Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Transferowe przymiarki

Legionista Awatar c_zary

Transferowe przymiarki

LegiaLive

Jacek Kowalczyk nie zagra na Łazienkowskiej. Utalentowanemu stoperowi w czerwcu kończy się wprawdzie kontrakt z GKS-em Katowice, ale ponieważ nie ma jeszcze skończonych 23 lat, Legia musiałaby zapłacić za niego ekwiwalent za wyszkolenie. A to może znacznie przekroczyć milion złotych! "Na wyłożenie takiej kwoty po prostu nas w tej chwili nie stać" - przyznał dyrektor Olędzki.

Ciekawe czy to dziadowanie sie kiedys skonczy

Legia zainteresowana jest pozyskaniem pomocnika Okęcia Warszawa Sławomira Pacha. 23-letni gracz należy do wyróżniających się postaci na III-ligowych boiskach. "Rozmawiałem już z Pachem. Czy przyjdzie na Łazienkowską, będzie zależało jednak od tego, którzy zawodnicy odejdą z Legii" - powiedział dyrektor sportowy, Janusz Olędzki.

Hm... Z tego co sobie przypominam to jedynym zawodnikiem z nizszej ligi, ktoremu na przestrzeni kliku ostatnich lat udalo sie przebic do pierwszego skladu (no powiedzmy, ze udalo) jest Wroblewski :/
    ...

Legionista Awatar szczepan
    wiadomo coz o Choto? bo z tego co pisalo dzisiaj w "ps" takze LKS ma na niego ochote?

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    wiadomo coz o Choto? bo z tego co pisalo dzisiaj w "ps" takze LKS ma na niego ochote?
    Niech go bierze i to migiem. ŁKS oczywiście :>
    Only You

Legionista
    nie wiem panowie ale zaczyna sie to robic tragiczne! moze wrobla z gks wziosc on jest na wyporzyczeniu a katowicach! mozna by sie dogadac! a co do tych z niszych lig to nie sadze zeby ktos sie tak odrazu przebil! trza znalesc sponsora bo tak dlugo nie pociagniemy!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Jak podaje Piłka Nożna Jakub Wierzchowski prowadzi rozmowy z Legią Warszawa. - Jakub Wierzchowski nie był zadowolony z roli rezerwowego bramkarza w Werderze. Chce regularnie grać w podstawowym składzie dlatego zdecydował się na powrót do Polski – powiedział menedżer piłkarza Marek Profus. Także dwa inne polskie kluby - Wisła Kraków i Wisła Płock są zainteresowane pozyskaniem Wierzchowskiego.
    25-letni Jakub Wierzchowski rozpoczynał karierę w Lubliniance. Później grał w Wiśle Kraków i Ruchu Chorzów. Ma na koncie dwa występy w reprezentacji Polski. Jak podaje dzisiejsza Gazeta pojawiają się, jeszcze nieoficjalne, informacje, że Legia bardzo chciałaby zatrudnić dwóch zawodników Lecha Poznań Pawła Kaczorowskiego i serbskiego obrońcę Mirko Poledicę. Sytuacja taka będzie możliwa jednak tylko wtedy, gdy akcje warszawskiego klubu przejmie znany biznesmen Zbigniew Jakubas, który jest zdecydowany na rewolucję w składzie. Poledica jest na razie wypożyczony do czerwca z Vojvodiny Nowy Sad. Suma odstępnego za tego piłkarza to 100 tys. dolarów. Lech ma co prawda prawo pierwokupu, jednak nie wiadomo czy z niego skorzysta ze względu na kłopoty finansowe. Menedżer piłkarza, Dragan Popović, zachowuje spokój. - Jeżeli Lech nie wykupi zawodnika, to trafi do innego polskiego klubu. Oferty już do mnie spływają - mówi
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista Awatar MaxxxiM
    Cytat Zamieszczone przez kamyk
    Sytuacja taka będzie możliwa jednak tylko wtedy, gdy akcje warszawskiego klubu przejmie znany biznesmen Zbigniew Jakubas, który jest zdecydowany na rewolucję w składzie.
    rewolucja w skladzie nie wrozy niczego dobrego obym mial zle przeczucia
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Legionista
    mimo ze to pewnie plotki to Poledica byłby idealny na lewego obronce w systemie czwóką w obronie. Okuka sie już kiedys o nim cieplo wypowiadał, chyba go nawet trenował.
    a oto jak wyglądas moja obrona marzeń na przyszły sezon

Boruc
    Kuś Zieliński Jóźwiak Poledica.

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez C@mo
    mimo ze to pewnie plotki to Poledica byłby idealny na lewego obronce w systemie czwóką w obronie. Okuka sie już kiedys o nim cieplo wypowiadał, chyba go nawet trenował.

Boruc
    A gdzie Jarzębowski?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez legart
    Cytat Zamieszczone przez C@mo

Boruc
    A gdzie Jarzębowski?
    Też się nad tym głowiłem, i on według mnie jakoś nie bardzo pasuje do
    4-4-2 ,ale mógłby zmienić Jóźwiaka , już Drago by coś wymysłił byle by byla kasa na te transfery.

Administrator Awatar legart
    Acha jak chcą zawodników z Okęcie sprowadzać to może odrazu niech Legia pół Karmazyna wykupi (słabsi chyba nie będą). Oczywiście mogę się mylić i kolega Pach może być rewelacją 8- rundy jesiennej :goool: ilkarz:

czas tez chyba zaczac szukac godnych zmiennikow dla Jacka Zielinskiego i Marka Jozwiaka.

Legionista Awatar szczepan
    a ja sie boje zeby tylko nam Okuki nie zdjeli bo bedzie kicha!

a co do wzmocnien bedzie kasa bedzie Okuka bedzie dobrze

moze wlasnie zmiana trenera ma byc rewolucja w skladzie (szeroko pojetym)? mam nadzieje ze tak sie nie stanie i Okuka zostanie (rym czestochowski

Legionista
    Pawłem Kaczorowskim i Mirko Poledicą zainteresowana jest Legia Warszawa. Okazuje się jednak, że w nowym sezonie warszawianie będą mogli zatrudnić tylko serbskiego obrońcę.

Póki co, do końca czerwca Poledica jest wypożyczony do Lecha z Vojvodiny Nowy Sad. Jeżeli poznański klub chce zatrzymać zawodnika, musi zdecydować się na transfer definitywny. Poznaniacy dysponują nawet prawem pierwokupu, ale jest niemal przesądzone, że z niego nie skorzystają. Początkowo Vojvodina chciała za Poledicę 100 tys. dolarów - o takiej kwocie informowaliśmy także we wczorajszej "Gazecie".

Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie suma odstępnego znacznie wzrosła. Serbowie żądają już dwa razy tyle - na dodatek płatne w euro! - To prawie 900 tys. zł, czyli niewiele mniej niż wydaliśmy na kupno Krzysztofa Gajtkowskiego. Na taki wydatek nas nie stać, tym bardziej, że Vojvodina chce zapłatę w jednej racie - usłyszeliśmy wczoraj w klubie z ul. Bułgarskiej.

Co miało wpływ na podwyższenie sumy? Głównie to, że Poledica zbiera bardzo dobre recenzje za swoje występy w "Kolejorzu". Trener Bohumil Panik powiedział nawet, że "jest to najlepszy lewy obrońca w Polsce". Jeżeli piłkarz zmieni klub, to na lewej stronie obrony poznański klub zapewne postawi na Rafała Lasockiego, który w tej chwili leczy kontuzję pachwiny.

Poznańscy działacze zapewniają natomiast, że w "Kolejorzu" pozostanie na nowy sezon Paweł Kaczorowski. Podobnie jak Poledica, jest on do Lecha tylko wypożyczony, jednak na znacznie dłuższy okres - do stycznia 2004 roku. - Do tego czasu z pewnością nigdzie nie odejdzie i będzie naszym piłkarzem - zapewniają w klubie.

Źródło:gazeta.pl

szanse na możliwość trasferu Poledicy rosną... niestety cena również

Legionista

Drago musi zostać w Warszawie!Nie widze innej opcji na przyszłość!A panu Engelowi raczej podziękujemy,on juz dla polskiej piłki nic dobrego nie zdziała(chyba ze napisze nową fascynującą powieść)

Uprawnienia umieszczania postów