Strona 47 z 97 PierwszyPierwszy ... 3743444546474849505157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,381 do 1,410 z 2881

Wątek: Henning Berg - były trener Legii

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Bardzo fajny fragment artykułu Bodziacha:

"Zawodnikom, którym brakuje chyba tylko ptasiego mleka - na wyjazdy latają samolotami, na zgrupowania w piękne Alpy z super nowoczesnym hotelem, otrzymują olbrzymie wynagrodzenie - jakoś nie chce się ruszyć d... Zamiast tego musimy ciągle słuchać ich durnych wypowiedzi o tym, że będzie lepiej, że to już ostatnia wpadka, po czym biorą się za głupie wypowiedzi pod adresem trenera. To wy jesteście na boisku, i to w waszej grze nie widać zaangażowania, więc zamiast "zwalniać" trenera, zmieńcie swoje podejście raz na zawsze. Albo klub, bo w Legii takie podejście nie jest i nigdy nie będzie akceptowane".

Daję to pod rozwagę wszystkim jadącym po Bergu. Gość może nie jest idealny, ale to nie usprawiedliwia antygrania pajacyków. Ja rozumiem, że łatwiej wymienić trenera niż pół drużyny. Ale jak choć raz nie zrobimy odwrotnie, to periodycznie będziemy w podobnej dupie - bo nie mamy gwarancji, że przy następnym trenerze za jakiś czas też nie będzie im się chciało chcieć.

Akurat w tym przypadku Berg jest 100% odpowiedzialny za wczorajszą porażkę i ogólnie za 7 miesięcy grania kupy. Jak się wystawia 6 obrońców, bez pomocy i rozgrywającego to czego można oczekiwać? na pewno nie wygranej. A piłkarzom się nie dziwię że są wkurzeni, ile można grać tą dzidę do przodu i liczyć na szczęście. Ale cóż, jeszcze 12 dni i może Leśny się obudzi i zatrudni np. Smude, bo ten łysy to jest dramat co wyprawia .
    Ostatnio edytowane przez Viper_86 ; 11-07-2015 o 17:49

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Viper_86 Zobacz posta
    Ale cóż, jeszcze 12 dni i może Leśny się obudzi i zatrudni np. Smude
    Weź ty lepiej nie strasz!
    To już lepiej, żeby Leśnodorski poszedł w cug na dwa tygodnie bez telefonu, a ty mu lepiej nic nie podpowiadaj

BlackAdder - ogólnie to zgadzam się z Tobą, często tak jest że leci trener bo nie ma wyników itd. ale tak na dobrą sprawę ciężko powiedzieć czemu nie idzie i właśnie z tego powodu zmienia się trenera żeby może inny człowiek z innym spojrzeniem coś zmienił. W przypadku Legii błędy Berga są tak ewidentne że to szkoda gadać, zobacz jak ten zespół jest przygotowany fizycznie (to też zasługa Berga bo o ile się nie mylę to jego ludzie są za to odpowiedzialni), zespół się totalnie uwstecznił, czy winą piłkarzy jest to że trener nie wymyślił żadnych schematów? czy to wina skrzydłowych że Berg ustawia ich nie na tej stronie na której powinni grać? przecież ten Kuchy i Żyro słabo operują "mocniejszymi" nogami a co dopiero słabszymi? jak oni maja dośrodkowywać gorszą nogą jak im trudno jest dobrze dośrodkować mocniejszą. Winą piłkarzy jest też to że Berg ma swoje chore wizje i ustawia w pierwszym składzie ludzi którzy powinni rywalizować ale o to żeby znaleźć się w 18 meczowej a nie w pierwszym składzie, podczas gdy lepsi siedzą na ławce, Sagan i Astiz grają, Sa siedział na ławie a Dossa mimo że był zdrowy nawet nie był w 18 meczowej, Gui gdy złapał formę też lądował na ławce a grał Żyro, w środku pola Ivica? no a na dobitkę Masło...

Ja mam z Bergiem duży problem bo często odnoszę wrażenie jak by on był sabotażystą... a do tego przez jego chore ambicje przewaliliśmy mistrzostwo, co z tego że mam gości którzy mogą wygrywać mi mecze (Sa i Gui) mam to gdzieś lubię Sagana i Michasia Żyro to niech oni sobie pograją a jak będzie źle to dam pograć temu całemu Sa - chyba tak do tego podchodził Berg bo inaczej nie mogę zrozumieć czemu on podejmował takie decyzje, pierwszy raz widzę żeby jakiś trener mając wybór między dobrym piłkarzem (jak na warunki klubu i ligi) a łamagą, wybierał łamagę.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
    Jak zwykle dramatyzujecie, Łysy też dał dupy z Patrykami, a tydzień później ich rozwalił.
    To identycznie jak parę dni temu Probierz!
    A może Probierza byśmy wyłowili?

Legionista Awatar Stout
    Boguś by miał towarzystwo do łychy.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar napixxx
    Cytat Zamieszczone przez NOWY(L) Zobacz posta
    Boguś by miał towarzystwo do łychy.
    Ile kosztowałoby ew. zwolnienie Berga?
    white power

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez napixxx Zobacz posta
    Chcesz zrzutkę robić ?
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez napixxx Zobacz posta
    Prawdopodobnie ekwiwalent, który by zarobił w tym sezonie. A ile on teraz zarabia, tego nie wiem. Strzelam, że max 70 tys. zł. miesięcznie netto, także całość oparłaby się o niecały milion złotych brutto.
    Dużo i nie dużo - zależy jak na to patrzeć.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
    No cóż nie ma chyba co wracać do wczorajszego meczu bo chyba każdy widział i napisał już o nim wszystko, ja bym się odniósł do trzech rzeczy.

1- Piona Adam i Andrzej 10. Ja dokładnie po meczu ze Śląskiem pucharowym u siebie wiedziałem że Berg się do niczego nie nadaje zresztą nie tylko ja bo paru innych forumowiczów miało podobne zdanie. Z każdym kolejnym meczem przeciwników łysej pały przybywało aż doszliśmy do dzisiejszego dnia gdzie nawet Adam i Andrzej przyznają rację, lepiej późno niż wcale. Tylko szkoda Adam że nazywałeś ludzi którzy mieli w tych sprawach radykalne poglądy że Ci ludzie wylewają niesłusznie żółć na własny klub. Ale wyobraź sobie że są ludzie którzy tak kochają ten klub że nie będą się patrzyć na je.... nijakość bo akurat reszta zespołów w lidze też jest nijaka. Niestety świat jest tak skonstruowany że rządzi kasa a jeśli chodzi o kasę to jesteśmy ponad dwie długości nad resztą i trzeba wymagać żeby to się przekładało na boisko. Więc dopóki Lech będzie miał budżet 45mln a my 110mln to nawet jak zdobędą dublet ale zrobią to w chu... stylu to dopóty będę ich je.... na każdym kroku właśnie dlatego że tak bardzo mi zależy na tym klubie. Ty możesz sobie siedzieć w różowych okularach i nie widzieć takich absurdów jak z koszulkami z wczoraj natomiast ja będę zadowolony dopiero jak w Chinach sprzedamy 2mln koszulek niczym Real Madryt. Będę wymagał coraz więcej i więcej bo kto się nie rozwija to się cofa a co robią w innych klubach to mnie nie interesuje ma być Polski Bayern i ch.. A Ty i inny optymiści myślcie sobie co chcecie ale nie hejtujcie ludzi takich jak ja bo jak sam wczoraj widziałeś to może Wam się zrobić głupio.

2- Odszkodowanie Berga
    Ja się pytam jakie ku... odszkodowanie. Poskładajmy fakty. Berg dał dupy na każdym kroku i jego nazwisko na karuzeli trenerskiej nie jest za wysoko i chłop sobie zdaje z tego sprawę. Więc ciekawe co by zrobił jakby nikt go nie zwolnił tylko zostawił i kazał żeby ten łysy idiota robił analizy taktyczne rywala dla nowego trenera które tamten by ostentacyjnie wyrzucał do kosza co by go upokorzyć. Jeśli Berg by wysiedział w takim klubie kokosa przez 3 lata to jako trenera byłby skończony więc po pół roku raczej sam by poprosił o rozwiązanie umowy i tak to trzeba rozegrać a nie jeszcze mu płacić za siedzenie w domu i zjebanie nam stulecia. Obawiam się tylko o Leśnego bo ten z każdym ma dżentelmeńskie umowy i coś takiego to nie w jego stylu przecież.

3-Wywiady pomeczowe
    No te nasze primadonny to już w ogóle poje.... Ku... jak wysadzali nam najlepszego napastnika od czasów Svitlicy to taki Rzeźniczak mówił że z lepszym trenerem to nie pracował i cała drużyna piała na widok łysego kutafona a teraz po dwóch miesiącach grają na jego zwolnienie??? O co tu ku... chodzi wyjaśni mi ktoś?????

Ps: Nie chce mi się lecieć do tematu transferowego więc tutaj. Czy nadal ktoś uważa po wczorajszym meczu że Sadlok nie jest lepszy od Brzyskiego??

Ps2: Czy ktoś pamięta kiedy ostatnio kibice przez grę piłkarzy wyszli wcześniej z sektora? Ja przez ostatnie 15 lat swojego kibicowania nie pamiętam, myślę że to też coś znaczy.
    O ile mnie pamięć nie myli to podobns sytuacja miała miejsce w łęcznej po meczu le

Legionista Awatar Robson(L)
    Cytat Zamieszczone przez HenikBerk Zobacz posta
    Prawdopodobnie ekwiwalent, który by zarobił w tym sezonie. A ile on teraz zarabia, tego nie wiem. Strzelam, że max 70 tys. zł. miesięcznie netto, także całość oparłaby się o niecały milion złotych brutto.
    Dużo i nie dużo - zależy jak na to patrzeć.
    Dlaczego niby do końca tego sezonu? Przecież on ma kontrakt 2018 i do końca musieliby mu pensję wypłacać kasę, chyba że znalazłby wcześniej robotę w inny klubie.

Nie wiem ile trzeba było by Bergowi wybulić za zarwanie kontraktu ale chyba nie za jeden sezon skoro kontrakt ma do czerwca 2018 roku . Szkoda , że nie podpisali z nim kontraktu do 2030 roku . Geniusze

Niech zrobią jak Fiorentina z Montellą. Wyjebali go ze stanowiska,ale nie rozwiązali kontraktu i chyba 3 lata będą go utrzymywać póki nie zrzeknie się reszty kontraktu.
    (L)egionowo

Legionista Awatar Bary89
    Cytat Zamieszczone przez olala Zobacz posta
    O ile mnie pamięć nie myli to podobns sytuacja miała miejsce w łęcznej po meczu le
    W Łęcznej to żeśmy wyszli z zupełnie innego powodu więc pudło kolego.

I jeszcze chciałbym się odnieść do posta BlackAdera. W sumie to dobrze napisałeś tylko odpowiedz mi na pytanie czemu ten pierwszy raz klub ma wymienić zawodników a nie trenera ma przypaść akurat na Berga? Czym on sobie zasłużył? Powinni tak zrobić ale ze Skorzą ew z Urbanem a najemnik niech spada, takie moje zdanie.
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
    W Łęcznej to żeśmy wyszli z zupełnie innego powodu więc pudło kolego.

I jeszcze chciałbym się odnieść do posta BlackAdera. W sumie to dobrze napisałeś tylko odpowiedz mi na pytanie czemu ten pierwszy raz klub ma wymienić zawodników a nie trenera ma przypaść akurat na Berga? Czym on sobie zasłużył? Powinni tak zrobić ale ze Skorzą ew z Urbanem a najemnik niech spada, takie moje zdanie.
    Tym bardziej, ze gość całkowicie stracił kontrole nad drużyna.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Tym bardziej, ze gość całkowicie stracił kontrole nad drużyna.
    I nad rzeczywistością.

mnie martwi to, że piłkarze muszą być teraz nieźle rozbici mentalnie. Oj ciężki początek sezonu nas czeka, bardzo ciężki

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    I nad rzeczywistością.
    To prawda. Te jego wypowiedzi o uciszeniu stadionu na Bułgarskiej... no kuwa, skąd ja to znam?

Aaaaaa.... już wiem, Twity Prezesa czytałem.
    Się niech ogarnie ten Leśnodorski, bo autentycznie kwas robi.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Emkaen Zobacz posta
    mnie martwi to, że piłkarze muszą być teraz nieźle rozbici mentalnie.
    Nie no, żartujesz, prawda?
    Piłkarzyki rozbici mentalnie, proszę cię...
    Są rozbici, bo kurna do galerii handlowej boją się iść. To jest ich rozbicie mentalne.
    Ostatnio edytowane przez HenikBerk ; 11-07-2015 o 22:16

nie no, wyobraź sobie, że nie żartuje.

Czerwona kartka
    Acha, czyli boisz się, że Rzeźniczak z Pazdanem są rozbici mentalnie przez Berga, tak? Czy Kur*a jak?

Legionista
    nie no, wyobraź sobie, że nie żartuje.
    Serce się kraja nad ich ciężkim losem, dobrze, że co miesiąc wpada te 20-100 tys, zawsze to jakaś pociecha w ciężkich chwilach.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

widzę, że mam do czynienia ze specjalistą od psychologii sportu. Dobra, nabija sobie posty na kimś innym.

Czerwona kartka
    Kawa

Dzięki za wsparcie, bo ja tu nowy/stary <piwko>

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Serce się kraja nad ich ciężkim losem, dobrze, że co miesiąc wpada te 20-100 tys, zawsze to jakaś pociecha w ciężkich chwilach.
    ale ja nie o tym

Czerwona kartka
    widzę, że mam do czynienia ze specjalistą od psychologii sportu. Dobra, nabija sobie posty na kimś innym.
    Gówno widzisz, po prostu nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze pytanie. Ot tyle.

mnie martwi to, że piłkarze muszą być teraz nieźle rozbici mentalnie. Oj ciężki początek sezonu nas czeka, bardzo ciężki

ale ty masz jakiś cel by do północy dojechać do stu wpisów czy tak z zasady się przypierdaalasz?

Czerwona kartka
    ale ty masz jakiś cel by do północy dojechać do stu wpisów czy tak z zasady się przypierdaalasz?
    Ja już kiedyś byłem tu zalogowany i podawałem informacje sprawdzone. Kto potrafił je przecedzić przez sito, ten skorzystał.
    Ale przez takich debili jak ty, usunęli mi konto. A teraz mam taką zasadę, że z debilami nie rozmawiam, rozumiesz? a tam gówno rozumiesz...
    Ostatnio edytowane przez HenikBerk ; 11-07-2015 o 22:39

spoko, widzę, że mentalnie nie wyrabiasz. Zdrówka.

Legionista Awatar brachu
    Mecz z Pogonią Siedlce to dla nas bardzo dobra praktyka. Prijović zagrał przyzwoicie, ale potrzebuje trochę czasu, by wkomponować się w nasz zespół. Z każdym kolejnym treningiem będzie mu łatwiej przystosować się do naszego stylu.
    i na tym skonczyłem czytac bo widze ze do tego łysego baniaka nic nie dotarło po wczorajszym

edyta bo nie mogłem wytzrmać :

- Jeśli chodzi o Superpuchar - jesteśmy bardzo rozczarowani wczorajszą porażką. Straciliśmy bramkę w pierwszych dziesięciu minutach. Od tego momentu grało nam się ciężko, dodatkowo piłkarze Lecha grali na swoim stadionie. W drugiej połowie bardziej się otworzyliśmy. Próbowaliśmy gonić wynik. Narażaliśmy się na kontry, ale nie mieliśmy wyboru, ponieważ chcieliśmy odrobić straty. Musimy poprawić naszą skuteczność. Wciąż strzelamy za mało goli. Wiemy więc gdzie leży problem i chcemy nad tym pracować - powiedział szkoleniowiec warszawiaków.

- Jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu, ale wczoraj przegraliśmy z Lechem, który dopiero co zdobył mistrzostwo Polski. Ich zespół jest pewny siebie i gra z polotem. My też tak się prezentowaliśmy w poprzednim sezonie. Wygraliśmy chociażby z Celtikiem Glasgow. Każde kolejne zwycięstwo napędza drużynę i w takiej sytuacji właśnie znalazł się Lech - powiedział Berg.

- Dwie pierwsze bramki wczoraj straciliśmy przypadkowo. Przy pierwszej powinniśmy wybić piłkę z pola karnego, ale stało się inaczej. Jak traci się futbolówkę w takim miejscu, to istnieje ryzyko, że rywal znajdzie się w dogodnej sytuacji. To był bez wątpienia nasz błąd. Przy następnym golu, piłka została zagrana w pole karne. Było tam kilku naszych zawodników, ale to Kamiński przejął podanie. Mogliśmy powstrzymać tę akcję wcześniej, lecz nie udało się. W drugiej połowie poprawiliśmy naszą grę w defensywie. Lech jednak bardzo dobrze gra z kontrataku i stwarzał sobie kolejne sytuacje bramkowe - mówił trener Legii.

- Pazdan może grać zarówno w pomocy jak i w obronie. Na każdy mecz wybieramy możliwie najmocniejsze ustawienie. Dlatego jego występ na danej pozycji uzależniony jest od założeń taktycznych. Nie wiem, czy ktoś jeszcze do nas dołączy. W naszym składzie jest jeszcze miejsce dla nowych zawodników. Będziemy na ten temat dyskutować - zakończył Norweg.
    hahahahahaha ide w miasto
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Axel
    Niech gruby w końcu wywali łysego, bo tego ***** już nie da się czytać/słuchać.

Uprawnienia umieszczania postów