Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 7891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 330 z 415

Wątek: Mistrzostwa Typerów - temat ogólny

Legionista Awatar rey
    A tak z ciekawości się spytam - na jakich zasadach były ustalane grupy w turnieju finałowym? Bo znowu - razem z Majkim i Hubalczykiem - jesteśmy w jednej grupie.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    A tak z ciekawości się spytam - na jakich zasadach były ustalane grupy w turnieju finałowym? Bo znowu - razem z Majkim i Hubalczykiem - jesteśmy w jednej grupie.
    Analogicznie ja, z Rulkosiem i Ciechu.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Bary89
    No chyba nie ma dla mnie bardziej irytującego i pechowego typerka jak dla mnie. No nie wiem jak ten gospodarz mnie co edycje losuje ale zawsze trafię do jakiejś grupy śmierci. Z moimi bramkami strzelonymi awansowałbym z każdej innej grupy zapewne a jeśli chodzi o stracone to chyba pobiłem rekord wszystkich edycji Nic to w przyszłej edycji Wam pokaże wszak do czterech razy sztuka a za tą edycję wszystkim dziękuje a w szczególności organizatorowi oczywiście. Do zobaczenia na jesień
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
    Z moimi bramkami strzelonymi awansowałbym z każdej innej grupy zapewne a jeśli chodzi o stracone to chyba pobiłem rekord wszystkich edycji
    Aż sprawdziłem i w poprzedniej edycji straciłeś tych bramek 114 Co prawda w 10 kolejkach, ale to tak czy inaczej daje zdecydowanie wyższą średnią, niż teraz.
    Wychodzi na to, że ta edycja stała na wyjątkowo niskim poziomie, albo Prowadzący się wycfanił i daje teraz takie trudne mecze do typowania.

Legionista Awatar Bary89
    Weź to pod uwagę że w poprzedniej edycji za poprawne rozstrzygnięcie było dwa punkty a w tej edycji zresztą ku mojemu rozczarowaniu tylko jeden punkt. Myślę że właśnie stąd ta różnica.
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
    Weź to pod uwagę że w poprzedniej edycji za poprawne rozstrzygnięcie było dwa punkty a w tej edycji zresztą ku mojemu rozczarowaniu tylko jeden punkt. Myślę że właśnie stąd ta różnica.
    Aaaa. Zupełnie nie byłem tego świadom mówiąc szczerze.

Legionista Awatar St.Maro
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    O, nawet nie zwróciłem na to uwagi. Nie analizowałem sobie jakoś szczególnie turnieju finałowego w tym sezonie (pewnie dlatego, że sam nie awansowałem ).

Co do "ustalania" grup to były drogą losowania, a konkretniej wygląda to tak:
    • Kiedyś ponumerowałem sobie nakrętki od butelek (1,2,3... itd.), gdzie 1 odpowiada pierwszemu rozstawionemu, 2 drugiemu, 3 trzeciemu itd.
    • Losowanie turnieju finałowego (zresztą inne losowania są na podobnych zasadach) wygląda tak, że wrzucam do worka najpierw nakrętki z numerami 13,14,15,16 (wszystkie nakrętki są takie same, po tej samej wodzie, nawet kolor mają ten sam i do tego nie są podgrzewane ).
    • Macham workiem we wszystkie strony by wymieszać jego zawartość i potem wyciągam po kolei nakrętki (za każdym razem jeszcze mieszając ręką).
    • Pierwsza wylosowana nakrętka trafia do Grupy A, druga wylosowana do Grupy B itd.
    • Później w worku lądują nakrętki z numerami 9,10,11,12 i sytuacja się powtarza.
    • Dla następnych rozstawień jest analogicznie, czyli koszyk drugi - nakrętki 5,6,7,8 i koszyk pierwszy - nakrętki 1,2,3,4.
    • Po wylosowaniu wszystkich nakrętek podstawiam w Excelu pod dany numerek odpowiadającą mu osobę (wg Rankingu MT) i za pomącą funkcji "los()" losuję terminarz.

Tak to w skrócie wygląda, a jako że nigdy nie stosowałem "zakazu" by osoby grające razem w eliminacjach nie mogły trafić na siebie, tak się po prostu stało, że znów gracie ze sobą. Przy takim formacie turnieju finałowego jaki obowiązuje w MT, procent szans, że znów traficie na siebie nie był wcale taki mały i co tu dużo pisać, tak chciał po prostu los .

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Analogicznie ja, z Rulkosiem i Ciechu.
    Przy tym, jak w jednej z czterech grup trafiły na siebie te same osoby co w eliminacjach, prawdopodobieństwo tego, że w innej grupie też się powtórzy zestaw z eliminacji się jeszcze bardziej zwiększyło. Decydujące tutaj znaczenie ma Ranking MT, a że każdy z Was był rozstawiony w innym koszyku, to tak jak już wcześniej pisałem, zadecydował los.

Tak "w skrócie" wygląda u mnie losowanie. Zaznaczam tutaj, że nigdy nie wrzucam z powrotem wyciągniętej już nakrętki by powtórzyć losowanie etc. Wszystko odbywa się jak najbardziej uczciwie, jednak świadków brak i musicie uwierzyć mi na słowo .
    Ostatnio edytowane przez St.Maro ; 14-04-2017 o 20:31

MT W17 - turniej finałowy

Ćwierćfinaliści (w nawiasie najlepsze osiągnięcie)
    • emil83 - 4. raz w 1/4 (1/2)
    • leh71 - 3. raz w 1/4 (finał)
    • LOL3K - 3. raz w 1/4 (1/4)
    • Meazza - 2. raz w 1/4 (1/4)
    • nil - 1. raz w 1/4
    • rey - 3. raz w 1/4 (mistrzostwo)
    • Rulkoś - 3. raz w 1/4 (finał)
    • SirKruszon - 1. raz w 1/4

Zgodnie z regulaminem...

SirKruszon - Rulkoś
    • wynik >>> 9-9
    • trafienia za 3 pkt w 1/4 >>> 1-1
    • zdobyte bramki w turnieju finałowym >>> 31-30
    • trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
    • zdobyte bramki w eliminacjach
    • trafienia za 3 pkt w eliminacjach
    • ranking MT

Legionista
    Do 95 minuty u Turków byłem w półfinale....a potem Marcelo strzelił swojaka....Niemniej Nil gratki i powodzenia dalej.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Zestaw do typowania finału pojawi się tutaj, w głównym wątku, dziś wieczorem albo jutro, zanim wyjdę na mecz. Stosunkowe info pójdzie też do finalistów na PW.

rey po raz drugi zagra w finale, poprzednio wygrał w pierwszej edycji tego typera, natomiast SirKruszon do finału awansował po raz pierwszy w historii swoich występów.

MT W17 - Finał - zestaw do typowania (20.05.2017 - 21.05.2017)

20.05 15:00 I liga, Podbeskidzie B-B - Sandecja Nowy Sącz
    20.05 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar
    20.05 17:00 CRO, Lok. Zagreb - Belupo
    20.05 18:00 BLS, BATE - Din. Minsk
    20.05 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia
    21.05 14:30 BEL, Club Brugge - Gent
    21.05 16:30 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz
    21.05 17:30 SWE, Malmo FF - Norrkoping
    21.05 18:00 CYP, AEL Limassol - Omonia
    21.05 19:30 GRE, AEK - Panathinaikos

Dogrywka
    20.05 14:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland
    20.05 17:00 CZE, Dukla Praga - Zlin
    20.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon
    21.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel
    21.05 16:55 SLO, Gorica - O. Ljubljana

W Finale grają

rey - SirKruszon

Swoje typy finaliści oddają do mnie na PW.

• Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl

Jeżeli po dogrywce będzie remis, o mistrzostwie decyduje...
    • trafienia za 3 pkt w finale
    • Jeśli i to nie przyniesie rozstrzygnięcia, to rozegrane zostaną rzuty karne - dodatkowy zestaw do typowania w postaci 1x2 złożony z kilkunastu spotkań. Więcej info o tym, gdyby była taka konieczność.

Dotychczasowe mecze miedzy finalistami:

1. MTW15 - eliminacje - rey - SirKruszon 6-7
    2. MTW15 - eliminacje - SirKruszon - rey 10-8
    bilans: rey - SirKruszon > 0-0-2, 14-17

Powodzenia!

Mistrzem w edycji Wiosna 2017 zostaje...
    rey

Gratulacje!

W meczu finałowym rey dosyć pewnie ograł SirKruszona, kończąc tym samym jego świetną serię meczów bez porażki. Zakończyła się ona na 10 spotkaniach. Dla reya to drugi sukces w tym typerze, poprzednio był najlepszy w pierwszej edycji Mistrzostw Typerów.

Gratulacje oraz brawa dla Mistrza, wicemistrza, a także podziękowania dla Wszystkich uczestników biorących udział w tym sezonie.

Jak to było przy poprzednich sezonach, tak i tym razem zamieszczę jeszcze różne podsumowania/statystyki - pojawią się w najbliższy weekend.

MT W17 - podsumowanie

Miało być tydzień temu, ale wyszedł mały, tygodniowy poślizg. W każdym bądź razie, poniżej podsumowanie zarówno minionego, jak i wszystkich sezonów MT.

Kolejka po kolejce

Dokładne wyniki

Łączona tabela

Tabela wszech czasów
    (S - liczba sezonów; T - liczba tytułów; reszta skrótów wiadomo; na zielono grający w ostatnim sezonie)

Tabela wszech czasów turniejów finałowych
    (S - liczba sezonów; T - liczba tytułów; reszta skrótów wiadomo; na zielono grający w ostatnim sezonie)

Mistrzowie sezon po sezonie

Medaliści

Serie zwycięstw i meczów bez porażki
    (Tylko aktywni zawodnicy, białą czcionką zmiany w porównaniu do poprzedniego sezonu.)

Osiągnięcia sezon po sezonie

To co powyżej, ale w formie tabeli

Zestawienie liczby wystąpień na danym etapie rozgrywek

Ranking MT
    (ilość bramek z 3 ostatnich sezonów; służy do rozstawień)

Wraz z powyższymi podsumowaniami, sezon MT W17 uważam za zamknięty. Gratulacje dla medalistów (rey i SirKruszon) oraz podziękowania dla Wszystkich biorących udział w zabawie. Typer powróci oczywiście jesienią.

Legionista
    Gratki Rey za zwycięstwo i podziękowania dla Prowadzącego, dobra robota - jak zawsze zresztą!

Legionista Awatar OLIUSTKA
    również wielkie brawa oraz podziękowania dla St. Maro oraz gratulacje Rey za zwycięstwo

MT J17 - nowy sezon

W jesiennej edycji MT weźmie udział 30 zawodników (w tym jeden uzupełniacz - Zygo). Podział grup w eliminacjach będzie następujący: 5 grup po 6 osób. Z każdej grupy awansują pierwsze 3 miejsca. Pozostaje zasada, że ostatnim, 16 finalistą będzie najlepszy (największa ilość zdobytych bramek) z osób które zajęły miejsca poza pierwszą trójką w swoich grupach. Dzięki temu będzie się opłacało walczyć (typować) do końca, nawet pomimo braku szans na uzyskanie miejsca 1-3 w grupie. Zostaje też zasada, że przy braku typów w przynajmniej połowie spotkań, wszystkie uzyskane wynik takiej osoby się anulują i nie będą brane pod uwagę. Punktacja 1 i 3 pkt.

Rozstawienie na podstawie rankingu MT...

Wylosowane grupy wraz z terminarzem...

Pierwsza kolejka już w najbliższy weekend.

Powodzenia!

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Czy to w tym temacie pojawia sie wyniki kolejnych rozgrywek MT
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Cytat Zamieszczone przez Seba.Kolos Zobacz posta
    Czy to w tym temacie pojawia sie wyniki kolejnych rozgrywek MT
    Oczywiście wyniki będą w tym temacie. Przepraszam za opóźnienia (zjebany tydzień taki mam). Wyniki za pierwszą kolejkę będą jutro - weekend się zacznie, więc w końcu trochę czasu będzie.

MT J17 - eliminacje

MT J17 - eliminacje

MT J17 - eliminacje

Majkisek, wierz mi na słowo - nie znałem Twoich typów kiedy oddawałem własne. Podobieństwo naszych typów zobaczyłem dopiero dziś, kiedy robiłem tabelki...

Legionista
    Luzik, ja też nigdy nie patrzę jak zatypował przeciwnik, żeby się nie sugerować

MT J17 - eliminacje

Wybacz Robson, ale niestety nie mogę uznać typów przed edycją posta. W 95% przypadków, Wasze typy kopiuję już po rozegraniu wszystkich spotkań i w przypadku takim jak powyżej nie jestem w stanie stwierdzić czy nie edytowałeś przypadkiem tych wcześniejszych typów. Oczywiście o nic nie posądzam, no ale mimo wszystko nie mogę brać tych typów pod uwagę.

Sytuacja akurat tak się ułożyła, że niewiele by Ci one dały, bo i tak byś przegrał swoje spotkanie, ale na przyszłość pamiętaj (i to uwaga do Wszystkich), że kiedy chce się edytować typy, to by pisać nowy post.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Legionista Awatar Robson1916
    W porządku rozumiem, (19.0 edytowałem dwa ostatnie typy, które odbywały się (20.0 by mieć jeszcze szansę na wygraną.
    Na przyszłość wiem, by nie kombinować i zostawić już jak jest

Pozdrówki!
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć"

Legionistka Awatar MałaMi
    Nie ma to jak zapomnieć o typerku
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

MT J17 - eliminacje

Strasznie polubiliście strzelać do mojej bramki...
    Aż 42 stracone bramki i to w tylko 4 meczach, bo CW(L)KS nie typuje.
    Zero szacunku dla organizatora, ZERO

Legionista Awatar Szawar
    Rewelacja.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Uprawnienia umieszczania postów