfikat" ;-)

Zwyczajnie zwróciłem uwagę, że to, co jest napisane na stronie głównej tego ultras diary jest nieprawdą, na chwilę*obecną nie ma tam prywatności. Jest to o tyle groźne, że można podsłuchać login i hasło, jeśli to są czyjeś "standardowe" dane, to prosta droga do włamania do innego serwisu, z którego się korzysta.

Gintleman Awatar księciuniu
    Można utworzyć własne CA i dystrybuować po dzielnicach, żeby ziomki pododawały sobie do systemu ;]
    Nie wiem o co biega, ale fajnie brzmi
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Prosta rzecz. Wyobraź sobie, że poznajesz nowego ziomka. Możesz mu zaufać w jednym z dwóch przypadków:
    *) jest ogólnie znany, widziałeś go w telewizji
    *) macie wspólnego kolegę, który potwierdza, że ten ziomek jest równiacha.

Dystrybucja własnego CA po ludziach to tak jakby prywatny kanał telewizyjny albo na youtube. Nie każdy używa, ale ci co używają ufają treściom tam publikowanym / ludziom, co się tam pokazują.

Aczkolwiek w przypadku stron internetowych, dystrubucja własnego CA to rzekłbym - ostateczność

Legionista Awatar Mar00
    Cytat Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
    Jest to o tyle groźne, że można podsłuchać login i hasło, jeśli to są czyjeś "standardowe" dane, to prosta droga do włamania do innego serwisu, z którego się korzysta.
    No to tutaj już otworzyłeś puszkę pandory Korzystanie z tych samych loginów/haseł w wielu różnych serwisach, zwłaszcza tych krytycznych (bankowość on-line, email, nawet portale społecznościowe itp.) to proszenie się o kłopoty. Ale to temat rzeka, niekoniecznie związana bezpośrednio z portalem Ultras Diary.

Zatem drodzy użytkownicy portalu UD oraz tej Szacownej Forumki:
    Jeśli Wasz login/hasło do tych dwóch serwisów jest takie samo bądź podobne jak do innych Waszych serwisów (zwłaszcza tych ważnych), to taka dobra rada - zmieńcie je wszystkie (i tu, i tu) jak najszybciej i więcej ich nie używajcie. To tak jak z ubezpieczeniami - wydają się być niepotrzebne... do pierwszego nieszczęścia. Jak Wam ktoś wyczyści konto to będzie "after birds".

Witam
    Wiem że może to nie ten dział, ale czy znalazła by się osoba jadąca w niedzielę do Poznania na mecz z Lechem i przygarnie dwie osoby? Dorzucimy się do wachy.
    Dzięki i proszę bez jakiś głupich komentarzy.

Uprawnienia umieszczania postów