Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 289101112
Pokaż wyniki od 331 do 359 z 359

Wątek: Puchar Polski 2015/16

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Normalnie cieszę się jakby to Legia wygrała
    Ja pierdolę...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Żadne zdziwienie. ***** grali z Cracovią, ***** grali z Piastem. Taki mają plus w stosunku do nas, że są tylko Lechem i rywale nie murują przez co udaje się jakąś kontrę zrobić wykorzystując szybkich skrzydłowych i wyjść na prowadzenie.
    Za to Zagłębie ładnie weszło w sezon, ciekawe czy nie zgasną jak rok temu.

Legionista
    Na stronie Lecha już zmienili tytuł z Pogoń - Lech Live na

Szanuj *******!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Trzeba odnotować też spektakularny powrót do rozgrywek mojego ulubionego bramkarza który po dramatycznym występie w finale PP dziś dołożył sporo do zwycięstwa Portowców .

Legionista Awatar SzydeL
    Eee tam dajcie spokój.Są mistrzami transferów, grają super efektownie do przodu, ofensywnie, mają całe 3 pkt w tabeli więcej od Legii i idą pewnie "po majstra". To, że stracili już puchary i PP i zostali z tyloma "kotami" na samą ekstraklasę? Nieważne! Nenad dzisiaj pierdolnie z dumy! Brać go do Legii! Urrra

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ja pierdolę...
    Ja tam Raffels zawsze się cieszę jak Pogoń wygrywa, po tylu latach zgody ciężko mi być obojętnym na wyczyny Portowców.
    A że wygrali z Lechem? Myślę, że wielu Legionistom poprawili wieczór.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Cytat Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
    Eee tam dajcie spokój.Są mistrzami transferów, grają super efektownie do przodu, ofensywnie, mają całe 3 pkt w tabeli więcej od Legii i idą pewnie "po majstra". To, że stracili już puchary i PP i zostali z tyloma "kotami" na samą ekstraklasę? Nieważne! Nenad dzisiaj pierdolnie z dumy! Brać go do Legii! Urrra

Ja tam Raffels zawsze się cieszę jak Pogoń wygrywa, po tylu latach zgody ciężko mi być obojętnym na wyczyny Portowców.
    A że wygrali z Lechem? Myślę, że wielu Legionistom poprawili wieczór.
    Nie o to mi chodziło tylko równanie wygranych Legii do porażek Lecha, co zawsze będzie dla mnie śmiechem.

Legionista
    Bjelica, o dziwo, jest rozczarowany, a nie dumny. Teraz skupiają się na lidze.

Legionista Awatar brachu
    Trzeba przyznac ,ze dzis Pogon zagrala kapitalnie. Inna sprawa to slepe zaufanie do Bjelicy pomimo spiny pod sektorem z Klima .
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Benek
    A jak tam chodziła piłka poznaniakom? Ladnie grali i szybko biegali?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jestem
    Nie o to mi chodziło tylko równanie wygranych Legii do porażek Lecha, co zawsze będzie dla mnie śmiechem.
    Cieszę się bardziej z wygranej Pogoni niż porażki Lecha. Pogoń to "mój" drugi klub w ekstraklapie. W 1946 r. z Warszawy wywalono do Szczecina bardzo dużo Warszawiaków z dziada pradziada co przetrwali cudem Powstanie i "wyzwolenie", w tym kawałek mojej rodziny w postaci jednego z braci mojego dziadka. Właśnie to stało kiedyś za prawie wieczną zgodą pomiędzy Legią a Pogonią, był taki czas, że w Szczecinie mieszkało więcej Warszawiaków (ale nie warszawian) niż w Warszawie. Teraz w Warszawie mieszka więcej warszawian niż Warszawiaków
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Z twittera:

"Lech za słaby na puchary. Europejskie i krajowe"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Patrząc po zespołach co awansowały nie wygranie w tym roku PP to będzie kryminał.
    Dokładnie o tym samym pomyślałem, żal byłoby nie skorzystać z takiej autostrady - etap, w którym potencjalnie trafiamy na kogoś, kto potrafi grać w piłkę (Pogoń), to już 1/4 finału, czyli już dwumecz, gdzie ciężej o przypadek. Z drugiej strony, dzisiaj Portowcy zagrali naprawdę świetne spotkanie, więc spacerek to też wcale nie musi być.

W ogóle, jeśli Wisła i Cracovia przejdą swoich rywali w 1/8, to zagrają derby Krakowa w PP. Poza finałami, to rzadko zdarzają się tak prestiżowe mecze w tych rozgrywkach.

Legionista
    Tegoroczna drabinka w PP jest naprawdę dziwna. Po naszej stronie jest(a raczej było) 3 z 4 najlepszych zespołów poprzedniego sezonu, w tym finalista PP 2017, i półfinalista. Los tak dziwnie sprawił, że z TOP 4 zeszłego sezonu został tylko Mistrz. Nasz następny mecz w Pucharze będzie stał na podobnym poziomie co poprzedni, zakładając że go wygramy, to w 1/4 trafimy na ambitną Pogoń, która jeżeli będzie w PP grała tak jak dzisiaj, to może się to okazać finałem przed finałem.

Legionista Awatar looking1916
    To teraz Lech może się skupić w 100% na walce o mistrzostwo Polski lub ewentualnie europejskich pucharach.
    To samo Lechia.

Nie przypuszczałem, że tak szybko odpadną, ale to dobrze, bo teraz już nie ma trudnego rywala (wymówek) na walce o PP... chyba, że My sami.

Przydzwonił...
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista Awatar Somebody
    Śląsk

No i "after birds". Z 0-2...
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Lorente (L)
    Guest
    2018 Puchar Polski będzie dla Legii!

Lorente (L)
    Guest
    Mam czutke że trener Lecha jest trenerem tylko do końca roku i będzie gorzkie pożegnanie...

Cytat Zamieszczone przez Lorente (L) Zobacz posta
    Mam czutke że trener Lecha jest trenerem tylko do końca roku i będzie gorzkie pożegnanie...
    A ja mam czutkę, że nie masz mózgu...

Lorente (L)
    Guest
    A ja mam czutkę, że nie masz mózgu...
    Pokazujesz kompleksy inteligencie ze wsi konstancin!
    Ja Cię nie atakuje ani nie oceniam pajacu aż do tej chwili nara

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Lorente (L) Zobacz posta
    Pokazujesz kompleksy inteligencie ze wsi konstancin!
    Ja Cię nie atakuje ani nie oceniam pajacu aż do tej chwili nara
    W y p i e r d a l a j

Mecz w Zabrzu Najpierw Borek i Hajto jarają się gospodarzami przy wyniku 2-0, jak to zaje.biście grają i w ogóle, że będzie zaraz 3-0, a tutaj Sandecja w 85' i 90' strzela gole i jest 2-2
    Będzie dogrywka.

Legionista
    Ale z Angulo trafili ,strzela na potęgę !
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Wygląda na to że najgrozniejszym przeciwnikiem do zdobycia tego pucharu został Górnik Zabrze.

Legionista Awatar Z.
    Na półfinał/finał spuchną.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista
    Wygląda na to że "moralny zwycięzca ekstraklasy" zakończył już rozgrywki. A jest dopiero 35minuta.
    Ostatnio edytowane przez Mayhe(L) ; 21-09-2017 o 21:15

Cytat Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    Wygląda na to że "moralny zwycięzca ekstraklasy" zakończył już rozgrywki. A jest dopiero 35minuta.
    Oglądałem mecz, co za żenada w wykonaniu Cracovii, Probierz Zagłębie mogło to wygrać wyżej.

Olimpia Elbląg
    Nice I liga i Puchar Polski w Polsacie do 2021 roku. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o przedłużeniu umów z tym nadawcą.

Uprawnienia umieszczania postów