Strona 145 z 146 PierwszyPierwszy ... 4595135141142143144145146 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,321 do 4,350 z 4359

Wątek: Działania Klubu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Woytku - życie ponad stan zawsze kończy się zapaścią.
    Regularne LE jest ponad nasze możliwości.
    W sumie fajnie było, ale się skończyło i teraz tak jak dawniej bywało należy liczyć na fart...
    Dobrze że nie powiedziałeś tego Bate Borysów. Od sezonu 2008/2009:
    08/09: Faza grupowa LM (3 pkt)
    09/10: Faza grupowa LE (7 pkt)
    10/11: 1/16 Ligi Europy (10 pkt; 2:2 z PSG, przegrana bramkami wyjazdowymi)
    11/12: Faza grupowa LM (2 pkt)
    12/13: Faza grupowa LM, 1/16 Ligi Europy (6 pkt; 0:1 z Fenerbahce)
    14/15: Faza grupowa LM (3 pkt)
    15/16: Faza grupowa LM (5 pkt)
    17/18: Faza grupowa LE (5 pkt)
    18/19: Faza grupowa LE

Najwyższe transfery w historii klubu (przychodzące, według transfermarkt):
    1. 1 mln euro
    2. 0,5 mln euro
    3. 0,45 mln euro
    4. 0,37 mln euro
    5. 0,35 mln euro

Dla porównania Legia (przychodzące, według transfermarkt):
    1. 1 mln euro
    2. 0,9 mln euro
    3. 0,8 mln euro
    4. 0,8 mln euro
    5. 0,8 mln euro

Liczba trenerów:
    Bate - 2007-2018 - 4 trenerów
    Legia - 2010-2018 - 9 trenerów (nie liczyłem Vukovicia)

Chyba nie muszę pisać, że w tym porównaniu Bate od sezonu 11/12 (Legia pierwszy raz w LE) gniecie Mistrza Polski.
    Ostatnio edytowane przez Topico ; 04-11-2018 o 22:40

Legionista Awatar crolick
    Nie, nie żartuję.
    Co ma BATE do tego co mówiłem?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Nie, nie żartuję.
    Co ma BATE do tego co mówiłem?
    Skoro takie Bate może to dlaczego my nie możemy skoro mamy większą kasę? Kwestia nakręcenie organizacji i poukładanie, z trenerem raczej się udało, choć dopiero na wiosnę zobaczymy w pełni czy do przodu na dłużej. Pozostało jeszcze parę kwestii do rozwiązania, jest nadzieja na rozwiązanie przynajmniej w sporej części.

p.s. Leszki zaraz sprowadzą sobie portugalskiego treneiro za Ivana, dobry przykład działa
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Jasne, jasne.... zdecydowanie lepiej było od 2000 roku do 2012 jak nic takiego klub nie zakładał.
    Historia pokazała co trzeba zrobić, żeby jakiś konkretny (jak na skalę Legii) sukces osiągnąć. Oczywiście teraz niektórzy próbują odwrócić kota ogonem i sukces ostatnich lat zwalać na obecną porażkę - ja nigdy tego nie zaakceptuję, bo to wbrew moim oczekiwaniom jako kibica.
    sukces sportowy bezapelacyjny, polka z pucharami czy regularne wystepy w europejskich pucharach mowia sama za siebie.
    Ale administracyjnie - czym sie rozni Legia z 2012 od tej z 2018 patrzac na taka infrastrukture? Jak ten zwiekszony budzet przelozyl sie na baze treningowa czy akademie?

Legionista
    Jak chcemy się bawić w regularne występy w pucharach to rok w rok powinniśmy okładać kilka mln złotych do rezerwy budżetowej, żeby w przyszłości jakiejś większej wpadki ( jak w ostatnich dwóch latach ) pokryć stratę bez zbędnego zadłużania się. Ale czy ktoś u nas w klubie kiedykolwiek o czymś takim pomyślał?

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Skoro takie Bate może to dlaczego my nie możemy skoro mamy większą kasę?
    Nie to żebym podzielał w 100% pogląd Crolick'a, ale zapewne zasadnicza różnica miedzy nami, a Bate jest taka, że my gramy w ekstra wyrównanej lidze, w której każdą wygraną trzeba wybiegać w jakiejś koszmarnej kopaninie, a takie Bate gra w centralnie sterowanej lidze*, której głównym zadaniem jest umożliwienie Bate sukcesów międzynarodowych.

* W 2017 roku wydawało się, że Mińsk okazał się hm obrotniejszy.......... więc Bate strzeliło bramkę dającą mistrza w 95 minucie ostatniego meczu w sezonie.
    Ostatnio edytowane przez Z. ; 06-11-2018 o 17:34
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Nie to żebym podzielał w 100% pogląd Crolick'a, ale zapewne zasadnicza różnica miedzy nami, a Bate jest taka, że my gramy w ekstra wyrównanej lidze, w której każdą wygraną trzeba wybiegać w jakiejś koszmarnej kopaninie, a takie Bate gra w centralnie sterowanej lidze*, której głównym zadaniem jest umożliwienie Bate sukcesów międzynarodowych.

* W 2017 roku wydawało się, że Mińsk okazał się hm obrotniejszy.......... więc Bate strzeliło bramkę dającą mistrza w 95 minucie ostatniego meczu w sezonie.
    Ciekawe sprawy ... ale w momencie rozpoczęcia eliminacji Bate kończy się wsparcie pozasportowe i co najwyżej mogą mieć łatwiej w swojej lidze co może być obciążeniem na dłuższą metę, ergo możemy!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta

Uważasz, że granie w łatwej lidze jest korzystniejsze od grania w lidze wyrównanej? Bo ja uważam, że to bzdura.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar crolick
    Skoro takie Bate może to dlaczego my nie możemy skoro mamy większą kasę? Kwestia nakręcenie organizacji i poukładanie, z trenerem raczej się udało, choć dopiero na wiosnę zobaczymy w pełni czy do przodu na dłużej. Pozostało jeszcze parę kwestii do rozwiązania, jest nadzieja na rozwiązanie przynajmniej w sporej części.

p.s. Leszki zaraz sprowadzą sobie portugalskiego treneiro za Ivana, dobry przykład działa
    Tu nie chodzi o większą kasę a przewidywalność. My jesteśmy przykładem gościa który w tym miesiącu zarabia 10 koła, za miesiąc 2 koła, a 3 miechy temu 80 koła. Nie da się rozsądnie planować wydatków przy takim rozchwianiu budżetowym.

W BATE mają stabilny poziom przychodów, więc są w stanie racjonalnie planować wydatki. U nas było LM i co? Spłaciliśmy długi. Sorry ale tak to daleko nie da się zajechać.

Legionista Awatar Z.
    Ciekawe sprawy ... ale w momencie rozpoczęcia eliminacji Bate kończy się wsparcie pozasportowe i co najwyżej mogą mieć łatwiej w swojej lidze co może być obciążeniem na dłuższą metę, ergo możemy!
    A skąd wiesz, że się kończy?

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Uważasz, że granie w łatwej lidze jest korzystniejsze od grania w lidze wyrównanej? Bo ja uważam, że to bzdura.
    Wyniki Realu, Barcelony, City czy Chelsea mówią co innego - w skali makro. Skalę mikro omówiłem wcześniej. Nie jest przypadkiem, że większość zagraniczniaków przychodzących do nas po kilku miesiącach mówi, że byli naprawdę zaskoczeni rąbanką i zawziętością naszej ligi. Zresztą to nawet nie chodzi o to, że wszyscy się kładą w lidze białoruskiej jak grają z Bate, a u nas odwrotnie. Bardziej o to, że w kluczowym momencie Bate nie musi grać na pełnych obrotach bo liga i tak wygra się sama. Dodatkowo jest jeszcze kwestia tego, że grają systemem wiosna - jesień, a zatem w kluczowym momencie eliminacji są w grze jak my w październiku, a nie jak my w lipcu.

Trudno porównywać.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista
    Też tak myślę. Ten frazes powtarza się właściwie cały czas z ust czy to trenerów czy zawodników, którzy wchodzą do naszej ligi.
    Poziom ligi polskiej nie jest wysoki, ale jest naprawdę wyrównany. Ta liga jest po prostu ciężka i nie ma w tym żadnego kurtuazyjnego pierdolenia.
    W takiej chorwackiej to druga połowa tabeli to naprawdę mierny poziom. Zresztą widać najlepiej po Kądziorze, który sobie punktuje na słabiakach. W LE tylko z ławki. Piłkarzem jest przeciętnym mocno.

Moim zdaniem to klub - nie liga - powinien przejść na system wiosna-jesień. Ostre ładowanie treningiem w przerwie zimowej, a w lecie utrzymanie rytmu meczowego. Jak przerwa, to najwyżej tydzień na reset od kolegów tuż po wręczeniu medali.

W tym roku skończyliśmy 20.05 a mieliśmy mecze już 10 i 17 lipca w LM. Za mało na regenerację i ładowanie.
    Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 07-11-2018 o 16:14

coraz chudszy Awatar Kijek
    Właśnie się dowiedziałam, że biuro prasowe Legii nałożyło na mnie zakaz rozmów z piłkarzami. Gdy poprosiłam o wywiad, usłyszałam od rzecznika: To niemożliwe, taka jest decyzja. Jednym słowem: wraca cenzura, kontrola. Nie ważcie się zadawać trudnych pytań Sa Pinto @LegiaWarszawa

Adamowicz teraz poleć do redakcji przeglądu się poskarżyć. Wszyscy wiemy, że masz w tym doświadczenie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Wyjebane. Kto to w ogóle jest Koprowiak? Ona coś o Legii pisze?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Adamowicz teraz poleć do redakcji przeglądu się poskarżyć. Wszyscy wiemy, że masz w tym doświadczenie.

Obrona odciągniętego od koryta (grania i wyjściówek) Rado i Malarza, naciąganie wszystkiego pod własne tezy i krytykę.. teraz media "zabrali". Niczym się nie różnisz.
    Ostatnio edytowane przez kerry ; 30-11-2018 o 19:28

coraz chudszy Awatar Kijek
    Trzy posty na forum trzy o mnie.
    Nieźle.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Trzy posty na forum trzy o mnie.
    Nieźle.
    To taki jeden Ireneusz.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar VBS
    Ja się pytam, gdzie jest Mario? Zawinął się razem z Chorwatami?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Obecnie jest tu jeden taki "coraz głupszy" i przyznam się, że dopiero teraz zauważyłem brak Mario.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Mario jest na przymusowym L4.

Legionista Awatar Gabro
    Do kasy klubu wpadnie 550k dolarów za występ Legionistów w mundialu. (PS)
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Dzięki umowie z Emitelem materiały wideo Legii Warszawa pojawią się w naziemnym multipleksie telewizji cyfrowej. To pierwszy taki projekt w Polsce
    https://www.pb.pl/legionisci-zagraja-w-hybrydzie-947651

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    Dzięki umowie z Emitelem materiały wideo Legii Warszawa pojawią się w naziemnym multipleksie telewizji cyfrowej. To pierwszy taki projekt w Polsce
    https://www.pb.pl/legionisci-zagraja-w-hybrydzie-947651
    Ciekawe, jaki realnie zasięg może mieć taka hybrydowa tv.

Legionista Awatar Gabro
    Rok temu nie było różowo z oglądalnością tego ósmego multipleksu

https://businessinsider.com.pl/media...-z-nim/hljjwdn

Niszowy projekt. Nawet bardzo niszowy

jesli dalo by sie na tym ogladac sparingi tak jak pisza, to wedlug mnie niezly pomysl

A to nie jest tak, że kablówki i nc+ czy cyfrowy polsat będą mogły to włączyć bezproblemowo do oferty skoro jest na mux-8?

raczej tak, upc ma programy z tej platformy w pakiecie

Legionista Awatar Gabro
    Tylko, że to nie będzie normalny program jak Zoom czy Telewizja WP. To będzie w ramach usługi HbbTV

http://hbbtv.pl/tag/emitel/

Musi być podłączenie do internetu. Nie wystarczy sama antena

Legionista Awatar Gabro

Legionista Awatar Legionejro
    To zapewne szerszy projekt zbudowania telewizji, czyli de facto powrót do rozmów z Netią o stworzeniu takiego projektu. Przed zmianami właścicielskimi rozmowy były bardzo zaawansowane. Projekt został wstrzymany do czasu rozwiązania sytuacji.

Odpowiedzialnym za projekt z ramienia klubu ma być Stasiak, który zasłynął już produkcją z gościem z legia.com i prostytutkami, za co został zwolniony z Klubu.

Uprawnienia umieszczania postów