Strona 170 z 170 PierwszyPierwszy ... 70120160166167168169170
Pokaż wyniki od 5,071 do 5,092 z 5092

Wątek: Działania Klubu

coraz chudszy Awatar Kijek
    Pisałem już o tym nie wiem z rok temu.

Ze juz wtedy Mioduski latał po klubie i opowiadał jak to Legia dzięki LTC będzie nie wiadomo jaka. Były to dokładnie takie same brednie jak Miklas za swoich czasów opowiadający, że dzięki nowemu stadionowi będą tu grać piłkarze za miliony euro.

Problem, że ten kodziarz serio w to wierzy. On myśli, że z dnia na dzień My będziemy drugim Ajaxem czy Porto (zresztą nieprzypadkowo na spotkaniach różnych w klubie rzuca tym Porto na prawo i lewo. Już kiedyś się ludzie z tego śmiali).

Niestety Mioduski pomylił cel inwestycyjny, on powinien sobie kupić SEMPa Ursynów albo Poloneza Warszawa.
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Oddzielając pierwszy zespół to idzie mu ok: centrum treningowe, ECS. Gość jest dobry w fundamentach, relacjach z biznesem. Reszty nie ma i powinien to natychmiast oddać.
    Szczególnie te "relacje z biznesem" ma mocne. Tak mocne, że kolejne miesiące nie potrafi znaleźć sponsora na nazwę stadionu? Czy to nie Ty tylko z innego konta nie pisałeś kilka miesięcy temu, że do zarządu wchodzi koleś z telefonami do najważniejszych w tym kraju właśnie po to aby Klub zyskał nowego sponsora do stadionu?

Efekty pracy widzimy.

Jaki wpływ ma ECA na codzienna działalność klubu? Jaki ma to wpływ krótko i długoterminowo?

Przeciez on już w tym ECA działał jak BL był prezesem. Nic z tego nie wynikało i nie wynika.

Robi tam tylko to co mu się udaje najbardziej czyli ogrzewa w blasku kilku wazniakow z piłki, którzy żyją w poczuciu własnej zajebistosci.

Jakie to fundamenty zbudował Mioduski? Żadnych. Ośrodek by powstał tak czy siak czy prezesem byłby Leśny, Mioduski czy ja.

Resztę fundamentów nie dość, że nic zbudował to jeszcze zaorał. Gość jest szkodnikiem Legii i aż strach pomyśleć co będzie nie za 5 czy 10 lat o jakich on mówi ale chociażby za rok.

Resztę doskonale opisał M.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 10-10-2019 o 13:48

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Zdigitalizowany klub. To najwazniejsze. chvj z tym, że Kante w ataku i Nodż na skrzydle. Najwazniejsza jest digitalizacja!
    On Legię zaraz wycofa z rozgrywek,bo stwierdzi,że sekcja w FIFA wystarczy.Będzie digitalizacja na maksa.A jaka oszczędność...
    ECA? Tam ludzie z lig takich jak nasza nie mają nic do gadania.Wszelkie zrzeszenia piłkarskie od UEFA począwszy już dawno olewają zdanie i interesy wszystkich lig oprócz 4-5 najsilniejszych.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 10-10-2019 o 13:59
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Szczególnie te "relacje z biznesem" ma mocne. Tak mocne, że kolejne miesiące nie potrafi znaleźć sponsora na nazwę stadionu? Czy to nie Ty tylko z innego konta nie pisałeś kilka miesięcy temu, że do zarządu wchodzi koleś z telefonami do najważniejszych w tym kraju właśnie po to aby Klub zyskał nowego sponsora do stadionu?

Efekty pracy widzimy.

Jaki wpływ ma ECA na codzienna działalność klubu? Jaki ma to wpływ krótko i długoterminowo?

Przeciez on już w tym ECA działał jak BL był prezesem. Nic z tego nie wynikało i nie wynika.

Robi tam tylko to co mu się udaje najbardziej czyli ogrzewa w blasku kilku wazniakow z piłki, którzy żyją w poczuciu własnej zajebistosci.

Jakie to fundamenty zbudował Mioduski? Żadnych. Ośrodek by powstał tak czy siak czy prezesem byłby Leśny, Mioduski czy ja.

Resztę fundamentów nie dość, że nic zbudował to jeszcze zaorał. Gość jest szkodnikiem Legii i aż strach pomyśleć co będzie nie za 5 czy 10 lat o jakich on mówi ale chociażby za rok.

Resztę doskonale opisał M.
    W ogrzewaniu się w blasku fleszy z ważniakami rzeczywiście jest dobry. Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz. Komunikacja- przesrywamy mistrzostwo, zero jakiekolwiek reakcji prezesa, zero nawet półsłówka o tym. Nikt z ,, niepokornych" dziennikarzy nawet nie próbował drążyć tego tematu. Mioduski jest właścicielem , ale to nie jego prywatny folwark. Klub tworzą przede wszystkim fanatyczni kibice, bo bez nich meczy Legii nie dało by się oglądać.
    Najważniejszy jest pion sportowy, to jest podstawa funkcjonowania klubu. A u nas z tym jest dramatycznie, rok do roku transfery co raz gorsze. Styl gry?. Na boga my gramy gorzej niż średniaki ligowe. Nie mamy stylu, nie dominujemy.

Legionista
    Klub tworzą fanatyczni kibice? W coraz mniejszym stopniu.Może właśnie rolą Mioducha jest zbudowanie podwalin w klubie pod dużego inwestora, który wejdzie za 5-10 lat, kiedy ci fanatyczni kibice będą zmarginalizowani ( a tak się kiedyś w końcu stanie).I wydaje mi się, że w tę stronę idzie cała polska piłka.Wynik na dziś byłby bonusem ale skoro go nie ma, to trudno, Mioduski i tak ma swoje "cele strategiczne".To wcale nie jest takie nierealne.
    ...

https://www.facebook.com/Kongres590/...7923108483558/

Jak ktoś chce posłuchać godzinnego stand-upu.
    Co Ci goście mówią to jest jakiś dramat.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    (...) Gość jest dobry w fundamentach (...)
    To niech qfa betoniarnię otworzy i spada stąd czem prędzej...

Legionista
    Leśny by wrócił ale nie ma pieniędzy.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar Stout
    Żebyś się kurva nie zdziwił.
    Boguś swoje zrobił (i chwała mu za to ),jeszcze więcej na tym zarobił .
    Było , mineło.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Nie ma kasy bo wiem , ale chciałbym aby wrócił jako właściciel.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Działa komuś klubowa aplikacja na iphone'a? Bo ja mam od tygodnia fan experience w postaci informacji "nie połączono z internetem".

Legionista Awatar Numer
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Żebyś się kurva nie zdziwił.
    Boguś swoje zrobił (i chwała mu za to ),jeszcze więcej na tym zarobił .
    Było , mineło.
    Patrząc na temat Leśny vs Mioduch to nie wszyscy sobie z tego zdają sprawę.

Legionista Awatar Stout
    Zdają ,ale ciężko im się z tym faktem pogodzić.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Działa komuś klubowa aplikacja na iphone'a? Bo ja mam od tygodnia fan experience w postaci informacji "nie połączono z internetem".
    Z tego co wiem to ta aplikacja nie działa zarówno na ios jak i androidzie. Podobno jest to związane z tym, że nowa strona nie łączy się z obecną aplikacją. Obecna strona Legii jest zrobiona na React js więc podejrzewam, że to kwestia czasu aż wypuszczą nową aplikacje mobilną, która będzie na React Native.

Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    Z tego co wiem to ta aplikacja nie działa zarówno na ios jak i androidzie. Podobno jest to związane z tym, że nowa strona nie łączy się z obecną aplikacją. Obecna strona Legii jest zrobiona na React js więc podejrzewam, że to kwestia czasu aż wypuszczą nową aplikacje mobilną, która będzie na React Native.
    Czyli jak zwykle pełen profesjonalizm.

Legionista Awatar Stout
    Jak to u Dariusza.
    Chciał ,ale przypadkowo spierdolił....

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    Dlaczego mnie to nie dziwi...
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista Awatar crolick
    Stara apka to była mobilna wersja strony internetowej.
    Teraz budują nową aplikację od zera.

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Stara apka to była mobilna wersja strony internetowej.
    Teraz budują nową aplikację od zera.
    W takim wypadku w starej aplikacji zamiast podważać mój internet wypadałoby podać stosowny komunikat. A i na głównej wypadałoby poinformować, że przez pewien czas aplikacja nie będzie dostępna. Wiadomo, że to wszystko pierdoły i jakbyśmy mieli klub sportowy to bym się nie czepiał, ale mamy korporację, to niech durnie od komunikacji, pablic rylejszyns etc. biorą odpowiedzialność za swoje działania, a nie tylko grube wypłaty.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    W takim wypadku w starej aplikacji zamiast podważać mój internet wypadałoby podać stosowny komunikat. A i na głównej wypadałoby poinformować, że przez pewien czas aplikacja nie będzie dostępna. Wiadomo, że to wszystko pierdoły i jakbyśmy mieli klub sportowy to bym się nie czepiał, ale mamy korporację, to niech durnie od komunikacji, pablic rylejszyns etc. biorą odpowiedzialność za swoje działania, a nie tylko grube wypłaty.
    Off korz.
    I wielokrotnie pisano o tym na TT.
    Ale widać to zbyt trudne do wykonania dla klubu.

Legionista Awatar Bootleg
    Idziemy w digitalizacje klubu
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Stout
    Tak.
    Chyba wracamy do czasów kasety VHS.
    Taki postęp a'la Dariusz Mioduski.

Uprawnienia umieszczania postów