Strona 124 z 135 PierwszyPierwszy ... 2474114120121122123124125126127128134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,691 do 3,720 z 4048

Wątek: Działania Klubu

Legionista Awatar bloniaq
    Wy nie widzicie że sugeruje dokładnie to samo co jest sugerowane jemu?
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Wy nie widzicie że sugeruje dokładnie to samo co jest sugerowane jemu?
    Jest mu sugerowane bo najwyraźniej kilka razy dał się poznać jako osoba, która bardziej kibicuje swoim postom/przekonaniom niż Legii.
    Jego zbójeckim prawem jest sugerowanie takiego samego podejścia innym.

Pytanie czy jego sugestie są zasadne?

Ja nie potrafię wskazać na tym forum kogoś* kto był za pozostaniem Leśnego czy Magiery a dziś trzymałby kciuki za wysypanie się projektu "Mioduski" czy nawet w mniejszej skali projektu "Jozak".

*wykluczam innowierców i podszywających się pod Legionistów trolli

Legionista Awatar bloniaq
    Nie uważam, żeby bardziej kibicował swoim przekonaniom niż Legii. Na pewno mieści się w forumowej normie. Najbardziej mnie jednak ciekawi jak pogodzić słowa "Mioduski z Legii won" z niewysypaniem się jego projektu. Powiedzmy że zostawiam to pytanie jako retoryczne i popracuje przy nim nad własną kreatywnością.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Nie uważam, żeby bardziej kibicował swoim przekonaniom niż Legii. Na pewno mieści się w forumowej normie. Najbardziej mnie jednak ciekawi jak pogodzić słowa "Mioduski z Legii won" z niewysypaniem się jego projektu. Powiedzmy że zostawiam to pytanie jako retoryczne i popracuje przy nim nad własną kreatywnością.
    Nie no, to jest proste, Miodek ma opylić swoje udziały Izraelitom, Arabom albo Chińczykom i pójść won, przecież jak dobrze opyli swoje udziały to projekt się uda ponieważ jemu chodzi o kasę ... dwóm nowoczesnym projekt się już udał, teraz czas na kodziarza
    Wszystko da się wytłumaczyć przy odrobinie dobrej woli.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar mski
    Haha, znowu temat Mario w kolejnym wątku jak sobie to uświadomiłem to jak to dziś mówią- autentycznie prychłem. Czekam aż jego temat będzie poruszany w dziale English Forum for Fans. Mario! Ty forumkowy celebryto.

Legionista Awatar TNTP
    Ciekawe jakby wyglądała taka dyskusja za czasów Waltera
    Lieber tot als rot!!

Nie byłoby takiej dyskusji. ITI było okupantem. Tu jest dyskusja co dobre a co lepsze

Legionista
    Gdyby nie ta okupacja, to klub nadal byłby zarządzany tak, jak reszta tej E-klapy.
    I tylko LEGIA, LEGIA WARSZAWA

Legionista Awatar Stout
    .eszek znudziło ci sie w Iławie??
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar rey
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Szejdi
    https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...29068320870400 Legia zaczyna (?) współpracę z obecnie najlepszą drużyną Counter-Strike na świecie.

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez Szejdi Zobacz posta
    https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...29068320870400 Legia zaczyna (?) współpracę z obecnie najlepszą drużyną Counter-Strike na świecie.
    Leśnodorski zaiwestował w Ago Esport. Najlepszą drużynę do tej pory złożona z Polaków sponsorują rosjanie z organizacji Virtus Pro.

ale o co tu chodzi to ku...nie wiem

Edit:

Poszperałem trochę i podobno Mioduski ma jakieś udziały w Faze

https://pbs.twimg.com/media/CcvUDsTUEAA-wpb.jpg
    Ostatnio edytowane przez Adin ; 03-03-2018 o 13:57
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Szejdi
    Dowiemy się wkrótce na pewno cieszy, że Legia dalej wchodzi w esport i to jeszcze z najlepszymi na świecie a nie jakąś podrzędną drużyną. Same pozytywy i oby tak dalej!

https://clips.twitch.tv/DifficultAliveSrirachaHeyGirl Tak się prezentują koszulki na półfinale IEM Katowice, na żywo można oglądać https://www.twitch.tv/esl_csgo.
    Ostatnio edytowane przez Szejdi ; 03-03-2018 o 14:08

Legionista Awatar Adin

Ostatnio edytowane przez Adin ; 03-03-2018 o 14:23
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Lorenzo
    A już myślałem, że kodziarz od Bogusia się odpatrzył
    #teamMioduski

Na plus, że w kwestii materiałów video w końcu coś w klubie ruszyło poza kulisami z meczów
    https://www.youtube.com/watch?v=ySsr5dDtYSs

Nie wiem czy już ktoś wrzucił na forum. Pasuje chyba do tego tematu. Dobry wywiad z Vuko na temat histerii jaka panuje w związku z tym prawidłowym karnym. Piękne szpilki wbite w Canal+ i zapowietrzonego Węgrzyna. Trzeba reagować na tą nagonkę w niby obiektywnej telewizji, bo ma rację Vuko, gdy mówi o nacisku i niepotrzebnej presji na arbitrach w kolejnych meczach Legii, jaką ta histeria wywoła.

https://legia.net/wiadomosci,72573-a..._histerie.html
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 06-03-2018 o 16:09

Legionista Awatar Raffels
    Tymczasem kurwiszcze Gronkiewicz dalej nie potrafi załatwić prostej sprawy...

Piotr Wesołowicz
    ‏

@pete_wesolowicz
    Więcej
    Info z miasta od @MichaWojtcz: Nie ma przełomu, ciąg dalszy negocjacji umowy o dzierżawę z Legią.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Gabro
    Omówienie współpracy sportowej...
    https://twitter.com/UAEEmbassyWAR/st...319859712?s=19

[b]

Linia lotnicza sponsorem Legii Warszawa? "To tylko kwestia czasu"[b]

- Tylko kwestią czasu jest podpisanie umowy przez Legię Warszawa z jedną z linii lotniczych obecnych na warszawskim Lotnisku Chopina - mówi Michał Gradzik, partner zarządzający Sponsoring Insight. Tłumaczy, że sponsorowanie drużyn piłkarskich to droga do szybkiej budowy świadomości i siły marki linii lotniczej, a także zwiększania udziału w rynku. Wiedzie ona przez... kluby biznesowe na stadionach. Europejscy przewoźnicy muszą na tym polu konkurować z bogatymi graczami z Bliskiego Wschodu.

- Wysoki wskaźnik sprzedaży w klubie biznesowym to dobra baza dla Qatar Airways czy też Emirates, aby eksponować swoją ofertę lotów do atrakcyjnych destynacji turystycznych, ale też ważnych biznesowych - dodaje ekspert.
    https://businessinsider.com.pl/firmy...rskich/2e2bjph

https://www.emirates.com/english/abo...hips/football/
    ladnie by Legia wygladala wtym zestawieniu

link z komentarzy w legia.net,

Legionista
    Już w 2012 Turkish Airlines i Qatar Airways podobno nas kupowali i sponsorowali...i jakoś nic do tej pory z tego nie wyszło.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Raczej szybko to nie nastąpi, bo w końcu kontrakt z Fortuna jest do 2020 roku.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Viper_86 Zobacz posta
    Raczej szybko to nie nastąpi, bo w końcu kontrakt z Fortuna jest do 2020 roku.
    Przecież nie musi to być reklama na koszulkach.
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Przecież nie musi to być reklama na koszulkach.
    Emirates czy też Etihad do tej pory albo były sponsorami na koszulkach wielkich klubów albo nazw stadionu. Nie wchodzą w nabywanie udziałów w klubach.
    Jeśli to nazwa stadionu to spora kasa z kontraktem na 5 lat, jeśli opcja druga czyli kolejny partner to niewiele to zmieni w budżecie klubowym, a będzie szansą na otwarcie się na nowe rynki.

Legionista Awatar Jaco
    Ciekawa jest ta miłość do arabskiego kapitału wśród niektórych tzw. kibiców Legii.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Ciekawa jest ta miłość do arabskiego kapitału wśród niektórych tzw. kibiców Legii.
    Ditto! Arabskie linie lotnicze są tylko sprawnym narzędziem arabskich książąt - są bardzo mocno dotowane z budżetowych pieniędzy. Inaczej nie miały by szans na utrzymanie. Nie robią tego oczywiscie charytatywnie - pompują kasę z ropy w inne biznesy, które bez takiej kroplówki nie byłyby w stanie konkurować. Ogromne zagrożenie dla "zachodniego" biznesu.

Legionista Awatar Raffels
    Gronkiewicz wreszcie łaskawie wydała zgodę na dzierżawę terenów przy Legii. Teraz zostały tylko formalności związane z zawarciem umowy.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Gronkiewicz wreszcie łaskawie wydała zgodę na dzierżawę terenów przy Legii. Teraz zostały tylko formalności związane z zawarciem umowy.
    A czemu "łaskawie"?

Uprawnienia umieszczania postów