Strona 149 z 149 PierwszyPierwszy ... 4999139145146147148149
Pokaż wyniki od 4,441 do 4,445 z 4445

Wątek: Działania Klubu

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    mhhh no ale Herb jest właśnie od tego żeby go wykorzystywać.
    Na tej samej zasadzie to mogli przecież za czasów trumny, czy tam kapsla traktować to jako "logotyp". Ktoś się w klubie nowocześnie pozamieniał z ****** na łeb jeśli myśli, że takie coś przejdzie.
    A i również ode mnie props dla Woytka za trzymanie ręki na pulsie.
    No bez jaj. eLka jest naturalnym logotypem obecnym z nami od lat, trumna i kapsel były wymyślane na poczekaniu. Co to istoty zastępowania herbu przez logotyp w całości pełna zgoda i ja z tym w ogóle nie polemizowałem. Próbuję tylko wyprostować pewne nieścisłości w definiowaniu.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    O ja pierdole...
    Widzisz moje posty. O ja pierdole...

Reszcie dzięki za odpowiedź. Oczywiście kojarzę tylko zapomniałem. Trumna bardziej zapadła w pamięć.
    Ostatnio edytowane przez (L)dorado ; 15-02-2019 o 17:57
    edit: literówka.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Tylko jakie to ma znaczenie czy używają herb czy elkę na papierze firmowym, czy dokumentach o SM nie wspominając?
    To ma bardzo duże znaczenie, ponieważ moim zdaniem to początek. Na razie zmiany następują w obszarach, które klubu nic nie kosztują, a jednocześnie... korzystamy z nich na co dzień. Przez najbliższe miesiące eLka ma się opatrzeć i potem już z górki. Dobra taktyka.
    Dopytywałem w klubie czy to grubszy plan, usłyszałem, że nie, ale niestety to się nie klei - już tak mam że do każdej władzy w klubie podchodzę z pewną dozą nieufności i staram się weryfikować na bieżąco.
    Obserwuję temat od kilku miesięcy, zbieram informacje i myślę, że rzeczowo to opisałem bez żadnych skrajnych emocji. Dodałem jedynie wypowiedź osoby, która jest dla mnie guru jeżeli chodzi o wiedzę nt herbu i historii Legii.

Nie wydaję żadnych wyroków, nie sądzę też, by eLka była powodem do jakiegoś wojowania, bo to nie jest zmiana herbu, a bardziej podmiana mocno rozłożona w czasie. Po prostu - w tym nie ma przypadku i warto opisać wcześniej niż za późno.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    W 2016 wszędzie upychano złoty herb, zdaje się nawet na spodenkach był.
    Oj tak... to była masakra, choć wówczas pewne było to, że to tyczy się stulecia. Teraz nikt mnie nie przekonał, że tyczy się to Roku Deyny. Najwyżej za rok okaże się, że nie miałem racji, ale teraz dzięki tej publikacji mogę spokojnie spać - nie mam przecież żadnej decyzyjności w temacie.

Moja prywatna opinia: Herb to herb. Niesamowita rozpoznawalność, ogromna wartość i kolory. Szkoda upraszczać go do eLki, bo akurat takie są światowe trendy. Gdybyśmy taki wybór mieli w 2006 roku, każdy by przyklasnął, ale skoro klub ma herb, to powinien on zostać na zawsze.

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Moja prywatna opinia: Herb to herb. Niesamowita rozpoznawalność, ogromna wartość i kolory. Szkoda upraszczać go do eLki, bo akurat takie są światowe trendy. Gdybyśmy taki wybór mieli w 2006 roku, każdy by przyklasnął, ale skoro klub ma herb, to powinien on zostać na zawsze.
    Moja też.

Czarna L w kółeczku się mieni.

Póki nie majstrują to nie mam problemu.

Uprawnienia umieszczania postów