Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 253132333435
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,031 z 1031

Wątek: Nie dla islamizacji Polski

Mufti Ligi Muzułmańskiej Nedal Abu Tabaq był gościem Radia RMF FM. W najlepszy sposób przygotował się do postawienia siebie w roli ofiary. W bulwersujący sposób porównał obecną sytuację muzułmanów do Żydów w obozach koncentracyjnych podczas II wojny światowej.
    Mufti przyniósł do studia wycinki z obecnych gazet i porównywał je do tego, co działo się w polskiej i europejskiej prasie w 1938 roku.

„Ja mogę pokazać panu, ale słuchacze nie będą widzieć. Jeśli pan mi powie chociaż jedną różnicę między mediami z lat ’38, tutaj co pokazuje zdjęcia. Dziś to są te same hasła. Te same zdjęcia, tylko 80 lat później” – powiedział Nedal Abu Tabaq.

„Przynosi pan okładki polskich tygodników, czy teksty z polskich gazet i porównuje pan do tego, co w 1938 r. działo się w polskiej, czy europejskiej prasie. Naprawdę jest aż tak źle?” – powiedział redaktor.

„Szczerze? Ja jestem optymistą, choć ostatnio jest to trochę mniejsze u mnie, ale szczerze mówiąc, nie wykluczam, że za kilka, maximum za kilkanaście lat – mam nadzieję, że się będę modlić o to, by tak się nie stało, że będę musiał mieć numer. Żydzi mieli w obozach numery, ja będę miał akurat kod kreskowy. Jeśli pan mi powie choć jedną różnicę, którą pan widzi tutaj, w 1938 roku, a 2017 roku, to jest tragedia, żeby w Polsce ktoś do Sejmu wchodził z taką koszulą „Polska nie dla muzułmanów” to jest tragedia” – skwitował mufti.
    ieczorem w Warszawie przy wejściu do stacji Metro Centrum odbył się ok. 30-osobowy protest pt. „Stop rasistowskim atakom – nie dla islamofobii”. Uczestnicy wykrzykiwali hasła takie jak „Rasizm precz, nie damy się podzielić” i „Władza szczuje, faszysta wykorzystuje”. Nieśli tęczowe flagi oraz transparenty z napisem „Skasować ONR, MW, RN i NOP”.

Wczoraj imam Youssef Chadid podczas konferencji prasowej ostrzegał przed wielką islamofobią i rasizmem w Polsce. Skarżył się na pogróżki.
    źródło ndie.pl
    https://twitter.com/Rozmowa_RMF/stat...numer-zydzi%2F
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista Awatar CW(L)KS
    Mi jak było źle na emigracji to sie spakowałem i wróciłem do domu. Co za *****...

Legionista
    Voice of Europe

@V_of_Europe
    1 min.1 minutę temu
    Więcej
    Mohammed most popular name for newborn boys in the Netherlands for second year in a row

Dutch mainstream media reported that Noah was the most popular baby name for boys in the Netherlands, but a little digging turned out a different finding.

The name Noah was putatively considered the most popular boy’s name for 2017, having been given to 635 new-born boys in the Netherlands. A journalist from broadcaster Powned did some research into the database, however, and noticed that another name, a non-traditional Dutch name, was slightly more prevalent.

This journalist checked for Mohammed and its alternative spellings. He thus counted:

Mohammed 221, Mohamed 211, Muhammed 110, Mohammad 51, Muhammad 43 and reached a total of 636. Other forms like Mohamad, Muhamed, Muhammet, Mouhamed, Muhamad and Mahamuud could not be checked for “privacy reasons”.

Of course, other forms of Noah like Noa and Noach should be checked as well for the sake of fairness: both, however, were not listed according to the Dutch journalist.

The author says, it is the second year in a row that Mohammed is the most popular name for baby boys: In 2016 there were 724 baby’s named Mohammed (or one of it’s Arabic alternatives) in the Netherlands.

He also mentions that the same tendency was seen in England in 2016: It is not Oliver, but Mohammed (with all its permutations), that is the most popular name for baby boys.
    https://voiceofeurope.com/2018/01/mo...ysz-Vk.twitter

Legionista Awatar Alek

Z wiadomości w popularnym radio. Policja zatrzymała dwóch dwudziestolatków napadających z gumowymi pałkami na kobiety na Ochocie, głowie w okolicach parku na Szczęśliwicach. Kradli telefony i portmonetki. Jedna z poszkodowanych trafiła do szpitala. Zatrzymani byli "obywatelami Niemiec".
    Brudasy je bane. Już widzę jak Helmut z Jurgenem przyjechali do nas rwać torebki. Wpie rdol, w karton i DHLem spowrotem do Turcji.

Ukraińcy są w porządku, idzie się z nimi dogadać i są całkiem zabawni. Jak już kogoś wpuszczać do nas to ich a nie muzułmanów. Całe szczęście Ci drudzy nie chcą tu przyjeżdżać

Legionista Awatar Alek
    We włoskiej Maceracie ostrzelano murzynów jako odwet za.... pocwiartowanie 18-letniej Wloszki przez imigranta z Nigerii.

Legionista Awatar Foxx
    Do niecodziennego zdarzenia doszło ostatnio w Sztokholmie. Działacze lewicowej organizacji Antifa zakłócili przemarsz środowisk LGBT. Powodem był fakt, że propagowanie homoseksualizmu jest obraźliwe dla muzułmanów, a członkowie Antify postanowili wziąć w obronę imigrantów znajdujących się w Szwecji. Uczestników marszu LGBT okrzyknięto faszystami.
    https://dorzeczy.pl/swiat/55657/Szwe...-faszysci.html
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Geyonaziści .

Legionista Awatar Alek
    http://dzienniknarodowy.pl/19-letnia...k-recydywista/

Szkoda dziewczyny, ale takie są skutki zasmakowania egzotycznej przygody :/
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista

Uprawnienia umieszczania postów