Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 82 z 82

Wątek: Mówię jak jest...

Legionista Awatar Tommy Johnson

Legionista Awatar Yanks
    Odebrał Nagrodę Kisiela i pocisnął:

Ostatnio edytowane przez Yanks ; 25-03-2016 o 19:05
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar Jaco
    W czwartek Mariusz Max Kolonko zamieścił na swoim fanpag€™u facebookowym list do prezesa Grupy TVN Jima Samplesa. Dziennikarz zadeklarował, że chciałby współpracować z TVN przy dalszej realizacji swojego youtub€™owego programu MaxTV Mówię Jak Jest€.
    Maski spadają.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar funsi
    Mam nadzieję, że to jakaś prowokacja ze strony Maxa. W przeciwnym razie nie wiem. Może i intencje ma dobre, ale to tak jakby z samym diabłem się chciał układać. Dziwne to.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez funsi Zobacz posta
    Mam nadzieję, że to jakaś prowokacja ze strony Maxa. W przeciwnym razie nie wiem. Może i intencje ma dobre, ale to tak jakby z samym diabłem się chciał układać. Dziwne to.
    Kasa, misiu, kasa.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar bloniaq
    Gdybym mi ktoś zaproponował że da mi w TVNie względnie dobry czas antenowy i autonomię co do treści to bym się w ogóle nie zastanawiał - od razu zabierałbym się do odlemingowywania lemingów. Ale oczywiście istnieje inna szkoła - można też przekonywać przekonanych, np czytelników niezależnej, a widzom TVNu okazywać tylko i wyłącznie milczącą pogardę i też jest fajnie. Co prawda nie służy niczemu, ale jest ogólnie fajnie

Zanim ktoś mi tu odpisze, że gdzie kurva w TVNie autonomia, posłużę się tradycyjnym Jackowym - poczekam na efekty.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez funsi Zobacz posta
    Liczy że prezes zrobi kontrrewolucje w stacji rodem z NYT, gdzie ponoć gazeta zadeklarowała że od chwili zwycięstwa Trumpa, będzie już pisać prawdę, całą prawdę i tylko prawdę... czyli jednoznacznie przyznała że wcześniej kłamała.

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Gdybym mi ktoś zaproponował że da mi w TVNie względnie dobry czas antenowy i autonomię co do treści to bym się w ogóle nie zastanawiał - od razu zabierałbym się do odlemingowywania lemingów. Ale oczywiście istnieje inna szkoła - można też przekonywać przekonanych, np czytelników niezależnej, a widzom TVNu okazywać tylko i wyłącznie milczącą pogardę i też jest fajnie. Co prawda nie służy niczemu, ale jest ogólnie fajnie

Zanim ktoś mi tu odpisze, że gdzie kurva w TVNie autonomia, posłużę się tradycyjnym Jackowym - poczekam na efekty.
    To bardzo niebezpieczna próba, bo albo zrobisz dobrą prace u podstaw ale w oczach kolegów pozostaniesz zdrajcą, albo zostaniesz posądzony, że przez takich jak Ty, dekomunizacji nie było. Tak czy tak przejebane, ale próba iście Babiniczowska, bardzo romantyczna.
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Otóż jest to absolutne przeciwieństwo romantyzmu. Babinicz nie był bohaterem romantycznym, tylko pozytywistycznym. Próbą romantyczną byłoby wdarcie się do studia TVNu w trakcie Faktów na żywo i wykrzyczenie że Petru to ch.uj. A to jest zwykła kalkulacja nie mająca na względzie ocen ludzi postronnych, nastawiona głównie na efekt końcowy. Bo dla interesu Narodu ogólnie liczy się efekt końcowy, a nie czy przyczynił się do niego nieskazitelny bohater, czy człowiek którego koledzy mieli za zdrajcę.
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Mieczysław
    Otóż jest to absolutne przeciwieństwo romantyzmu. Babinicz nie był bohaterem romantycznym, tylko pozytywistycznym. Próbą romantyczną byłoby wdarcie się do studia TVNu w trakcie Faktów na żywo i wykrzyczenie że Petru to ch.uj. A to jest zwykła kalkulacja nie mająca na względzie ocen ludzi postronnych, nastawiona głównie na efekt końcowy. Bo dla interesu Narodu ogólnie liczy się efekt końcowy, a nie czy przyczynił się do niego nieskazitelny bohater, czy człowiek którego koledzy mieli za zdrajcę.
    Chyba za dużo czytasz, praca byłaby romantyczna i ****. Nic tego nie zmieni. To o czym piszesz, byłoby przystawką do wejścia do studia na żywo i jebnięcia baranka z Pochanke czy inną gwiazdą, ale to nie byłaby praca tylko deser, taka wisienka na torcie.
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Maski spadają.
    A on czasem nie miał swojego programu w superstacji?

Legionista Awatar pijak z Wo(L)i
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Liczy się tylko pinądz to jest USA!Dolar,Popularność,Gwiazdorstwo. Dziad Walter sprzedał ten cały lewacki pierdolnik pejsatym z USA więc gdzie ma się zgłosić do Jude Gangu na Cracovii? Te lewackie tvn-y mają wieksze medialnie pole do popisu niż superstacja!
    Dla mnie wygląda to tak-

http://www.filmweb.pl/Adwokat.Diabla
    Ostatnio edytowane przez pijak z Wo(L)i ; 26-11-2016 o 16:02
    Pijacy i złodzieje są...
    https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    ten jego program w superstacji to po prostu odcinki MaxTV które emitowano tam kilka godzin przed wrzuceniem na jego kanał na yt...

Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Chyba za dużo czytasz, praca byłaby romantyczna i ****. Nic tego nie zmieni.
    Cóż mi więc pozostaje dodać.
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
    ten jego program w superstacji to po prostu odcinki MaxTV które emitowano tam kilka godzin przed wrzuceniem na jego kanał na yt...
    Aha, to już wszystko jasne. Jak pójdzie do TVN to straci chyba szacunek u dużej części społeczeństwa.

A czy szacunek jest za to co się mówi, czy gdzie się mówi?

Gdyby chciał się po prostu dogadać o kasę, to robiłby to w liście otwartym? Jako kibice wiemy, że transfery lubią ciszę...

Sądzę, że cel jest inny (nie wiem jeszcze jaki, może negocjacje z TVP?), ale gdyby jakimś cudem jego propozycja została zaakceptowana, to nie ma lepszego lekarstwa na lemingozę niż audycja w TVN. Zakładając oczywiście zachowanie dotychczasowego profilu MaxTV.

Pozdrawiam

Legionista
    W moich oczach straciłby szacunek, gdyby poszedł do tvn i zaczął gadać po ich myśli. To byłoby sprzedanie się.
    Ale gdyby tam pracował i nadal mówił to co mówi, to ok. Tvn płaciłby mu za mówinie tego, co nie jest po ich myśli. To nie byłoby sprzedanie się.

Czerwona kartka
    czy w TVP jest autonomia? Czy w GP jest autonomia? Pracujesz, to albo idziesz zgodnie z misją i jesteś zadowolony bo to Twoja misja, albo zaciskasz zęby i robisz wyłącznie kasę a po robocie tym rzygasz. Trzecia wersja to zmiana pracy.

KAŻDA firma, instytucja, stowarzyszenie i inne podmioty mają swoją misję. Albo się z nią zgadzamy, albo nie. Autonomie to można robić na youtubie i blogu.

@LioneL
    A jakie masz zdanie np. o Bogdanie Rymanowskim. Prawakiem on raczej nie jest ale Moniką Olejnik również.

Max swego czasu był korespondentem dla tvnu i jak twierdzi zrezygnował z powodu niewyemitowania jednego z jego materiałów czy zmontowania, nie pamiętam.

Legionista Awatar Praha
    Merkel vs Trump - Oś Transatlantycka US-UK-Poland - Max Kolonko Mówi Jak Jest

https://www.youtube.com/watch?v=HmmURnvrJLE

Oj Max trochę przeinaczył fakty, gdyż moment śmiechu Jarosława Kaczyńskiego nie był bezpośrednio po jego ekscentrycznym przemówieniu odnośnie "zdradzieckich mord"

Legionista Awatar Jaco

Żenada.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów