Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 121819202122
Pokaż wyniki od 631 do 643 z 643

Wątek: IO Soczi 2014

Legionista Awatar midzi
    Deklasacja jednym słowem. Nie wiem co to było, ale mimo, że zniszczono moją ekipę z typerka to oglądało się to świetnie.

Legionista Awatar Tom Kruz
    A tymczasem, podobnie, jak 4 lata temu końcówka igrzysk dla gospodarzy. Dziś na 50 km dowolnym mężczyzn Rosjanie zajęli całe podium, a wszystko wskazuje również na złoto ich osady w czwórkach bobslejowych. Gdyby nie brak medalu hokeistów mogliby odtrąbić pełen sukces.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar Jerzman
    Pięknie dziedziaczki zaśpiewały Ruski hymn
    Bóg z Nami, choj z Nimi.
    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Legionista Awatar crolick
    Sowiety z dystansem do siebie. Na zamknięciu IO to samo koło olimpijskie "powtórzyło" błąd z otwarcie.

Legionista Awatar b.
    Backstrom ma dopingu...

Za 4 lata będzie "gorąco". Igrzyska w Pyeongchang, blisko granicy z Koreą Północną.

Legionista Awatar Edi
    Tak wracając, Krystyna Pałka na fb :

Przykro mi to mówić ,ale już jest pewne ,że przed biegiem sztafetowym ktoś przekręcił przyrządy w moim karabinie. Jeśli się potwierdzi przypuszczenie odnośnie osoby która to zrobiła będzie to wielki szok dla wszystkich
    E: owca to pytanie retoryczne czy skierowane do mnie ? wrzuciłem czysto informacyjnie, nie jestem od węszenia spisków
    Ostatnio edytowane przez Edi ; 25-02-2014 o 20:54

Legionista
    A na jej drugie strzelanie już wszystko było OK?

edit: to bardziej pytanie do niej
    Ostatnio edytowane przez owca ; 25-02-2014 o 21:01

Legionista Awatar ormo
    Cytat Zamieszczone przez owca Zobacz posta

Pod tym linkiem są wyjaśnienia trenera.Dlaczego drugie strzelanie było dobre? Dostałam info na trasie gdzie były strzały.Podczas strzelania stojąc mierzyłam nad cel. Nie robiłam już korekty bo traciłabym dodatkowy czas. Jeśli chodzi o strzelanie nikt mi nie powie , ze popełniłam błąd postawy bo takiego czegoś nie było. Gdybym miała problemy z postawą to na treningach by się to przeplatało. Mam stabilną postawę,wypracowaną I sprawdzoną. Wszystkie błędy podczas strzelania czuję.Wiem jak wygląda niecelny strzał w odczuciu. Tutaj nie było rozrzuconego strzelania.Pechowa sytuacja I tyle. Taki sport. Nikt nie jest maszyną.Tutaj wszystko moze sie zdarzyć.
    Jej fb
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez owca Zobacz posta

Nie wiem, czy czytaliscie tlumaczenia trenera.
    Podczas strzelania w pozycji lezacej cel, do ktorego sie strzela, jest znacznie mniejszy niz podczas strzelania w pozycji stojacej.
    dlatego przesuniecie o 2-3 cm podczas lezenia powoduje chybienie celu. Podczas strzelania w stojce pozwala jeszcze trafic w cel.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    W drugim tygodniu IO podróżowałem trochę przez Europę i starałem się w miarę możliwości oglądać igrzyska w miejscowych telewizjach . Ogromnie było moje zdziwienie że we wszystkich telewizjach do których miałem dostęp ( czeska , niemiecka , austriacka , szwajcarska ) studia olimpijskie były na miejscu w Soczi . Nie miałem do tej pory pojęcia że tak się na świecie robi . Medalista tuż po dekoracji zjawiał się w studiu i w cywilizowanych warunkach można było z nim przeprowadzić wywiad . Ale za to u nas jest 6 razy większe studio i super eksperci jak na przykład Engel czy Jeżowska .

Czas na paraolimpiade

Paraolimpiada: ośmiu polskich zawodników wystartuje w Soczi

Ośmiu zawodników będzie reprezentowało Polskę w XI zimowych igrzyskach paraolimpijskich w Soczi (7-16 marca). Wystartują w narciarstwie zjazdowym, biegowym, biathlonie i snowboardzie. Zdaniem trenerów o medale będzie bardzo trudno. Jakikolwiek uznają za sukces.

- Apetyty po wcześniejszych osiągnięciach są rozbudzone, ale konkurencja jest bardzo mocna i jakikolwiek medal będzie dużym sukcesem. Dziś już jednak dziękuję wszystkim zawodnikom za trud przygotowań i wylany pot - powiedział podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Zakopanem prezesa Polskiego Związku Sportów Niepełnosprawnych Łukasz Szeliga.

Pełnomocnik rządu ds. osób niepełnosprawnych i jednocześnie prezes rady nadzorczej Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Jarosław Duda dodał, że jest pewny zaciętej walki polskich reprezentantów.

- Wierzę, że jednak wrócicie z tych igrzysk z medalami. Chciałbym też, żeby instytucja, którą reprezentuję dołożyła w przyszłości większych starań i w szerszym zakresie służyła wam pomocą podczas przygotowań. Ja ze swojej strony zapewniam, że zrobię w tym kierunku wszystko, co się da - zwrócił się do sportowców.

Alpejczyk Andrzej Szczęsny (BZSR Start Bielsko-Biała) podkreślił dumę, z jaką on i jego koledzy reprezentować będą Polskę w Soczi.

- To dla nas wielki honor i wprawdzie ta zima zaburzyła cykl przygotowań, to jesteśmy w dobrej formie. Dołożymy wszelkich starań, żeby godnie reprezentować nasz kraj - podkreślił.

Zimowe igrzyska paraolimpijskie po raz pierwszy zorganizowano w 1976 roku w szwedzkim Ornskoldsvik. Kolejne odbyły się: w 1980 w Geilo (Norwegia - Polacy nie startowali), w 1984 i 1988 w Innsbrucku (Austria), 1992 w Albertville (Francja), 1994 w Lillehammer (Norwegia), 1998 w Nagano (Japonia), 2002 w Salt Lake City (USA), 2006 w Turynie (Włochy) oraz w 2010 w Vancouver (Kanada).

Polacy wywalczyli 44 medale: 11 złotych, 6 srebrnych i 27 brązowych.

http://sport.wp.pl/kat,1039839,title...wiadomosc.html

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    A tymczasem tv nie pokazuje, jak Kacapy niespodziewanie wygrywają sztafetę biathlonową przed Niemcami, wychodzą na czoło w klasyfikacji medalowej i raczej już tam pozostaną.
    Po dzisiejszej dyskwalifikacji Zubkowa Rosjanie stracili pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej a to pewnie jeszcze nie koniec . Jak ktoś ma Netflixa to wato obejrzeć , dokładnie pokazany tam jest cały proceder oszustw dopingowych z Soczi .

Uprawnienia umieszczania postów