Ankieta: Kim gramy?

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 1 z 17 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 503

Wątek: [PS4] Fifa 15 - Turniej/Liga Online

Legionista Awatar jakubmistrz

[PS4] Fifa 15 - Turniej/Liga Online

*Gramy 7 minut połowa
    *Mecz i rewanż
    *Drużynami do CZTERECH gwiazdek

uczestnicy:
    # nick (psn)
    1. jakubmistrz (jakubmistrz1916)
    2. Brylancik (brylant13)
    3. raafaL (raafal1916)
    4. ZdziCHu (Zdzichu1916)
    5. Robson (robsonko)
    6. (L)ipton (Liptons1991)
    7. (L)egionek (Honoreks87)
    8. Rufo (Robert21LP)
    9. CeLaa (CeLaaPL)
    10. casan (casan1916)
    11. Rados(L)aw (rad1916wwa)
    12. wojtasz (WojciechKe)

Ostatnio edytowane przez jakubmistrz ; 02-04-2015 o 09:55 Powód: tabela

Proponuję (Inne) Kto kim chce, drużyny max. 4 gwiazdki.

Legionista Awatar raafaL
    Jestem chętny, zagłosowałem za Premier League, ale propozycja Perły też spoko

Legionista Awatar ZdziCHu
    Jestem chętny, ale granie ligi angielskiej czy innej nie ma sensu, bo nie uzbiera się 20 zainteresowanych. Lepiej wyznaczyć jakiś dzień na powiedzmy 22.01 i wtedy zaczynamy zapisy od godziny 19:16. I kto pierwszy zaklepie sobie dany zespół to nim będzie grać, nie będzie można tymi samymi drużynami. Obstawiam że chętnych będzie z 10 osób? I wtedy można zrobić taką małą mini ligę z tymi zespołami.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

nie chodzi o wybranie dokladnej ilosci osob bo niestety ale na 20 osob nie licze, chodzi o sama idea grania zespolami z jednej ligi ;d
    aczkolwiek skonczy sie pewnie tak jak piszesz,
    Lepiej wyznaczyć jakiś dzień na powiedzmy 22.01 i wtedy zaczynamy zapisy od godziny 19:16. I kto pierwszy zaklepie sobie dany zespół to nim będzie grać, nie będzie można tymi samymi drużynami.

Jak dobrze pamiętam to kiedyś była rozmowa na temat ligi. Skończyło się na tym że zapisało się parę osób i nie pograliśmy. Mam nadzieję że tym razem się uda.
    W takim razie najpierw proponuję żeby chętni do gry wpisywali się tutaj. Nazbiera się parę osób i wyznaczymy termin.

Legionista Awatar Robson
    Jestem zainteresowany i też głosowałem na Premier League

Ok zatem tj w pierwszym poscie, zapisy trwaja do niedzieli 23:59 18.02. Moze uda nam sie zebrac w tych kilkunastu. Mysle ze przy 8 chetnych bedzie mozna zdecydowac jakimi druzynami bedziemy grac.

Dobra, to zapisujemy się. Następna osoba proszona jest o skopiowanie tego posta i dopisanie się do listy.

1. Perła

Legionista Awatar Rados(L)aw
    Cytat Zamieszczone przez jakubmistrz Zobacz posta
    Wszystkich posiadaczy konsoli PS4 i fanow serii FIFA zapraszam do wziecia udzialu w turnieju/lidze forumowej.
    Mam nadzieje, ze uda sie zebrac kilku/nastu ( przynajmniej 8 ) graczy.
    Uwazam, ze najlepszym system rozgrywek bedzie liga (kazdy z kazdym) gdzie godziny/daty meczow w danej kolejce kazdy dogada z przeciwnikiem.

Chetnych prosze o wziecie udzialu w ankiecie dotyczacej druzyn ktorymi zagramy w [pierwszym] turniej, oraz wszelkie sugestie.

Zapisy do końca dnia 18.02 (Niedziela)
    koLeżko chyba się jeb.. pomyliłeś z datą. i chodziło(chyba) o 18.01(niedziela) jeśli uda mi się nabyć konsolę do tego dnia, to chętnie dołączę. a jako uczestnik kilku/kilkunastu turniejów czy też spędów swołoczy nocą i grania do rana oświadczam, że najlepiej jest grać "kto kim chce" do iluś tam gwiazdek. ale nie realami, barcelonami czy manchesterami. czyli najlepiej do 4 lub 3 i pół gwiazdki.
    Ostatnio edytowane przez Rados(L)aw ; 12-01-2015 o 16:46

KONIECZNIE PODAWAJCIE Wasz nick w Playstation network. Zdzichu1916

Żeby wziąć udział w turnieju trzeba wykupić playstation plus (niestety). Nie wiem czy opcja z "share" działa, lepiej sobie to sprawdźcie żeby nie było kuku
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

....
    Ostatnio edytowane przez Perła ; 12-01-2015 o 18:25

Popierdo mi sie, oczywiscie chodzi o styczen... ;d

Z ps3 i fifie 15 nie da rady do was dołączyć?

Legionista Awatar Robson
    Cytat Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
    KONIECZNIE PODAWAJCIE Wasz nick w Playstation network. Zdzichu1916

Żeby wziąć udział w turnieju trzeba wykupić playstation plus (niestety). Nie wiem czy opcja z "share" działa, lepiej sobie to sprawdźcie żeby nie było kuku
    Akurat EA nieudostepnia gier poprzez share, wiec PSN PLUS jest pozycją obowiązkową

Mój login psn: robsonko

Zagłębiak Awatar Brylancik
    PSN ID: brylant13

jeśli zagramy ligę angielską to średnio widzę ten twój klub

Przetestowałem ze Zdzichem funkcję Share i na upartego można grać, ale słabo jest. Trochę laguje, graficznie jest gorzej. Sterowania nie było dane mi ustawić a z takim sterowaniem jak miałem nie umiałem grać. Jak wykonywałem rzut różny, wolny miałem widok Zdzicha, czyli nie mogłem nacelować w miejsce w miejsce które chciałem zagrać piłkę, tylko siłę mogłem odpowiednią dobrać. Ze zmianami ten sam problem. Na początku meczu mam panel z formacją i zawodnikami, ale w trakcie meczu jak wciskałem start widziałem tylko panel Zdzicha. Możliwe że można to ogarnąć bo miałem podpowiedzi żebym użył klawisza R i poprosił o udostępnienie widoku, ale naciskałem i nic się nie zmieniało. Mój start w lidze jest niepewny.

Fakt, też zauważyłem pogorszenie grafiki. Tylko nie wiem jak rozwiąże się problem jak dwie osoby które Fify nie mają chcą grać ze sobą . Polecam kupno na allegro cyfrowej wersji gry tzw "slot".

1. Utworzyć nowego użytkownika na konsoli
    2. Ustawić konto jako podstawowe na twojej konsoli
    3. Wejść do sklepu playstation store, następnie biblioteka "LIBRARY" tam
    jest gra
    4. Włączyć ściaganie gry
    5. Wylogować się koniecznie z mojego konta na czas sciagania gry
    6. Zalogować się do siebie i na swoim koncie ściagać gre
    7. Po ściagnieciu gry, mozna grać już na swoim koncie
    8. Moje konto musi zostać u Ciebie na konsoli
    Tak to mniej więcej wygląda. Ja tak kupiłem GTA V, i 0 problemów Gry są prawie że o 100 zł tańsze. Tylko minus jest taki że jej nie sprzedaż, jak usuniesz to też nie zagrasz. Więc ja radzę kupować jedynie takie gry w które będziecie długi czas grać, chociażby dla multiplayera czyli GTA V,Fifa, Cod,BF itd.
    Ostatnio edytowane przez ZdziCHu ; 12-01-2015 o 18:49

Nie że kogoś nie chce w turnieju ale jak są takie "problemy" w temacie share to chyba trzeba pozostać przy graczach posiadających gre

Cytat Zamieszczone przez cg Zobacz posta
    Manchester City już się w historii pokonało. Jestem optymistą
    widocznie nie grałeś z równorzędnym przeciwnikiem bo w cuda nie wierzę
    Ostatnio edytowane przez Brylancik ; 12-01-2015 o 18:53

Ja rezygnuję. Dobrej zabawy

Ja jestem chętny ale po co w ogóle wybierać konkretne zespoły i robić na nie zapisy? Mam czatować na forum, żeby sobie zaklepać jakiś zespół? Nie mam na takie zabawy czasu. Chętnie zagram, ale niech to będzie dowolny zespół z daną ilością gwiazdek i tyle.

PSN Honoreks87
    Ostatnio edytowane przez (L)egionek ; 12-01-2015 o 22:54

Legionista Awatar (L)ipton
    Zdzichu namówiłeś mnie. Biorę udział więc nick psn: Liptons1991. Jestem za graniem kto kim chce do 4 gwiazdek

...To miasto ma bogatą kulturę i historię
    Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

Dobra, to zapisy niech trwają i przychylę się do kolegów poniżej, że najlepiej drużyny do 4 gwiazdek i dowolny zespół, nie będzie ustalonego. Pasuje?

niech tak bedzie, na pierwszy raz mozemy pograc druzynami do 4 gwiazdek.

Cytat Zamieszczone przez cg Zobacz posta
    Jeśli można to chętnie zagram. Najchętniej grałbym klubem, któremu kibicuję Nick PSN jak zostanę uwzględniony mogę podać na PW.
    I co zamierzasz kazdemu wysylac swoje PSN na pw? jaki to ma sens? masz jakis wstydliwy ten psn bo nie kumam? Jak dla mnie mozesz grac, przyjemniej sie bedzie bramki ladowalo

Legionista Awatar raafaL
    login psn - raafal1916

Legionista Awatar raafaL
    To może jak mamy ośmiu graczy, to na początek zrobić jakiś puchar, dwie grupy po czterech i jazda
    Zobaczymy czy pójdzie w miarę sprawnie.

Jeśli mogę coś jeszcze zaproponować, to jeżeli będzie nas 8, to rozważył bym opcję by grać mecze raz w tygodniu - jedną kolejkę, i połowa po 15 minut, lepsze emocje i się nie znudzi zbyt szybko.

Ja się dostosuje, ale połowa 15 minut to przegięcie. To lepiej zagrać w tym samym czasie dwa mecze i tyle. Po co komu wyniki 15-2 przykładowo. Grajmy normalnie po 5-6 minut połowa tak jak gra się wszędzie. Jakoś średnio mi się widzi granie meczy gdzie będą wyniki hokejowe, a przy 30 minutach na bank tak będzie. Niech jedna kolejka to będą dwa mecze z rywalem. Ustawiać się raz w tygodniu z kimś na jeden mecz... jak już mamy się łapać to na dwa.

15min polowa to meczarnia, proponuje zatem grac mecz + rewanz. Zaoszczedzimy na czasie rozgrywek + wyjdzie ~30min gry. Da sie w ogole zmienic ustawienia czasu gry online?

Uprawnienia umieszczania postów