Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Rugby

Legionista Awatar Klusek

Rugby

Nie znalazłem to zakładam - dziś Polska reprezentacja powiozła Szwedów 29-17 a dzięki czwartemu przyłożeniu w ostatniej akcji było to zwycięstwo z bonusem. Jak to mówią NAPPRZÓD K.rwa!

A Towarzystwo jak znajduje ten sport? 7, 13, 15?
    Sadybiańska żuliganka

POZOSTAŁY DWA DNI DO KOŃCA AUKCJI. MOŻE KOGOŚ ZAINTERESUJE
    http://allegro.pl/zestaw-gadzetow-ru...936447187.html

Legionista Awatar Raffels
    Tymczasem dziś startuje puchar 6 narodów. O 20 pierwszy mecz, Walia-Anglia.
    Będzie na co popatrzeć.
    PS. Chyba C+ pokazuje, nie wiem czy wszystkie mecze.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    PS. Chyba C+ pokazuje, nie wiem czy wszystkie mecze.
    Wszystkie choć nie wszystkie na żywo.

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to Anglia zdecydowanym faworytem. Ode mnie poszła stówka na over 34.5 tak na lepsze oglądanie
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Wszystkie choć nie wszystkie na żywo.

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to Anglia zdecydowanym faworytem. Ode mnie poszła stówka na over 34.5 tak na lepsze oglądanie
    Czy zdecydowany faworyt to bym nie powiedział, faktem jest, że mecz był świetny i gdyby Walijczycy nie spuchli to zapewne dowieźli by wygraną do końca.

Halfpenny to klasa w światowym Rugby porównywalna z "piłkarskim" Ronaldo tyle że Irlandczycy nie maja drużyny... No ale to moja prywatna opinia.

Dziś Włochy - Irlandia kto gra może spokojnie stawiać na Fenian i coś na co ostrzę sobie ząbki czyli Francja - Szkocja tutaj nie ośmielę się przewidywać rozstrzygnięcia
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Ale te największe emocje dziś jeszcze przed nami. Obstawiam zwycięstwa Pedrosy i Gibernau ->wszak są u siebie. W Moto GP faworytem jest jednak V.Rossi i M.Biagii warto zwrócić uwagę na debiutanta Marco Melandriego i "młode strzelby" czyli Hayeden i Hopkins.
    NAT

Jak to ma się do Rugby?

Legionista Awatar Net
    82 000 ludzi na stadionie na meczu Anglia - Fidżi . Dzisiaj rozpoczęły się MŚ w Anglii.

Gdzie znajdę opis zasad gry w rugby dla laika, bo oglądam właśnie a sędzia rozdaje rzuty karne co chwila nie wiadomo za co, a wolałbym się upewnić czy nie drukuje

Jakby ktoś miał ochotę obejrzeć to na Polsat Sport extra

Legionista

Heh, jaranie się jakimś zjebanym Super Bowl ze sponsorowaną pedalską oprawą i całą tą hamerykańską komercją a o Pucharze Sześciu Narodów cisza? Wstyd.
    Wczoraj zakończyła się pierwsza kolejka, bardzo dobrym zresztą meczem Irlandii i Walii (po 16).

Legionista Awatar berserk
    Oglądałem na razie tylko Francja-Włochy, czyli zapewne mecz dwóch najsłabszych drużyn turnieju i tak też było...jak się spisali Walijczycy?jak na moje to będą się bili z Irlandczykami o 1 miejsce...
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Ciuniek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Heh, jaranie się jakimś zjebanym Super Bowl ze sponsorowaną pedalską oprawą i całą tą hamerykańską komercją a o Pucharze Sześciu Narodów cisza? Wstyd. .
    Polemizowałbym czy Super Bowl jest zjebane, ale fakt faktem, że cisza o Pucharze Sześciu Narodów.

O FA możnaby gadać różnorako, w zależności od miejsca zamieszkania. Mnie osobiście nie podoba się te ciągłe wznawianie gry z jarda, co powoduje że mecz może trwać nawet 4 GODZINY!!! Rugby (choć też nie jestem specjalnym fanem tej dyscypliny) w przeciwieństwie do wyżej wymienionej, da się oglądać, m.in. za ciągłość gry. Przynajmniej nie jest tak statyczna jak w FA. Jest jeszcze futbol australijski na jajowatym boisku, ale to już mnie zupełnie nie interesuje.

Legionista Awatar (L)ookasch
    Dzisiaj startuje kolejna edycja Pucharu Sześciu Narodów!

Na początek Francja-Walia.

Uprawnienia umieszczania postów