Strona 134 z 137 PierwszyPierwszy ... 3484124130131132133134135136137 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,991 do 4,020 z 4105

Wątek: Działania Klubu

Legionista Awatar trt
    Nawet gdyby tak bylo - czy to cos zlego ze chce pozyskac sponsora pokazujac swoj klub z najlepszej strony?

Mozna miec wiele zarzutow do Miodka ale badzmy powazni...

Legionista Awatar trzeci
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    No tak, w zasadzie to niepotrzebnie od niedawna jest nowa osoba w marketingu. Wszystko to pomysły Mioduskiego.
    Żeby te pomysły od osoby z marketingu przeszły w działania, to ktoś je musi rozpatrzyć i zaakceptować.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez trt Zobacz posta
    Nawet gdyby tak bylo - czy to cos zlego ze chce pozyskac sponsora pokazujac swoj klub z najlepszej strony?

Mozna miec wiele zarzutow do Miodka ale badzmy powazni...
    Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, trudno.
    Niech jeszcze wymaluje trawę na zielono.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Żeby te pomysły od osoby z marketingu przeszły w działania, to ktoś je musi rozpatrzyć i zaakceptować.
    Daj spokój, nie psuj ludziom zabawy, Mioduski na pewno nie wie co się dzieje w klubie.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Daj spokój, nie psuj ludziom zabawy, Mioduski na pewno nie wie co się dzieje w klubie.
    Przecież taki był wydźwięk postu Kijka, że to Mioduski wymyślił. To czy ktoś musi akceptować działania marketingu to chyba jasne więc może daruj sobie tę ironię.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Przecież taki był wydźwięk postu Kijka, że to Mioduski wymyślił. To czy ktoś musi akceptować działania marketingu to chyba jasne więc może daruj sobie tę ironię.
    A gdzies Ty to wyczytał w moim poście? Wydźwięk był następujący: Mioduch obsrany z powodu frewencji.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A gdzies Ty to wyczytał w moim poście? Wydźwięk był następujący: Mioduch obsrany z powodu frewencji.
    Twoja odpowiedź na akcję z voucherami, cytuję: "Ale jak pisałem o tym kilka dni temu, że Mioduch wariuje to opiniotwórczy robili sobie heheszki."
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Dziś w weszloFM Hadaj stwerdził że wizyta ów sponsora odwołana i nikt nie przyjedzie.

Cytat Zamieszczone przez Arve Zobacz posta
    Dziś w weszloFM Hadaj stwerdził że wizyta ów sponsora odwołana i nikt nie przyjedzie.
    Czyli kolejny Mioduchowy plan wpizdu.

Jeszcze tylko czekać aż się dowiemy, że w najbliższym czasie akademia również nie powstanie. (Nie nie cieszy mnie to natomiast ciekawe na kogo to Mioduch zwali)
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Alek
    Kijek, przejrzałem 50 ostatnich Twoich postów. W tym te z typerka, bądź wyborów na Kozaka meczu. Przeliczyłem, że w 30% z nich występuje słowo " mioduch ", kodziarz lub Mioduski
    Ostatni taki obłęd w postach widziałem w wykonaniu a-d-a-m-a, który wziął sobie za cel drużynę z Niecieczy
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Jeszcze był mario za Magiery, kiedy Kijek z nim cisnął(i słusznie)...

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Kijek, przejrzałem 50 ostatnich Twoich postów. W tym te z typerka, bądź wyborów na Kozaka meczu. Przeliczyłem, że w 30% z nich występuje słowo " mioduch ", kodziarz lub Mioduski
    Ostatni taki obłęd w postach widziałem w wykonaniu a-d-a-m-a, który wziął sobie za cel drużynę z Niecieczy
    Tylko w 30% ? Stawiałem, że w 80...skoro to forum kibiców Legii. Skoro Mioduch to szkodnik tego klubu to nie dziwne, że tyle miejsca mu poświęcam.

Ps. "Pozdrawiam sympatyków mojej działalności"
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Gabro
    W związku z plotkami o nowym sponsorze, dla zainteresowanych wrzucam wywiad z właścicielem wish.com

https://www.wprost.pl/tygodnik/10081...a-amazona.html
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Legionejro
    Dlaczego Stasiak nie jest już spikerem?

wiarygodne niczym plotki o trenerze z tweetera, ale podaję:
    "AlBanoBezNicka
    2018-08-07 16:12 IP 37.47.5***
    info od pewnego stażysty (nic więcej bo byłbym spalony):
    - w kuluarach przy Ł3 nie ma narazie tematu nowego trenera, są tylko plotki/domysły. Mioduski narazie na wakacjach zagranicą. Vuko ma być do IV rundy el. W razie niepowodzenia w pucharach, będą myśleć o dopięciu budżetu na rok 2018/19.
    Co do trenera dalsze decyzje zapadną pod koniec sierpnia.
    Odemnie: Módl cie się bo ewentualny brak pucharów będzie skutkował niezłą rewolucją w zarządzie o szczegółach wkrótce. Pewien pismak z PS może wiedzieć więcej ale nie ma wiarygodnych źródeł."
    Jeśli to ma jakiekolwiek pokrycie z rzeczywistością to DM znudził się szybciej niż JW.
    Tylko JW, póki mu się chciało, inwestował w zawodników, a nie w udziały współwłaścicieli.

Weź blaise...znaczy thorstein jeszcze poprzeklejaj więcej anonimowych wypowiedzi i okraś komentarzem. Najlepiej w 15 różnych tematach co by je rozjebać.

nie zamierzam. choć nie widzę różnicy między takim anonimem, a jankiem89 czy innym "guru tłitera".

Mioduski odejdź z tego klubu i oszczędź nam wstydu!

Legionista
    Legia to nie miejsce dla nieudaczników, Mioduski powiedz wreszcie kto za Tobą stoi i idź skąd przyszedłeś. Czy Ty masz jakieś aspiracje? czy masz jakąś wizję i ambicję? Korporacyjny pomysł na Legię właśnie widać. Trybuny puste, występy żałosne, kryzys za kryzysem. Ja totalnie tego nie rozumiem, czy klubu, który stać, żeby kupować piłkarzy typu Sadiku i płacić pensję Jędzy, nie stać na trenera za 2 mln euro za sezon i profesjonalny zarząd?

Legionista Awatar krzysiek1916
    Cytat Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
    Legia to nie miejsce dla nieudaczników, Mioduski powiedz wreszcie kto za Tobą stoi i idź skąd przyszedłeś. Czy Ty masz jakieś aspiracje? czy masz jakąś wizję i ambicję? Korporacyjny pomysł na Legię właśnie widać. Trybuny puste, występy żałosne, kryzys za kryzysem. Ja totalnie tego nie rozumiem, czy klubu, który stać, żeby kupować piłkarzy typu Sadiku i płacić pensję Jędzy, nie stać na trenera za 2 mln euro za sezon i profesjonalny zarząd?
    Ja myślę, że to jednak osobista ambicja Miodka, który za wszelką cenę chce pokazać, że jest lepszy od Leśnego.
    Pytanie tylko czy umie przyznać się do porażki czy zaraz nie będzie w ogóle czego zbierać...

Legionista Awatar grodzisk1
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
    Ja myślę, że to jednak osobista ambicja Miodka, który za wszelką cenę chce pokazać, że jest lepszy od Leśnego.
    Pytanie tylko czy umie przyznać się do porażki czy zaraz nie będzie w ogóle czego zbierać...
    Ja myślę, że osobistą ambicją Mioduskiego jest stołek w UEFA. Do tego mu Legia potrzebna i na początek miejsce w ECA.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
    Też tak myślę. I mam wrażenie, że od tej "wojenki o Legie" (choć pewnie wcześniej, bo to była kulminacja)chciał za każdą cenę udowodnić, że Leśny to "bazarowy biznesmen", a on to wielki pan inwestor. Te czystki w klubie po przejęciu pełni władzy ... a przecież taki światły człowiek biznesu powinien doskonale wiedzieć, że żeby coś zbudować potrzebuje fachowców, czy ich lubi czy nie.

Miodek myślałem że jesteś profesjonalistą ale to co zrobiłeś z Arturem to jest przegięcie,piłkarzyki rządzą tobą !!!.Nic dobrego z tego nie będzie

Legionista Awatar Ćwirek
    Cytat Zamieszczone przez mireczek1 Zobacz posta
    Miodek myślałem że jesteś profesjonalistą ale to co zrobiłeś z Arturem to jest przegięcie,piłkarzyki rządzą tobą !!!.Nic dobrego z tego nie będzie
    Profesjonalistą (o ile to słowo można z nim w ogóle łączyć..) byłby nie robiąc tego całego cyrku z Arturem - jest kontrakt, piłkarz nie narusza jego zasad, jest gotowy do gry, trenuje, prowadzi się - płacimy, a nie muchy w nosie i jakieś uje muje dzikie węże bo król podwóra Miodek myśli, że to jednak za dużo. Artur podpisywał kontrakt w obstawie chłopców z miasta czy ktoś dał mu go do podpisu - jeśli dał - respektujemy. Koniec kropka. Szczerze - jestem mocno zdumiony, że Artur się na takie coś zgodził no ale przy tym poziomie nagonki wokół dla zdrowia psychicznego swojego i najbliższych pewnie - ważne, że nie będzie nic stratny bo to by Leśnego już zupełnie pogrążyło w moich oczach.

Bylismy w czarnej d.... w koncowce ITI, z olbrzymim dlugiem. Ciezką pracą i wielkim szczesciem udalo sie to wszystko splacic.
    Po 2 latach rzadow Mioduskiego jestesmy na skraju przepasci.
    Ciezka praca jest tylko w komunikatach klubu. Prezes w klubie jest z doskoku a kilka zatrudnionych przez niego osob nie ma pojecia o tej pracy. Fart tez sie skonczyl, bo kiedys musial.
    Mioduski nigdy nie przyzna sie do bledu, bo to nie ten typ. A poza tym w korporacji oficjalnie do bledu sie nie przyznaje. A prezes / wlasciciel NIGDY.
    Jestesmy na kursie kolizyjnym ze sciana ... i sciana jakos nie chce ustapic.

Czy Legia może zbankrutować?

Sorry za link - ale autorem jest Stanowski/weszło wszak.

http://weszlo.com/2018/08/13/legia-moze-zbankrutowac/

Cytat Zamieszczone przez cycu_Legia Zobacz posta
    Czy Legia może zbankrutować?

Sorry za link - ale autorem jest Stanowski/weszło wszak.

http://weszlo.com/2018/08/13/legia-moze-zbankrutowac/
    Chyba mu się śpieszyło, tekst miał być trochę później.

Legionista Awatar Marcino
    Fanem Darka nie jestem, ale mam nadzieję, że zagramy im wszystkim na nosie i wejdziemy do LE z drzwiami.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez Użytkownik Zobacz posta
    Chyba mu się śpieszyło, tekst miał być trochę później.
    I liczyłem na coś więcej niż spekulanckie pierdololo niczym wszechwiedzącego, wąsatego sąsiada z bloku, który nudząc się na emeryturze wysiaduje całymi dniami w oknie mądrząc się niepytany nikogo o zdanie. Absolutna strata czasu, polecam nie nabijać klików

Uprawnienia umieszczania postów