Strona 178 z 180 PierwszyPierwszy ... 78128168174175176177178179180 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,311 do 5,340 z 5371

Wątek: Działania Klubu

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Ano zobaczymy.A swoją drogą,jak rozwinę "zakazany" transparent w autobusie,to ZTM zapłaci karę?
    Zachodzi jeszcze ważne pytanie skąd wiadomo, że jakiś plakat niesie na sobie zakazane treści!? To ten francuz to jakiś "kulawy czarny żyd w ciąży ze środowiska lgbt", że nie można czegoś napisać nie po jego myśli?
    Zachodzę w głowę jaka jest podstawa regulaminowa tej "decyzji-wyroku"... wraca cenzura tylnymi drzwiami? Następna kara to -5 punktów w tabeli eklapy a kolejna wykluczenie z pucharów?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Zachodzi jeszcze ważne pytanie skąd wiadomo, że jakiś plakat niesie na sobie zakazane treści!? To ten francuz to jakiś "kulawy czarny żyd w ciąży ze środowiska lgbt", że nie można czegoś napisać nie po jego myśli?
    Zachodzę w głowę jaka jest podstawa regulaminowa tej "decyzji-wyroku"... wraca cenzura tylnymi drzwiami? Następna kara to -5 punktów w tabeli eklapy a kolejna wykluczenie z pucharów?
    Z całym szacunkiem Tu się dowiesz co wolno a czego nie, co jest dozwolone, a czego nie mozna robić. Machina już ruszyła i pokazała pazury.

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Proste.Zakazane jest to,co sobie rudy z kolesiami akurat ubzdurają.Innych kryteriów brak.
    #MioduskiOut

Legionista
    Ped. ściery.
    Ciekawe, kiedy ryży .uj da prikaz, żeby kolejki rozgrywać z tęczowymi szmatami na ramieniu. Jak na tym jego mitycznym zachodzie.

Ja dalej nie mogę zrozumieć co było obraźliwego w transparencie dla Pana Francuza?. Ciekaw jestem czy z podobną stanowczością komisja będzie reagować na każdy transparent, nawet ten w którym nie padają wyzwiska.

Legionista Awatar Marcino
    Ja również. Żadnych gróźb, żadnego obrażania, żadnej polityki, równie dobrze można przyjąć to za żart. Tak naprawdę to dzięki temu dowiedziałem się, że ktoś taki istnieje i coś tam się kręci przy KSP.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Ja również. Żadnych gróźb, żadnego obrażania, żadnej polityki, równie dobrze można przyjąć to za żart. Tak naprawdę to dzięki temu dowiedziałem się, że ktoś taki istnieje i coś tam się kręci przy KSP.
    Tak naprawdę to klub zza ,, miedzy" powinien dziękować za darmową reklamę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Tak naprawdę to klub zza ,, miedzy" powinien dziękować za darmową reklamę.
    Środowisku skupionym na K6 Listkiewiczom i jemu podobnym to nie co się dziwić że zareagowali sraczką na te transparenty( a nuż kolejny frajer z hajsem do wydymania w nierentowny biznes, może się wycofać). Warto zapamiętać dziennikarskie prostytutki, które rozkręciły w tę medialną sraczkę.

Legionista Awatar Marcino
    W Legię nie ma chętnych by inwestować a tu mają znaleźć się chętni na pompowanie kasy w truchło ?
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Inna skala, firm mogących włożyć 4 mln wbre pozorom jest sporo, ale z taka kasą to do Legii nikt nawet nie próbuje startować.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Mogiel
    Klub wydał komunikat w wiadomym temacie:

https://www.legia.com/pilka-nozna/le...czej-pzpn/8371
    Maybe life is like a ride on a freeway
    Dodging bullets while you're trying to find your way
    Everyone's around, but no one does a damn thing
    It brings me down, but I won't let them

Legionisci.com Awatar Woytek
    Mikołaj Wójcik - kolejny dyrektor do gabloty. Ile to trwało? Od września do lutego. Nie będę tęsknił

- Kluby piłkarskie na całym świecie stają się coraz bardziej firmami mediowymi. Tworzenie kontentu i cyfrowa transformacja to przyszłość nowoczesnej piłki, dlatego w Legii przykładamy do tego tak dużą wagę. Inwestujemy nie tylko w nowoczesne narzędzia do komunikacji z kibicami, ale także w najlepszych ludzi, którzy będą tworzyli treści dla naszych mediów. Dlatego bardzo się cieszę, że Mikołaj dołączył do naszego zespołu i będziemy mogli skorzystać z jego doświadczenia - mówi Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii Warszawa.
    (źródło https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...ubowych-mediow)

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Mikołaj Wójcik - kolejny dyrektor do gabloty. Ile to trwało? Od września do lutego. Nie będę tęsknił

Po prostu pewien PROJEKT nie wypalił.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar AGZI
    A na wzmocnienia nie ma kasy.Ot,priorytety.
    #MioduskiOut

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

Najgorszy był ever.
    Strasznie to zastanawiające, że przychodzi do klubu do pracy kolejny rynku z nawet poważnej firmy, z jakimś tam doświadczeniem parenascie tygodni i czołem.

Podobnie było z tamtym od alkoholi, 4 tygodnie wytrzymał.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista Awatar Benek
    Niech spier... Nigdy nie powinno go tu być !
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Te odejścia to jest efekt braku kasy?

Legionista
    Dobra decyzja cisnąć to powinniśmy właścicielowi to on jest wrogiem numer 1. Kiedyś ktoś napisał ,że on Mioduski nie zna się na piłce ,wręcz przeciwnie trzyma go tu Akademia jego motto to promocja młodych i sprzedaż za duże pieniądze.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar Benek
    Ale o co Ci chodzi ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ale o co Ci chodzi ?
    Ten typ tak ma
    Jutro albo w sobotę będzie pisał: orient na barwy bo Jaga przyjeżdza specjalem, ale mogą też przyjechać furami!
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Dobra decyzja cisnąć to powinniśmy właścicielowi to on jest wrogiem numer 1. Kiedyś ktoś napisał ,że on Mioduski nie zna się na piłce ,wręcz przeciwnie trzyma go tu Akademia jego motto to promocja młodych i sprzedaż za duże pieniądze.
    I co w tym złego?

Legionista Awatar AGZI
    Nic złego,o ile nie odbywa się kosztem poziomu pierwszej drużyny.A z tym ostatnio coraz gorzej.
    #MioduskiOut

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Nic złego,o ile nie odbywa się kosztem poziomu pierwszej drużyny.A z tym ostatnio coraz gorzej.
    no, ale jak ma się to nie odbywać kosztem pierwszej drużyny? Młody który będzie dawał jakość pierwszej drużynie będzie generował coraz większe zainteresowanie

Rozumiem, że można mieć pretensje do Miodulskiego o wiele rzeczy z którymi sam się zgadzam, ale to ze sprzedajemy produkty akademii za bardzo dobre pieniądze, trzeba mu zapisać na plus.

Legionista
    A jakie to ma przełożenie na sukcesy klubu? Chcesz być jak Lech? Czy może procent z tej kasy idzie do Twojej kieszeni?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    A jakie to ma przełożenie na sukcesy klubu? Chcesz być jak Lech? Czy może procent z tej kasy idzie do Twojej kieszeni?
    Chodzi mi o to, że promocja młodych z akademii i ich sprzedaż za duże pieniądze to najlepsza droga rozwoju dla Legii. Tylko trzeba te pieniądze mądrze inwestować, a to, że są one w Legii albo źle inwestowane, albo trafiają do kieszeni prezesa, to zupełnie inna kwestia

To takie niesamowite, że ktoś, kto zainwestował w klub swoje środki teraz chce je odzyskać.

Łaskawy pan!
    Większość z tego forum zrobiłaby to lepiej niż ten lokaty idiota. Niech odzyskuje co jego i w******a z Legii.
    Lewactwo nie jest cool!

Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Łaskawy pan!
    Większość z tego forum zrobiłaby to lepiej niż ten lokaty idiota. Niech odzyskuje co jego i w******a z Legii.
    Dzięki matce naturze kibice z forum nie mają wpływu na ten klub. A przynajmniej nie taki, jaki by chcieli mieć.

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez Zyga Zobacz posta
    To takie niesamowite, że ktoś, kto zainwestował w klub swoje środki teraz chce je odzyskać.
    Niesamowite jest to, że ten ktoś kupił Klub, przez 3 lata piardoli farmazony i roztacza wizje a jak przychodzi co do czego to okazuje sie ze mnóstwo pieniędzy wyparowało, klub jest grubo zadluzony i trzeba desperacko odzyskiwac wlasny kwit, który się emu klubowi pożyczyło. Jak się nie ma miedzi to sie u Kulczyka na dupie siedzi a nie zabiera za grę dla dużych chłopców.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Uprawnienia umieszczania postów