Strona 131 z 145 PierwszyPierwszy ... 3181121127128129130131132133134135141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,901 do 3,930 z 4333

Wątek: Działania Klubu

Legionista
    Kowalewski niby ma jakąś propozycję z którejś z reprezentacji, z Tabiszewskim nie przedłużono kontraktu, ale może to jego decyzja - ktoś w komentach na legionistach napisał, że ma swoją fuchę i duży hajs z niej (w enel-medzie). A Szneider to jego protegowany, więc odchodzi razem z nim.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Kowalewski niby ma jakąś propozycję z którejś z reprezentacji, z Tabiszewskim nie przedłużono kontraktu, ale może to jego decyzja - ktoś w komentach na legionistach napisał, że ma swoją fuchę i duży hajs z niej (w enel-medzie). A Szneider to jego protegowany, więc odchodzi razem z nim.
    Oj, jeden z kumatych na Tt straci swoje źródło
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Budyń_70
    Nie ma zdaje się topicu stricte o Miodku, to zapodaję tutaj:

Mioduski: Nasza liga nie jest słaba. W pucharach nam nie idzie, bo jesteśmy wykończeni grą w Ekstraklasie
    Dzisiaj | 07:27 111
    Mioduski: Nasza liga nie jest słaba. W pucharach nam nie idzie, bo jesteśmy wykończeni grą w Ekstraklasie

Wielu ekspertów uważa, że poziom Ekstraklasy wciąż się obniża, ale Dariusz Mioduski się z nimi nie zgadza. - To nie jest słaba liga - uważa prezes Legii.

Legia zdobyła trzecie mistrzostwo z rzędu. Dokonała tego, choć w całym sezonie przegrała aż jedenaście meczów i notowała całe serie przeciętnych spotkań. Rywale nie potrafili jednak tego wykorzystać.

- Nasza liga nie jest techniczna. Ale nie jest słaba. Zapytajcie obcokrajowców, którzy tu pracowali. Sto procent z nich wam powie, że to najtrudniejsza liga, w jakiej pracowali, bo taki jest poziom konkurencyjności. My nie mamy technicznych zawodników, ale ostatni może wygrać z pierwszym. To, że potem nasze najlepsze drużyny nie przechodzą egzaminów w Europie, nie wynika z tego, że liga jest słaba. Tylko z tego, że my jesteśmy po całym sezonie takiej walki wykończeni - mówi Mioduski w rozmowie ze Sport.pl.

Legię w minionym sezonie prowadziło trzech trenerów. Sezon w tej roli rozpoczął Jacek Magiera, zastąpił go Romeo Jozak, a rozgrywki dokończył Dean Klafurić. Choć ten ostatni poprowadził drużynę do mistrzostwa i Pucharu Polski, to nie może być pewny pozostania w Warszawie na kolejne rozgrywki. Mioduski zapewnia jednak, że Chorwat jest wśród trzech kandydatów do pracy z drużyną w kolejnych rozgrywkach.

- Już się nauczyłem, że nie ma dobrych i złych trenerów. Są trenerzy dobrzy i źli na dany moment w klubie, daną sytuację. Trener Jozak swoją rolę spełnił. W tamtym momencie potrzebowałem kogoś, kto sytuację ogarnie również pod względem psychologicznym. A potem nie było tak, że Jozak odchodził i wszyscy odetchnęli z ulgą. To nie było tak, że on stracił szatnię. Jaki więc błąd popełnił? Może taki, że za mało korzystał z Klafuricia - zastanawia się Mioduski.
    https://www.meczyki.pl/newsy/miodusk...klasie/82233-n

Legionista Awatar grodzisk1

Legionista Awatar Cielo
    http://legia.com/aktualnosci/zapisz-...fanstore-58812

Rejestrował się ktoś? Te 30% jest na wszystko czy znowu oprócz kolekcji retro i przecenionych?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista Awatar Tomi
    Z tego co sprawdziłem to na wszystko poza przecenionymi. Przy Retro dolicza rabat.

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Benek
    Kaznowska na tt

Umowa na boiska #Legia @warszawa podpisana👍⚽️. Dziękuję Przedstawicielom Klubu i miasta #Warszawa za współpracę i trud wielomiesięcznych negocjacji. Teraz czas na realizację. 🥅⚽️🥅@DariuszMioduski.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Nie uwierzę dopóki nie zobaczę koparek
    A tak serio, to liczę na szybka realizacje, te boiska potrzebne są na gwałt.

Legionista Awatar Raffels
    Taka ciekawostka.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    Właśnie miałem o tym napisać. Super robota głównie chłopaków którzy robią video bo to z tego głównie żyje social media.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Właśnie miałem o tym napisać. Super robota głównie chłopaków którzy robią video bo to z tego głównie żyje social media.
    I czasu, bo kulisy mistrzostwa i filmiki z tym związane oglądało znacznie więcej ludzi, niż resztę materiałów.
    #teamMioduski

Legionista
    A to niby w maju nie kończył się sezon w całej europejskiej piłce, czy tylko w naszej E-klapie?

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    I czasu, bo kulisy mistrzostwa i filmiki z tym związane oglądało znacznie więcej ludzi, niż resztę materiałów.
    No tak ale te materiały ktoś robił
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

w tym roku obóz tylko w Warce?

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    w tym roku obóz tylko w Warce?
    Tak, podobnie jak w zeszłym.
    #teamMioduski

coraz chudszy Awatar Kijek
    Właśnie trwa koncert Mesa na Marymoncie. Na scenie z nim standardowo Stasiak propsujacy dzisiejsza paradę równości. Mam nadzieję, że w nowym sezonie Stasiak już już nie będzie spikerem na Legii.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Benek
    A co dokładnie mówi?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A co dokładnie mówi?
    Że odmienności są fajne i trzeba je szanować i wprost "nie można być kurvvami (co ich nie szanują)."
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Stout
    Niech spierdala.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Sam nie spierdoli trzeba mu to dać do zrozumienia.

Od dawna wiadomo, że ten cały Mes to lewak pełną gębą. Zerknijcie sobie na wywiady z nim, gdzie nie stroni od tematów politycznych, a obóz rządzący i k'15, w ktorym jak to określił skupione sa "srodowiska skinheadowskie" obarcza winą za rozpetanie nastrojów ksenofobicznych. Stasiak widocznie ma podobne poglądy do swojego kompana...

Legionista Awatar Adin
    a ten Stasiak to skąd się urwał, ze trafił do spikerowania na Legii?
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    a ten Stasiak to skąd się urwał, ze trafił do spikerowania na Legii?
    Z Tt
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Właśnie trwa koncert Mesa na Marymoncie. Na scenie z nim standardowo Stasiak propsujacy dzisiejsza paradę równości. Mam nadzieję, że w nowym sezonie Stasiak już już nie będzie spikerem na Legii.
    tym razem jego kolegi nikt woda nie oblewal?

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Już nie przesadzaj. Póki na stadionie nie głosi swoich poglądów nic Ci do tego.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Jestem
    Wieteska podpisał pięcioletni kontrakt z Legią! Koniec z wyprzedażami za waciki?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    chyba tu się nada?

"Legia Warszawa nawiąże bliskie relacje z klubem Al-Jazira - zdradził RMF FM ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich Yousif Eisa Hassan Al Sabri. Al-Jazira to jeden z najbogatszych klubów piłkarskich świata.
    Legia polskim Manchesterem City? Będzie współpracować z Al-Jazirą fot. PAP
    Co ciekawe, prezesem Al Jaziry jest wicepremier ZEA i szef przedsiębiorstwa, do którego należy Manchester City. Współpraca między Legią a arabskim klubem ma polegać na wspólnych inwestycjach oraz umacnianiu sportowej pozycji obu klubów.

Zawodnicy Al-Jaziry mogą przyjechać do Warszawy w październiku. Będą wspólne treningi i inne rodzaje współpracy - dodał w rozmowie z RMF FM ambasador ZEA.

W stołecznym klubie nie chcą co prawda tych doniesień komentować, ale to, że "Wojskowi" od dłuższego czasu szukają na Bliskim Wschodzie inwestora nie jest wszakże tajemnicą.

Al-Jazira to mistrz minionego sezonu ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich."

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...c-z-al-jazira/

Cytat Zamieszczone przez lszny Zobacz posta
    chyba tu się nada?

"Legia Warszawa nawiąże bliskie relacje z klubem Al-Jazira - zdradził RMF FM ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich Yousif Eisa Hassan Al Sabri. Al-Jazira to jeden z najbogatszych klubów piłkarskich świata.
    Legia polskim Manchesterem City? Będzie współpracować z Al-Jazirą fot. PAP
    Co ciekawe, prezesem Al Jaziry jest wicepremier ZEA i szef przedsiębiorstwa, do którego należy Manchester City. Współpraca między Legią a arabskim klubem ma polegać na wspólnych inwestycjach oraz umacnianiu sportowej pozycji obu klubów.

Zawodnicy Al-Jaziry mogą przyjechać do Warszawy w październiku. Będą wspólne treningi i inne rodzaje współpracy - dodał w rozmowie z RMF FM ambasador ZEA.

W stołecznym klubie nie chcą co prawda tych doniesień komentować, ale to, że "Wojskowi" od dłuższego czasu szukają na Bliskim Wschodzie inwestora nie jest wszakże tajemnicą.

Al-Jazira to mistrz minionego sezonu ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich."

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...c-z-al-jazira/
    Podobno, mocno się Nam opłaci ta współpraca.
    #teamMioduski

A w jakim aspekcie? Za co araby miałyby płacić, jaki mają interes?

Legionista
    Też mnie to zastanawiało, bo jeżeli chodzi o wspólne treningi, to pewnie mogą znaleźć lepsze drużyny niż Legia w Europie, które czasem potrenują z ciapatymi za przytulenie dobrej kaski.

Uprawnienia umieszczania postów