Strona 166 z 167 PierwszyPierwszy ... 66116156162163164165166167 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,951 do 4,980 z 4990

Wątek: Działania Klubu

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Skąd masz takie dane? W KRS od początku widnieje, że właścicielem jest Legia Warszawa SA, a nie Legia Holding.
    Mea culpa, wydawało mi się, że jest APLW jest podpięta pod Holding.

Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    A to ciekawe, niby dokąd otwiera mu te ścieżki kariery?
    No nigdzie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    A to ciekawe, niby dokąd otwiera mu te ścieżki kariery?
    skoro praca w akademii Dinama Zagrzeb otworzyła niedawno ścieżkę do kariery trenera pierwszej drużyny Legii Warszawa, to może gość uznał, że, pracując w naszej akademii, dochrapie się z czasem posady następcy Vuko
    Ostatnio edytowane przez drops ; 05-09-2019 o 17:00

Skąd masz takie dane? W KRS od początku widnieje, że właścicielem jest Legia Warszawa SA, a nie Legia Holding.
    Tym bardziej miałem racje, choć to bez znaczenia bo właścicielem Legii SA jest Legia Holding.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Tym bardziej miałem racje, choć to bez znaczenia bo właścicielem Legii SA jest Legia Holding.
    Aktualnie Legia warta jest metoda przychodową jakieś 1,5-2x czyli coś koło 200 mln (średnia licxona dla STOXX Europe Football Index (EUR)). Nawet mimo długu. Księgowo nie mam czasu patrzeć w raport, ale po oddaniu akademii pewnie będzie więcej niż ta suma. Oczywiście to nie oznacza ze ktoś tyle wyłoży Miodkowi. Sam Miodek za 40% akcji dał 38 baniek Leśnemu i Wandzlowi. Sam dał na klub mniej niż 5 baniek plus pożyczki. Jakby mu ktoś dał 25 baniek euroszekli to już go tu nie ma, a taka cena za całość klubu z bogatej stolicy 40 milionowego kraju to taniocha.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

coraz chudszy Awatar Kijek

Jak sam mówisz skoro Mioduch dał kiedyś niecałe 40 mln pln za 40% to po takich 3 latach rządów życzę powodzenia w uzyskaniu za klub obecnie 25mln euro.

Pozdrawiam sympatyków mojej działalności.

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Aktualnie Legia warta jest metoda przychodową jakieś 1,5-2x czyli coś koło 200 mln (średnia licxona dla STOXX Europe Football Index (EUR)). Nawet mimo długu. Księgowo nie mam czasu patrzeć w raport, ale po oddaniu akademii pewnie będzie więcej niż ta suma. Oczywiście to nie oznacza ze ktoś tyle wyłoży Miodkowi. Sam Miodek za 40% akcji dał 38 baniek Leśnemu i Wandzlowi. Sam dał na klub mniej niż 5 baniek plus pożyczki. Jakby mu ktoś dał 25 baniek euroszekli to już go tu nie ma, a taka cena za całość klubu z bogatej stolicy 40 milionowego kraju to taniocha.
    Niech bierze 60-80 i spie...

Tylko czy znajdą się chętni?
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Niech bierze 60-80 i spie...

Tylko czy znajdą się chętni?
    Naród bogaty,a wg badań Legii kibicuje parę milionów osób....więc może zrzutka?
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Gintleman Awatar księciuniu
    Spoko, zrobię jakąś aukcję piwnych etykietek i forumka wykupi klub.
    Speców od wszystkiego u nas tylu, że budżet by pękał w szwach od pieniędzy, gablota od pucharów, a transfery by były takie, że Messi ledwo by się łapał na ławkę
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Spoko, zrobię jakąś aukcję piwnych etykietek i forumka wykupi klub.
    Speców od wszystkiego u nas tylu, że budżet by pękał w szwach od pieniędzy, gablota od pucharów, a transfery by były takie, że Messi ledwo by się łapał na ławkę
    Jak rządzony jest klub przez kibiców pokazała Wisła Kraków...

Gintleman Awatar księciuniu
    Ale tam nie mają Chmiela, Kijka, Hazardzisty, b., R., xyz ... i mnie
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Tyle, że tam rządzili przedstawiciele rodzaju Carcharodon carcharias. Jak powszechnie wiadomo nie ma on wiele wspólnego z jakkolwiek pojętymi kibicami
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar AGZI
    Wcale nie jest powiedziane,że z Mioduskim musi skończyć się lepiej.Od kiedy on rządzi Klub co roku jest pod kreską.A zadłużenie nie może rosnąć wiecznie bez konsekwencji.Ewentualnie można ograniczyć mocno koszty,by zrekompensować spadek przychodów spowodowany nieudolnością prezesa.Ale to oznacza dalszy spadek poziomu sportowego.Jeszcze trochę i nawet wygranie tej ogórkowej ligi może stać się zbyt trudne,przychody wielu innych klubów ligi rosną a nasze gwałtownie spadają.Zatem z Mioduskim widzę dwie drogi- katastrofę finansową,albo środek tabeli.Marna perspektywa.Oprócz tego wszyskiego- Czy naprawdę można porównywać np.SKLW do sharksów?
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 06-09-2019 o 14:11
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Nie widziałem takiego porównania.
    Co do kasy, to Mioduski trzyma przychody powyżej 100 baniek, co po czystkach w klubie i cięciach kosztów powinno dać w tym roku w miarę bilans. Nawet bez pucharów. Wydatki były mocno rozbuchane po sezonie w LM.

Legionista Awatar AGZI
    Nie widziałem takiego porównania.
    Co do kasy, to Mioduski trzyma przychody powyżej 100 baniek, co po czystkach w klubie i cięciach kosztów powinno dać w tym roku w miarę bilans. Nawet bez pucharów. Wydatki były mocno rozbuchane po sezonie w LM.
    Tak,tylko te cięcia odbiją się na jakości i możemy przez to już długo nie wrócić do pucharów.A powinniśmy do tego dążyć.W przyszłym roku z gorszym współczynnikiem potrzebujemy naprawdę mocnego składu,żeby przebić się przez eliminacje.A "po taniości" się go nie zbuduje.Jak Mioduski nie ma kasy,to niech znajdzie inwestora.Oczywiście musiałby się podzielić władzą w Klubie,ale to już jego problem.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 06-09-2019 o 22:55
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Tak,tylko te cięcia odbiją się na jakości i możemy przez to już długo nie wrócić do pucharów.A powinniśmy do tego dążyć.W przyszłym roku z gorszym współczynnikiem potrzebujemy naprawdę mocnego składu,żeby przebić się przez eliminacje.A "po taniości" się go nie zbuduje.Jak Mioduski nie ma kasy,to niech znajdzie inwestora.Oczywiście musiałby się podzielić władzą w Klubie,ale to już jego problem.
    Dosyp kasy i możemy utrzymywać jakość.

Legionista Awatar Bootleg
    Wydaje się, że ten transfer Carlitosa to też nie przypadek. 3 mln euro to już dobry hajs nawet pomijając to co trzeba oddać Wiśle.... btw jak tam hajs dla Jagi za Novikovasa? Dalej księgowy na urlopie?
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Neg
    Odnośnie wyceny klubu i wartości jaką może podbić Akademia to nie rozpędzałbym się z tym aż tak mocno bo realną wartość akademii będzie można ocenić za parę ładnych lat. Na razie to sam ośrodek w budowie a to jak będzie funkcjonować i jakich piłkarzy "produkować" będzie zależała jej wartość. Na razie Akademia nic kompletnie nie znaczy przy ewentualnej sprzedaży. Tzn nie podbija jakos kosmicznie ceny.. W Polskich klubach jest ogromny potencjał nie tylko w Legii dla bogatego inwestora. Pytanie ttlko czemu od lat obracamy się w praktycznie samym kręgu bogatych Polaków, ktorzy nie mają o tym zielonego pojęcia?
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    A jaka jest wartość samych gruntów pod ośrodkiem treningowym Plus szacowana wartość infrastruktury?
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    Co się dzieje z budową boisk przy Czerniakowskiej? Obstrukcja Czaskowskiego czy tych wąsatych wujków z sekcji strzeleckiej?

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Dosyp kasy i możemy utrzymywać jakość.
    Ja właścicielem nie jestem.Jeśli Mioduski spowodował straty,to niech on dosypie.Tobie się podoba ten ciągły zjazd jakości? To się nigdy nie skończy,jak się wyprzeda zawodników,to w przyszłym sezonie przychody mogą spaść jeszcze bardziej.I co,znowu wyprzedaż? Skończymy jak Wisła,też kiedyś mieli ciągle MP,a teraz? Nie chodzi mi tylko o bieżący brak sukcesów,ale o to,że po działaniach Mioduskiego kompletnie nie ma widoków na poprawę.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 07-09-2019 o 12:12
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Co się dzieje z budową boisk przy Czerniakowskiej? Obstrukcja Czaskowskiego czy tych wąsatych wujków z sekcji strzeleckiej?
    Sekcja strzelecka blokuje.

Legionista Awatar Legionejro
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Ciekawe jest kto będzie właścicielem akademii i co się z nią stanie w przypadku kiedy Mioduski sprzeda Legię... no bo przecież kiedyś sprzeda, mam nadzieję jak najszybciej.
    Ostatnio edytowane przez Legionejro ; 09-09-2019 o 17:36

Legionista
    Ja właścicielem nie jestem.Jeśli Mioduski spowodował straty,to niech on dosypie.Tobie się podoba ten ciągły zjazd jakości? To się nigdy nie skończy,jak się wyprzeda zawodników,to w przyszłym sezonie przychody mogą spaść jeszcze bardziej.I co,znowu wyprzedaż? Skończymy jak Wisła,też kiedyś mieli ciągle MP,a teraz? Nie chodzi mi tylko o bieżący brak sukcesów,ale o to,że po działaniach Mioduskiego kompletnie nie ma widoków na poprawę.
    Obrońcą Mioduskiego nie jestem, ale co jak co dosypał, gdyby nie dosypał to już pewnie dawno byłoby pozamiatane, a, że dosypał na zasadzie pożyczki to raczej też normalne. Mioduski będzie trzymał Legię do momentu powstania Akademii wtedy, jeżeli dostaniemy się do Ligi Europy spodziewałbym się, że może się szykować do sprzedaży, z pewnością nie sprzeda klubu ze stratą dla siebie .

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    Obrońcą Mioduskiego nie jestem, ale co jak co dosypał, gdyby nie dosypał to już pewnie dawno byłoby pozamiatane, a, że dosypał na zasadzie pożyczki to raczej też normalne. Mioduski będzie trzymał Legię do momentu powstania Akademii wtedy, jeżeli dostaniemy się do Ligi Europy spodziewałbym się, że może się szykować do sprzedaży, z pewnością nie sprzeda klubu ze stratą dla siebie .
    Ale niektórzy robią z niego wielkiego łaskawce,że kasy dokłada(Te komentarze"nie pasuje to sam dołóż/odkup Klub"). Leśnodorski nic nie dokładał,ale jakoś tak lepiej było.Jakby dobrze zarządzał Klubem,to byłyby i sukcesy i zbilansowany budżet.A tak to nie ma ani jednego,ani drugiego.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 09-09-2019 o 18:07
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista
    Ale niektórzy robią z niego wielkiego łaskawce,że kasy dokłada(Te komentarze"nie pasuje to sam dołóż/odkup Klub"). Leśnodorski nic nie dokładał,ale jakoś tak lepiej było.Jakby dobrze zarządzał Klubem,to byłyby i sukcesy i zbilansowany budżet.A tak to nie ma ani jednego,ani drugiego.
    Jedno i drugie to dobre lawiranty. Z tym, że jeden miał wyniki. A drugi nie ma.

Czytając między wierszami wypowiedzi Dawidziuka wygląda na to, że jeszcze dwa lata będzie trwało dostosowywanie wydatków do przychodów ( bez uwzględniania LE ).

Dawidziuk określił, że do całkowitego zasypania obecnego manka po 3 latach bez LE potrzeba jeszcze jednego solidnego transferu out. Strzelam, że chodzi o jakieś 5 mln Euro.

Kolejne dwa lata bez pucharów spowodują pewnie już mniejsze straty bo spora część kosztów została obcięta ( strzelam, że w przyszłym roku ewentualny rozjazd przychody vs wydatki to będzie ok 10 mln zł - no chyba że wejdziemy do LE ).

Pytanie tylko czy obcięcie kosztów nie spowoduje zjazdu przychodów ( gorsze umowy sponsorskie, gorsza frekwencja ) co spowoduje, że znowu trzeba będzie gonić króliczka?

Kołdra robi się coraz krótsza. Większość kalorycznych kąsków z tej naszej legijnej zupiny Mioduski już sprzedał.

Dramatu jak na Wiśle generalnie się nie spodziewam bo na szczęście Mioduski w odpowiednim momencie zdał sobie sprawę, że offroadową ścieżką Leśnodorskiego to on nie pojedzie.

Idą lata chudsze. Jedynym pocieszeniem jakie znajduję jest to, że te chudsze finansowo lata często były "charakterniejsze" na boisku.

Legionista Awatar Jestem
    Ja słyszałem też o 10 mln ale niestety w euro. Wygląda na to, że przy pomyślnych wiatrach opędzi się to dwoma zawodnikami i będzie jeszcze nadwyżka, gorzej jak te wiatry będą mniej pomyślne czyli wydarzą się poważniejsze kontuzje i trzeba będzie sięgnąć głębiej po zasoby z akademii a potem jeszcze wypromować nowe, młode twarze na "gwałtu rety".
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
    Czytając między wierszami wypowiedzi Dawidziuka wygląda na to, że jeszcze dwa lata będzie trwało dostosowywanie wydatków do przychodów ( bez uwzględniania LE ).

Dawidziuk określił, że do całkowitego zasypania obecnego manka po 3 latach bez LE potrzeba jeszcze jednego solidnego transferu out. Strzelam, że chodzi o jakieś 5 mln Euro.

Kolejne dwa lata bez pucharów spowodują pewnie już mniejsze straty bo spora część kosztów została obcięta ( strzelam, że w przyszłym roku ewentualny rozjazd przychody vs wydatki to będzie ok 10 mln zł - no chyba że wejdziemy do LE ).

Pytanie tylko czy obcięcie kosztów nie spowoduje zjazdu przychodów ( gorsze umowy sponsorskie, gorsza frekwencja ) co spowoduje, że znowu trzeba będzie gonić króliczka?

Kołdra robi się coraz krótsza. Większość kalorycznych kąsków z tej naszej legijnej zupiny Mioduski już sprzedał.

Dramatu jak na Wiśle generalnie się nie spodziewam bo na szczęście Mioduski w odpowiednim momencie zdał sobie sprawę, że offroadową ścieżką Leśnodorskiego to on nie pojedzie.

Idą lata chudsze. Jedynym pocieszeniem jakie znajduję jest to, że te chudsze finansowo lata często były "charakterniejsze" na boisku.
    Czyli co,z góry Mioduski zakłada,że z pucharami koniec? Urządzamy się w d*pie...
    Mioduski zrobi z Legii średniaka ligowego jak tak dalej pójdzie.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 10-09-2019 o 17:05
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Czyli co,z góry Mioduski zakłada,że z pucharami koniec? Urządzamy się w d*pie...
    Mioduski zrobi z Legii średniaka ligowego jak tak dalej pójdzie.
    Chciałbyś, żeby Darek dalej próbował prowadzić klub na patencie Leśnego?
    Mi jego 3 próby wystarczą. Nie ma do tego ręki. Gdyby Miodek przez kolejne 3 lata próbował "za wszelką cenę" dostać się do skarbca UEFA to w 2022 roku nie byłoby z nas czego zbierać.

Jeśli nie chce wpuścić inwestora to jedyną ( DLA NIEGO ) drogą nie wiodącą w przepaść jest ograniczenie kosztów.

My możemy mieć nadzieję, że zdarzy się się cud i projekt Vuko okaże się strzałem w dziesiątkę.
    Do tego przydałby się drugi cud związany z osobą Kucharskiego. Legia jak tlenu potrzebuje dobrych transferów za rozsądne pieniądze.
    Przydałby się też trzeci cud związany z dobrym losowaniem do LE w przyszłym roku. Jak tam wejdziemy to może uda się wykonać jakiś mały skok jakościowy.

Jak na moje oko to sporo tych cudów potrzebujemy
    Do tej pory zamiast cudów dostawaliśmy od Darka cudaków.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
    Chciałbyś, żeby Darek dalej próbował prowadzić klub na patencie Leśnego?
    Mi jego 3 próby wystarczą. Nie ma do tego ręki. Gdyby Miodek przez kolejne 3 lata próbował "za wszelką cenę" dostać się do skarbca UEFA to w 2022 roku nie byłoby z nas czego zbierać.

Jeśli nie chce wpuścić inwestora to jedyną ( DLA NIEGO ) drogą nie wiodącą w przepaść jest ograniczenie kosztów.

My możemy mieć nadzieję, że zdarzy się się cud i projekt Vuko okaże się strzałem w dziesiątkę.
    Do tego przydałby się drugi cud związany z osobą Kucharskiego. Legia jak tlenu potrzebuje dobrych transferów za rozsądne pieniądze.
    Przydałby się też trzeci cud związany z dobrym losowaniem do LE w przyszłym roku. Jak tam wejdziemy to może uda się wykonać jakiś mały skok jakościowy.

Jak na moje oko to sporo tych cudów potrzebujemy
    Do tej pory zamiast cudów dostawaliśmy od Darka cudaków.
    Cóż Legię BL uratował chujowy trener, który ściągnął z Belgii maga, który odpalił i do tego były super transfery z niewielką kasę (NN i Prijo).
    Cóż - czasami cuda się zdarzają

Uprawnienia umieszczania postów