Strona 165 z 167 PierwszyPierwszy ... 65115155161162163164165166167 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,921 do 4,950 z 4990

Wątek: Działania Klubu

Legionista Awatar Kraszew
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Woytku, przecież to jest kolejną kompromitacja klubu. Zaraz się skończy rok i w zasadzie to ta tablica 1 stycznia to będzie musztarda po obiedzie.
    Do 11 listopada może się wyrobią
    Podnieśliśmy się, by zniszczyć tych, dla których ta ziemia nie znaczy nic.

10 milionów najnowszego debetu zasypane transferami Kule i Jodły.
    Drugą dziesiątkę mam nadzieję nar.ucha ten nowy "Kot w zarządzie", który ma podobno w telefonie numery do czołówki polskiego biznesu.

Za rok z wielką ciekawością sprawdzę raport finansowy Legii by porównać o ile wzrosły przychody marketingowe Legii.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
    10 milionów najnowszego debetu zasypane transferami Kule i Jodły.
    Drugą dziesiątkę mam nadzieję nar.ucha ten nowy "Kot w zarządzie", który ma podobno w telefonie numery do czołówki polskiego biznesu.

Za rok z wielką ciekawością sprawdzę raport finansowy Legii by porównać o ile wzrosły przychody marketingowe Legii.
    No i pamiętaj, że jeszcze poza nowym kotem w zarządzie jest jest nowy dyro od marketingu. Co prawda specjalista od mocnych alkoholi ale będzie sztos.

W sumie podziwiam, że można ich wszystkich upchnac.

A żeby nie było w maju pisałem o nowym dyrektorzy marketingu to wygląda, na to, że mimo, że okienko zamknięte to się jeszcze ktoś pojawi. Miejsce na biurko się znajdzie chociaż już sobie siedzą na głowach. Tym razem laleczka.

Do kogo ona ma numery w telefonie to nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 03-09-2019 o 09:04
    Pozdrawiam sympatyków mojej działalności.

No i pamiętaj, że jeszcze poza nowym kotem w zarządzie jest jest nowy dyro od marketingu. Co prawda specjalista od mocnych alkoholi ale będzie sztos.
    Ich pracę będzie można precyzyjnie zweryfikować w raporcie przychodów klubu w czerwcu 2020.
    Obstawiam wariant optymistyczny, że zarobią na swoje pensje *

*mam oczywiście nadzieję, że za rok ktoś wklei tego posta ze złośliwym komentarzem ( po tym jak nowe koty naru.chają + 30 mln zł do przychodu ).

Nawet przy stracie w przyszłym roku - a będzie na bank i tak będzie euforia: otworzą akademię co da klubowi wycenę o 100 baniek wyższą niż obecnie.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Nawet przy stracie w przyszłym roku - a będzie na bank i tak będzie euforia: otworzą akademię co da klubowi wycenę o 100 baniek wyższą niż obecnie.
    Jaka strata? Przecież jest gościu z wielkim telefonem. Weź lepiej napisz jak mu idzie, i czy chociaż znalazł kasy by zrównoważyć jego pensje.

Legionista Awatar R.
    Ja bym chciał tylko dodać, że obsługa tej akademii wcale nie będzie kosztować jakichś frytek...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Poproszę o wytłumaczenie nam w jaki sposób samo otwarcie akademii ma spowodować "wycenę o 100 baniek wyższa niż obecnie".

Może opisz też pomysł Mioducha na zatrudnianie ludzi w LTC. Bo to całkiem zabawna (chociaż nie wiem czy nie bardziej żenująca) historia.

Ciekawe, która z mądrych głów ostatnio zatrudnionych na to wpadła. *1000000
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 05-09-2019 o 11:11

Poproszę o wytłumaczenie nam w jaki sposób samo otwarcie akademii ma spowodować "wycenę o 100 baniek wyższa niż obecnie".

Może opisz też pomysł Mioducha na zatrudnianie ludzi w LTC. Bo to całkiem zabawna (chociaż nie wiem czy nie bardziej żenująca) historia.

misiu, a jaki jest koszt wybudowania? Ile wjedzie do majątku trwałego? Dodaj handi do lat przyszłych i już masz spokojnie 100 baniek na plus w wycenie księgowej.
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar AGZI
    A to Mioduski czasem gdzieś nie twierdził,że w tym roku puchary już nie są wliczone do budżetu?Chociaż zdaję sobie sprawę,że do jego słów lepiej się nie przywiązywać.W poniedziałek trener ma "pełne poparcie", a już w środę leci.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 05-09-2019 o 11:39
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

misiu, a jaki jest koszt wybudowania? Ile wjedzie do majątku trwałego? Dodaj handi do lat przyszłych i już masz spokojnie 100 baniek na plus w wycenie księgowej.
    No i wszystko jasne.

Misiu a druga sprawa? Czy to już nie takie wygodne?

Jak udajesz, że nie widzisz to:

Tak i nie. Budowa idzie jako "Akademia" właścicielem której jest Legia Holding.

Natomiast spółka Legia Warszawa ma z akademią podpisaną wieloletnią umowę, na "korzystanie" z ośrodka. I w papierach klubu będą wisieć tylko zobowiązania. Milionowe.

Majątek wejdzie na Akademię i pośrednio na Legia Holding.

Legionista
    Kiedy jest już po okienku transferowym nagle przychodzi taka bomba
    http://legia.com/aktualnosci/mikolaj...warszawa-62377
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Cytat Zamieszczone przez scaryman Zobacz posta

Natomiast spółka Legia Warszawa ma z akademią podpisaną wieloletnią umowę, na "korzystanie" z ośrodka. I w papierach klubu będą wisieć tylko zobowiązania. Milionowe.

a jaka to roznica dla Miodka przy sprzedazy/wycenie/inwetorze? On opchnie całość jako holding nie klub Legia Warszawa.

No i wszystko jasne.

Misiu a druga sprawa? Czy to już nie takie wygodne?

Jak udajesz, że nie widzisz to:
    ziomeczku, ja nie jestem insajderem.

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Kiedy jest już po okienku transferowym nagle przychodzi taka bomba
    http://legia.com/aktualnosci/mikolaj...warszawa-62377
    Samuel Pereira ����
    @SamPereira_
    ¡
    2m
    Szefem mediów klubowych w Legii został wyjątkowo agresywny hejter, autor groźby "jakbyś mi to powiedział w twarz, dostałbyś między okularki". W odpowiedzi na opinię (krytykę linii redakcyjnej Faktu) nazywający innych per 'sukinsyn'.

Taki styl pasuje władzom
    @LegiaWarszawa
    ?
    Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 05-09-2019 o 12:40

ziomeczku, ja nie jestem insajderem.
    Nie jesteśmy ziomeczkami.
    A kim jesteś? Przecież twoja działalność do tego się ogranicza tutaj. Do kleczenia przed kudlatym kodziarzem Mioduskim.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 05-09-2019 o 13:05

a jaka to roznica dla Miodka przy sprzedazy/wycenie/inwetorze? On opchnie całość jako holding nie klub Legia Warszawa
    Z punktu widzenia Miodka nie ma to żadnego znaczenia. Nie ma natomiast pewności, że nowy inwestor będzie chciał przejąć wszystko.

Legionista Awatar tio
    Przeniosłem dyskusję dot. Herbu z tematu dotyczącego trenera Vukovica:

Wygląda, że herb nie wróci. Szykowany jest przekaz, że "skutecznie przyjęła się nowa wizualizacja graficzna" i "nasi kibice pozytywnie odebrali te zmiany".

Oczywiście od początku było to wiadome, ale przez ostatnie miesiące trzeba było wciskać kit o jakimś "roku Deyny" itd.
    Nie jestem w stanie uwierzyć, że tak może się stać.
    Przecież "góra" powinna być świadoma, że to nie przejdzie. Przy kiepskiej frekwencji chcą zaczynać "wojnę" z najwierniejszymi kibicami? Tymi, którzy przychodzą na wszystkie mecze, na które mają możliwość? Z ludźmi, dla których ten Herb i barwy to świętość? Przecież nie zgodzimy się na rezygnację z Herbu, będziemy walczyć żeby wrócił na należne mu miejsce.
    Był "kapsel", była "trumna" i myślą, że numer z eLką przejdzie bo nie jest wymyślona przez dział marketingu tylko jest częścią naszej tożsamości?
    Jeśli tak się w istocie stanie to ludzie odpowiedzialni za ten pomysł są totalnie oderwani od rzeczywistości.
    My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy razem z Tobą i na dobre i na złe!

Nie jesteśmy ziomeczkami.
    A kim jesteś? Przecież twoja działalność do tego się ogranicza tutaj. Do kleczenia przed kudlatym kodziarzem Mioduskim.

wyluzuj bo znów się rozpędzasz i będziesz miał odpoczynek.

Szanuj zdanie innych.

Z punktu widzenia Miodka nie ma to żadnego znaczenia. Nie ma natomiast pewności, że nowy inwestor będzie chciał przejąć wszystko.
    To jak przejąć Barce bez La Massi.

Szanuj zdanie innych.
    Twojego nie zamierzam.

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez tio Zobacz posta
    Przeniosłem dyskusję dot. Herbu z tematu dotyczącego trenera Vukovica:

Nie jestem w stanie uwierzyć, że tak może się stać.
    Przecież "góra" powinna być świadoma, że to nie przejdzie. Przy kiepskiej frekwencji chcą zaczynać "wojnę" z najwierniejszymi kibicami? Tymi, którzy przychodzą na wszystkie mecze, na które mają możliwość? Z ludźmi, dla których ten Herb i barwy to świętość? Przecież nie zgodzimy się na rezygnację z Herbu, będziemy walczyć żeby wrócił na należne mu miejsce.
    Był "kapsel", była "trumna" i myślą, że numer z eLką przejdzie bo nie jest wymyślona przez dział marketingu tylko jest częścią naszej tożsamości?
    Jeśli tak się w istocie stanie to ludzie odpowiedzialni za ten pomysł są totalnie oderwani od rzeczywistości.

Przecież Woytek też już pisał, że ta zmiana jest po cichu wprowadzana.
    Chce kudłaty kołek isć z nami na wojnę, to niech idzie. Już był tu taki jeden, który myślał że wygra z kibicami...
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Stout
    No cóż .
    Chyba jedyny sposób ,żeby pozbyć się tego kudłatego nieudacznika z Legii.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

To jak przejąć Barce bez La Massi.
    Porównywanie La Massi do APLW? Wystarczy skojarzyć dwa fakty:
    1. Jeśli patrzy się na to kim otacza się prezes to można wyobrazić sobie jakich inwestorów jest wstanie przyciągnąć.
    2. Akademia Legii to tylko nazwa, plus potencjalnie budynek i boiska. Jeszcze gdyby tam było wycenione uznane i cenione w całej Europie knowhow i ludzie... Ale jakoś mi się nie wydaje żeby tak było.

Legionista Awatar tio
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Chce kudłaty kołek isć z nami na wojnę, to niech idzie. Już był tu taki jeden, który myślał że wygra z kibicami...
    Tak, ja też o tym pisałem tutaj na forum jakiś czas temu. Sygnalizowałem, że w sklepie oficjalnym jest coraz mniej dostępnych rzeczy z Herbem.
    Moje słowa odnosiły się do twierdzenia Kijka, że: "Szykowany jest przekaz, że "skutecznie przyjęła się nowa wizualizacja graficzna" i "nasi kibice pozytywnie odebrali te zmiany"."
    Nie wierzę, że wyjdzie taki oficjalny komunikat. Co innego wprowadzanie zmian "po cichu", a co innego oficjalny komunikat o dobrowolnej rezygnacji z Herbu na rzecz "eLki". Widocznie nie wyraziłem się jasno bo zaszło nieporozumienie.
    My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy razem z Tobą i na dobre i na złe!

Legionista

Szanuj zdanie innych.
    Złota rada od typa co musi nowe konta na forumce zakładać

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Trzeba by mu w końcu pokazać,że kibice nie akceptują usuwania Herbu,może on naprawdę myśli,że nikt tego nie dostrzega? Jakiś czas temu chciałem sobie kupić bluzę z kapturem z Herbem w barwach, i d*pa,nie znalazłem.Same eLki i jakieś znaczki.A zdawałoby się,że to podstawowa rzecz w klubowym sklepie...
    Żeby nie być gołosłownym - obecna oferta bluz - https://sklep.legia.com/lifestyle/mezczyzni/bluzy/
    Z Herbem tylko jedna,i to szarym.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 05-09-2019 o 14:27
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista Awatar R.
    Porównywanie La Massi do APLW? Wystarczy skojarzyć dwa fakty:
    1. Jeśli patrzy się na to kim otacza się prezes to można wyobrazić sobie jakich inwestorów jest wstanie przyciągnąć.
    2. Akademia Legii to tylko nazwa, plus potencjalnie budynek i boiska. Jeszcze gdyby tam było wycenione uznane i cenione w całej Europie knowhow i ludzie... Ale jakoś mi się nie wydaje żeby tak było.
    Myślę, że ten Holender, który przyszedł niedawno jest taką osobą.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Myślę, że ten Holender, który przyszedł niedawno jest taką osobą.
    Z zastrzeżeniem, że to Legia korzysta z jego wiedzy, a nie odwrotnie, że wpis do cv "praca w akademii Legii" otwiera mu ścieżki kariery.

Legionista Awatar Lillo
    Z zastrzeżeniem, że to Legia korzysta z jego wiedzy, a nie odwrotnie, że wpis do cv "praca w akademii Legii" otwiera mu ścieżki kariery.
    A to ciekawe, niby dokąd otwiera mu te ścieżki kariery?

Legionisci.com Awatar Woytek

Skąd masz takie dane? W KRS od początku widnieje, że właścicielem jest Legia Warszawa SA, a nie Legia Holding.

Uprawnienia umieszczania postów