Strona 61 z 63 PierwszyPierwszy ... 115157585960616263 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,830 z 1865

Wątek: Polityka Międzynarodowa

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Ale mi nie chodziło o cytowanie go z przeszłości tylko o t ę obecną sytuację. To, ze gość polaryzuje to doskonale wiem. Tu coś powie w obronie, tam dosra. Nie wiem jaki on ma w tym interes ale dla mnie to nie jest normalne.
    Sorry, ale już po raz drugi piszesz o jakimś "sraniu". Pomijając już, że to raczej nie standardy tego forum, napisz po prostu, co masz na myśli.

EDIT: nówka sztuka, puszczone dalej przez Danielsa:

https://twitter.com/tvp_info/status/1214978978848657409
    Ostatnio edytowane przez Foxx ; 08-01-2020 o 19:55
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Cytat Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
    A mógłbyś objaśnić dlaczego uważasz, że odleciał ?
    https://www.google.pl/amp/s/www.rmf2...go,nId,4250167
    Wszystko wskazuje na to, że "złym krajem w Europie", o którym mówił najwyższy przywódca była Albania.
    Miło z jego strony, że pierwszym małym i złym krajem jakim przyszedł mu na myśl była Polska.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez miaski Zobacz posta
    Miło z jego strony, że pierwszym małym i złym krajem jakim przyszedł mu na myśl była Polska.
    Chwała wielkiej Polsce!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Cytat Zamieszczone przez miaski Zobacz posta
    https://www.google.pl/amp/s/www.rmf2...go,nId,4250167

"Inna interpretacja komentatorów mówi o tym, że mogło chodzić o Polskę. Przypomnijmy, że w lutym 2019 roku w Warszawie zorganizowano konferencję bliskowschodnią. Pojawiły się na niej delegacje z ponad 50 krajów. Przyjechali m.in. premier Izraela Benjamin Netanjahu czy wiceprezydent USA Mike Pence. Iran ostro krytykował Polskę za organizację szczytu. Wówczas padały oskarżenia o antyirańskość i godzenie w interesy tego kraju."

Legionista Awatar Foxx
    "Inna interpretacja komentatorów mówi o tym, że mogło chodzić o Polskę. Przypomnijmy, że w lutym 2019 roku w Warszawie zorganizowano konferencję bliskowschodnią. Pojawiły się na niej delegacje z ponad 50 krajów. Przyjechali m.in. premier Izraela Benjamin Netanjahu czy wiceprezydent USA Mike Pence. Iran ostro krytykował Polskę za organizację szczytu. Wówczas padały oskarżenia o antyirańskość i godzenie w interesy tego kraju."
    Ale w kontekście publicznego wystąpienia Winnickiego i ogólnie stanowiska Konfy czytasz to, co piszesz? Niestety, wbrew niezłemu początkowi w Sejmie, jednak nadeszła spodziewana wcześniej konfromitacja.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Jaco
    Dziś jednak na konferencji prasowej ambasador Iranu w Polsce zapewnił, że w wypowiedzi Chameiniego nie chodziło o nasz kraj. - Na pewno nie chodziło o Polskę. Mamy dobre relacje. Radzimy naszym przyjaciołom z Polski, aby nie schodzili na dno czeluści po linie rzuconej im przez Amerykanów - powiedział Masoud Edrisi Kermanshahi.

Wiele wskazuje na to, że w dzisiejszym wystąpieniu ajatollahowi chodziło o Albanię. W tym faktycznie niewielkim bałkańskim kraju od 2016 r. siedzibę ma kilka tysięcy członków Ludowych Mudżahedinów - opozycyjnej irańskiej organizacji dążącej do obalenia obecnego rządu w Teheranie. Grupa ta od co najmniej kilku lat współpracuje z Amerykanami, a Iran w ostatnim czasie podejmował przeciwko niej tajne działania na terenie Albanii.

O tym, że Chameiniemu nie chodziło o Polskę, świadczą jego słowa o "kilku dniach", które minęły od spotkania spiskowców do wzrostu cen ropy i protestów w Iranie. Konferencja w Warszawie miała miejsce w połowie lutego 2019 r. Masowe protesty w Iranie wybuchły w połowie listopada 2019 r. Wątpliwości może budzić też uznanie Polski za "bardzo mały kraj". Iran ma populację ok. dwukrotnie większą od naszej (ok. 81 mln obywateli, przy ok. 38 mln w Polsce).
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

PiS ze swoim aparatem propagandy w trakcie wiosennej kampanii pokazał konfederacji, że polityka jest brutalna. Ideowa prawica musiała więc się odnaleźć w tym politycznym piekiełku i okrzepnąć. Być może zbyt lekkomyślny atak kol. Winnickiego, ale znajmy proporcje. Ze strony obozu władzy zmasowana seria ataków, ciągłe szkalowanie, nieustanne szukanie ruskich agentów w środowisku narodowym i wolnościowym. Wystarczy zobaczyć jakimi kontrargumentami wobec konfederatów politycy PiSu dysponują w debatach politycznych. Zazwyczaj nie widzę tam, żadnej merytoryki czy próby dialogu, a słyszę na przemian o Rosji, Moskwie i Putinie.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    PiS ze swoim aparatem propagandy w trakcie wiosennej kampanii pokazał konfederacji, że polityka jest brutalna. Ideowa prawica musiała więc się odnaleźć w tym politycznym piekiełku i okrzepnąć. Być może zbyt lekkomyślny atak kol. Winnickiego, ale znajmy proporcje. Ze strony obozu władzy zmasowana seria ataków, ciągłe szkalowanie, nieustanne szukanie ruskich agentów w środowisku narodowym i wolnościowym. Wystarczy zobaczyć jakimi kontrargumentami wobec konfederatów politycy PiSu dysponują w debatach politycznych. Zazwyczaj nie widzę tam, żadnej merytoryki czy próby dialogu, a słyszę na przemian o Rosji, Moskwie i Putinie.
    Czyli jak zwykle wszystkiemu winien Prezes.

Legionista
    Odnowić sojusz z bratnią federacją, braćmi Słowianami, a ichniejszy car niech znów będzie polskim Królem!
    Przecież razem tworzyliśmy wielki Lechistan.
    Chyba nie zostało nic pominięte z postulatów tekturowych konserwatystów.

Legionista
    ....a słyszę na przemian o Rosji, Moskwie i Putinie.
    No a o czymś innym mówić naszym narodowym ajatollahom się zdarza?. No tak, zapomniałem, jeszcze o Żydach, Usa i Izraelu (często stosowany skrót USRael). No i o Jego Ekscelencji Władimirze, co to byłby najlepszym władcą Polski.
    Czyli masz rację. politycy Pis powinni poszerzyć swoje wypowiedzi o Usrael, a nie ograniczać się do Rosji, Moskwy i Putina.

Legionista Awatar BlackAdder
    No to wygląda na to, że Trump powiedział sprawdzam i Iran podkulił ogon. W sumie świadczy to o ich rozsądku, raczej trudno wojować z B52 czy dronami ze sprzętem z czasów Szacha Rezy 🤣 P.S. Rusiński samolot podobno jednak nie zestrzelony.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Foxx
    ... zdaniem irańskich śledczych

PiS ze swoim aparatem propagandy w trakcie wiosennej kampanii pokazał konfederacji, że polityka jest brutalna. Ideowa prawica musiała więc się odnaleźć w tym politycznym piekiełku i okrzepnąć. Być może zbyt lekkomyślny atak kol. Winnickiego, ale znajmy proporcje.
    Apelujesz o trzymanie proporcji porównując realia kampanii wyborczej z oficjalnym wystąpieniem na forum Sejmu w czasie kryzysu, gdy przemawiający najzwyczajniej nie ogarnia materii, w której zabiera głos?

Cytat Zamieszczone przez kresowiak1993
    Ze strony obozu władzy zmasowana seria ataków, ciągłe szkalowanie, nieustanne szukanie ruskich agentów w środowisku narodowym i wolnościowym. Wystarczy zobaczyć jakimi kontrargumentami wobec konfederatów politycy PiSu dysponują w debatach politycznych. Zazwyczaj nie widzę tam, żadnej merytoryki czy próby dialogu, a słyszę na przemian o Rosji, Moskwie i Putinie.
    Faktycznie, w ramach szkalowania to obóz władzy wziął na listy Rosjanke popierającą "separatystów", podpuszczał Korwina do chwalenia agresji FR na Ukrainę, czy wysyłał polityków Konfy na wywiady do ruskiej trollowni ze Sputnika (przy okazji - właśnie pogonionej z Estonii).

Oj zły ten obóz. Niedobry

Kilka dni temu obejrzałem audycję z Braunem, w której mówi on, że stan polskiej armii jest katastrofalny, bo... MON nie ujawnił sejmowej komisji ds. obrony wyników jakiejś kontroli. A co by było, gdyby ujawnił i gdyby ten stan faktycznie był zły? Lecimy do "zaprzyjaźnionych mediów" i się drzemy. W czasie apogeum hybrydowej wojny informacyjnej. Zero pomyślunku o interesie Polski - tylko mniemane dobro partii. Identycznie jak "totalna" opozycja.

Swoją drogą ostatnie dni stanowią pewien test. W sytuacji trudnej Konfy nawet nie trzeba brać "na huki". Ucieknie wcześniej w panice. Oczywiście później zwoła konfę prasową, na której zajmie zdecydowane stanowisko (i to PiS niby ma być "grupą rekonstrukcyjną Sanacji"...) Podejrzewam, że kolejną rzeczą, której Winnicki nie sprawdził jest drobiazg, że polscy żołnierze są w Iraku na zaproszenie tamtejszego rządu. Zresztą Duda od razu stwierdził, że jeżeli ów rząd nie będzie nas sobie tam życzył, chłopaki wrócą do domów. No, ale gdy się widzi tylko U$rael... "Ideowa prawica" - ja Cię nie mogę...

Legionista Awatar b.
    Foxx - 1916% poparcia.

O ile jeszcze do niedawna miałem jakieś wątpliwości co do "ideowej prawicy", tak w ostatnich tygodniach rozwiali wszelkie wątpliwości. Niewiele różnią się od totalsow.

Dla mnie ideowa prawica to Gadowski czy WC, a nie KOnfa - niezależni finansowo i nie są politykami. A że czasami pojadą po bandzie

P.S. Racja Foxx, sprawa w toku: https://www.foxbusiness.com/markets/...ous-pilot-says
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Foxx - 1916% poparcia.

O ile jeszcze do niedawna miałem jakieś wątpliwości co do "ideowej prawicy", tak w ostatnich tygodniach rozwiali wszelkie wątpliwości. Niewiele różnią się od totalsow.
    Czekałem na ten moment, by to napisać; KONFA - PO - JEDNO ZŁO

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
    Dzięki, zabrakło mi wiedzy w temacie
    Suplement:
    https://dzieje.pl/aktualnosci/delegacje-22-panstw-potwierdzily-udzial-w-rocznicy-wyzwolenia-auschwitz

"
    Janusz Waluś - czekaMY!

"Iran says black boxes from doomed Ukrainian flight were damaged, some memory lost"

No to musiał być co najmniej Stinger

"Inna interpretacja komentatorów mówi o tym, że mogło chodzić o Polskę. [...]"
    Idąc tym tropem, jeśli Ajatollah powie "mały, zły kraj na Bliskim Wschodzie" to na pewno będzie chodziło o... Irak (najbardziej zbliżony do nas ludnością i powierzchnią). A Jordania to będzie mikrokraj? A Izrael? Zły nanokraj? Litości...
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista Awatar Jaco
    Czaputowicz:
    Czaputowicz pytany w czwartek w radiowej Jedynce, jaki urzędnik MSZ będzie reprezentował Polskę w Izraelu poinformował, że jest to kwestią ustalenia, i że nie ma jeszcze decyzji na ten temat€. Podkreślił, że w tym spotkaniu nie będzie uczestniczyło wiele głów państw, także prezydent USA Donald Trump.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Motorowiec
    Ci "inni komentatorzy" to z Newsweeka, im Polska kojarzy się z małym i złym krajem. Polakom nie powinno to się tak kojarzyć.
    Mały i zły kraj, Szwajcaria.

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

Faktycznie, w ramach szkalowania to obóz władzy wziął na listy Rosjanke popierającą "separatystów", podpuszczał Korwina do chwalenia agresji FR na Ukrainę, czy wysyłał polityków Konfy na wywiady do ruskiej trollowni ze Sputnika (przy okazji - właśnie pogonionej z Estonii).

Oj zły ten obóz. Niedobry
    Z tą Moshechkovą to faktycznie było jakieś niedopatrzenie i wystawienie piłeczki oponentom. Za to odpowiadała partia Korwin, a narodowcy odcięli się od tego. Zresztą miało to miejsce przy okazji kampanii do europarlamentu, a więc pierwsze koty za płoty. Później na listach nie było już takich wtop. Korwin jak dla mnie od zawsze bawi i szokuje no i coraz mniej osób traktuje go poważnie. Facet ma już 77 lat i powoli schodzi ze sceny, więc nie warto przytaczać jego wywodów. Pójście do Sputnika na wywiad to żadne przestępstwo, szczególnie kiedy do niedawna dla ideowej prawicy dostęp do mediów był bardzo reglamentowany. Udzielił wywiadu, został opublikowany i nie zmanipulowano przekazu, jak dla mnie żaden problem. Później w związku z nagonką i wypominaniem tego nieszczęsnego Sputnika stwierdził, że nie będzie tam już się więcej pojawiał. Idąc do TVNu na wywiad nie słychać jakoś specjalnie oskarżeń o motywacje antypolskie, a nie mamy chyba tutaj wątpliwości, że misją tej stacji nie jest obrona naszych interesów i wartości. Gdyby były jakieś dowody na agenturalność konfederatów to już dawno służby zrobiłyby porządek, więc tutaj nie ma o czym dyskutować. Idąc tym tropem można imputować rządzącym działania na korzyść Rosji ponieważ importują na potęgę od nich węgiel, albo nie zapraszają jakiejkolwiek delegacji rosyjskiej na obchody II wojny światowej. Bardzo mi przykro, ale tak nie działa cywilizowana dyplomacja. Później następuje wielkie zdziwienie i oburzenie, że Putin ze stalinowską konsekwencją opluwa Polaków. Jeśli chodzi o wojska no to od wieków dziwnym trafem zawsze Polska jest gotowa nadstawiać kark w imię czyichś interesów, a gdy sytuacja się odwraca to naszych sojuszników można ze świecą szukać. Czy zawsze musimy być pierwsi do walki ? Może pora aby inne państwa członkowskie NATO bardziej się wykazały ? Tymczasem Niemcy, Chorwacja, Słowacja, Rumunia i Kanada wycofują część swoich wojsk z Iraku.

Legionista Awatar Foxx
    Pójście do Sputnika na wywiad to żadne przestępstwo
    Oczywiście, podobnie jak rozpowszechnianie putinowskiej narracji.

, szczególnie kiedy do niedawna dla ideowej prawicy dostęp do mediów był bardzo reglamentowany.
    Pomijając już tę "ideowość" - argumentacja, że udzielanie się w niszowym w Polsce medium służącym do podrzucania cytatów putinowskim mediom za Bug, by na potrzeby wewnętrzne utrzymywały rosyjską narrację to świetny przykład "ideowej" logiki

A mogli doinwestować Rolę lub Media Narodowe. Albo chociaż... kresy.pl.

Udzielił wywiadu, został opublikowany i nie zmanipulowano przekazu, jak dla mnie żaden problem.
    Plus za "ideowość"

Później w związku z nagonką i wypominaniem tego nieszczęsnego Sputnika stwierdził, że nie będzie tam już się więcej pojawiał.
    A co powiedział Bosak o swoim występie?

Idąc do TVNu na wywiad nie słychać jakoś specjalnie oskarżeń o motywacje antypolskie, a nie mamy chyba tutaj wątpliwości, że misją tej stacji nie jest obrona naszych interesów i wartości.
    Tyle, że nadaje na polski rynek i ma wielu odbiorców w Polsce. I dlatego tej samej Konfie nie przeszkadzała promocja w TVN (a nie możliwość wypowiedzi).

Gdyby były jakieś dowody na agenturalność konfederatów to już dawno służby zrobiłyby porządek, więc tutaj nie ma o czym dyskutować.
    Pewnie nie ma. A może służbom wygodniej jest monitorować rozpoznany temat, zamiast go "spalać"?

Idąc tym tropem można imputować rządzącym działania na korzyść Rosji ponieważ importują na potęgę od nich węgiel, albo nie zapraszają jakiejkolwiek delegacji rosyjskiej na obchody II wojny światowej.
    Sprawa węgla była tu niedawno przewinięta. Jeżeli chodzi o obchody rocznicy wybuchu II wojny, to z jednej strony mieliśmy prezydenta Niemiec proszącego o wybaczenie, a z drugiej starą narrację Putina, że 17.09.1939 sowieci wyzwalali Polskę. Asertywna "ideowa" Polska powinna legitymizować postsowiecką perspektywę. I to nie w Sputniku, tylko na najwyższym szczeblu państwowym. Cóż za niespodziewanka.

Bardzo mi przykro, ale tak nie działa cywilizowana dyplomacja.
    Winnicki wczoraj pokazał, że to po prostu różnica cywilizacji - podobnie jak Korwin dzisiaj.

Później następuje wielkie zdziwienie i oburzenie, że Putin ze stalinowską konsekwencją opluwa Polaków.
    Czyli napięcie na linii RP-FR to wina polskich władz? To kolejna niespodziewanka.

Jeśli chodzi o wojska no to od wieków dziwnym trafem zawsze Polska jest gotowa nadstawiać kark w imię czyichś interesów, a gdy sytuacja się odwraca to naszych sojuszników można ze świecą szukać. Czy zawsze musimy być pierwsi do walki ?
    Ale do jakiej walki?

Może pora aby inne państwa członkowskie NATO bardziej się wykazały ? Tymczasem Niemcy, Chorwacja, Słowacja, Rumunia i Kanada wycofują część swoich wojsk z Iraku.
    A teraz sprawdźmy, w których z tych państw dominuje lewica. Inna rzecz, że wymienienie na pierwszym miejscu największego sojusznika Rosji na Zachodzie zwraca uwagę.

Cieszę się, że Konfa tak szybko pokazała prawdziwe oblicze. Teraz tak wielu ideowych ludzi już się raczej nie nabierze. jak wspomniałem wyżej, początki w Sejmie były zaskakująco dobre, bardzo dobry pomysł z prawyborami prezydenckimi, ale wyszło "ideowo". Życie.

A poza tym nie trzeba być agentem, żeby być pożytecznym idiotą. Nadto co do niektórych po wielu latach od ich działalności toczy się spór do którego zbioru należeli, ale nie ma sporu co do tego, że działali na szkodę Polski i z korzyścią dla obcego mocarstwa.

Cytat Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    Yad Vashem nie jest organizatorem a zaproszonym gościem. Organizatorami są Sowieci i to oni sobie to wymyślili. Dlaczego nie robią tego w Oświęcimiu czy w Warszawie, to trzeba Putina zapytać?.
    A to jest czyja narracja/ działalność agenturalna/ pożyteczne idiocenie?

Ten głos powinien być słyszany w Izraelu, tu, w Stanach Zjednoczonych - mówił Ben Zvi pytany o zamieszanie wokół wizyty Andrzeja Dudy w World Holocaust Forum. Jednocześnie ambasador w rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie radia RMF FM podkreślał stanowczo, że za formułę spotkania odpowiada wyłącznie instytut Yad Vashem.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/amba...-forum/q3gbdcs
    Ostatnio edytowane przez ZwykłyCzłowiek ; 09-01-2020 o 16:24

Legionista Awatar Foxx

Wiem, że tu się linków nie odpala. Ode mnie, via Daniels, z poprzedniej strony

https://twitter.com/tvp_info/status/1214978978848657409

i bonusik z dzisiaj:

https://wiadomosci.wp.pl/izraelscy-k...5873085216897a

PS Na naszych oczach w walce z PiS zwolennik Konfy przytaca ambasadora Izraela, jako wiarygodne źródło. Czyż świat nie jest piękny?

Dlaczego ambasador naszego sojuszniczego państwa Izrael, stanowczo podkreśla co innego?
    Jak to świadczy o oficjalnych przedstawicielach państa Izrael i jak traktować to co nam mówią?
    I dlaczego jest mniej wiarygodny w porównaniu choćby z ambasadorem wroga naszego głównego sojusznika, Iranu?
    Czy to jest ok?

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    Dlaczego ambasador naszego sojuszniczego państwa Izrael, stanowczo podkreśla co innego?
    Bo tak mu kazała administracja Netanjahu? (szok! )

Jak to świadczy o oficjalnych przedstawicielach państa Izrael i jak traktować to co nam mówią?
    Jak zwykle. Pamiętamy jeszcze panią Azari?

I dlaczego jest mniej wiarygodny w porównaniu choćby z ambasadorem wroga naszego głównego sojusznika, Iranu?
    Dlaczego mniej? Jest tak samo wiarygodny.

Czy to jest ok?
    A czy jest OK nie zapoznanie się z zawartością podrzuconych linków przed napisaniem odpowiedzi? Świat jest nieustająco piękny

EDYTKA: Skoro nie klikamy w linki, kolejna świeżynka, tym razem z cytatem:

Jonny Daniels: to hańba, że prezydent Polski nie może przemówić w Yad Vashem

- Nie powinno tak być, żeby przy tej okazji nie poprosić prezydenta Polski o głos - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Jonny Daniels, działacz żydowski. Jego zdaniem "to obraźliwe", że prezydent Andrzej Duda nie został przewidziany jako mówca podczas obchodów rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz
    . (...)

Jednym z głównych mówców podczas wydarzenia ma być prezydent Rosji Władimir Putin, który niedawno kilkukrotnie atakował słownie Polskę. Jonny Daniels wskazał, że za organizację wydarzeń odpowiada Mosze Kantor, szef Europejskiego Kongresu Żydów i fundacji World Holocaust Forum, a także bliski współpracownik Putina.

- Mosze Kantor kontroluje kto przemawia, a kto nie. Nie ma innego sposobu, by zrozumieć fakt, że lider kraju kolaborującego z nazistami, jak prezydent Francji Emmanuel Macron jest zaproszony do wygłoszenia mowy, a prezydent Polski nie. To hańba - mówił żydowski działacz na antenie PR24.
    https://www.polskieradio24.pl/130/59...c-w-Yad-Vashem
    Ostatnio edytowane przez Foxx ; 09-01-2020 o 17:37

Można było zwyczajnie po prostu zaprosić przedstawicieli dyplomacji rosyjskiej na tę rocznicę, niekoniecznie udzielając głosu. Myślę wprost przeciwnie, że coraz więcej ideowych ludzi będzie postrzegało Konfederacje jako sprawną i dobrze zorganizowaną polityczną siłę. Oczywiście wszystkich będzie trudno przekonać, ale próbować trzeba Apropos prawyborów nie jest tak jak wielu sobie dowcipkuje, że wszystko się toczy wokół "USraela" i Putina. Może bardziej do polityki, ale wrzucam tutaj skoro Konfederacja właśnie została oficjalnie pogrzebana.

"W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    W internecie nic nie ginie

Uprawnienia umieszczania postów