Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 180

Wątek: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa [01.12.2013 r. godz. 18:00]

Legionista Awatar voytek

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa [01.12.2013 r. godz. 18:00]

Na razie tyle.
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Legionista Awatar crolick
    Czy Cichocki jest zdrowy? Jeśli tak, powinien z Astizem zagrać na środku. Na PBB winno starczyć...

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Czy Cichocki jest zdrowy? Jeśli tak, powinien z Astizem zagrać na środku. Na PBB winno starczyć...
    Cichocki kontuzja i nie zagra do końca rundy.

Legionista Awatar BlackAdder
    Baaardzo jestem ciekawy, jak nasze gwiazdeczki zagrają z Podbeskidziem Ojrzyńskiego. Bo wiadomo, że nie będzie to mecz dla tych, którzy boją się o nóżki lub główkę. A w obecnej Legii walczaków zbyt wielu nie ma i na dodatek trener nie jest mistrzem motywacji
    Z tym większą uwagą będę śledził, kto nie odstawi nogi...

Legionista
    Pamiętam Grodzisk98 i jerzy kaziow.więc na spacer bym nie liczył,oni muszą ten mecz wygrać.

Legionista Awatar aDHd
    Górnik umoczył z Piastem, powinni jeździć na tyłkach bo jest szansa urwać się na trochę więcej punktów.

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
    Na razie tyle.
    I wystarczy Ogolic frajerow. W Europie nie umieja, to niech pokaza, ze chociaz we wlasnym kurniku potrafia wygrywac z leszczolandia zamykajaca tabele. Mamy szanse na 6 punktow przewagi, czyli jedna darmowa wpadke w rundzie finalowej. Z kim jak z kim ale z PBB nie wolno im nie wygrac.

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Baaardzo jestem ciekawy, jak nasze gwiazdeczki zagrają z Podbeskidziem Ojrzyńskiego. Bo wiadomo, że nie będzie to mecz dla tych, którzy boją się o nóżki lub główkę. A w obecnej Legii walczaków zbyt wielu nie ma i na dodatek trener nie jest mistrzem motywacji
    Z tym większą uwagą będę śledził, kto nie odstawi nogi...
    Tez jestem ciekawy jak bedzie bo jest szansa na odskoczenie ale co do oceny gry nie moge sie zgodzic W tym sezonie tak mi sie wydaje zdecydowana wiekszosc druzyny jezdzi na dupie non stop a w pucharach brakuje nam umiejetnosci i automatyzmu (ktorego nie ma przez kontuzje i ciagle wymiany zawodnikow). Dlatego z ligi na razie jestem bardzo zadowolony i mam nadzieje ze tak bedzie do konca grudnia.
    Ostatnio edytowane przez gniewko ; 01-12-2013 o 11:49
    Moin, moin was geht?

Cóż, wszyscy nastawiają się chyba na to, że wygrana z Podbeskidziem pozwoli choć trochę o Lazio.

Legionista Awatar (L)ukaszns
    Po ostatnich wystepach naszych kopaczy nie wazne jak,nie wazne w jakim stylu interesuje mnie tylko i wylacznie zwyciestwo.
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Legionista Awatar nst
    Byle wygrać...Górnik się spocił,Wisła trzyma się blisko więc nic tylko w takim meczu i z takim przeciwnikiem zapunktować.
    Jedną bramkę chyba dadzą radę wcisnąć...

PS: Później MP i znowu puchary...yyy ok, już się nie znęcam nad Jankiem

Podbeskidzie u siebie potrafi dobrze grać i ciężko może z nimi być. Ojrzyńskie będzie wymagał tak jak w Koronie walki. W Bielsku wiedzą, że tylko agresja i bramką z stałego fragmentu jest najlepszą bronią na pokonanie Legii. Z drugiej strony po porażce z Lazio trzeba się odkuć, tym bardziej, że KSG dało ciała w Gliwicach. Szkoda, że nie ma Wolskiego, jemu tam wyjątkowo dobrze się grało.
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!!!

Legionista Awatar wujek_tomasz
    Naszym największym rywalem będzie brak motywacji. Samo się nie wygra.
    CWKS LEGIA WARSZAWA

Legionista
    Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Wawrzyniak - Vrdoljak, Jodłowiec - Bereszyński, Radović, Brzyski - Dwaliszwili.
    No zobaczymy jak Bereszyński sobie poradzi w pomocy..

Bardzo ciekawe. Sam się zastanawiałem czy przy tych kontuzjach i chvjowym Ojamie nie spróbować go na skrzydle, tym bardziej, że Broź wygląda solidnie w obronie, a sam Bereś robi spory wiaterek nawet jak gra z tyłu.
    CWKS LEGIA WARSZAWA

Legionista Awatar Lillo
    Zajebiście z Podbeskidziem 7 obrońców

Legionista Awatar m82
    Cytat Zamieszczone przez Bob(L) Zobacz posta
    No zobaczymy jak Bereszyński sobie poradzi w pomocy..
    Broź w pomocy !?
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Legionista Awatar voytek
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Zajebiście z Podbeskidziem 7 obrońców
    84. Wojciech Skaba
    7. Henrik Ojamaa
    22. Michał Kopczyński
    23. Helio Pinto
    27. Patryk Mikita
    37. Dominik Furman

To co Heniek na skrzydło? Pinto za Rado, czy Serb na skrzydło aby potem dojebać się do Urbana, że Rado na skrzydle? Skład jest optymalny.

Cytat Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
    Broź w pomocy !?
    Pozwólcie im zacząć i skończyć mecz. Może Broź będzie zmieniał się z Bereszyńskim?
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Legionista Awatar zinger
    Ale Urban jedzie po Broziu...
    Ora et labora

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    Tez jestem ciekawy jak bedzie bo jest szansa na odskoczenie ale co do oceny gry nie moge sie zgodzic W tym sezonie tak mi sie wydaje zdecydowana wiekszosc druzyny jezdzi na dupie non stop a w pucharach brakuje nam umiejetnosci i automatyzmu (ktorego nie ma przez kontuzje i ciagle wymiany zawodnikow). Dlatego z ligi na razie jestem bardzo zadowolony i mam nadzieje ze tak bedzie do konca grudnia.
    Gdyby nie mecz z Zawiszą to miałbyś całkowitą rację

Ale w meczu z Podbeskidziem rzeczywiście jeśli chodzi o walkę grają zaje"iście. To nie są mecze z Koroną Ojrzyńskiego, w których piłkarze Legii z reguły odbijali się od rywali co skutkowało kiepskimi wynikami. Dzisiaj to nasi wyszli, żeby zniszczyć przeciwnika i oglądam to z przyjemnością. Tak trzymać, a będzie dobrze

Legionista Awatar Bonhart
    Jezu,ale kopanina. Takie mecze powinno sie ogladac w ramach pokuty.Niech ta runda juz sie konczy...

Czy tylko mnie się wydaje, że Rado nauczył się od Ljuboji jak nie skakać do główek? Czy wcześniej też nie skakał tylko nie zwróciłem uwagi?
    CWKS LEGIA WARSZAWA

Puścić tego gruzina w **** do kacapów czy gdziekolwiek. Stoi jak głupi zawsze zamiast ruszać na krótki słupek.

Legionista Awatar zinger
    Kolejne beznadziejne 45 minut Dwaliszwiliego. Ten człowiek jest po prostu beznadziejny, jemu jest wszystko jedno czy przeciwko niemu jest Lazio czy Podbeskidzie, gra tak samo żenująco.
    Nie wiem czy mi się wydaje, czy widać to wyraźnie, ale on gra zupełnie bez przekonania. Skacze do główek, chociaż widać że mu się nie chce i że jej nie wygra, sprinty robi, baaardzo rzadko je wygrywa, dryblingu udanego nie widziałem u niego od dawna. Nie pomogły mu strzelane gole, on w siebie nie wierzy. Psychika do wymiany.
    Ora et labora

Legionista Awatar Puszer
    Lado zamiast uciekać od obrońcy i szukać pozycji to się do niego przykleja jak magnes...

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Legionista Awatar Domino KG(L)
    Symbolem jego beznadziejności jest sytuacja bodajże z 28 minuty kiedy przewrócił się przy bocznej linii nawet chyba nie dotknięty z tyłu przez obrońcę. Jak do tej pory chyba nie zauważyłem jego dobrego zagrania. W I połowie gramy w dziesięciu.
    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Ja się naprawdę dziwię od początku sezonu dlaczego nie gra Mikita...
    CWKS LEGIA WARSZAWA

Legionista
    Najgorsze że jedynym zawodnikiem mogącym coś zmienić jest Mikita... Żenująca gra bez względu na wynik, bez stylu...

Gruzin był u buka na 100%. Jak on tego nie strzelił?!
    CWKS LEGIA WARSZAWA

Legionista Awatar Grzess
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Jezu,ale kopanina. Takie mecze powinno sie ogladac w ramach pokuty.Niech ta runda juz sie konczy...
    Kopanina?Panie,to jest drewutnia z lasem obok...Tego sie na trzeźwo oglądac nie da...

Uprawnienia umieszczania postów