Strona 121 z 145 PierwszyPierwszy ... 2171111117118119120121122123124125131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,630 z 4333

Wątek: Działania Klubu

Legionista
    A to służbowy samochód, że w tym temacie to się pojawiło? Mazda że też ludzie to jeszcze kupują no chyba, że dobre ubezpieczenia mają.

Legionista Awatar krzysiek1916
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Nie wiem czy tutaj będzie to pasować ale lepszego wątku nie widzę.

Brak komentarza bo i przekleństw na to nie ma odpowiednich.
    Dla uzupełnienia: numery WI 966GR

Oby to przynioslo wiele korzyści, bo wypada wzmocnić sklad na lato

Taka sprawa powinna być załatwiona jednym telefonem.

Legionista Awatar krzysiek1916
    Cytat Zamieszczone przez hasan83 Zobacz posta
    Taka sprawa powinna być załatwiona jednym telefonem.
    Tylko czy uda się ją złożyć z powrotem...?
    Bo jak we wtorek wieczorem ukradziona to do dzisiaj już jest w milionie części.

Legionista
    Witam wszystkich i pozdrawiam z Sc.

Pewnie to kiepskie miejsce na pierwszy post, ale jak już idziemy w kierunku żartu to przy odrobinie chęci mogą Panu Lucjanowi złożyć 6-tkę zamiast 3-ki.

Legionista Awatar grodzisk1
    Ciekawe ile stracimy na takiej interpretacji przepisów?
    http://www.rp.pl/Podatek-dochodowy/3...miejscach.html

Nowe:
    [QUOTELegia Warszawa‏Konto zweryfikowane
    @LegiaWarszawa
    Obserwowany Obserwujesz @LegiaWarszawa
    Więcej
    Dr Bernhard Heusler, wieloletni prezes i twórca największych sukcesów FC Basel, rozpoczął współpracę z Legią, gdzie jako doradca zarządu będzie wspierał realizację strategii klubu.][/QUOTE]

Legionista Awatar Niko
    Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Nowe:
    [QUOTELegia Warszawa‏Konto zweryfikowane
    @LegiaWarszawa
    Obserwowany Obserwujesz @LegiaWarszawa
    Więcej
    Dr Bernhard Heusler, wieloletni prezes i twórca największych sukcesów FC Basel, rozpoczął współpracę z Legią, gdzie jako doradca zarządu będzie wspierał realizację strategii klubu.]
    [/QUOTE]

Mocny transfer.

Gintleman Awatar księciuniu
    Szerzej:

Były prezes FC Basel doradcą zarządu Legii
    Dr Bernhard Heusler, wieloletni prezes i twórca największych sukcesów FC Basel, rozpoczął współpracę z Legią Warszawa, gdzie jako doradca zarządu będzie wspierał realizację strategii klubu.

Dr Bernhard Heusler, uważany za głównego architekta jednego z największych sukcesów w europejskiej piłce klubowej w ostatnich latach, podpisał długoterminową umowę o współpracy z Legią Warszawa. Jako doradca zarządu będzie zaangażowany w strategiczne projekty klubu w Polsce i na arenie międzynarodowej. Będzie także brał udział w posiedzeniach Rady Nadzorczej Legii.

Heusler przez 14 lat zajmował najwyższe kierownicze stanowiska w FC Basel, gdzie od 2012 r. do 2017 r. pełnił rolę prezesa. W tym czasie klub zdominował krajowe rozgrywki, 11 razy zdobywając tytuł mistrza Szwajcarii, w tym od 2010 roku osiem razy z rzędu. Regularnie występował również w Lidze Mistrzów UEFA, dwukrotnie awansując do 1/8 finału, a w sezonie 2012/13 doszedł do półfinału Ligii Europy UEFA.

- Bernhard Heusler jest jednym z najlepszych menedżerów w europejskiej piłce nożnej. Jego sukcesy pokazują, jak ważna we współczesnej piłce jest długoterminowa strategia, która pozwala połączyć regularne wygrywanie i dominację w lidze, z najwyższej klasy kształceniem zawodników i transferami własnych wychowanków do czołowych klubów europejskich. Najlepszym dowodem na to są liczby. W FC Basel, w ciągu sześciu lat przychody z transferów wzrosły z 3,6 mln zł do równowartości ponad 220 mln zł w 2016 roku. Jestem pewien, że merytoryczne wsparcie Bernharda pomoże Legii w osiąganiu założonych celów. Nasza strategia jest zbliżona do tej, którą przed laty obrało FC Basel. Mamy też podobne ambicje, bo naszym celem jest nie tylko regularne wygrywanie Mistrzostwa Polski, ale także zostanie jedną z 40 najlepszych drużyn europejskich. Wierzę, że razem osiągniemy ten cel – powiedział Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii Warszawa.

Wizytówką klubu FC Basel są nie tylko krajowe i międzynarodowe sukcesy, ale także uznawana za jedną z czołowych w Europie akademia, z której do pierwszej drużyny w ostatnich latach przeszło ponad 40 zawodników. Jej wychowankami są piłkarze światowego formatu, jak Granit Xhaka, czy Xerdan Shaqiri.

Heusler odszedł ze stanowiska prezesa w czerwcu 2017 roku, niedługo po wywalczeniu przez FC Basel dwudziestego w historii tytułu mistrza Szwajcarii, który zapewnili sobie na sześć kolejek przed zakończeniem rozgrywek. W ciągu sześciu lat jego prezesury pozycja FC Basel wzrosła z 51 do 18 miejsca w rankingu UEFA. W 2016 przychody klubu wyniosły 132 mln franków szwajcarskich, czyli ok. 480 mln zł (wzrost z 57 mln franków w 2010 r.), a zysk 29 mln franków (ok. 105 mln zł). W samym 2016 roku przychody z transferów wyniosły 61 mln franków (ok. 220 mln zł). Osiągniecia prezesa zostały docenione przez kibiców FC Basel, którzy w trakcie ostatniego meczu sezonu, w ramach pożegnania zgotowali mu długą owację na stojąco. Jego zasługi dla rozwoju klubu zostały docenione na wielu płaszczyznach - mianowano go honorowym prezesem FC Basel i honorowym członkiem Swiss Super League.

Bernhard Heusler doświadczenie zdobywał również w międzynarodowych organizacjach odpowiedzialnych za rozwój piłki nożnej. Przez siedem lat był przedstawicielem FC Basel w European Club Association. Reprezentował również Szwajcarię w UEFA Club Competition Committee, którego członkiem jest prezes Legii, Dariusz Mioduski.

Heusler jest również współzałożycielem i partnerem w spółce BHW - Heusler Werthmüller Heitz AG, zajmującej się usługami consultingowymi w obszarach sportu, biznesu i kultury. W swojej bogatej karierze prawniczej (posiada tytuł doktora prawa) był m.in. sędzią w Trybunale Arbitrażowym ds. Sportu w Lozannie.
    http://legia.com/aktualnosci/byly-pr...du-legii-57866
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Mozyrko do Akademii, Chorwaci do pionu sportowego, Szwajcar do zarządzania. Zaczyna mi się podobać ten korporacyjny styl.

Legionista Awatar Mar00
    Na papierze brzmi aż niewiarygodnie. Nasuwa mi się od razu pytanie - gdzie tu tkwi haczyk? Co skłoniło tego Pana do rozpoczęcia współpracy (czy na wyłączność? ktoś wie?) z takim europejskim średniakiem jak Legia? Kontakty Dariusza Mioduskiego zaważyły? A może standardowa korpo-gadka "potrzeba nowych wyzwań"? Bo wobec powyższych danych finansowych FC Basel nie chcę mi się wierzyć, że zaważyły pieniądze.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Mozyrko do Akademii, Chorwaci do pionu sportowego, Szwajcar do zarządzania. Zaczyna mi się podobać ten korporacyjny styl.
    Pytanie co znaczy "korporacyjny styl"? I w takim razie jaki poważny klub nie ma w swojej działalności elementów typowych dla korporacji?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Mar00 Zobacz posta
    Na papierze brzmi aż niewiarygodnie. Nasuwa mi się od razu pytanie - gdzie tu tkwi haczyk? Co skłoniło tego Pana do rozpoczęcia współpracy (czy na wyłączność? ktoś wie?) z takim europejskim średniakiem jak Legia? Kontakty Dariusza Mioduskiego zaważyły? A może standardowa korpo-gadka "potrzeba nowych wyzwań"? Bo wobec powyższych danych finansowych FC Basel nie chcę mi się wierzyć, że zaważyły pieniądze.
    Może duże pieniądze za symboliczną robotę i więcej tu pijaru niż faktycznej wartości dodanej dla Legii? (nie zarzucam, tylko gdybam)
    Dr Bernhard Heusler, uważany za głównego architekta jednego z największych sukcesów w europejskiej piłce klubowej w ostatnich latach, podpisał długoterminową umowę o współpracy z Legią Warszawa. Jako doradca zarządu będzie zaangażowany w strategiczne projekty klubu w Polsce i na arenie międzynarodowej. Będzie także brał udział w posiedzeniach Rady Nadzorczej Legii.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Pytanie co znaczy "korporacyjny styl"? I w takim razie jaki poważny klub nie ma w swojej działalności elementów typowych dla korporacji?
    Nie bierz wszystkiego tak serio. Nawiązywałem do wypowiedzi niektórych forumowiczów, którzy nie darzą obecnego prezesa zbyt dużą sympatią.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Może duże pieniądze za symboliczną robotę i więcej tu pijaru niż faktycznej wartości dodanej dla Legii? (nie zarzucam, tylko gdybam)
    Spodziewałeś się, że w notce prasowej opiszą jego zakres kompetencji, tygodniowy grafik i odcinek z wypłaty?
    #teamMioduski

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Doktor , doktor . W Krakowie zarządza profesor .

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Spodziewałeś się, że w notce prasowej opiszą jego zakres kompetencji, tygodniowy grafik i odcinek z wypłaty?
    Tak.

P.S. Czemu wiedziałem, że akurat Ty się odezwiesz. I to pomimo tego, że napisałem, że nie zarzucam. I powstrzymałem się nawet od napisania, że nie zarzucam Blond Pinokio.

Legionista Awatar Abrams
    Prawdopodobnie koleś ma wystarcząjąco dużo pieniedzy w swojej skarbonce, możliwe jest więc, że ta posada poprostu mu się spodobała....

Tak.

P.S. Czemu wiedziałem, że akurat Ty się odezwiesz. I to pomimo tego, że napisałem, że nie zarzucam. I powstrzymałem się nawet od napisania, że nie zarzucam Blond Pinokio.
    A czy ja w jakiś sposób bronię w ten sposób Mioduskiego? Co bym nie napisał to zawsze jest to samo pierdolenie.

Chodzi mi tylko i wyłącznie o przekaz tego komunikatu, nie rozumiem jak na podstawie raczej standardowego w tego typu komunikatach tonu i słów w nim zawartych można to już interpretować tak jak Ty to zaczynasz robić.. w skrócie, nie ma sensu wyciągać zbyt daleko idących wniosków po takich notkach, bo z reguły nie zawierają one nic konkretnego. Tyle.
    #teamMioduski

Legionista
    chyba właśnie na tym polega jego rola i w tym się sprawdził? że zrobił ze średniaka,( ze średnio futbolowego kraju), naprawdę solidny europejski zespół, z mega fundamentami (co najważniejsze). Dla klubu, który już jest w topie ten człowiek pewnie nie jest nikim szczególnym, bo nic nowego im nie zaproponuje (tym bardziej, że mało klubów stawia na ludzie "z zewnątrz")
    Legia to zespół z dużego kraju, lider w swoim regionie, z wielkim potencjałem marketingowym, historią, kibicami, prezesem, który ma długofalową wizję, zgodną z wizją trenera i dyrektora technicznego.. Myslę, że właśnie Legia to jeden z najciekawszych projektów obecnie dla takiego gościa.

Jeżeli to nie będzie tylko taka współpraca na papierze jak z Fluminense (niby tu nie tylko na papierze, bo przyjeżdżali zawodnicy, ale wiemy ile z nich było..), to będzie naprawdę spoko.

Legionista Awatar Gabro
    Twórcy najlepszej akademii w naszej części Europy, twórca sukcesów Basel.....jeśli chodzi o gabinety, wygląda to wszystko bardzo dobrze. Teraz czas na twórców sukcesów boiskowych z XYZ.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    A czy ja w jakiś sposób bronię w ten sposób Mioduskiego? Co bym nie napisał to zawsze jest to samo pierdolenie.
    Gdyby moje gdybania (będące próbą odpowiedzi na pytanie: co skłoniło doktora) okazały się prawdziwe (w co wątpię), to wyszło by na to, że sukces obtrąbiony przez klubowy marketing, działający według wytycznych Blond Pinokia (no bo chyba nie samopas) i firmowany jego promiennym uśmiechem nie był wcale taki wielki jak ogłaszano. Więc tak, ośmieszanie moich gdybań/wątpliwości jest prewencyjnym działaniem w obronie Blond Pinokia.

Aha, zauważ, że ja wcale w tamtym poście nie napisałem, że bronisz Blond Pinokia, tylko, że przewidywałem, że zareagujesz na mój post. Tego „bronienia” zacząłeś się wypierać sam z siebie

Gdyby moje gdybania (będące próbą odpowiedzi na pytanie: co skłoniło doktora) okazały się prawdziwe (w co wątpię), to wyszło by na to, że sukces obtrąbiony przez klubowy marketing, działający według wytycznych Blond Pinokia (no bo chyba nie samopas) i firmowany jego promiennym uśmiechem nie był wcale taki wielki jak ogłaszano. Więc tak, ośmieszanie moich gdybań/wątpliwości jest prewencyjnym działaniem w obronie Blond Pinokia.

Aha, zauważ, że ja wcale w tamtym poście nie napisałem, że bronisz Blond Pinokia, tylko, że przewidywałem, że zareagujesz na mój post. Tego „bronienia” zacząłeś się wypierać sam z siebie
    Dobra, nie brnijmy w to

Miłego!
    #teamMioduski

Miłego.

W swojej bogatej karierze prawniczej (posiada tytuł doktora prawa) był m.in. sędzią w Trybunale Arbitrażowym ds. Sportu w Lozannie.
    To może się okazać najważniejszy aspekt
    Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Legionista Awatar Jestem
    IMHO tekst o "zadaniach" pana Bernhard Heusler jest prawdziwy ale w sposób niepełny. Dla takich zadań Miodek z pewnością Szwajcara by tutaj nie ściągnął, po prostu i zwyczajnie w to nie wierzę. Wobec powyższego i w związku z tym czym się zajmuje firma Szwajcara, zachodzi bardzo duże prawdopodobieństwo, że Bernhard Heusler reprezentuje interesy przyszłego inwestora lub w gorszym scenariuszu ma pomóc przygotowywać Legię do znalezienia poważnego inwestora a przy okazji zajmować się zadaniami z artykułu.
    Niedawana "operacja" z Chorwatami została ewidentnie przygotowana wcześniej, tak w tym przypadku widzę podobny styl działania ale jak jest w rzeczywistości tego oczywiście nie wiem.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Ładnie Mioduski buduje ten klub. Jego zagorzali przeciwnicy chyba właśnie pochowali się po kątach.

Mioduski, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Ładnie Mioduski buduje ten klub. Jego zagorzali przeciwnicy chyba właśnie pochowali się po kątach.
    Fakt niezaprzeczalny. Oczywiście może być tak, że Chorwaci zostaną szybko wywaleni za złe wyniki, a współpraca ze Szwajcarem będzie fikcją. Na te pytania odpowiedz przyniesie nam czas, ale nie można odebrać Mioduskiemu tego, że buduje klub z wizją, chce wdrożyć długofalową strategię i naprawdę stworzyć tu podwaliny pod większy sukces niż tylko seryjne zdobywanie MP.

Uprawnienia umieszczania postów