Mistrzostwa Typerów - temat ogólny

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • emil83
    Legionista
    • 05.2004
    • 1832

    #16


    Na swoją obronę mam tylko to, że dzisiaj Zygo był w formie i patrząc po wynikach mało kto by z nim wygrał
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

    Komentarz

    • Szawar
      Legionista
      • 10.2003
      • 11333

      #17
      Kolejny remis przez bramkę w doliczonym czasie w lidze duńskiej.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

      Komentarz

      • Seba.Kolos
        Legionista
        • 09.2012
        • 3071

        #18
        Cieszy kolejna wygrana, tym bardziej, ze typy oddane w pospiechu w Haadze
        Jedno Miasto
        I Jeden Klub
        Legia Warszawa
        Legia az po Grob

        Komentarz

        • Krawczol
          Legionista
          • 08.2008
          • 4581

          #19
          Zamieszczone przez Szawar
          Kolejny remis przez bramkę w doliczonym czasie w lidze duńskiej.
          Dobre choć cokolwiek, ja przez tę bramkę swój remis straciłem.
          -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
          -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

          Komentarz

          • St.Maro
            Legionista
            • 04.2014
            • 5707

            #20
            Zamieszczone przez FrAnCuZ05
            LoL pojebały mi się dni i myślałem że już nie mogę ale jeśli uznacie
            Niestety nie mogę Ci tego zaliczyć. Muszę być fair wobec innych i jak mecze o 15 to o 15, a nie z 8 minutowym opóźnieniem

            Zamieszczone przez Szawar
            Kolejny remis przez bramkę w doliczonym czasie w lidze duńskiej.
            Coś musiałeś źle policzyć, bo mi wychodzi, że wygrałeś


            W meczu na szczycie Ciechu wygrywa (rzutem na taśmę) z wygrywającym do tej pory wszystko Majkiskiem i dzięki temu wskakuje na pierwsze miejsce. Na trzecie miejsce wskakuje księciuniu jednak jego strata do prowadzącej dwójki jest dość duża, za to przewaga nad resztą stawki minimalna.

            Pierwsze swoje punkty traci Meazza i to po pierwszym w historii tego Typerka bezbramkowym remisie (nie licząc spotkań oddanych walkowerem). Porażkę odniosła zajmująca drugie miejsce Efcia, przez co nie udało jej się odskoczyć od grupy pościgowej.

            SebaKolosWien pozostał jedynym zawodnikiem mającym komplet zwycięstw, a zwycięstwo w tej kolejce było o tyle cenne, że odniesione nad dotychczasowym wiceliderem. Przez porażkę Tom Kruz stracił drugie miejsce na rzecz emila83, który odniósł okazałe, wysokie zwycięstwo i na półmetku eliminacji jest najskuteczniejszym uczestnikiem całej zabawy. Pierwsze zwycięstwo odniósł natomiast Hubalczyk i tak oto nie ma już nikogo kto nie zdobyłby choćby punktu.

            Tydzień temu pisałem, że SirKruszon może już powoli mrozić szampany, ale chyba się trochę z tym pospieszyłem. Mający do tej pory komplet zwycięstw lider tym razem poniósł dosyć wysoką porażkę z Tymkiem98, który dzięki zdobytym 13 bramkom wskoczył na drugie miejsce w grupie, a także ustanowił rekord strzelecki tego sezonu. Pierwszy raz swoje typy oddał Bąbel 1987 z czego pewnie nie jest zbyt zadowolony grający z nim leh71 (remis w meczu).

            W pojedynku zajmujących ex-aequo drugie miejsce ru(L)koś wygrywa z Krawczolem dzięki bramce w doliczonym czasie gry. Pierwsze miejsce w grupie utrzymuje Yanks, który podtrzymuje serię meczów bez porażki wynoszącą w tej chwili 9 spotkań (7-2-0). Jest to jednocześnie najdłuższa taka seria w historii.

            Od następnej kolejki zaczynają się rewanże.


            Komentarz

            • Seba.Kolos
              Legionista
              • 09.2012
              • 3071

              #21
              Zamieszczone przez SebaKolosWien
              Cieszy kolejna wygrana, tym bardziej, ze typy oddane w pospiechu w Haadze
              tak to juz bywa... ze daty sie myla
              Jedno Miasto
              I Jeden Klub
              Legia Warszawa
              Legia az po Grob

              Komentarz

              • St.Maro
                Legionista
                • 04.2014
                • 5707

                #22
                6. kolejka

                Pierwszą porażkę w sezonie poniósł Ciechu i stracił lidera. Ponownie na pierwszym miejscu znalazł się Majkisek, który po 6 kolejkach jest też najskuteczniejszym strzelcem. Ciągle bez wygranej pozostaje LOL3K.

                Po wyrównanym spotkaniu między liderem a wiceliderem nieznacznie, ale jednak wygrywa Meazza, tym samym powiększając swoją przewagę nad Efcią już do 7 punktów. Na trzecie miejsce wskakuje MałaMi, zrównując się punktami z Efcią.

                SebaKolosWien wygrywa po raz szósty i mając dwa razy więcej punktów od wicelidera już tylko jakiś katastrofalny dla niego scenariusz może pozbawić go awansu. Na miejscach 2-4 o kolejności decydują tylko zdobyte bramki gdyż trzech zawodników ma po 9 punktów. Piąty w tabeli Hubalczyk traci do nich tylko 3 pkt, więc szykuje się zacięta walka o awans.

                SirKruszon i Tymek98 wygrywają swoje mecze z bezpośrednimi rywalami i odskakują od nich na kilka punktów. Do walki o trzecie miejsce włączył się Bąbel 1987, który cztery swoje pierwsze mecze oddał walkowerem.

                Yanks wygrywa po raz czwarty w tym sezonie i przedłuża swoją serię meczów bez porażki już do 10 spotkań (8-2-0). Lider tym razem pokonał (L)ookascha, który nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa. Na drugie miejsce awansuje Szawar dzięki pokonaniu w bezpośrednim meczu dotychczasowego wicelidera. Dzięki zwycięstwu, swoje szanse na awans zachowuje Antares.


                Komentarz

                • Szawar
                  Legionista
                  • 10.2003
                  • 11333

                  #23
                  No to kolejny remis
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                  Komentarz

                  • St.Maro
                    Legionista
                    • 04.2014
                    • 5707

                    #24
                    7. kolejka

                    Na czele Grupy 1 pozostaje Majkisek, który wygrywa po raz szósty i brakuje mu już tylko 1 pkt by być pewnym awansu. Niespodziewanie swój mecz walkowerem przegrywa Ciechu, dzięki czemu LOL3K wygrywa po raz pierwszy w tym sezonie. W walce o 3. miejsce w pojedynku z księciuniem zwycięsko wychodzi FrAnCuZ05.

                    Prowadzący w grupie Meazza odnosi kolejne, szóste zwycięstwo i zapewnia sobie awans do finałów. W pojedynku między Paniami, za sprawą walkowera łatwe zwycięstwo odnosi Efcia. Porażkę MałejMi wykorzystuje swoosh ogrywając w tej kolejce piszącego te słowa. Swoją postawę w tym sezonie przemilczę...

                    SebaKolosWien pozostaje na zwycięskiej ścieżce i z kompletem 21 pkt zapewnia sobie awans. Tym razem z liderem przegrał emil83 i z 2. miejsca spadł na 4 pozycję. Przed Sebą szansa na wyrównanie rekordu zwycięstw z rzędu, który wynosi 8 spotkań i należy do Majkiska. Swojej szansy na włączenie się do walki o awans nie wykorzystuje Hubalczyk i choć jeszcze ma matematyczne szanse, ale raczej pozostaje walka o 4. miejsce.

                    Szóste zwycięstwo i awans wywalczył SirKruszon. Bliski awansu jest również Tymek98. Przez porażkę z wiceliderem 3. miejsce na rzecz leha71 stracił rey, ale różnica między nimi to tylko 3 pkt, a czeka ich jeszcze pojedynek między sobą.

                    Po serii 10 spotkań bez porażki swojego pogromcę znalazł Yanks. Lidera pokonał Krawczol, który utrzymał co prawda tylko 4. lokatę, ale jego strata do 1. miejsca to tylko 4 pkt. Remis z Szawarem sprawia, że Antares zmniejszył swoje szanse na pierwszą trójkę, ale w tej najbardziej wyrównanej grupie jeszcze wszystko może się zdarzyć.


                    Komentarz

                    • MałaMi
                      Legionistka
                      • 08.2010
                      • 3418

                      #25
                      Nie ma to jak czekać z typami do ostatniej chwili i ich nie oddać.

                      Komentarz

                      • SzydeL
                        Legionista
                        • 03.2012
                        • 2362

                        #26
                        No i chu* no i cześć, pozamiatane.
                        Debiutant płaci frycowe. ;p

                        Komentarz

                        • St.Maro
                          Legionista
                          • 04.2014
                          • 5707

                          #27
                          Prowadzący w tabeli Majkisek odnosi swoje 7 zwycięstwo i zapewnia sobie awans. Bliski awansu jest również Ciechu, za to bez żadnych szans na awans jest już LOL3K. Miejscami zamienili się księciuniu z FrAnCuZem i to między nimi rozstrzygnie się walka o 3. miejsce.

                          Bez porażki pozostaje Meazza, któremu zwycięstwo w tej kolejce przyszło łatwo za sprawą braku typów od swoosha. Porażkę tego drugiego wykorzystała MałaMi i wróciła na 3. miejsce.

                          Na zwycięskiej ścieżce pozostaje SebaKolosWien, który odnosząc ósme z rzędu zwycięstwo wyrównał tym samym typerkowy rekord należący do tej pory do Majkiska. W ważnym dla układu tabeli meczu emil83 pokonuje Tom Kruza i dzięki takiemu wynikowi walka o dwa pozostałe miejsca dające awans będzie ciekawa do samego końca.

                          Bez problemu (brak typów rywala) zwycięstwo odnosi Tymek98 i zapewnia sobie awans dołączając tym samym do SirKruszona, który wygrał po raz siódmy. Niespodziewanie do walki o awans włączył się Bąbel 1987, który aż cztery swoje mecze oddał walkowerem. leh71 przegrywając w tej kolejce co prawda pozostał na 3. miejscu, ale ma tylko 3 pkt przewagi i w pozostałych dwóch kolejkach czekają go bezpośrednie pojedynki z goniącymi go rywalami.

                          Narzekający na sporo remisów Szawar tym razem przegrywa z liderem. Dzięki temu zwycięstwu, Yanks zapewnia sobie awans. Antares nie wykorzystał swojej szansy i tylko zremisował z ru(L)kosiem, tym samy jego szanse na awans są już tylko teoretyczne. Nie licząc nietypującego zbinky'ego, (L)ookasch pozostaje jedynym zawodnikiem bez zwycięstwa.


                          Komentarz

                          • Seba.Kolos
                            Legionista
                            • 09.2012
                            • 3071

                            #28
                            Dobra sciezka
                            St.Maro mam pomysl na III edycje typerka

                            Chodzi mi o kolejnosc oddawania swoich typow. Kazdy gra mecz i rewanz wiec moze by tak "Gospodarz" oddawal swoje typy jako pierwszy, a w fazie pucharowej wg losowania prowadzacego. ew wg zajmowanego miejsca w grupie??
                            Jedno Miasto
                            I Jeden Klub
                            Legia Warszawa
                            Legia az po Grob

                            Komentarz

                            • St.Maro
                              Legionista
                              • 04.2014
                              • 5707

                              #29
                              Zamieszczone przez SebaKolosWien
                              Dobra sciezka
                              St.Maro mam pomysl na III edycje typerka

                              Chodzi mi o kolejnosc oddawania swoich typow. Kazdy gra mecz i rewanz wiec moze by tak "Gospodarz" oddawal swoje typy jako pierwszy, a w fazie pucharowej wg losowania prowadzacego. ew wg zajmowanego miejsca w grupie??
                              A to będzie III edycja?

                              A tak poważnie, to już przed tą edycją myślałem czy by nie wprowadzić w meczach gdzie jest mecz i rewanż (czyli w eliminacjach, bo finały powiedzmy, że są na neutralnym) jakiegoś handicapu dla gospodarza (np. jakiś wybrany mecz x2 albo możliwość typowania jednego wyniku do przerwy itp.), ale stwierdziłem, że niech zostanie po staremu.

                              Co do Twojego pomysłu to wydaje mi się, że byłby ciężki do zastosowania. Już teraz zdarza się, że ktoś zapomni albo spóźni się z oddaniem typów na czas (który zresztą różni się w zależności od kolejki) i wyznaczanie dodatkowych terminów na oddanie typów i do tego różnych dla poszczególnych Typerów wprowadziłoby tylko zamieszanie i mogłoby skutkować spadkiem frekwencji. Oczywiście takie jest moje zdanie, ale jakby co to jestem otwarty na różne propozycje - ja to nie UEFA i ze mną można się dogadać .

                              Komentarz

                              • Yanks
                                Legionista
                                • 10.2008
                                • 9239

                                #30
                                Zamieszczone przez St.Maro
                                myślałem czy by nie wprowadzić w meczach gdzie jest mecz i rewanż (czyli w eliminacjach, bo finały powiedzmy, że są na neutralnym) jakiegoś handicapu dla gospodarza (np. jakiś wybrany mecz x2 albo możliwość typowania jednego wyniku do przerwy itp.)
                                Też rozważałem podobną opcję w eliminacjach Euro 2016, a bonusem miał być, na starcie każdej kolejki, dodatkowy punkt dla gospodarza. Również odpuściłem. W pucharach francuskich odpada, ponieważ nie ma spotkań rewanżowych.
                                Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

                                Komentarz

                                Pracuję...