Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 126 z 126

Wątek: Burgerownie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
    A dla mnie te wszystkie burgery to nic nie warty szajs, głupia moda - taka forma lansu dla pedałów w rurkach. Jakiś "Bobby Burger" [zdjecie] i opis zdjęcia od autora "Dzisiaj takie specjały w @BobbyBurgerPL na Imielinie... Zwrot kasy bez glupiego "przepraszam"..."
    Dokładnie, trzeba jeść tylko schabowe z kapustą popijane kompotem śliwkowym!
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar beka
    tatar, tylko tatar

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
    A dla mnie te wszystkie burgery to nic nie warty szajs, głupia moda - taka forma lansu dla pedałów w rurkach. Jakiś "Bobby Burger" i opis zdjęcia od autora "Dzisiaj takie specjały w @BobbyBurgerPL na Imielinie... Zwrot kasy bez glupiego "przepraszam"..."
    Dawno większej głupoty nie czytałem , osobiście mam zwyczaj spożywać to co mi smakuje , a fakt że podobne danie lubi jakiś pedał w rurkach interesuje mnie tyle co zeszłoroczny deszcz.

A żeby nie rozmywać na Grochowie jeszcze jedno miejsce gdzie warto zjeść burgera :

https://www.facebook.com/stacjagrochow/ 7,5/10 cenowo więcej jak w Fire Burgerze ale wpaść warto.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionistka Awatar amanda
    Zawsze wiedziałam, że ślepo podążasz za modą Alek.

Legionista Awatar alfa
    Super burgery w są w budzie na Solidarności przy Jana Pawła - Serial Grillers. Do tej pory nie znalazłem drugiego miejsca, które mógłbym choćby porównać do tego. Inna liga.

Legionista Awatar Alek
    Knajpka " Mech" przy Francuskiej na Saskiej Kępie i tamtejszy burger absolutne mistrzostwo świata. Zabawa warta nieco ponad 30 zl, ale nie powinno to dziwić ze względu na lokalizację.
    Jadłem już tam drugi raz burgera i bajka, choć w styczniu kiedy spróbowałem u nich jego pierwszy raz to był bez rewelacji.
    9/10
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Uprawnienia umieszczania postów