Strona 133 z 145 PierwszyPierwszy ... 3383123129130131132133134135136137143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 3,990 z 4333

Wątek: Działania Klubu

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Ustawa o imprezie masowej sie kłania.
    Procenty nie ważne,liczy się IBU)))
    Może i tak,ale chyba dość ciężko o naprawdę dobre piwo bezalkoholowe(albo z minimalną ilością alkoholu).

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Może i tak,ale chyba dość ciężko o naprawdę dobre piwo bezalkoholowe(albo z minimalną ilością alkoholu).
    1 na 100 chociażby. Sorry za offtop.

Legionista Awatar bloniaq
    Ustawa, ustawa... W takim razie trzeba w konstytucji zapisać prawo obywateli do nabywania piwa godnej jakości i zawartości.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A ile IBU świadczy o dobrym napoju?
    Minimun 60!

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    1 na 100 chociażby. Sorry za offtop.
    Bardzo dobre piwko.
    Ostatnio w promocji w inter po 2,99.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar AGZI
    Ten wpis na Klubowym FB "Carlitos - w mistrzowskiej koszulce nie do poznania".

Legionista Awatar Legionejro
    a juz za pare dni na spodenkach pojawi sie logo nowego sponsora 4Move. Zgadnijcie w ktorym miejscu...?

coraz chudszy Awatar Kijek
    Niesamowite nikt tego nie wie. Nikt z nas nie ma Twittera.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

No ja np nie mam i nie wiem co i jak. A i styrany po robocie (wchodząc tu) nie mam weny klikać i szukać po przeglądarkach...chociaż zakładam, że to żadna filozofia. Takich jak ja, myślę, że jest wielu.

Z całym szacunkiem - nie traktujcie tego forum jako prywatny folwark. Tysiące ludzi tu co wieczór wchodzi i łaknie bieżącej legijnej wiedzy. Żyje Legią i ich ta wiedza relaksuje. Nie psujta tego tym charakterystycznym dla współczesnych, przesiąkniętych odczłowieczeniem internetowych czasów tym niskim (i w sumie niezrozumiałym dla mnie), czatowym poziomem, szanujmy się...

Żaden personalny przytyk (nie znam, czytuje), jeno ogólna uwaga obserwatora. Wciąż 'słychać' najstarszych tu stażem - kiedyś to tu było... Niech no znowu będzie. Samo się nie zrobi.

A propos jaki napis/reklama znajduje się na koszulce nad nazwiskiem?
    We wtorek pierwszy raz to zauważyłem, a jest tak mały że nawet na zdjęciach nie idzie rozczytać.

Napis-logo "Niepodległa" związany z obchodami 100lecia odzyskania niepodległości. Taki napis jest też na proporcu meczowym.
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Dzięki za informację. Szkoda, że tego napisu w zasadzie nie widać

http://legia.com/aktualnosci/logo-ni...ch-legii-59182

Legionista Awatar Jestem
    Trochę się tylko obawiam tego, że jakieś lewactwo z FIFA/UEFA dopatrzy się w tym napisie jakichś "dziwnych" skojarzeń politycznych i może być różnie, nie chcę nic publicznie sugerować i podpowiadać ale kilka potencjalnych ścieżek widzę
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Z.
    Widzieliście tą reklamę internetową, że idziemy po Wszechm15trzotwo?

Szkoda, że z "trawrdzielem" Szymańskim, ale ogólnie bomba!
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar syrokomla
    Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    Dzięki za informację. Szkoda, że tego napisu w zasadzie nie widać

http://legia.com/aktualnosci/logo-ni...ch-legii-59182
    może loga w zasadzie nie widać za to widać logo na zadzie
    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Legionista Awatar Dolu
    Cytat Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
    może loga w zasadzie nie widać za to widać logo na zadzie
    Logo "na zadzie" jest na spodenkach, w których i których chyba nigdy w życiu nikogo nie widziałem, powiedzmy na meczu, a skromne logo Niepodległa jest umieszczone w idealnym miejscu i w idealnym rozmiarze na koszulce
    Ostatnio edytowane przez Dolu ; 21-07-2018 o 00:04

Legionista
    Chyba w dobrym temacie. Na Patelni dziewczyny rozdają vouchery na mecz z Lechią. Chyba chwytanie się brzytbrzytwy w celu zapewnienia frekwencji i zrobienia wrażenia przed sponsorem. A smialismy się z malowania trawy na zielono. Swoją drogą bym się wk$rwil na miejscu tych co kupili bilet podczas gdy mnóstwo przypadkowych osób dostało właśnie miejscowe za friko.

Legionista Awatar Runi
    Po pierwsze vouchery rozdawane są od dawna.
    Po drugie tylko na sektor 216.
    Po trzecie tylko dla osób , które NIGDY nie były na Łazienkowskiej.

Legionista
    Z tym nigdy to chyba nie...znajomy dostał voucher na Lechię i w klubie go wymienił na bilet imienny bez problemu. A na Legii bywał już na meczach.

Legionista Awatar Runi
    ... 2.Warunkiem realizacji vouchera jest debiut na meczu Legii Warszawa na stadionie przy ul. Łazienkowej 3
    informacja z vouchera

Legionista
    Kłócił się nie będę, bo nie wiem jak to wygląda.

To co nie wpuszczą go na stadion mimo tego, że ma już bilet za ten voucher? Nie powinni przy wymienianiu powiedzieć mu, że nie da rady, bo już był na meczach Legii?

Legionista Awatar Runi
    Na logikę to przy wymianie na bilet powinni powiedzieć że nie. Nie mam pojęcia jak to wyglada w rzeczywistości.

Cytat Zamieszczone przez zajec Zobacz posta
    Chyba w dobrym temacie. Na Patelni dziewczyny rozdają vouchery na mecz z Lechią. Chyba chwytanie się brzytbrzytwy w celu zapewnienia frekwencji i zrobienia wrażenia przed sponsorem. A smialismy się z malowania trawy na zielono. Swoją drogą bym się wk$rwil na miejscu tych co kupili bilet podczas gdy mnóstwo przypadkowych osób dostało właśnie miejscowe za friko.
    Ale jak pisałem o tym kilka dni temu, że Mioduch wariuje to opiniotwórczy robili sobie heheszki.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Czy aby na pewno z treści, a nie formy?

Jaki życie taki rap. Liczył się przekaz.

No nic. Tak czy siak, z całą pewnością do soboty Mioduch ma ważniejsze rzeczy na głowie niż brak trenera.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ale jak pisałem o tym kilka dni temu, że Mioduch wariuje to opiniotwórczy robili sobie heheszki.
    Może najpierw dowiedz się kto za tę akcję odpowiada?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Chcesz powiedzieć, że to samowola i Mioduski nie wie, że bilety na mecze są rozdawane za free?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Kilkaset voucherów (chyba 200) rozdawało PKO BP jako nowy sponsor Ligi. I można je wymieniać do dzisiaj.
    https://dorzeczy.pl/kraj/72046/Gratk...ia-Gdansk.html
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Chcesz powiedzieć, że to samowola i Mioduski nie wie, że bilety na mecze są rozdawane za free?
    No tak, w zasadzie to niepotrzebnie od niedawna jest nowa osoba w marketingu. Wszystko to pomysły Mioduskiego.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Może najpierw dowiedz się kto za tę akcję odpowiada?
    Ja nie krytykuje pomysłu. Jeszcze raz przeczytaj co napisałem kilka dni temu.
    Ale jeśli nie rozumiesz to napiszę prościej: Mioduski lata po klubie na mega ciśnieniu o frekwencję w sobotę ponieważ na meczu ma być przedstawiciel nowego wspolinwestora w klub.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Uprawnienia umieszczania postów