[PS4] Fifa 15 - Turniej/Liga Online

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • casan
    Legionista
    • 01.2009
    • 303

    #76
    Zamieszczone przez ZdziCHu
    Casan z raafaL rozegraliście 3 kolejkę. Lepiej żeby to po kolei szło, bo się burdel zrobi.
    Z raafaLem pyknęliśmy drugą kolejkę, trzecią gram z (L)iptonem, więc wszystko gra

    Komentarz

    • ZdziCHu
      Legionista
      • 11.2008
      • 2174

      #77
      No tak, pomyliło mi się z CeLą, ale mimo wszystko trzymajmy się terminarza i grajmy każdą kolejkę tygodniowo.

      2 kolejka się zacznie od poniedziałku, chyba że ktoś wie że nie będzie miał w ogóle czasu w przyszłym tygodniu to się dogadywać między sobą i grajcie awansem .
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Komentarz

      • jakubmistrz
        Legionista
        • 03.2011
        • 99

        #78
        tabela zaktualizowana, mam nadzieje, ze sie wszystko poprawnie. w weekend z Robsonem skonczymy Kolejke #1 wiec jak ktos ma czas i ochote to jak najbardziej mysle, ze mozna juz ruszac z druga

        Komentarz

        • (L)ipton
          Legionista
          • 06.2010
          • 320

          #79
          Jak można to prosił bym o zmianę nicku w tabeli z (L)iptonek na (L)ipton Z góry dzięki


          ...To miasto ma bogatą kulturę i historię
          Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

          Komentarz

          • jakubmistrz
            Legionista
            • 03.2011
            • 99

            #80
            jasne, sorasy;d

            Komentarz

            • raafaL
              Legionista
              • 01.2009
              • 1385

              #81
              Zamieszczone przez casan
              raafaL 2:2 casan
              casan 1:0 raafaL

              Oba mecze bardzo wyrównane, w drugim trochę więcej szczęścia
              W drugim odpłaciło Ci za pechową bramkę z pierwszego meczu, bo powinieneś mieć 6 pkt

              @ZdziCHu chciałem drugą kolejkę rozegrać trochę wcześniej bo mogę w przyszłym tygodniu mieć niewiele czasu, więc warto czasem pyknąć awansem.

              Komentarz

              • Rados(L)aw
                Legionista
                • 09.2010
                • 306

                #82
                Panowie jest jakaś szansa na dołączenie do ligi?
                Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
                Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
                Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

                Komentarz

                • ZdziCHu
                  Legionista
                  • 11.2008
                  • 2174

                  #83
                  Tydzień trwały zapisy, czemu się nie zapisałeś wtedy? Albo jak dwóch nowych dołączyło też była okazja.
                  Teraz by było nas nieparzyście, jedna osoba by musiała pauzować i dodatkowo burdel z terminarzem. Niech jakubmistrz zadecyduje
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Komentarz

                  • jakubmistrz
                    Legionista
                    • 03.2011
                    • 99

                    #84
                    musi byc nas teraz liczba parzysta bo caly terminarz sie s*doli. jezeli udaloby sie zalatwic jeszcze jedna osobe to po jednej kolejce nie ma problemu.

                    Komentarz

                    • wojtasz
                      Legionista
                      • 01.2012
                      • 152

                      #85
                      Tak jak mówiłem, na krzywy ryj mogę się wbić ... nawet żeby oklep zbierać

                      psn - WojciechKe, mogę zagrać nawet zaraz
                      Ostatnio edytowany przez wojtasz; 55394.

                      Komentarz

                      • Rados(L)aw
                        Legionista
                        • 09.2010
                        • 306

                        #86
                        Zamieszczone przez ZdziCHu
                        Tydzień trwały zapisy, czemu się nie zapisałeś wtedy? Albo jak dwóch nowych dołączyło też była okazja.
                        Teraz by było nas nieparzyście, jedna osoba by musiała pauzować i dodatkowo burdel z terminarzem. Niech jakubmistrz zadecyduje
                        konsolę wczoraj kupiłem. wcześniej pisałem, że jak mi sie uda ogarnąć konsolę do końca zapisów to zagram.
                        Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
                        Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
                        Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

                        Komentarz

                        • jakubmistrz
                          Legionista
                          • 03.2011
                          • 99

                          #87
                          to podajcie psn, ustawcie sie w miare mozliwosci jak najszybciej na pierwsza kolejke (7min polowa/ druzyny do 4 gwiazd) a ja wieczorem edytuje tabele i terminarz
                          Ostatnio edytowany przez jakubmistrz; 48708.

                          Komentarz

                          • Rados(L)aw
                            Legionista
                            • 09.2010
                            • 306

                            #88
                            ok tylko ja pojawię się ok 23
                            Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
                            Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
                            Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

                            Komentarz

                            • wojtasz
                              Legionista
                              • 01.2012
                              • 152

                              #89
                              Rados(L)aw - pw

                              Komentarz

                              • ZdziCHu
                                Legionista
                                • 11.2008
                                • 2174

                                #90
                                Ludziska, jakby co, to na razie wstrzymajcie się z graniem 2 kolejki (jedynie Ci co rozegrali już drugą kolejkę, to nie muszą się martwić), bo terminarz trzeba zmienić z powodu dwójki nowych ludzi. Oficjalnie,koniec zapisów do I edycji turnieju w Fifę.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Komentarz

                                Pracuję...