Strona 176 z 178 PierwszyPierwszy ... 76126166172173174175176177178 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,251 do 5,280 z 5328

Wątek: Działania Klubu

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Pięknie.

A tak jeszcze z ciekawości... Miesiąc temu skończył się rok Deyny, co z herbem?
    Na Facebooku już jakiś czas temu wrócił.Ale na stronie dalej nie ma.Ciekawe, skąd ta rozbieżność.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Na Facebooku już jakiś czas temu wrócił.Ale na stronie dalej nie ma.Ciekawe, skąd ta rozbieżność.
    Pewnie ze względu na brak w obecnym zarządzie odpowiedniego pełnomocnika ds. herbu na stronie www
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista
    kolejna niedoróbka. W sekcji biletowej oraz Fanstore herb jest prawilny.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

To wszystko wygląda na klasyczne korporacyjne podejście, gdzie każdy pracuje tylko w zakresie sztywno określonego zakresu obowiązków. I absolutnie nic ponad to. Co więcej, nie ma nikogo kto to powinien koordynować i wyłapywać tego typu luki i niedoróbki. Nic dziwnego skoro osoba, która powinna to robić jest więcej poza klubem niz w klubie.
    Echhh ...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    A nie no jak zmienili na fb to to zamyka temat.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A nie no jak zmienili na fb to to zamyka temat.
    Odpisze po twojemu: a gdzie on tak napisał?
    edit: literówka.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Wyjątkowo Ci odpisze. Nigdzie nie napisałem, że on tak napisał.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista Awatar AGZI
    Oczywiście, że to nie zamyka tematu.Ale jest jakimś tam sygnałem, że może jednak wycofują się z tej durnej polityki.Bo inaczej po co mieliby to robić?Poczekamy, zobaczymy. Może na stronie też wróci.
    #MioduskiOut

9 dzień przygotowań do sezonu. Czy jest gdzieś OFICJALNA informacja klubu dlaczego jeden z zawodników w nich nie uczestniczy? W mediach można było przeczytać, że ponoć przechodzi do MLS. No ale transferowanie zawodnika w ten sposób, że się go oddaje na tydzień obcemu klubowi bez podpisanego kontraktu to jest coś na poziomie ostatniego wprowadzania systemu biletowego. Jak on załóżmy tego pozwolenia na pracę nie dostanie bo ciocia co roku jeździ do Iranu, to co wtedy? Jakby się teraz poślizgnął w łazience w Ameryce i złamał nogę, to kto będzie miał połamanego zawodnika a kto kasę? Można dyskutować, czy kwota za jaką odchodzi to za mało, czy w sam raz, ale forma przeprowadzania tego transferu to jest jakaś kompromitacja. Albo odchodzi i się to ogarnia w ciągu 2 dni jego nieobecności, albo nie i trenuje z drużyną jak przystało na kogoś kto ma podpisany kontrakt.

Legionista
    Darek już uwzględnił dolary w budżecie, więc będzie czekał i dwa miesiące aż Jarosława zbadają od małego palca u nogi do czubka głowy.
    To jest komedia. Jarosław zaraz wróci, nieprzygotowany, zirytowany i zamiast fajnego napastnika, jakim był jesienią, będziemy mieli produkt piłkarskopodobny.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Darek już uwzględnił dolary w budżecie, więc będzie czekał i dwa miesiące aż Jarosława zbadają od małego palca u nogi do czubka głowy.
    To jest komedia. Jarosław zaraz wróci, nieprzygotowany, zirytowany i zamiast fajnego napastnika, jakim był jesienią, będziemy mieli produkt piłkarskopodobny.
    Przecież on jest przebadany.

Legionista
    Ktoś wrzucił tu dziś potwierdzenie ze strony Legii ale nie wiedzieć czemu szybko skasował.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar R.
    Czy przypadkiem podobnie nie było z Frankowskim rok temu, jak przechodził z Jagiellonii? Wydaje mi się, że to po prostu jakieś kwestie formalne.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    Ktoś wrzucił tu dziś potwierdzenie ze strony Legii ale nie wiedzieć czemu szybko skasował.
    Włodarczyk na TVP Sport powiedział właśnie, że przelew do Legii już też przyszedł.

Oglądacie te vlogi z Turcji? Czy tylko mnie irytuje forma z jaką przygotowują te materiały? Wygląda to trochę jak prywatny vlog tego Kuby. Widać że wzorują się na kanałach youtube tylko, problem w tym że w tych materiałach więcej jest głupich ujęć i gadania tego Kuby (swoją drogą jakoś mnie on drażni, jest strasznie sztuczny) niż czegoś co mogłoby zainteresować kibica. Podejrzewam, że Vuko nie życzy sobie, żeby im tam z kamerami za dużo nie biegali i stąd taka formuła tych vlogów, ale mi to jakoś kompletnie nie odpowiada. Trochę to wygląda jak Kuba Jeleniewski vlog TV, a nie legia.com.
    Obejrzałem jak dotąd wszystkie i mam wrażenie, że cała koncepcja opiera się na nagraniu strzałów i interwencji zza bramki i bieganie po krzakach, żeby nagrac po jednym słowie i później to zmontowac.
    Ostatnio edytowane przez ŁUKASZ. ; 27-01-2020 o 09:12
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Gabro
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Oglądacie te vlogi z Turcji? Czy tylko mnie irytuje forma z jaką przygotowują te materiały? Wygląda to trochę jak prywatny vlog tego Kuby. Widać że wzorują się na kanałach youtube tylko, problem w tym że w tych materiałach więcej jest głupich ujęć i gadania tego Kuby (swoją drogą jakoś mnie on drażni, jest strasznie sztuczny) niż czegoś co mogłoby zainteresować kibica. Podejrzewam, że Vuko nie życzy sobie, żeby im tam z kamerami za dużo nie biegali i stąd taka formuła tych vlogów, ale mi to jakoś kompletnie nie odpowiada. Trochę to wygląda jak Kuba Jeleniewski vlog TV, a nie legia.com.
    Obejrzałem jak dotąd wszystkie i mam wrażenie, że cała koncepcja opiera się na nagraniu strzałów i interwencji zza bramki i bieganie po krzakach, żeby nagrac po jednym słowie i później to zmontowac.
    Zgadzam się z tym powyżej. Mnie też się nie podoba.

Inna sprawa: do meczu z ŁKSem zostały już mniej niż dwa tygodnie. Biletów do kupienia brak, kampanii marketingowej zachęcającej na przyjście na mecz brak. Rozumiem, że nikomu w klubie nie zależy na dobrej frekwencji?

Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
    Inna sprawa: do meczu z ŁKSem zostały już mniej niż dwa tygodnie. Biletów do kupienia brak, kampanii marketingowej zachęcającej na przyjście na mecz brak. Rozumiem, że nikomu w klubie nie zależy na dobrej frekwencji?
    Bilety są już w sprzedaży, przez pierwsze 48 godzin bilety będą o 20% tańsze.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Monolog Mioduskiego w PS:
    Prezes Mioduski przeciwnikiem powiększenia ligi, bardzo ciekawe.

Trzeba zapytać Prezesa Mioduskiego co konkretnie wnióśł do Polskiego futbolu żeby przedstawiać swoje pomysły.

Na horyzoncie mecz z beniaminkiem, jednym z klubów które według Prezesa nie powinny mieć miejsca w tym jakże elitarnym gronie jakim jest Ekstraklasa.

Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Prezes Mioduski przeciwnikiem powiększenia ligi, bardzo ciekawe.

Trzeba zapytać Prezesa Mioduskiego co konkretnie wnióśł do Polskiego futbolu żeby przedstawiać swoje pomysły.

Na horyzoncie mecz z beniaminkiem, jednym z klubów które według Prezesa nie powinny mieć miejsca w tym jakże elitarnym gronie jakim jest Ekstraklasa.

Nie chciałbym zbytnio rozwadniać tematu, który mówi o "działaniach klubu", ale tak z grubsza to chyba nie ma co się czepiać Mioduskiego akurat w tym obszarze. Nie ma absolutnie żadnych podstaw do tego, by twierdzić, że poziom ligi wzrośnie po jej rozszerzeniu. Nadal głównym problemem polskiego futbolu jest to w jaki sposób włodarze (nie lubię tego słowa) klubów wydają zarobione/przyniesione przez C+ pieniądze. A z tym jest ogromny problem. W Legii również.

Cytat Zamieszczone przez Zyga Zobacz posta
    Nie chciałbym zbytnio rozwadniać tematu, który mówi o "działaniach klubu", ale tak z grubsza to chyba nie ma co się czepiać Mioduskiego akurat w tym obszarze. Nie ma absolutnie żadnych podstaw do tego, by twierdzić, że poziom ligi wzrośnie po jej rozszerzeniu. Nadal głównym problemem polskiego futbolu jest to w jaki sposób włodarze (nie lubię tego słowa) klubów wydają zarobione/przyniesione przez C+ pieniądze. A z tym jest ogromny problem. W Legii również.
    Nikt nie twierdzi że poziom wzrośnie "ot tak" po rozszerzeniu. Przede wszystkim wracamy do normalnego systemu punktowania. Dla mnie jest to kompletną abstrakcją, ale dobre i to na początek

A problem wyciskania pieniędzy z piłki niczym z cytryny jest jednym z głównych problemów, przyznaję.

Nikt nie twierdzi że poziom wzrośnie "ot tak" po rozszerzeniu.
    No Boniek tak twierdzi. A przynajmniej w tym upatruje jeden z powodów tego, że polskie kluby sobie nie radzą w Europie.
    Przede wszystkim wracamy do normalnego systemu punktowania.
    Wydawało mi się, że do "normalnego systemu punktowania" już powrócono, nie ma dzielenia punktów.

No Boniek tak twierdzi. A przynajmniej w tym upatruje jeden z powodów tego, że polskie kluby sobie nie radzą w Europie.Wydawało mi się, że do "normalnego systemu punktowania" już powrócono, nie ma dzielenia punktów.
    System rozgrywek jest jednym z powodów bez wątpienia. A do normalnego systemu jeszcze nie powrócono bo wciąż dzielimy tabelę, na mistrzowską i spadkową...

Boniek nie jest aż takim ignorantem aby nie dostrzegać dużo większych powodów, dlaczego Polski futbol szoruje po dnie.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 28-01-2020 o 17:14

Legionista Awatar Jestem
    No Boniek tak twierdzi. A przynajmniej w tym upatruje jeden z powodów tego, że polskie kluby sobie nie radzą w Europie.Wydawało mi się, że do "normalnego systemu punktowania" już powrócono, nie ma dzielenia punktów.
    Nie, Boniek tak NIE twierdzi i nie wprowadzaj w błąd. Boniek twierdzi, tak jak spora część ludzi znających się na piłce, że optymalnym systemem w naszych warunkach pod względem sportowym byłaby liga 12 zespołowa, czyli dwie pełne kolejki mecz/rewanż i potem podział na grupy 6-zespołowe! Ta wersja ma bardzo dużo zwolenników ale jest nie wdrażalna ze względów polityczno-obyczajowych plus pewne problemy wynikające z umów na prawa telewizyjne. Akurat nie jestem fanem Rudego ale w tej sprawie mam bardzo podobny pogląd od wielu lat. W tej chwili poszerzenie do 18 wynikło ze spraw sprzed dwóch lat i wtedy "przerobiono" nieco pierwszą ligę oraz obiecano szansę awansu dla 3 drużyn od szóstej licząc, Boniek chce dotrzymać słowa. Oczywiście można spytać co się stało dwa lata temu, że podjęto takie a nie inne decyzje, ale to nie jest temat na teraz, było, stało się, i co? - trudno. Osobiście zawsze byłem i będę za zmniejszeniem na kilka lat eklapy, ale umów należy dotrzymywać.

p.s. Proszę Rudego hejtować za rzeczywiste przewiny a nie za wyimaginowane, to nie jest tak, że ten facet robi wszystko źle i na pewno jest dużo lepszym prezesem PZPNu niż Lato, Dziurowicz i ten były sędzia od kryształów razem wzięci.
    Kluby być może
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Runi
    Są większe problemy piłki niż to czy gra 10 czy 18 drużyn.
    Była już liga i 18 zespołowa i 16 i 14 znowu 16 i z dzieleniem punktów i bez.
    Nie wiem ale chyba jesteśmy pod tym względem rekordzistami.
    Jeżeli już miałbym czepiać się systemu rozrywek to jak dla mnie powinniśmy wcześniej zaczynać sezon, co mogłoby pomóc przy europejskich grach.

A normalne ,że "więksi" będą chcieli ligę okroić, "mniejsi poszerzyć".

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Nie, Boniek tak NIE twierdzi i nie wprowadzaj w błąd. Boniek twierdzi, tak jak spora część ludzi znających się na piłce, że optymalnym systemem w naszych warunkach pod względem sportowym byłaby liga 12 zespołowa, czyli dwie pełne kolejki mecz/rewanż i potem podział na grupy 6-zespołowe!
    I dlatego zarząd PZPN, z błogosławieństwem naszego rudego słoneczka, przegłosuje lada chwila ligę 18-zespołową? Widzisz, problem z ZB jest taki, że tak naprawdę nikt nie wie co on myśli i jaka jest jego opinia na dany temat. To znaczy wiadomo to w tym momencie, w którym go o to pytasz, przyjdziesz do niego jutro to będzie miał już inne zdanie. Tak było z systemem rozgrywek, tak było z wpływem polskich klubów na futbol europejski (podpowiem-wpływ jest żaden albo znikomy, głównie ze względu na kadrę), tak samo było z jego opinią na temat tego co wolno kibicom na trybunach, a czego nie wolno, czy race i oprawy są ok, czy jednak nie mieszczą się w granicach bońkowego poczucia estetyki. Zmieniał zdanie wielokrotnie w różnych tematach, dlaczego tym razem miałby postąpić inaczej? Dziś mówi, że 18 zespołów to lek na całe zło, jutro powie coś innego. Jako dowód wklejam tweeta Marka.
    https://twitter.com/M_Wawrzynowski/s...70815469940736

p.s. Proszę Rudego hejtować za rzeczywiste przewiny a nie za wyimaginowane, to nie jest tak, że ten facet robi wszystko źle i na pewno jest dużo lepszym prezesem PZPNu niż Lato, Dziurowicz i ten były sędzia od kryształów razem wzięci.
    Kluby być może
    Nie hejtuję, tylko krytykuję. Najwyraźniej masz problem z odróżnieniem hejtu od krytyki. To, że jest prezesem lepszym od Laty to akurat żaden wyczyn. Trochę tak jakbyś twierdził, że Kante jest napastnikiem wybitnym, bo strzelił najwięcej w Legii, a że w przekroju całej ligi to nic nie znaczy to już bez znaczenia.
    Ostatnio edytowane przez Zyga ; 28-01-2020 o 23:26

Wracając do tematu, ten fragment monologu nie pozostawia żadnych złudzeń dokąd zmierza przede wszystkim Legia, jak i cały Polski futbol.

Nasza liga potrzebuje liderów

Europejska piłka klubowa przeszła w ostatnich latach kolosalne zmiany. Co więcej, od 2024 roku, gdy skończą się porozumienia między ECA, UEFA i FIFA, świat klubowej piłki w Europie i na świecie może wyglądać zupełnie inaczej. Dla nas najważniejszym pytaniem powinno być, czy polskie drużyny będą się w nim liczyć, a zadaniem – stworzenie warunków, aby tak się stało. Od lat twierdzę, że będzie to możliwe tylko wtedy, gdy uda nam się sprawić, że w ekstraklasie wykształci się grupa 3–4 klubów, które będą zdecydowanymi liderami i staną się na tyle mocne, żeby regularnie grać w fazie grupowej europejskich pucharów. Od sezonu 2021/22 powinno się to stać trochę łatwiejsze ze względu na wprowadzenie trzeciego pucharu, do czego miałem okazję przyłożyć rękę. Osoby nierozumiejące zmian zachodzących w europejskiej piłce czasem z góry dyskredytują ten format, nazywając go pucharem pocieszenia. W rzeczywistości dla takich klubów jak polskie będą to rozgrywki szansy. Szansy na pozostanie w Europie, na dostęp do większych pieniędzy i w końcu szansy na grę w Lidze Europy i Lidze Mistrzów.
    Po takim tekście, to Ja do jednym z problemów Polskiej piłki zaliczam Pezesa Mioduskiego.

Legionista Awatar Jestem
    Wracając do tematu, ten fragment monologu nie pozostawia żadnych złudzeń dokąd zmierza przede wszystkim Legia, jak i cały Polski futbol.

Po takim tekście, to Ja do jednym z problemów Polskiej piłki zaliczam Pezesa Mioduskiego.
    Tylko, że Rudy słowo w słowo powiedział to samo kilka dni temu, dobre
    Nie zgadzasz się z całym tekstem czy coś może tylko cie wkurzyło? To niestety taka jest teraz rzeczywistość w polskiej piłce i nie ma znaczenia kto to mówi w gruncie rzeczy
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Tylko, że Rudy słowo w słowo powiedział to samo kilka dni temu, dobre
    Nie zgadzasz się z całym tekstem czy coś może tylko cie wkurzyło? To niestety taka jest teraz rzeczywistość w polskiej piłce i nie ma znaczenia kto to mówi w gruncie rzeczy
    Ja to odbieram jako minimalizm Miodka i zgadzam się Tommy Johnson że Mioduski jest naszym problemem

Uprawnienia umieszczania postów