Strona 120 z 143 PierwszyPierwszy ... 2070110116117118119120121122123124130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,571 do 3,600 z 4287

Wątek: Działania Klubu

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    A wracając jeszcze do Jędzy i Chukwu - z perspektywy czasu każdy jest alfą i omegą i wali w Leśnego jak w bęben, ale gdzie były te głosy rok temu? No i pytanie, które stawiam tu po raz kolejny - gdzie był wtedy kodziarz i jako współwłaściciel czemu tego nie zablokował? Podobało mu się to? Czy dawał się dymać? Jeśli to drugie, to nie świadczy o nim najlepiej, a jeśli to pierwsze, to nie ma prawa pierdolic na ten temat w wywiadach i obiwiniac Leśnego

Co do Jędzy - rok wcześniej był wypożyczony, grał zajebiście, miał za sobą świetne euro, grał już u nas, sprawdzony, uniwersalny (lewa, prawa, środek), w świetnym wieku dla obrońcy, bo jest doświadczenie, a jeszcze dobrych parę lat może pograć, do tego przydatny w szatni. Wydawało się - transfer idealny. I sądzę (bo tego nie wiem), że za mniejszy hajs na kontrakcie by do nas nie przyszedł, bo u ruskich zarabiał zajebiście. Sam byłem wielkim entuzjastą tego transferu. Teraz po czasie, widząc, jaki ostatnio Jędza zaliczył zjazd można krytykować, ale na rok wstecz wydawał sie wart tego hajsu.

Co do muzina - od meczu z Molde, choćby tu na forum, co okienko pojaiwały się wpisy o tym Chukwu i jak zajebiście byłoby go zakontraktować, pamiętając jak naszymi kręcił. Też nie widziałem tutaj krytyki, a raczej zachwyt. I z tego co ktoś tu wklejał wcale nei zarabia takich kroci. Ale tu fakt - w przeciwienstwie do Jędzy, jak dla mnie tego transferu nie da się obronić, irracjonalny i kompletny niewypał. Choć pewnie Boguś myślał, że będzie jak z Odjidją, że szybko się odbuduje i będzie wymiatał.

I do sedna - biorąc pod uwagę całokształt transferów i ile z tego wyszło czy ile hajsu wpłynęło na konto, wypominanie i ciągłe pierdolenie o Jędzy i Chukwu tu na forum czy uzalanie się kodziarza jest żałosne. Przynajmniej takie moje zdanie.
    Jędza okej, sam byłem jak najbardziej za jego transferem, na wypożyczeniu grał znakomicie. Tylko jego pensja niezbyt mi się podobała, ale myślałem że jak się rozkręci to będzie wart tych pieniędzy. Szkoda że wyszło jak wyszło.

Chukwu od początku mi się nie podobał, przed pójściem do Legii grał na bardzo słabym poziomie. Cały czas uważałem, że będzie niewypałem. Tu jest oczywisty błąd skautingu, brać gościa który ostatni dobry sezon miał kilka lat temu. Nikt też nie sprawdził, jakie ma podejście do zawodu i czy zwyczajnie będzie pasował do drużyny.

Żeby nie było: doceniam bardzo Leśnego za sukcesy w jego kadencji i nie zamierzam przekreślać całego jego dorobku przez jeden nieudany transfer.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 20-12-2017 o 19:34
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Niektórym to się w główkach lekko poprzewracało. Leśny był najlepszym gościem, jaki mógł się nam trafić, zdobył praktycznie wszystko, co było do zdobycia, wprowadził po ponad 20 latach nas do ligi mistrzów. Fakt wcześniej dał dupy z tą aferą z celtickiem, ale później potrafił wyciągnąć wnioski i dopiął swego, i chvj mnie obchodzi, że graliśmy z Dundelele czy innymi wybitnymi zespołami. W końcu było normalnie na trybunach. Teraz nagle wielcy znawcy zaczynają go krytykować, hmm fajnie, ale pamiętacie lata iti? czy dopiero teraz zaczęliście kibicować? Koleś e(L)kę miał na sercu i nikt nie jest nieomylny, on także, ale trochę lodu na głowę, bo jeszcze za nim zatęsknimy szybciej niż nam się to wydaje (obym się mylił).
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Dlatego trzeba było inwestować w odpowiednich ludzi w pionie sportowym, którzy te braki uzupełnialiby piłkarzami o podobnej charakterystyce. Przecież u nas zawsze tak będzie, że wyróżniający się kopacze szybko będą sprzedawani. I o to ja osobiście mam pretensje do Leśnodorskiego - za sukcesami nie poszedł rozwój i mądre zarządzanie, czego efektem jest powrót do punktu wyjścia.
    Dlaczego w takiej kolejności zbudowałeś swoją tezę? Na podstawie jednego nieudanego okienka transferowego?
    Dla mnie to raczej było odwrotnie: rozwój i mądre zarządzanie przez kilka lat (nie pozbawione wielu błędów!) dało sukcesy i na koniec wymarzoną LM. Powrót do punktu wyjścia spowodowany jest raczej konfliktem na szczycie, niż złym zarządzaniem czy brakiem wizji.
    Jaką dalszą wizję po LM miał Leśnodorski i czy wrócilibyśmy do punktu wyjścia czy nie? Nie dowiemy się, pozostają tylko spekulacje. Historia ostatnich lat sugerowałaby raczej dalsze brnięcie do przodu niż zawracanie

Miejmy nadzieję, że obecny właściciel mądrym zarządzaniem i rozwojem doprowadzi do takich sukcesów, z jakich cieszyliśmy w ostatnich 5 latach. Za chwilę sam będzie rozliczany z transferów / sztabu szkoleniowego / frekwencji itp. - przecież to codzienność w klubie piłkarskim niezależnie od tego kto jest prezesem czy właścicielem.

Legionista Awatar Chmielo
    Kibice byli tam, gdzie mieli być. Leśnodorski od tego miał Żewłakowa, Ebengenge, Mazurka i całą świtę, żeby to sobie wszystko na spokojnie skalkulować. Zdaje się, że nikt z kibiców nie wiedział wtedy, że gość, który przychodził tu z dużymi nadziejami, ale pod dużym znakiem zapytania, dostanie taki kontrakt, a za kilka miesięcy okaże się, że z Ligi Mistrzów zostało nam okrągłe zero.

Kodziarz pełnił wtedy nieco inną rolę w klubie. Bogusław odpowiadał za kwestie sportowe, Wandzel zajmował się kontaktami na linii klub - Ekstraklasa, zaś Mioduski działał na scenie międzynarodowej. Kogo rozliczać, jak nie osobę, która była za to bezpośrednio odpowiedzialna?

Jędrzejczyk nie dawał nawet przez chwilę podstaw ku temu, żeby dostać najwyższy kontrakt w lidze. W ogóle to rzadko gdzie, poza kilkoma wyjątkami, jest tak, iż grajek defensywny dostaje najlepszą pensję w zespole. Jeśli on był wart 800 000 Euro rocznie to Nikolić powinien dostać bańkę, a Vadis dwie, bo to jest ktoś, kto robi różnicę w lidze oraz europejskich pucharach. Nie odstaje na tle zawodników Realu, Juventusu, czy BVB.

Był kościół Magiery, jest i kult Koralika. Cenię go za to, co zrobił i mam do niego dużo szacunku, ale nie róbcie z niego świętego. Po takich anomaliach, jakie mieliśmy z iti, to każdy, stosunkowo normalny człowiek, wyrastał do poziomu ideału. Trochę dystansu i chłodnej oceny. Nikt mu nie przecież nie umniejsza w sukcesach.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Za kilka lat Leśny będzie przez niektórych wspominany jako coś najgorszego co się mogło przytrafić Legii.
    Niektórym chyba tęskno to "sukcesów" sportowych za iti, czy też traktowania kibiców na trybunach jak bydło a nie jak ludzi.
    Niektórzy po "swoich" (Leśny, Magiera) jadą bez oporu, a więcej szacunku i zrozumienia mają ci "obcy". Tego nigdy nie zrozumiem i nie chciałbym mieć takich znajomych w swoim otoczeniu.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Za kilka lat Leśny będzie przez niektórych wspominany jako coś najgorszego co się mogło przytrafić Legii.
    Niektórym chyba tęskno to "sukcesów" sportowych za iti, czy też traktowania kibiców na trybunach jak bydło a nie jak ludzi.
    Niektórzy po "swoich" (Leśny, Magiera) jadą bez oporu, a więcej szacunku i zrozumienia mają ci "obcy". Tego nigdy nie zrozumiem i nie chciałbym mieć takich znajomych w swoim otoczeniu.
    Naucz się czytać ze zrozumieniem bo chyba masz z tym duży problem.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    A niektórzy z was powinni poznać znaczenie szacunku.
    Wygląda to mniej więcej tak: bardzo szanuję, ale blablabla i cała litania. To żaden szacunek.

Szybko zapomnieliście czasy iti. No ale jak wiadomo człowiek do dobrego się szybko przyzwyczaja.

Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    A niektórzy z was powinni poznać znaczenie szacunku.
    Wygląda to mniej więcej tak: bardzo szanuję, ale blablabla i cała litania. To żaden szacunek.

Szybko zapomnieliście czasy iti. No ale jak wiadomo człowiek do dobrego się szybko przyzwyczaja.
    Nie dość, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to jeszcze nie rozumiesz najwyraźniej co znaczy mieć do kogoś szacunek.
    A najlepsze jest ciągłe wyjeżdżanie z ITI. Nie można złego słowa o Leśnodorskim napisać, bo ITI i szacunek. To po co w ogóle dyskutować o czymkolwiek.

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Był kościół Magiery, jest i kult Koralika. Cenię go za to, co zrobił i mam do niego dużo szacunku, ale nie róbcie z niego świętego. Po takich anomaliach, jakie mieliśmy z iti, to każdy, stosunkowo normalny człowiek, wyrastał do poziomu ideału. Trochę dystansu i chłodnej oceny. Nikt mu nie przecież nie umniejsza w sukcesach.
    1916% poparcia.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Nie dość, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to jeszcze nie rozumiesz najwyraźniej co znaczy mieć do kogoś szacunek.
    A najlepsze jest ciągłe wyjeżdżanie z ITI. Nie można złego słowa o Leśnodorskim napisać, bo ITI i szacunek. To po co w ogóle dyskutować o czymkolwiek.
    Widocznie to Ty nie wiesz co to znaczy. Jeżeli dla Ciebie sugerowanie (bez dowodów), że robienie jakiś swoich interesów to wyrażanie szacunku, to gratuluję. To zwykłe pomówienia.
    A iti jest przypominane, bo niektórzy jak widać mają krótką pamięć.
    Po prostu niektórym się w dupach poprzewracało. Tyle. Żegnam.
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 21-12-2017 o 06:39

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Kibice byli tam, gdzie mieli być. Leśnodorski od tego miał Żewłakowa, Ebengenge, Mazurka i całą świtę, żeby to sobie wszystko na spokojnie skalkulować. Zdaje się, że nikt z kibiców nie wiedział wtedy, że gość, który przychodził tu z dużymi nadziejami, ale pod dużym znakiem zapytania, dostanie taki kontrakt, a za kilka miesięcy okaże się, że z Ligi Mistrzów zostało nam okrągłe zero.

Kodziarz pełnił wtedy nieco inną rolę w klubie. Bogusław odpowiadał za kwestie sportowe, Wandzel zajmował się kontaktami na linii klub - Ekstraklasa, zaś Mioduski działał na scenie międzynarodowej. Kogo rozliczać, jak nie osobę, która była za to bezpośrednio odpowiedzialna?

Jędrzejczyk nie dawał nawet przez chwilę podstaw ku temu, żeby dostać najwyższy kontrakt w lidze. W ogóle to rzadko gdzie, poza kilkoma wyjątkami, jest tak, iż grajek defensywny dostaje najlepszą pensję w zespole. Jeśli on był wart 800 000 Euro rocznie to Nikolić powinien dostać bańkę, a Vadis dwie, bo to jest ktoś, kto robi różnicę w lidze oraz europejskich pucharach. Nie odstaje na tle zawodników Realu, Juventusu, czy BVB.

Przypomnij sobie jak grał Jędrzejczyk przed podpisaniem tego kontraktu. Ja osobiście bardzo liczyłem na jego transfer i nie przypuszczałem, że uda nam się go ściągnąć
    (L)

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    Przypomnij sobie jak grał Jędrzejczyk przed podpisaniem tego kontraktu. Ja osobiście bardzo liczyłem na jego transfer i nie przypuszczałem, że uda nam się go ściągnąć
    No jak grał? Czym sobie zasłużył na to, żeby dostać taką kasiorę?

Jędza kasował 215 k miesięcznie. Dla porównania Pazdan miał 140, Radović i Hlousek po 120, zaś Jodłowiec z Guim zarabiali po 100 000 zł miesięcznie. Na prawdę uważasz, że to ktoś, kto o choćby klasę przewyższa umiejętnościami, wkładem w grę drużyny, autorytetem, pozostałych wymienionych? Vadis się tutaj bawił i miał wypłatę na poziomie 200 tysięcy, co było widać na boisku. Jakby Jędrzejczyk, podczas swojego wypożyczenia, zamiatał te rozgrywki to by nie wrócił do ruskich, a później do nas, tylko poszedł do dobrego, europejskiego klubu. Proste.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar rey
    Coś na rozluźnienie:

Wesołych Świąt!
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Coś na rozluźnienie:

Wesołych Świąt!

ale, że Sadiku?

Legionista Awatar Gabro
    Reakcja klubu na rasistowskie oskarżenia jednego z nigeryjskich portali

http://legia.com/aktualnosci/komunikat-klubu-57327
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

No i fajnie Chukwu dobrze czuje się w Legii, kocha Warszawę i nigdzie się nie wybiera

Legionista Awatar Mistarz
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    No i fajnie Chukwu dobrze czuje się w Legii, kocha Warszawę i nigdzie się nie wybiera
    Aż do pierwszej spóźnionej wypłaty

Legionista Awatar Adin
    "Super Express": - Szybko działacie tej zimy…
    Dariusz Mioduski: - Tak, bo mieliśmy gotowe listy piłkarzy, wiedzieliśmy dokładnie graczy o jakiej charakterystyce chcemy. A mając sprecyzowane priorytety, można działać szybko. Bo to potem wiele spraw ułatwia. Im szybciej wiesz na czym stoisz, tym lepiej.

- Dużo już pan wydał w tym okienku?
    - Wolałbym nie rzucać kwotami… Wiadomo, że za Vesovicia i Antolicia musieliśmy zapłacić, a nawet jeśli inne transfery są bezgotówkowe, to koszty i tak się pojawiają, choćby prowizje menedżerów. Ale robimy wszystko z głową. Wydajemy tyle, na ile możemy sobie pozwolić.

- Niedawno mówił mi pan, że Legia nie będzie sprowadzać podstarzałych gwiazd, choć mogą zdarzyć się wyjątki. Eduardo da Silva to taki wyjątek?
    - Ale zgodzi się pan, że piłkarza z takim CV jeszcze w naszej lidze nie było?

- To prawda. I wydaje mi się, że to może być ciekawy pomysł, również marketingowo.
    - No właśnie. Jeśli już ściągać to gwiazdę, a Eduardo na takie określenie na pewno zasługuje. Sięgnęliśmy po niego z trzech powodów. To lis pola karnego, a kogoś takiego trochę nam brakowało, co było doskonale widoczne choćby w meczu z Wisłą Płock, który przegraliśmy 0:2. Śmiem twierdzić, że gdybyśmy mieli wtedy Eduardo, to tamtego spotkania byśmy nie przegrali. Po drugie, on nie ma być konkurencją dla Jarka Niezgody, a wręcz przeciwnie - Jarek może się przy nim dużo nauczyć. Mówię nie tylko o meczach, ale i o treningach. Poza tym, niewykluczone, że będziemy grali na dwóch napastników. Po trzecie, liczę, że Eduardo przyciągnie kibiców na trybuny, bo wierzę, że ludzie chcą przychodzić na gwiazdy, albo oglądać je w telewizji. Zatem na pewno element marketingu w tym transferze jest, to też potrzebne.

- Ściągnięcie Eduardo to duże ryzyko finansowe?
    - Nie, to przemyślana decyzja. Kontrakt jest tylko na rok, stać nas na niego. Nawet gdyby – odpukać – coś nie wyszło, to nie związaliśmy się długoterminową umową. Już wcześniej założyliśmy sobie, że pewnego pułapu w wynagrodzeniach nie będziemy przekraczać i tego się trzymamy. Eduardo na pewno takiej granicy nie przekracza. Gdzie indziej mógłby dostać więcej, ale przyszedł tu, bo chce walczyć o tytuły, wciąż jest głodny. A nawet jeśli będzie grał 50 procent tego, co 10 lat temu, to i tak nam pomoże. Jestem optymistą. Również dlatego, że bez problemu przeszedł testy medyczne, nie ma zaległości…

- Wydaje się, że najmniejsze ryzyko pomyłki jeśli chodzi o zimowe transfery jest przy Marko Vesoviciu…
    - Bardzo go chcieliśmy, to niezwykle wszechstronny gracz, może występować na czterech pozycjach. Miał oferty z mocniejszych lig, a wybrał propozycję Legii. Na pewno skład sztabu trenerskiego i nasza wizja budowy naszego zespołu miały duże znaczenie dla niego.

- A William Remy z Montpellier? To będzie następca Michała Pazdana?
    - Nie o to chodzi. On był wysoko na naszej liście już od dawna, może grać na trzech pozycjach, środowy obrońca, defensywny pomocnik, prawa obrona. Odejdzie Jakub Czerwiński, więc musimy wzmacniać defensywę.

- Przez ostatni rok Remy za wiele jednak nie pograłâ€Ś
    - Tam było kilka czynników, między innymi to, że kończył mu się kontrakt, a wiadomo było, że nowego nie podpisze. Poza tym zmiany trenerów. Trochę mu się tam nie układało, ale wierzymy, że w Legii się sprawdzi.

- A co z Pazdanem?
    - Wiemy, że chce odejść, więc liczymy się z tym, że nie będzie go z nami na wiosnę, ale… Na obecną chwilę tak naprawdę nic nie wiadomo.

- To może wprost: ile ma pan ofert dla Pazdana?
    - Zero.

- Ale mówiło się o Bordeaux, padała kwota 1,7 mln euro…
    - Bardziej traktowałem to jako „zajawki”, punkt wyjścia do ewentualnych rozmów… Ale, jak mówię, na ten moment Michał jest z nami.

- Pewne jest za to odejście Tomasza Jodłowca.
    - Tak. Mamy dla niego kilka propozycji, wybierzemy najlepszą dla Tomka.

- A Chima Chukwu, który potwornie obciąża wasz budżet, a nie jest w planach trenera?
    - Nie leci z nami do USA, jest w jego przypadku kilka opcji, ale na razie nie takie, które by nas interesowały. Odejdzie też Dominik Nagy, ale tylko na wypożyczenie, bo z nim wiążemy jeszcze nadzieje.

- A co z Armando Sadiku skoro pojawił się Eduardo?
    - Sprawa jest otwarta. Ale Sadiku chce walczyć, nie poddaje się. Podoba mi się to.

- Rafał Kurzawa z Górnika Zabrze?
    - Obserwujemy go, ale na spokojnie. Bez gwałtownych ruchów.

- Jeśli kogoś byście jeszcze sprowadzali, to na jakie pozycje?
    - Na pewno dobra „szóstka” mogłaby nas interesować, skrzydłowy, zawsze można się przyjrzeć gdyby pojawił się ciekawy obrońca. Ale jak mówiłem: już jesteśmy nieźle zabezpieczeni.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Pierwszy raz to napiszę ale trzeba przyznać że DM należy się olbrzymia pochwała za to okienko.
    Transfery bardziej niż obiecujące, ich ilość i czas przeprowadzenia także na duży plus.

Podjął ryzyko i za to słowa uznania

Legionista Awatar Somebody
    Po kiepskim początku wygląda na to, że Mioduski coraz lepiej radzi sobie w wywiadach. Krótkie, precyzyjne odpowiedzi zamiast snucia utopijnych wizji i odwoływań do poprzedników. Oby tak dalej

Legionista Awatar Jestem
    Jeśli jeszcze drużyna potwierdzi oczekiwania w polu, to kodziarzem zostanie już tylko tęczowa parówa Krzysiu zeszło/wzeszło...
    Tylko mam jedna obawę w przypadku sukcesu w polu, oczekiwania na lato tak wzrosną, że nawet Katarczyk z kontem powyżej przeciętnej dla Katarczyków tego nie udźwignie
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

To kodziarzem się jest jak się nie prowadzi klubu do sukcesów? To ja może pójdę realizować plan Petru....

Legionista Awatar beka
    patrząc na niektóre posty na forumce to tak - sukcesy Legii mają wpływ na to czy poglądy polityczne/towarzystwo prezesa są istotne czy też nie
    Ostatnio edytowane przez beka ; 09-01-2018 o 22:02

Nie wiem czy tutaj będzie to pasować ale lepszego wątku nie widzę.

Brak komentarza bo i przekleństw na to nie ma odpowiednich.

Gintleman Awatar księciuniu
    Brak komentarza bo i przekleństw na to nie ma odpowiednich.
    Mogła nie być podpisana...

Ale mam nadzieję, że się znajdzie.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    A Pan Lucjan ma prawko? Bo z tego co kojarzę to Dowhan go zawsze wozi
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A Pan Lucjan ma prawko? Bo z tego co kojarzę to Dowhan go zawsze wozi
    Prawko niestety jest dożywotnie w tym przypadku ale chyba Lucek nie za bardzo chętny do kierowania ... wiek robi jednak swoje.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Gintleman Awatar księciuniu

Działania Klubu

Lucek to sobie możesz o swoim wacku mówić.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar crolick
    Nie wiem czy tutaj będzie to pasować ale lepszego wątku nie widzę.
    Lepszy wątek to chyba ten:
    http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13658
    Jakby nie patrzeć kwestia dotyczy piłkarza Legii (wczoraj, dziś i oby jeszcze długo, długo jutro )

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Lucek to sobie możesz o swoim wacku mówić.
    Dokładnie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów