Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 643

Wątek: IO Soczi 2014

Typerek tak, ale medalowy. W sumie na hokejowy też się piszę, ciekawe na ile lepiej wypadnie laik na tle ekspertów
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Legionista Awatar casual
    Kask na kozaku

No to teraz nie ma zmiłuj- w takim kasku tylko zwycięstwo !
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Buzz
    Podpowie ktoś co jest na tym kasku namalowane oprócz szachownicy?

Legionista Awatar Tomi
    Jednak St. Louis za Stamkosa.

Gaborik też nie zdążył się wykurować i na pewno nie zagra w Sochi, za niego powołany Radivojevic. Piekielne osłabienie dla Słowaków... a coraz więcej wskazuje, że wypadnie jeszcze Visnovsky...

Szwedzi też coraz bardziej prawdopodobne, że bez H. Sedina. Pogrom z gwiazdami w tym roku....

kask Stocha przekot.
    Ostatnio edytowane przez Tomi ; 06-02-2014 o 21:37
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Rafał
    Wchodzę w to

No i ,,wykrakałem": St Louis za Stamkosa!
    http://sochi2014.iihf.com/men/news/st-louis/

e: Tomi wyprzedziłeś mnie. Brak Sedina z przodu też niemałym osłabieniem. Faktycznie ten sezon od początku obfitujący w kontuzje: Backstrom, Bonino, Koivu, Timmonen i jeszcze paru innych
    Ostatnio edytowane przez Rafał ; 06-02-2014 o 21:53
    Jest miasto w polskiej ziemi...w tego miasta bramie
    Lew stoi, więc go nigdy żadna moc nie złamie.
    Od wieków jest to miasto zamknięte na zamek,
    Co zawsze jest otwarty, bez klucza i klamek (...)

niezrzeszony
    Kask świetny, tylko żeby w locie te nity nie wypadły :P

Nie wiem czy pisaliście o tym w temacie "polityka", bo to chyba bardziej tam pasuje:
    "Rosja przesunęła swoją granicę 11 kilometrów wgłąb terytorium Gruzji - informuje Reuters. Rosjanie tłumaczą, że to jedynie tymczasowe rozwiązanie na czas igrzysk w Soczi. NATO jednak wyraziło swój niepokój i skrytykowało działanie Rosjan"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...2288&_ticrsn=3
    Jeśli było, to sorry.

PS. Stochowi trzeba dodatkowo życzyć szczęścia, bo będzie miał fajnego bonusa jak zdobędzie medal. Mianowicie, medaliści z 15lutego otrzymają krążki z kawałkami meteorytu, który jebutnął w ubiegłym roku pod Czelabińskiem. Fajna inicjatywa, trzeba im prztznać.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta

kask Stocha przekot.
    ten też niczego sobie:

Legionista Awatar Bonhart
    Po wczorajszej rozgrzewce Stoch dominuje na treningach - po dwoch sesjach 2 i 1 miejsce, oba skoki powyzej 100m... Wyglada na to, ze forma jest

edit: oj, jest. W trzeciej serii "na Malysza" - 103m, przy 100,5 Dietharta i Prevca.
    Ostatnio edytowane przez Bonhart ; 07-02-2014 o 09:02

Legionista Awatar Tomi
    Tak jak pisałem wcześniej - Henrik Sedin nie zagra w Soczi, jest oficjalne potwierdzenie: http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=443159&cid=fb. Za to dziś w nocy grali Datsyuk i Timonen - tyle z dobrych wiadomości.

Szkoda, bo dla takich graczy jak on czy Gaborik to na pewno ostatnie igrzyska. W sumie szkoda, że przy tym jak wypadł Gaborik to nie dowołali Miro Satana, który całkiem nieźle radzi sobie w Slovanie. Wydaje mi się, że nawet 40 letni Satan dałby Słowakom więcej niż Radivojevic.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Żyła rezerwowym w pierwszym konkursie .

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Żyła rezerwowym w pierwszym konkursie .
    Dobra decyzja. Kubacki ze swoim mocnym wybiciem może więcej zwojować na średniej skoczni, niż Żyła ze swoim garbikiem i fajeczką. Tym bardziej, że jego forma wydaje się być daleka od optymalnej...

Dokładnie, Żyla to fajny koles, ale niestety tutaj "Kuba" bardziej się sprawdzi i będzie sens typować w totolotku.

Legionista Awatar Rafał
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Tak jak pisałem wcześniej - Henrik Sedin nie zagra w Soczi, jest oficjalne potwierdzenie: http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=443159&cid=fb. Za to dziś w nocy grali Datsyuk i Timonen - tyle z dobrych wiadomości.

Szkoda, bo dla takich graczy jak on czy Gaborik to na pewno ostatnie igrzyska. W sumie szkoda, że przy tym jak wypadł Gaborik to nie dowołali Miro Satana, który całkiem nieźle radzi sobie w Slovanie. Wydaje mi się, że nawet 40 letni Satan dałby Słowakom więcej niż Radivojevic.
    Z Satanem była ostatnio taka historia że słowaccy eurodeputowani się oburzyli z powodu braku Satana i uznali to za ,,dyskryminację ze względu na wiek"- wot logika... Fakt faktem, myślę że ze względu na doświadczenie i całkiem niezły sezon Miro powinien jechać..
    Słowacy i tak nie mają źle- Handzus, Hossa no i Chara

Specjaliści NHL chyba też przeglądają forumki :8 :
    E.J. Hradek obstawia finał Can-Usa z wytypowaniem do złota
    K. Weekes: Fin- Swe i obstawia Szwedów.

Legionista Awatar Rafał
    jeszcze gwoli dopisania do listy kontuzjowanych to w ostatniej chwili wypada także szwed Johan Franzen.

Legionista Awatar Tomi
    Niem ile jest w tym prawdy, ale ponoć wpływ na to że Satan nie jedzie miały animozje między nim a Charą. Chodziło dokładnie o tą sytuację http://nesn.com/2012/12/miroslav-sat...enseman-video/ po której Miro pauzował pół roku.

Legionista Awatar casual
    Inauguracja, jak na ten moment, dupy nie urywa (używając terminologii młodzieżowej). Do skończenie genialnej inauguracji z Londynu w ogóle nie ma co porównywać. Chociaż faktem jest, że hymn Rosji wykonany tak, że momentami ciarki po plecach przechodziły.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Kusza
    Kurva w tej prezentacji ruskich brakuje już tylko wielkiego garbatego nosa żeby tam wjechał teraz.
    Żeby ich chvj z tą czerwienią
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

A widzieliście szkopów w tęczowych strojach? Chyba celowo to zrobili, by pokazać że są zjednoczeni z pedałami.

Oto nowe barwy Niemiec

PS: Z okazji zimowych igrzysk google też tęczowe, normalnie pojebało ich wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez piejo kury piejo ; 07-02-2014 o 20:07

Legionista Awatar Jerzman
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Inauguracja, jak na ten moment, dupy nie urywa (używając terminologii młodzieżowej). Do skończenie genialnej inauguracji z Londynu w ogóle nie ma co porównywać. Chociaż faktem jest, że hymn Rosji wykonany tak, że momentami ciarki po plecach przechodziły.
    Co jak co, ale hymn mają należący do światowej czołówki hymnów.
    Bóg z Nami, choj z Nimi.
    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Legionista Awatar Tomi
    U Finów nie dość że wypada Mikko Koivu to jeszcze w ostatniej chwili dołącza do niego Filippula. Jeśli dodać do tego kontuzjowanego praktycznie od początku tego sezonu Rinne (liczyłem, że po odejściu Kippera w końcu dostanie prawdziwą szanse na bycie jedynką w fińskiej bramce) to cholernie ciężko będzie w takiej sytuacji o medal dla Suomi. Wielka szkoda bo miałem nadzieję, że Selanne jakoś pięknie ukoronuje swoją karierę (no chyba że uda się z grającymi bardz dobrze w tym sezonie Ducks w NHL).

Legionista Awatar Rafał
    To się sprawy komplikują. Suomi bez dwóch filarów - nie wygląda to ciekawie, jednak z drugiej strony patrząc fenomen finów polega na tym, że zawsze tworzą kolektyw,a nie opierają się na indywidualnościach. Sam nie wiem czy to nie jest pocieszenie i próba ,,lekceważenia" powagi sytuacji (kontuzji), czy po raz kolejny stare prawidło... Oby to drugie, bo bez tych dwóch będzie trudniej.Teoretyczni zmiennicy to Bergenheim oraz Immonen. Nie chcę się wypowiadać na temat Selanne z prostego względu, iż dla mnie był, jest i będzie zawsze nr 1 jeśli chodzi o moich ulubionych graczy, więc na pewno nie będę obiektywny. Nie mniej chciałbym widzieć piękne zwięczenie jego kariery złotem. Rinne- szczerze napisawszy wcale nie brałem go pod uwagę w kontekście Soczi ( tylko broń Boże nie myśleć sobie że jestem nie wiadomo jakim znawcą hokeja!)- prędzej jednak widziałem w składzie Backstroma, którego wyeliminowała kontuzja. Ciekaw jestem czy Westerlund da szansę (i w jakiej mierze) Kontioli, który podczas wszelkich możliwych okazji udowadnia, że jest naprawdę konkretnym graczem. Często się dziwie, dlaczego nie gra w NHL...
    Ostatnio edytowane przez Rafał ; 08-02-2014 o 00:51

Czerwona kartka
    Wie ktoś czy w skokach te zawody na igrzyskach liczą się do pucharu świata ?

Legionista Awatar Tom Kruz
    Cytat Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
    Nie liczą się. Tak samo jak Justyna nie liczy się w biegu łączonym niestety.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
    "
    Punktacja zawodów rozgrywanych na Mistrzostwach Świata, Zimowych Igrzyskach Olimpijskich oraz w krajowych mistrzostwach nie jest wliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata."
    http://www.skokinarciarskie.pl/punkt...w-narciarskich

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Nie liczą się. Tak samo jak Justyna nie liczy się w biegu łączonym niestety.
    Juz 100metrów straty, rozczarowanie.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Tom Kruz
    Już po sposobie, w jaki Justyna biegła na odcinku stylem klasycznym było widać, że nic dziś z tego nie będzie. Jak na mój nos nie będzie miała tu żadnego medalu, a może nawet będzie wcześniejszy powrót do domu.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Juz 100metrów straty, rozczarowanie.
    ciekawe ja ty poradziłbyś sobie z rozjebaną nogą.

Legionista Awatar Jaco
    Nie można wykluczyć, że za 8-10 lat okaże się, że jednak Kowalczyk ma medal.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar KaczmarFN
    Nie ma co narzekać następnym razem będzie lepiej Sądzę ,że zaoszczędziła trochę więcej sił na przyszłe biegi
    Nie dla kasy! Nie dla Vipów ! PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Legionista Awatar Huxley
    O szóstym miejscu zaważył ten upadek. Jakby jechała z tą piątką to jakoś by się w ten rytm wbiła i mogłaby powalczyć o 3 miejsce, bo Koksownik i Kalla raczej poza zasięgiem. Jedyna nadzieja na medal to jej koronny dystans, na inne po prostu ma za "słabą' stopę...swoją drogą ciekawe, gdzie sobie tak ją stłukła, czyżby tak głupio złapała tę kontuzję jak kiedyś Canizares?
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Uprawnienia umieszczania postów