Strona 143 z 143 PierwszyPierwszy ... 4393133139140141142143
Pokaż wyniki od 4,261 do 4,289 z 4289

Wątek: Działania Klubu

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ile by nie pluć (słusznie) na NC+ z jej ekspertami i Panem Sławkiem, to patrząc na to jak Polsat pokazuje LM, to dobrze, że "będzie jak było". Plus TVP na plus.
    Uff ! O tym samym pomyślałem, realizacja przez NC+ to niebo a ziemia w porównaniu z resztą. Ja nawet tego PP nie daję rady oglądać w Polsacie.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Stout
    Jeszcze niech vypierdolą Mielcarskiego zza mikrofonu i będzie git

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

przy utrzymanych ??? zasadach podziału kasy Legii przyjdzie dostać około 25 mln za sezon. W zeszłym mistrzowskim było 16,5

Legionista Awatar Raffels
    Ciekawe czy przy podziale tej kasy będą wymagania np. inwestycji części z niej w infrastrukturę, szkolenie młodzieży czy też róbta co chceta i przewalajta kolejne miliardy na kolejnych Henrików Ojamów.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

coraz chudszy Awatar Kijek
    ... dobrze, że mamy właściciela i prezesa z kompetencjami strategicznymi i wizja klubu. On będzie wiedział jak wydać te pieniądze.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Adin
    przecież jak nc + by wypuściło to ligę, to byłby jej koniec. Wielki plus dla kurskiego za załatwienie tego jednego meczu.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Stout
    Będzie Jacek wariował z pingami na tt.

Legionista
    Zasługi Kurskiego przy tym kontrakcie są akurat niewielkie
    ...

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    On będzie wiedział jak wydać te pieniądze.
    To akurat raczej proste-pójdzie na załatanie (i tak tylko częściowo) dziury w budżecie,jaką Mioduski swym genialnym zarządzaniem wygenerował...
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez b3nito Zobacz posta
    Zasługi Kurskiego przy tym kontrakcie są akurat niewielkie
    Akurat mój post był ironią na temat zachowania Pana Kurskiego.

Legionista
    Na Kurskiego można psioczyć, ale to chyba pierwszy prezes który tak dba o sportowego widza.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    to chyba pierwszy prezes który tak dba o sportowego widza.
    +1

A propos - zaraz na TVP Sport prawdziwa perełka: Sampdoria - Legia, mecz rewanżowy.

Tylko ta kuurwa Szczęsny w studio

edit: retransmisja właśnie się zaczęła.

Legionista
    On się sportem w TVP nie zajmuje.Jego rola ogranicza się, jak w przypadku siatkówki, do wyjścia przed kamerę i spicia śmietanki, czyli pochwalenia się sukcesami.A wszystko jest pracą kogoś innego - jak w każdej korporacji.I w TVP jest to dyrektor TVP Sport i ekipa, która sobie stworzył.Wierz mi lub nie ale bez niego raczej nie rozmawialibysmy o ekstraklasie w tv publicznej.

Sampdoria-Legia też by nie było, bo to jego autorski pomysł, tak jak wcześniej Tsubasa i wiele innych.
    ...

Legionista Awatar crolick
    On się sportem w TVP nie zajmuje.Jego rola ogranicza się, jak w przypadku siatkówki, do wyjścia przed kamerę i spicia śmietanki, czyli pochwalenia się sukcesami.A wszystko jest pracą kogoś innego - jak w każdej korporacji.I w TVP jest to dyrektor TVP Sport i ekipa, która sobie stworzył.Wierz mi lub nie ale bez niego raczej nie rozmawialibysmy o ekstraklasie w tv publicznej.

Sampdoria-Legia też by nie było, bo to jego autorski pomysł, tak jak wcześniej Tsubasa i wiele innych.
    Ciekawe - młody chłopak ten szef TVP Sport:
    https://www.linkedin.com/in/marek-sz...owski-3a4828a3

Legionista
    Czy ja wiem, też mam 35 i czuję się staro A chłopak robi zajebistą robotę, nie tyle jest tam dla kariery, co z poczucia misji, żeby robić dobrą telewizję sportową.Zresztą wychowany na starej żylecie
    ...

Legionista

Ale kasę to chyba jednak dostaje od kogoś wyżej na te projekty, nieprawdaż?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Z naszych podatków, nieprawdaż?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Foxx
    A jeszcze do niedawna tego sportu w TVP z naszych podatków nie było. Nieprawdaż?
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    To chyba oczywiste, że zarząd akceptuje lub nie jego główne pomysły, które wymagają nakładów finansowych.Ale z tego co się orientuję, to akurat uporządkowanie finansów było pierwszą rzeczą którą się zajął.Wczesniej TVP Sport przepłacała za prawa telewizyjne, wykorzystywała drogie firmy zewnętrzne czy chociażby utrzymywała takich ludzi jak Marek Jóźwik, który pobierał gigantyczne pieniądze za pojawienie się na Woronicza 4 razy w miesiącu (tak, to ten cwaniak, który robił walki będąc prezesem curlingu).Nawet sobie nie wyobrażasz jak trudno było się takich ludzi pozbyć i zdziwilbys się, gdybys wiedział kto wydzwaniał w ich obronie
    ...

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    A jeszcze do niedawna tego sportu w TVP z naszych podatków nie było. Nieprawdaż?
    No przecież zawsze były i po kiego ta uwaga?
    p.s.
    Wkurza mnie zawsze jak piszą/mówią "on wybudował/załatwił coś tam za wielkie pieniądze i chwała mu za to", rzeczywiście wielka łaska i chwała budować z podatków
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

To chyba oczywiste, że zarząd akceptuje lub nie jego główne pomysły, które wymagają nakładów finansowych.Ale z tego co się orientuję, to akurat uporządkowanie finansów było pierwszą rzeczą którą się zajął.Wczesniej TVP Sport przepłacała za prawa telewizyjne, wykorzystywała drogie firmy zewnętrzne czy chociażby utrzymywała takich ludzi jak Marek Jóźwik, który pobierał gigantyczne pieniądze za pojawienie się na Woronicza 4 razy w miesiącu (tak, to ten cwaniak, który robił walki będąc prezesem curlingu).Nawet sobie nie wyobrażasz jak trudno było się takich ludzi pozbyć i zdziwilbys się, gdybys wiedział kto wydzwaniał w ich obronie
    Spokojnie, wsadził na jego miejsce swoich
    A z finansami TVP cienko, gdyby nie kroplówki z kasy państwa to byłoby kryzysowi.

Co do samego tematu Eklapy w TVP. Super sprawa.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Spokojnie, wsadził na jego miejsce swoich
    A z finansami TVP cienko, gdyby nie kroplówki z kasy państwa to byłoby kryzysowi.

Co do samego tematu Eklapy w TVP. Super sprawa.
    Mylisz się z tym wsadzaniem swoich To nie Szaranowicz
    ...

Legionista Awatar alfa
    To Jóźwik out? Wreszcie. Kompletny dyletant z wybujałym ego. Z ciekawości to jakie uposażenie mają te "gwiazdy" tvp?

Legionista
    Nie znam kwot, aż tak się tym nie interesuję, Jóźwik akurat zarabiał bardzo duże pieniądze, w stosunku do tego co i jak robił (albo raczej nie robił). Był cwaniakiem z ukladami, nie jedynym, bo TVP to ogólnie bardzo "rodzinna" instytucja, z etatami, które ciężko tknąć.Jak je ruszasz, to wysyłają do ciebie wplywowych ludzi, żeby ogarnęli młodego, któremu odpierdala
    ...

Nie znam kwot, aż tak się tym nie interesuję, Jóźwik akurat zarabiał bardzo duże pieniądze, w stosunku do tego co i jak robił (albo raczej nie robił). Był cwaniakiem z ukladami, nie jedynym, bo TVP to ogólnie bardzo "rodzinna" instytucja, z etatami, które ciężko tknąć.Jak je ruszasz, to wysyłają do ciebie wplywowych ludzi, żeby ogarnęli młodego, któremu odpierdala
    Widać to po gościach w studiu. Engela mogliby jeszcze się pozbyć.
    Janusz z Południowej

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Chwała PISlamowi

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
    Chwała PISlamowi

No wiemy, Ty byś wolał żeby Platforma Ci puszczała mecz 2bundesligi z sezonu 91/92.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista

Szczerze mówiąc, wyjebany w kosmos pomysł. Przywołuje wspomnienia z fragmentu meczu odkodowanego w C+
    Sytuacją idealną byłoby nie tylko centrum, ale wszystkie ruchliwe miejscówki.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar rey
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Uprawnienia umieszczania postów