Legia i home.pl uruchamiają pocztę Kibica

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • michrafal
    Pod obserwacją
    • 06.2013
    • 107

    Legia i home.pl uruchamiają pocztę Kibica

    Witam Bracia,

    Temat dotyczy Poczty Kibica Legii Warszawa na stronie home.pl w domenie @legia.com.

    Zastanawia mnie jedna rzecz. Załóżmy ze założę Pocztę na stronie home.pl w domenie @legia.com i zapłacę 50 zł/rocznie, czyli mam zawarta Umowę z home.pl i powiedzmy, ze w okresie opłaconej Poczty nie będzie Mi ona odpowiadać i będę chciał zrezygnować z danej Poczty, czyli zerwać Umowę z home.pl to czy będę wtedy ponosił jakieś konsekwencje prawne czy tez finansowe za zerwanie umowy..?

    Ktos z Was posiada ta Pocztę i może coś więcej powiedzieć na temat niej..?
  • ArtiDuti
    Legionista
    • 06.2013
    • 129

    #2
    https://home.pl/regulaminy/legia

    Komentarz

    • michrafal
      Pod obserwacją
      • 06.2013
      • 107

      #3
      Tak tylko, ze Konsultant mówi co innego a w tym linku co podałeś jest napisane co innego.

      Komentarz

      • Tuzin
        Legionista
        • 05.2004
        • 7433

        #4
        Poczta home.pl jest niestety do dupy. Chodzi mi o ten ich skrypt na stronie do obsługi skrzynki, który jest wolny, ciężko się tam wyszukuje (nie można szukać po treści wiadomości, tylko tytuł lub nadawca). Non stop się coś jebie z załącznikami do wiadomości (nie można ściągnąć). Ogólnie wygląda to jakby było zrobione w 2001 roku.
        Teraz niby zrobili nowy skrypt, ale jest... jeszcze chujowszy - wolniejszy, dalej nie ma najpotrzebniejszych funkcji. Najbardziej brakuje możliwości przełączania się między skrzynkami, bez konieczności wylogowywania i logowania od nowa.

        Problem ze skryptem oczywiście odpada, jeżeli korzystasz z outlooka. Ja nie korzystam bo chce mieć wszystkie wiadomości dostępne z różnych kompów.

        Komentarz

        • michrafal
          Pod obserwacją
          • 06.2013
          • 107

          #5
          Tuzin - A to jest prawda, ze jak nie zapłacisz za następny rok to home.pl likwiduje Ci Pocztę czyli inaczej mówiąc zrywa umowę i usuwa Twoja pocztę.

          Komentarz

          • Tuzin
            Legionista
            • 05.2004
            • 7433

            #6
            Nie wiem bo zawsze płaciłem, sami zresztą dzwonią i się upominają jak się zbliża termin.
            A co miałoby być w tym dziwnego, że kasują konto jak ktoś nie zapłaci?

            Komentarz

            • home.pl
              Legionista
              • 11.2013
              • 1

              #7
              Na 28 dni przed końcem trwania umowy wysyłamy fakturę pro-forma. Jeśli nie będziesz chciał jej przedłużyć, wystarczy że ją zignorujesz lub powiadomisz nas telefonicznie o rezygnacji ze skrzynki mailowej. Nie kryją się za tym żadne konsekwencje prawne, czy też finansowe.
              blog.home.pl - domeny, hosting, e-biznes, social media

              Komentarz

              • michrafal
                Pod obserwacją
                • 06.2013
                • 107

                #8
                home.pl - Rozumiem i bardzo dziękuję.

                Komentarz

                Pracuję...