Strona 119 z 133 PierwszyPierwszy ... 1969109115116117118119120121122123129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,541 do 3,570 z 3976

Wątek: Działania Klubu

Legionista Awatar beka
    Stwierdzenie, że Vadis i Pazdan prawdopodobnie odejdą to dla Ciebie "krzywa akcja"? Przecież to, że Vadis przerastał tę ligę i że będzie miał oferty duuużo lepsze było pewne. Jego odejście było praktycznie pewne. Pazdan też już z dwa sezony przebierał nogami żeby odejść i nie była to żadna tajemnica. Zresztą pewnie jakby pogrzebać, to podobne słowa możnaby znaleźć z ust Leśnego gdy jeszcze był prezesem.
    były właściciel i prezes miesiąc po straceniu klubu mówi głośno w wywiadzie: "Wiadomo, że Pazdan odejdzie. Vadis pewnie też, tak się z nim dogadaliśmy." Minęło pół roku (i letnie okienko), Pazdan nadal jest w klubie. Były właściciel firmy publicznie mówiący, że ta firma zaraz będzie w gorszej kondycji (bo np. kluczowe patenty zaraz wygasną)? Tego nie da się pozytywnie ocenić.

No i z tym nakręcaniem dziennikarzy - skąd wiesz, że to miało miejsce? Kto poza Stanowskim? Krzysiu to zwykła kuurwa, fakt, ale akurat wtedy pisał bardzo celnie wytykając hipokryzję i pierdolenie od rzeczy kodziarzowi. Równie dobrze mógł to pisać bez żadnych profitów od Leśnego, ot stracił miano najlepiej poinformowanego dziennikarza w Legii, co za tym idzie hajsy z reklam, wyświetlenia itd.
    I rozumiem, że jechanie po Legii miałoby być budowaniem dobrych relacji z nowym prezesem? W trakcie konfliktu "dziennikarze" zadeklarowali się jasno po jednej czy drugiej strony - weszło czy Przegląd Sportowy po stronie Leśnego. A szczególnie ta pierwsza strona znana jest ze wspierania swoich co widać chociażby w bezkrytycznym podejściu do Bońka.

Jasne, że Boguś nie był krystalicznie czysty, ale był najlepszym Prezesem jaki nam mógł się trafić, patrząc pod kątem i sportowym i kibicowskim i za to ogromny szacunek.

Jedni będą to pamiętać, a inni że podpisał kontrakt z Chukwu i powiedział w wywiadzie, że Vadis odejdzie.
    Drogi prezes? Nie przesadzasz z tą kategoryczną oceną?
    Nie przeczę, że Leśny kilka razy spektakularnie spalił pieniądze w kominku ale dla ludzkiej przyzwoitości wypadałoby zestawić jego najgorsze ruchy z najlepszymi.

Nie będę robił tego po raz kolejny ale zestawienie pozytywów i negatywów działalności Leśnego jest raczej mocno na plus.

"Loczkowe" ocenianie Leśnego czyli minimalizowanie jego sukcesów ( uważając je za łatwe do osiągnięcia ) przy jednoczesnym demonizowaniu jego potknięć jest dla mnie c.h.u.j.o.w.e.

To trochę tak jakby mocno negatywnie ocenić całokształt działalności NSów za to, że raz krzywo ułożyli napis, raz przeszarżowali z poziomem trudności oprawy, raz zamówili zbyt ciemne kartony do oprawy z Deyną, raz źle rozwinęli sektorówkę z procą przy słowie teddY i raz co najgorsze ( chodź to jest niepotwierdzone kumate info od kogoś kto zna kogoś ) kupili za kasę ze zbiórki skrzynkę piwa.

Fakt, że zrobili masę niezapomnianych opraw nie ma znaczenia, bo to przecież jest łatwe do zrobienia.
    właśnie o tym pisałem. Leśny jako prezes (tak jak Magiera jako trener) miał swoje sukcesy, miał też spektakularne porażki. Dostrzeganie jednych nie powinno zaciemniać obrazu drugich, a całościowa ocena nie może być inna niż bardzo pozytywna.

Wiesz mnie boli, że w momencie jak przegrywał w walce o Legię, to górę wzięła pazerność nad dobrem klubu.
    Po prostu szkoda, bo pozostawił po sobie niesmak - zamiast pomnikową postać.
    Ale cóż życie, nie on pierwszy i nie ostatni.
    o to właśnie mi chodzi - ego i urażona ambicja nie pozwoliły mu się zachować z klasą po odejściu.

A możecie mi wyjaśnić co ma Leśny wspólnego z Petru ?? Bo chyba mi coś umknęło
    http://www.fakt.pl/wydarzenia/polity...ydatki/gtkp7vz jego kancelaria obsługiwała Nowoczesną. Ale tego konkretnego przypadku bym się akurat nie czepiał - ani on nie prowadzi jednoosobowej działalności, a i specyfika zawodu prawnika jest taka, że klientami są nie tyko ludzie uczciwi i niewinni. To jednak sytuacja inna niż Wandzel, który wspierał Nowoczesną na jej kongresie założycielskim.

W ogóle ten podział na kodziarza i prawilnego Bogusia/Wandzla jest zabawny. Jak pytałem się kilka razy na forum (pozdro Kijek!) jaka jest różnica między kodziarzem a wielkim fanem Nowoczesnej czy koleżką Wejchertów i ITI to nikt nie potrafił mi wyjaśnić.
    Ostatnio edytowane przez beka ; 19-12-2017 o 20:35

Legionista Awatar MarioWOLF
    Czy w tym kraju wszystko musi być tylko dobre lub tylko złe? Albo jesteś z Nami, albo przeciwko Nam...

Leśnodorski był dobrym Prezesem? Tak. Najlepszym w ostatniej dekadzie? Wg mnie tak. Wzniósł drużynę na wyższy poziom? Tak. Odniósł sukcesy sportowe, marketingowe i "kibicowskie"? Tak. Dzięki jego specyficznemu podejściu było głośno (i ciekawie) w mediach o całej otoczce Legii? Tak. Czy większość kibiców - szczególnie w oknie transferowym - śledziła jego wpisy na tt? Wg mnie tak ;-) Czy wszystkie jego decyzje były dobre? Oczywiście nie. Czy kierował się sercem do Legii? Wg mnie często. Czy otoczył się dobrymi współpracownikami (Wandzel)? Wg mnie nie. Czy niepotrzebnie zaufał i dał się podpuszczać tym współpracownikom? Niestety tak. Czy niepotrzebnie zrobił kominy płacowe dla bardzo przeciętnych zawodników? Wg mnie zdecydowanie tak. Czy zbudował konkretne podwaliny pod dalsze funkcjonowanie klubu (skauting, bazy, juniorzy, system szkolenia itp)? Wg mnie niestety za mało działałz myślą o przyszłości. Bardziej się kierował chwilą, tu i teraz. Czyli odpowiedź brzmi nie. Czy brał udział w machlojkach przy transferach pod koniec działalności? Wg mnie tak. Czy nie umiał godnie rozstać się z Legią? Wg mnie wykonał zbyt dużo niepotrzebnych medialnych szopek, które szkodziły klubowi. Ale poniekąd był to efekt konfliktu. Jaka jest ocena jego pracy w Legii? Bardzo dobra, chociaż mógł w pewnych elementach zachować się inaczej. Czyli były plusy i minusy. Jedne nie mogą zasłonić drugich, i na odwrót.

Dla mnie idealny układ byłby, gdyby obaj Panowie: Mioduski i Leśnodorski, nadal wspólnie funkcjonowali. Leśnodorski odpowiadałby za pierwszy zespół, a za długofalową politykę klubu Mioduski. Razem idealnie się uzupełniali. Jeden trochę szalony i polegający na intuicji, drugi rozważny i myślący długofalowo. Tylko po co im (a właściwie Bogusławowi) był ten Wandzel...? P

Legionista Awatar Chmielo
    Ze skrajności w skrajność. Niektórzy chcą tu z Magiery zrobić trenerskie guru, a Leśnego przedstawiają jako bożka, drugiego Fiorentino Pereza. Napisać, że jeden skompromitował nas w pucharach (ten rok), a drugi przepłacił kilku grajków, ośmieszył nas w el. LM (babol Ostrowskiej) to prawie jak obraza majestatu i zamach na święty wizerunek.

Proszę mówić jedynie o dobrych 2,5 miesiąca gry, zaś w drugim przypadku wspominać wyłącznie sukcesy.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Oby każdy prezes Legii odnosił takie sukcesy i gafy jak Leśny.

Co to się porobiło...kibic zamiast cieszyć się z sukcesów sportowych to patrzy na finanse itp. Co to drugi Lech, gdzie najpierw liczy się tabelka w Excelu a dopiero potem przy okazji trofea?
    Gdyby nie ryzykował to na 100-lecie być może nie byłoby czego świętować. Odkąd przyszedł, to praktycznie wszystko poszło do przodu.

Florentino Perez bożkiem? Przez 16 lat kadencji Real zdobył całe 4 mistrzostwa Hiszpanii. Tyle to Leśny zdobył w ciągu 5 lat.

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Proszę mówić jedynie o dobrych 2,5 miesiąca gry, zaś w drugim przypadku wspominać wyłącznie sukcesy.
    "dobrych"

"Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar beka
    LioneL - 4 razy wygrana LM też coś tam znaczy

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    O

Co to się porobiło...kibic zamiast cieszyć się z sukcesów sportowych to patrzy na finanse itp. Co to drugi Lech, gdzie najpierw liczy się tabelka w Excelu a dopiero potem przy okazji trofea?
    Gdyby nie ryzykował to na 100-lecie być może nie byłoby czego świętować. Odkąd przyszedł, to praktycznie wszystko poszło do przodu.
    A dlaczego nie można patrzeć na finanse klubu? To nie jest jeden z najważniejszych aspektów funkcjonowania klubu? Tylko potem nie pisz, że ściągamy szrot, Mioduski dołóż ze swoich, albo won.. Patrząc na nakłady, jakie to mistrzostwo Nas kosztuje, nie można powiedzieć, że finanse to tam chvj.

Wszystko poszło do przodu? Tylko, a może i aż w gablocie. Organizacyjnie dalej zostaliśmy w dupie, kadra najsłabsza od lat, brak fundamentów klubu, strategii budowy drużyny. Tutaj była ciągła operacja na otwartym sercu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    LioneL - 4 razy wygrana LM też coś tam znaczy
    Patrząc na potencjał i finanse, to naszymi takimi sukcesami były wyjścia z grup LE i sam awans do LM

Bardziej chodziło o to, że ten bożek Perez tak naprawdę był w cieniu Barcelony, szczególnie na krajowym podwórku.

Lorenzo - masz doskonały przykład Lecha. Tam patrzą na każdą złotówkę. I co? Wieczne "przegrywy" sportowe.
    Kibic jest od tego, aby wymagać mistrzostw, pucharów. Finanse zostawmy księgowym.

Gablota w klubie jest najważniejsza.
    Zobacz na jaki poziom wprowadził Leśny Legię pod względem kadrowym, skoro teraz mamy najsłabszą kadrę od lat, a mimo tego i tak jesteśmy liderem.

I tak wszystko poszło do przodu - od sukcesów sportowych, przez marketing aż do finansów. Infrastruktura też poszła, chociażby dużo daje taki balon nad boiskami treningowymi.
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 19-12-2017 o 21:33

Legionista
    W naszej lidze to nie ma chętnych na mistrzostwo. My po kasie z LE i LM powinismy wsciągać nosem to ligę

Gablota w klubie jest najważniejsza.
    Zobacz na jaki poziom wprowadził Leśny Legię pod względem kadrowym, skoro teraz mamy najsłabszą kadrę od lat, a mimo tego i tak jesteśmy liderem.

I tak wszystko poszło do przodu - od sukcesów sportowych, przez marketing aż do finansów. Infrastruktura też poszła, chociażby dużo daje taki balon nad boiskami treningowymi.
    Taki, że mamy jeszcze słabszą kadrę, niż w sezonie 11/12 na przykład.

A co Ty jesteś księgowy, że patrzysz na progres finansowy?

Medialnie i marketingowo - zgoda. Reszta stanowczo nie. Pieniądze były, a w ostatnim sezonie - mnóstwo pieniądzy. A na tym balu pod tytułem "Liga Mistrzów" to pojedliśmy, popiliśmy i na koniec się porzygaliśmy. Zostały wspomnienia i.. pewien rodzaj alimentów, które będziemy jeszcze musieli płacić przez jakiś czas.
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 19-12-2017 o 21:40

Legionista
    Odpowiadam tylko na zarzut odnośnie finansów. To co zastał i co zostawił to niebo i ziemia. Gdyby było tak źle, to skąd ta walka o klub? A kasa z LM poszła zapewne też na spłatę klubu przez Miodka. Gdyby się nie poróżnili, to kasy byłoby w klubie więcej. I to dzięki kasie z LM pszło to dość płynnie. Bez tego tak różowo by nie było.
    Ale tak jak wspominałem, jako kibic oczekuję sukcesów sportowych, a nie zgadzających się cyferek w Excelu.

Odpowiadam tylko na zarzut odnośnie finansów. To co zastał i co zostawił to niebo i ziemia. Gdyby było tak źle, to skąd ta walka o klub? A kasa z LM poszła zapewne też na spłatę klubu przez Miodka. Gdyby się nie poróżnili, to kasy byłoby w klubie więcej.
    Ale tak jak wspominałem, jako kibic oczekuję sukcesów sportowych, a nie zgadzających się cyferek w Excelu.
    Oczywiście, nie sposób się z tym nie zgodzić, patrząc na tabelkę z przychodami. Z prostej przyczyny: smak kasy z LM, stąd walka o klub. Pewnie mi nie uwierzysz, ale Mioduski na spłatę wspólników nie wziął z klubu ani złotówki, bo kasa rozeszła się już w styczniu.

Kończę, bo moglibyśmy tak klepać do rana i przerzucać się swoimi argumentami i swoimi racjami. Dobrej nocy!

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Taki, że mamy jeszcze słabszą kadrę, niż w sezonie 11/12 na przykład.

A co Ty jesteś księgowy, że patrzysz na progres finansowy?

Medialnie i marketingowo - zgoda. Reszta stanowczo nie. Pieniądze były, a w ostatnim sezonie - mnóstwo pieniądzy. A na tym balu pod tytułem "Liga Mistrzów" to pojedliśmy, popiliśmy i na koniec się porzygaliśmy. Zostały wspomnienia i.. pewien rodzaj alimentów, które będziemy jeszcze musieli płacić przez jakiś czas.
    Dobra, kvrwa a ty już przestań tak płakać. Zrzędzisz i zrzędzisz jakby to tobie zabierali z michy. Ja nie mam zamiaru płacić żadnych alimentów. Dokładam do tego klubu rok w rok niemały pieniądz, jak zresztą każdy z nas, i chcę widzieć wzrost jakości na boisku. Wszystko szło w dobrym kierunku ale jak to bywa z klubami z lig nie śmierdzących groszem, po większym sukcesie od razu jest grabież zawodników. Trzeba budować wszystko od nowa. Do następnego sukcesu. Potem znowu nam zawiną zawodników możniejsi. Taka nasza rola w modern tfu futbolu. Zamiast jęczeć, niech Miodek uruchomi swoje koneksje i wpłynie na Morawieckiego przed kolejnym przetargiem na prawa tv, aby TVP wjechała z 300 mio za sezon i będziemy mieli jakość w lidze. Inaczej każdy sukces w Europie będzie oznaczał rozbiór składu. Taka rola bieda lig.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Dobra, kvrwa a ty już przestań tak płakać. Zrzędzisz i zrzędzisz jakby to tobie zabierali z michy. Ja nie mam zamiaru płacić żadnych alimentów. Dokładam do tego klubu rok w rok niemały pieniądz, jak zresztą każdy z nas, i chcę widzieć wzrost jakości na boisku. Wszystko szło w dobrym kierunku ale jak to bywa z klubami z lig nie śmierdzących groszem, po większym sukcesie od razu jest grabież zawodników. Trzeba budować wszystko od nowa. Do następnego sukcesu. Potem znowu nam zawiną zawodników możniejsi. Taka nasza rola w modern tfu futbolu. Zamiast jęczeć, niech Miodek uruchomi swoje koneksje i wpłynie na Morawieckiego przed kolejnym przetargiem na prawa tv, aby TVP wjechała z 300 mio za sezon i będziemy mieli jakość w lidze. Inaczej każdy sukces w Europie będzie oznaczał rozbiór składu. Taka rola bieda lig.
    Dlatego trzeba było inwestować w odpowiednich ludzi w pionie sportowym, którzy te braki uzupełnialiby piłkarzami o podobnej charakterystyce. Przecież u nas zawsze tak będzie, że wyróżniający się kopacze szybko będą sprzedawani. I o to ja osobiście mam pretensje do Leśnodorskiego - za sukcesami nie poszedł rozwój i mądre zarządzanie, czego efektem jest powrót do punktu wyjścia.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Wszystko poszło do przodu? Tylko, a może i aż w gablocie. Organizacyjnie dalej zostaliśmy w dupie, kadra najsłabsza od lat, brak fundamentów klubu, strategii budowy drużyny. Tutaj była ciągła operacja na otwartym sercu.
    Legia nie ma fundamentów? Skąd masz takie rewelacje? Ze strony Arka z Poznania?

A historia, kibice, potencjał marketingowy, stabilizacja finansowa, ranking klubowy, jakaś tam renoma na rynku piłkarsko-managerskim ( w naszym regionie Europy ) to co? Pies?

Nawet uznając, że akademia totalnie leży nie przyszłoby mi do głowy, że nie mamy fundamentów.

Legionista Awatar beka
    Finiks - ale z tą renomą to popłynąłeś. Objawia się ona tym, że kluczowi zawodnicy są do wyjęcia za 2-2,5 mln euro czy też fakt, że klub lubi ściągać szrot z nadzieją na odbudowanie?

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Finiks - ale z tą renomą to popłynąłeś. Objawia się ona tym, że kluczowi zawodnicy są do wyjęcia za 2-2,5 mln euro czy też fakt, że klub lubi ściągać szrot z nadzieją na odbudowanie?
    Napisałem, że chodzi o nasz region ( Skandynawia, wschodni i południowi sąsiedzi , Węgry, Rumunia, Austria, Bałkany, Szwajcaria ).
    Nie twierdzę, że jesteśmy top marką tego regionu ale swoje szczebelki na drabince rozpoznawalności pokonaliśmy.

Legionista Awatar bloniaq
    Nowoczesny Bodzio zawsze będzie już na sztandarach na forumce. Ciekawe czy z tym grubym Chińczykiem co teraz jest prezesem Nowoczesnej też się tak zna jak z Rysiem.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
    Legia nie ma fundamentów? Skąd masz takie rewelacje? Ze strony Arka z Poznania?

A historia, kibice, potencjał marketingowy, stabilizacja finansowa, ranking klubowy, jakaś tam renoma na rynku piłkarsko-managerskim ( w naszym regionie Europy ) to co? Pies?

Nawet uznając, że akademia totalnie leży nie przyszłoby mi do głowy, że nie mamy fundamentów.
    Serio jesteś tak ograniczony czy tylko udajesz, że wytykasz mi coś takiego w tym kontekście? Wiesz dobrze, co miałem na myśli i jak wiele braków mamy. Stabilizacja finansowa to też nie była mocna strona (nawet za Bogusia). Nie będę dalej drążył, bo widzę że tutaj to nie ma sensu. Myśl sobie, co chcesz.

Nie zabierają, ale nie rozumiem potem żali na forum, że kupujemy piłkarza za 250 tysięcy euro, a nie za 2,5 miliona. Nikt nie płaci alimentów za Chukwu i Jędzę? Jaka grabież? O czym Ty mówisz? Ktoś komuś przystawiał lufę przy sprzedaży Beresia, Niko czy Prjio za drobne? Nie były to oferty nie do odrzucenia. Daj spokój. 300 baniek za sezon.. i nagle będziemy mieć jakość - tak, tak.

Serio jesteś tak ograniczony czy tylko udajesz, że wytykasz mi coś takiego w tym kontekście? Wiesz dobrze, co miałem na myśli i jak wiele braków mamy. Stabilizacja finansowa to też nie była mocna strona (nawet za Bogusia). Nie będę dalej drążył, bo widzę że tutaj to nie ma sensu. Myśl sobie, co chcesz.
    Nie wiem chłopie co miałeś na myśli. Wiem co napisałeś. A napisałeś kategorycznie. Nie mamy fundamentów.
    Tu nie ma pola do interpretacji i domysłów. Gdybyś napisał, że fundamenty klubu trzeba wzmocnić lub część postawić od podstaw to mógłbym się nawet zgodzić ale ty rzucasz gównem w całość i karzesz się domyślać, które elementy na to zasłużyły.

Podobnie sprawy mają się z organizacją. Piszesz, że organizacyjnie jesteśmy dalej w czarnej dupie. Znowu całość obrzucasz gównem.
    Jeśli chodzi o organizację to można napisać długą listę rzeczy, które od 5 lat uległy poprawie.
    Zdaje się, że za wiele kwestii organizacyjnych byliśmy chwaleni i stawiani za wzór przez niezależne osoby.
    Nawet jeśli prawdą jest, że jest długa lista rzeczy do poprawy to od organizacyjnej czarnej dupy jest nam daleko.

Legionista Awatar Benek
    Ale że Darek będzie do mnie pisał to się nie spodziewałem
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ale że Darek będzie do mnie pisał to się nie spodziewałem
    Darek to ma to w dupie ale ten koleś to jakiś przewrazliwiony gimnazjalista, ktory podsluchuje rozmowy z jego otoczenia.

Legionista Awatar Benek
    Darek to ma to w dupie ale ten koleś to jakiś przewrazliwiony gimnazjalista, ktory podsluchuje rozmowy z jego otoczenia.
    heehhe ale ja nie o Lorenzo Sprawdź pocztę
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar b.
    A wracając jeszcze do Jędzy i Chukwu - z perspektywy czasu każdy jest alfą i omegą i wali w Leśnego jak w bęben, ale gdzie były te głosy rok temu? No i pytanie, które stawiam tu po raz kolejny - gdzie był wtedy kodziarz i jako współwłaściciel czemu tego nie zablokował? Podobało mu się to? Czy dawał się dymać? Jeśli to drugie, to nie świadczy o nim najlepiej, a jeśli to pierwsze, to nie ma prawa pierdolic na ten temat w wywiadach i obiwiniac Leśnego

Co do Jędzy - rok wcześniej był wypożyczony, grał zajebiście, miał za sobą świetne euro, grał już u nas, sprawdzony, uniwersalny (lewa, prawa, środek), w świetnym wieku dla obrońcy, bo jest doświadczenie, a jeszcze dobrych parę lat może pograć, do tego przydatny w szatni. Wydawało się - transfer idealny. I sądzę (bo tego nie wiem), że za mniejszy hajs na kontrakcie by do nas nie przyszedł, bo u ruskich zarabiał zajebiście. Sam byłem wielkim entuzjastą tego transferu. Teraz po czasie, widząc, jaki ostatnio Jędza zaliczył zjazd można krytykować, ale na rok wstecz wydawał sie wart tego hajsu.

Co do muzina - od meczu z Molde, choćby tu na forum, co okienko pojaiwały się wpisy o tym Chukwu i jak zajebiście byłoby go zakontraktować, pamiętając jak naszymi kręcił. Też nie widziałem tutaj krytyki, a raczej zachwyt. I z tego co ktoś tu wklejał wcale nei zarabia takich kroci. Ale tu fakt - w przeciwienstwie do Jędzy, jak dla mnie tego transferu nie da się obronić, irracjonalny i kompletny niewypał. Choć pewnie Boguś myślał, że będzie jak z Odjidją, że szybko się odbuduje i będzie wymiatał.

I do sedna - biorąc pod uwagę całokształt transferów i ile z tego wyszło czy ile hajsu wpłynęło na konto, wypominanie i ciągłe pierdolenie o Jędzy i Chukwu tu na forum czy uzalanie się kodziarza jest żałosne. Przynajmniej takie moje zdanie.
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

[QUOTE=b.;1564518]A wracając jeszcze do Jędzy i Chukwu - z perspektywy czasu każdy jest alfą i omegą i wali w Leśnego jak w bęben, ale gdzie były te głosy rok temu? No i pytanie, które stawiam tu po raz kolejny - gdzie był wtedy kodziarz i jako współwłaściciel czemu tego nie zablokował? Podobało mu się to? Czy dawał się dymać? Jeśli to drugie, to nie świadczy o nim najlepiej, a jeśli to pierwsze, to nie ma prawa pierdolic na ten temat w wywiadach i obiwiniac Leśnego

Mogę się mylić ale z tego co było pisane podczas konfliktu to co prawda Mioduski miał 60% udziałów a Leśny i Wandzel po 20% to każdy z nich miał równoważny głos więc jeśli Wandzel z Leśnym na coś się uparli to Mioduski nie miał nic do powiedzenia.

Jeszcze w podstawówce jestem.

Podsłuchuję rozmowy, ale przynajmniej coś tam mogę się dowiedzieć, a nie opierać na tym, co mi się wydaje, kogo lubię i kto jest prawilniakiem.
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 20-12-2017 o 17:37

Podsłuchuję rozmowy, ale przynajmniej coś tam mogę się dowiedzieć, a nie opierać na tym, co mi się wydaje, kogo lubię i kto jest prawilniakiem.
    Pewnie pracujesz w jakiejś centrali kodu... kodziarzu

Dobra lecę na tłiterka, bo muszę być kumaty w kwestii transferów
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Pewnie pracujesz w jakiejś centrali kodu... kodziarzu

Dobra lecę na tłiterka, bo muszę być kumaty w kwestii transferów
    Kurde, rozgryzłeś mnie - wypominam Bogusiowi Chukwu i Jędzę, bo nie mogę patrzeć jak tyle pieniędzy się przepuszcza, a taki wspaniały obywatel jak Kijowski nie ma za co żyć

A tak serio, piszcie o mnie co chcecie, ale jeśli któryś jeszcze raz nazwie mnie gimnazjalistą to lecę do Scheuring-Wielgus i ona Wam da za tą mowę nienawiści
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 20-12-2017 o 18:15

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    heehhe ale ja nie o Lorenzo Sprawdź pocztę

Pozdrawiam
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar beka
    A wracając jeszcze do Jędzy i Chukwu - z perspektywy czasu każdy jest alfą i omegą i wali w Leśnego jak w bęben, ale gdzie były te głosy rok temu? No i pytanie, które stawiam tu po raz kolejny - gdzie był wtedy kodziarz i jako współwłaściciel czemu tego nie zablokował? Podobało mu się to? Czy dawał się dymać? Jeśli to drugie, to nie świadczy o nim najlepiej, a jeśli to pierwsze, to nie ma prawa pierdolic na ten temat w wywiadach i obiwiniac Leśnego
    a gdzie był Leśny jak Ostrowska dawała dupy z nieznajomością regulaminu? Każdy ma w klubie swoją rolę i niech z niej będzie rozliczany. Jak jest prezes to niech działa i z tego będzie rozliczany.

Jesli chodzi o transfery Jędzy i Chukwu, to w kontekście tego pierwszego były wątpliwości czy taki komin płacowy jest dobrym pomysłem, co do kwestii sportowych o ironio wątpliwości nie było. Jeśli chodzi o Chukwu to fakt, ludzie mówili, że 2 lata wcześniej to był kot i JEŚLI trzyma poziom to będzie zajebiście. Sęk w tym, że kibice Legii raczej ligi chińskiej nie oglądają. Natomiast klub wydając duży pieniądz na takiego typa mógłby sprawdzić jak się prezentuje zamiast bazować na dwumeczu sprzed 2 lat.

Uprawnienia umieszczania postów