Burgerownie

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Warszawiak
    Legionista
    • 11.2003
    • 1373

    #76
    Cheeseburger Slow Food serwuje teraz burgery u zbiegu ulic Przeskok i Szpitalnej z jeżdżącej kuchni Wiele osób wspominało, że warto, a teraz tym bardziej, bo hamburgera dostaniemy już za 12 zł
    Legia

    Komentarz

    • me(L)u
      Legionista
      • 07.2004
      • 2832

      #77
      Jak dla mnie BARDZO warto chociaż nie byłem tam odkąd zburzyli ten pawilon. Ostatnio wolę sam sobie zrobić burgera.

      Polecam jeszcze Boca Burger na Oboźnej koło Uniwerku

      A co do tego rankingu to chyba powstał na zasadzie "gdzie stołuje się hipsterka". Opis WarBurgera przez padre - "w punkt". Natomiast w kwestii Bobby Burgera pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Aż tak źle moim zdaniem nie jest
      raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
      ------------------------
      Sportowy serwis, sportowy portal

      Komentarz

      • Huxley
        Legionista
        • 09.2010
        • 3257

        #78
        Panowie a jadł ktoś we Fresh Burgers na Sobieskiego? Warto?

        Specialties: zapraszamy na pyszne i zdrowe burgery. Established in 2013. Bartek traci pracę w knajpie na starówce.Wojtek rzuca hasło- może spróbujemy zrobić coś na własny rachunek.Mariusz podłapuje temat i chłopaki otwierają fresh burgers.
        Mamy Kezmana z Serbii Tarana

        Komentarz

        • padre
          Legionista
          • 09.2010
          • 1699

          #79
          Zamieszczone przez me(L)u

          Polecam jeszcze Boca Burger na Oboźnej koło Uniwerku
          Wybrałem się wczoraj - również moge polecić, za 24 zyle konkret burger BBQ (mógłby mieć większego kotleciora, ale nadrabia fajną ilością warzyw) w zestawie z grubymi frytasami i sosem. Do tego dobre piwko można spożyć. Zacna opcja, zwłaszcza na głodzie.
          Ostatnio edytowany przez padre; 35090.
          Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

          Komentarz

          • 2Faces
            Legionista
            • 10.2012
            • 117

            #80
            ktos wie kiedy otwieraja BB na ursynowie?

            Komentarz

            • RalF
              Legionista
              • 05.2011
              • 1166

              #81
              był ktoś na Bródnie w tej burgerowni? przejeżdżając zauważyłem,
              tam gdzie Amrit, to chyba na Kondratowicza,
              obok burgerowni jest tez spaghetteria(? ) o nazwie kluSSki chyba

              Komentarz

              • Neeryng
                Legionista
                • 01.2012
                • 288

                #82
                Zamieszczone przez padre
                Bobby Burger - nie wiem jak na Żurawiej bo byłem z kobietą i babka nam powiedziała, że nie dają rady z zamówieniami...potem się dowiedziałem, że tego samego wieczora (a właściwie w nocy) mieli pożar SAD
                9 października w nocy około godziny 2:45 na ulicy Żurawiej nieznany dotąd sprawca rzucając prawdopodobnie kawałkiem kostki brukowej wybił witrynę w jednym z tamtejszych lokali gastronomicznych. Chwilę później jeden z mężczyzn rozlał w lokalu przyniesioną ze sobą łatwopalną ciecz, podpalił ją, po czym sprawcy uciekli.
                I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

                Komentarz

                • padre
                  Legionista
                  • 09.2010
                  • 1699

                  #83
                  Zamieszczone przez Neeryng
                  9 października w nocy około godziny 2:45 na ulicy Żurawiej nieznany dotąd sprawca rzucając prawdopodobnie kawałkiem kostki brukowej wybił witrynę w jednym z tamtejszych lokali gastronomicznych. Chwilę później jeden z mężczyzn rozlał w lokalu przyniesioną ze sobą łatwopalną ciecz, podpalił ją, po czym sprawcy uciekli.
                  No to grubo. Myślałem, że coś im się w kuchni zajarało.
                  Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

                  Komentarz

                  • BAU
                    Legionista
                    • 07.2006
                    • 799

                    #84
                    Zamieszczone przez padre
                    Bobby Burger - nie wiem jak na Żurawiej bo byłem z kobietą i babka nam powiedziała, że nie dają rady z zamówieniami...potem się dowiedziałem, że tego samego wieczora (a właściwie w nocy) mieli pożar SAD
                    Podjechaliśmy więc na Emilii Plater. I szczerze - nie polecam. Ewidentnie chyba lecą w chvja licząc na turystów i lokalizację. Blisko godzina czekania po czym naprawdę słaby burger ustępujący burgerom z Burger Kinga. Cenowo - 25+ o ile dobrze pamiętam. Generalnie jednak ich będę omijał szerokim łukiem.
                    W mojej opinii bardzo słaby jest ten Bobby. Cena zupełnie nieadekwantna do jakości, zamawiając burgery ze znajomymi trafiliśmy na dodatek na bardzo słone ogórki w środku, które zabijały cały smak. A uwierzcie, że jak coś jest dla mnie słone, to znaczy, że naprawdę jest słone Szczerze, to już Big Kinga XXL śmiało bym wybierał szybciej niż Bobbego, mam nadzieję, że burgerowym specom nie narażę się tą wypowiedzią

                    Komentarz

                    • DandOlo
                      Legionista
                      • 03.2004
                      • 167

                      #85
                      Zamieszczone przez Warszawiak
                      Obok tego lokalu na Hożej są burgery... wegetariańskie ten z cieciorki naprawdę daje radę
                      Nie wegetariańskie tylko wegańskie Bardzo dobre poniekąd. Ale chciałbym tylko uświadomić co poniektórym, że przygotowuje tam burgery m.in. gość, który pojawia się tutaj:

                      od 0:38. Informacyjnie, dla podjęcia świadomego wyboru. Ja osobiście skreśliłem ten lokal.
                      "Winning is not everything, but making effort to win is." Vince Lombardi

                      Komentarz

                      • heretico
                        Legionista
                        • 04.2013
                        • 1544

                        #86
                        Panowie - zapytanie.
                        jakaś dobra Burgerownia w okolicach Żelaznej ?
                        ------------------------------------------------
                        Hey man, you know I'm really OK
                        The gun in my hand will tell you the same

                        Komentarz

                        • Przemekmaty
                          Czerwona kartka
                          • 11.2013
                          • 11

                          #87
                          haha

                          Komentarz

                          • h_L
                            Legionista
                            • 10.2005
                            • 486

                            #88
                            Jadł ktoś w budzie Frytki&Burgery na Polnej koło Sofii?

                            Komentarz

                            • BAU
                              Legionista
                              • 07.2006
                              • 799

                              #89
                              Zamieszczone przez heretico
                              Panowie - zapytanie.
                              jakaś dobra Burgerownia w okolicach Żelaznej ?
                              Może nie za bardzo okolice Żelaznej, ale Barn Burger koło Hybryd. Klasa sama w sobie. Zajebisty burger, dwa sosy, frytki swojej roboty i colesław już za 21-23 zł dostaniesz. Polecam wszystkim, to miejsce to naprawdę ogień

                              Komentarz

                              • heretico
                                Legionista
                                • 04.2013
                                • 1544

                                #90
                                no , spacer po pracy, zamówienie i jazda na kolej pruszkowską.
                                pasuje, zapamiętam, ukłony
                                ------------------------------------------------
                                Hey man, you know I'm really OK
                                The gun in my hand will tell you the same

                                Komentarz

                                Pracuję...