Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 126

Wątek: Burgerownie

spec okienny Awatar meraś
    Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
    Ja tez mam pytanie odnośnie produktów:

Wiecie gdzie można kupić na Bemowie ?

http://stekibos.pl/index.php/gdzie-kupic

jadłem je - naprawdę spoko
    w końcu namierzyłem w tesco przy Górczewskiej
    10 zł za 4 placki po 100 gram. Naprawdę smacznie wyszło! I Cena Burgera 200 gram z plastrem bekonu, sera i warzywami wychodzi niecałe 10 zł
    Ostatnio edytowane przez meraś ; 02-09-2013 o 08:21
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar Kubal
    Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
    w końcu namierzyłem w tesco przy Górczewskiej
    10 zł za 4 placki po 100 gram. Naprawdę smacznie wyszło! I Cena Burgera 200 gram z plastrem bekonu, sera i warzywami wychodzi niecałe 10 zł
    Tak czytam i się zastanawiam czy promowanie tego typu lokali ma sens.Jak piszesz, burgera z tysiącem kalorii można zjeść za niecałe 10zł, wszystko fajnie, tylko jak się do takich potraw dopadną dzieciaki, to będziemy mieli "masowych" gimnazialistów jak w "jueseju". Nie piję oczywiście do Ciebie, tylko początkowo czytając temat te "wynalazki" kosztowały po 20-25 zł, więc zagrożenia jako takiego nie było. Teraz się to poroznosi po osiedlach i zjadą do przysłowiowej "dychy", co trochę zalatuje otyłością
    Taka poranna refleksja przy owsiance

Legionista Awatar ormo
    Z tego co zrozumiałem to meraś robi je sam u siebie w domu
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista
    Kubal, ale Burger Kingi i inne Maki to tak ze dwadzieścia lat już działają

Legionista Awatar Kubal
    Cytat Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
    Kubal, ale Burger Kingi i inne Maki to tak ze dwadzieścia lat już działają
    Tak, tylko nie zawsze są, że tak powiem "pod ręką", cenowo nigdy nie było również jakoś super, bo jak chcemy porównać zawartość burgera o którym wspomniał Meraś, to jego odpowiednikiem w takim MC jest jedynie BigMac a i tak chyba trochę mu będzie brakowało.Jego cena z tego co pamiętam to około 12 zł,więc nawet drożej.A taką burgerownie można otworzyć w każdej jednej dziupli.Na MC musisz mieć teren i "bańkę" pln na dzień dobry Jak to się zrobi modne, a chyba powoli się robi, jest to po prostu kolejna okazja do zapchania się tego typu żarciem.Co kto lubi oczywiście

Legionista Awatar beka
    Kubal, są Maci, Burger King, KFC czy pizzerie na każdym rogu to mniejszy problem. Patrząc pod kątem szkodzenia zdrowiu tych młodszych i starszych to burgerownie są daleko za kebabami jednak

Legionista Awatar Kubal
    Cytat Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
    Faktycznie, moje niedoczytanie Nie zmienia to jednak faktu, że sceptycznie podchodzę do tego typu propozycji gastronomicznych, amen I smacznego

Dużo wymieniliście tych Burgerowni a nikt nie wspomniał o OhBurger, znajduje sie na rogu Rozbrat z Górnośląską i jest moim stałym punktem odwiedzin przed lub po każdym meczu przy Łazienkowskiej. Burgery może nie dorównują wielkością tym z Barn Burger ale są naprawde świeże i bardzo smaczne. Cena 15 zł też nie odstrasza.

spec okienny Awatar meraś
    Cytat Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
    Kubal, tylko jest pewna różnica pomiędzy McDonaldem w tym przypadku. Mięcho to w 100% polskie bydło, które trzeba doprawić. Jedynie do buły można się przyczepić bo z dostępnością tych lepszych do hamburgerów bywa różnie
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar casual
    Wilanowskiego TASTE Burgera niestety nijak polecić nie mogę- byłem tam dziś pierwszy raz na burgerze i raczej szybko (o ile w ogóle) nie wrócę. Zamówiłem cheeseburgera z dodatkowym bekonem za 21 zł (wyjściowo 19 zł, za bekon dodatkowo 2 zł). Bez wielkiego rozwodzenia się, bo i nie ma nad czym: gra nie warta świeczki, żadnej przyjemności z jedzenia tej bułki z mięsem nie miałem, smak gówniany względem konkurencji, ogólnie słabiutko. Do tego chujowo wysoka cena (względem tego co otrzymuje się w zamian). Może i spory, może i można się napchać, ale smakowo bieda. Sukcesu im nie wróże, tym bardziej że 50 metrów dalej jest kultowy wilanowski McDonald. Nie polecam.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar casual
    Pięć najlepszych miejsc w Warszawie z burgerami zdaniem WarsawInsider. Można poćwiczyć angielski, bo opisy nie są po polsku

http://warsawinsider.pl/blog/burger-wars-top-5
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Pięć najlepszych miejsc w Warszawie z burgerami zdaniem WarsawInsider. Można poćwiczyć angielski, bo opisy nie są po polsku

http://warsawinsider.pl/blog/burger-wars-top-5
    a jak to się ma do rzeczywistości? Na jakiej zasadzie stworzono ten ranking? Tak się składa, że jutro przylatuje koleżka, pasjonat wołowiny i myślałem zabrać go na dobrego burgera. Przylatuje z Burgundii więc krainy, skąd pochodzi jedna z lepszych jeśli nie najlepsza wołowina a chciałbym go zaskoczyć czymś.
    I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

Legionista Awatar casual
    Nie wiem jak ma się to do rzeczywistości, było w tym temacie kilka rankingów to i ten dorzuciłem. A co do miejsca do którego powinieneś zabrać kolegę to przeleć przez temat od początku- jest tu sporo pomocnych opinii kiboli odwiedzających czasem lokale z tego typu jedzeniem.
    Zapamiętał.

Legionista Awatar padre
    Bobby Burger - nie wiem jak na Żurawiej bo byłem z kobietą i babka nam powiedziała, że nie dają rady z zamówieniami...potem się dowiedziałem, że tego samego wieczora (a właściwie w nocy) mieli pożar SAD
    Podjechaliśmy więc na Emilii Plater. I szczerze - nie polecam. Ewidentnie chyba lecą w chvja licząc na turystów i lokalizację. Blisko godzina czekania po czym naprawdę słaby burger ustępujący burgerom z Burger Kinga. Cenowo - 25+ o ile dobrze pamiętam. Generalnie jednak ich będę omijał szerokim łukiem.

Ćwierćfunciak - okolice nielicznych ale ślicznych, na Andersa. Byłem już dość dawno -całkiem spoko, choć też bez jakiejś rewelacji. "Na raz", że tak powiem.

Bydło i Poidło - nowy lokal właścicieli Bydła i Powidła (tam nie byłem) na Kruczej, niedaleko Trattori Rucoli. Powiem szczerze, byłem sceptyczny, ale miło się zaskoczyłem. Generalnie nie jest to jednak typowy bar-fastfood, raczej urządzone wszystko w stylu restauracji. Oprócz burgerów mają też steki. Fajne miejsce żeby zabrać niewiastę, jedną czy dwie, ewentualnie osiem. Ja byłem z dwiema i się podobało, podkreślić trzeba, że bardzo miła obsługa i super mięso - nie wiem czy akurat trafiliśmy dobrą partię, czy po prostu z tego słyną. Do tego smaczna, niepompowana bułka. Trochę mało warzyw (mi to nie przeszkadzało). Na pewno do ponownego uderzenia, choć nie są to burgery w stylu Barn Burgera. Rozmiarowo-średnie, ale smaczne. Cenowo - od 22 w górę jeżeli chodzi o burgery, reszta droższa, steki i inne potrawy mięsne mają nawet i po 75+zł. Dla każdego coś miłego. Mogę polecić.

Dobry "nietypowy" burger podają też w Beirucie na Poznańskiej - trzeba tylko powiedzieć, że chodzi o ten z jagnięciną. Naprawdę smaczna sprawa, choć dość "szybka". Cena to chyba 22 złocisze.

e: o, jeszcze ten, no WarBurger na Puławskiej. Dramat, oni to chyba głównie z lemingozy poplątanej z hipsterozą żyją. Buła przechujowa, mięso przeciętne. Do tego jakiś burak to wszystko sprzedaje (z tego miejsca pozdrawiam . Nie polecam, przerost formy nad treścią - jadą nawet nie wiem za bardzo na czym, na jakiejś wyimaginowanej opinii - może kiedyś po prostu mieli dobre. Zdecydowanie lepszy wybór w okolicach Puławskiej to Burger Bar na Olkuskiej (klasa mięso). Barn Burger już wszyscy chyba znają, również warto.

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Bobby Burger cenowo to 15+
    Tak jest, walnąłem się z jedną cyferką. W każdym razie akurat w tym lokalu wziąłem burgera za bodaj 23 zł i był po prostu przeciętny. W dodatku kazali na niego czekać ponad 50 minut, a kolejki to tam wielkiej wówczas nie było.
    Ale żeby nie było aż tak negatywnie - na plus to, że są frytasy w zestawie chyba (a może trzeba dopłacić, nie pamiętam...). Natomiast ten kawałek arbuza który dają, to nie wiem po co. Taki mało pasujący ekstras.

Z innych które miałem jeszcze okazję spożyć ale jakiś czas temu to Cosmos Cosmos - tam gdzie kiedyś był klub Punkt obok Placu Konstytucji (nie zapadł mi jakoś szczególnie w pamięć, ale w zestawie z frytasami był w rozsądnej cenie), Pink Flaming przy Parku Szczęśliwickim na Ochocie - lokal taki w stylu Jeffsa tylko zdecydowanie lepsze jedzenie (burger w Jeffsie to mega gówno), Lokal Bistro na Krakowskim - bez rewelacji. Dwa razy miałem okazję jeść burgery w Burger Factory na Bródnie (Kondratowicza) - za pierwszym razem był naprawdę dobry, za drugim już mięso było sporo gorsze i niedoprawione - trzeci raz będzie więc decydujący. W najbliższym czasie jednak chyba się wybiorę do tego Boca Burgers.

Natomiast gdyby ktoś był w Barcelonie to polecam Kiosko Burger Barcelona - zajebiste burgery plus ziemniaczki różnego rodzaju do tego i sosy które sami robią. Do tego podają winko lub piwko. Reeewelka.
    Ostatnio edytowane przez padre ; 17-10-2013 o 08:58
    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Legionista Awatar beka
    Bobby Burger cenowo to 15+

Legionista Awatar Warszawiak
    Cheeseburger Slow Food serwuje teraz burgery u zbiegu ulic Przeskok i Szpitalnej z jeżdżącej kuchni Wiele osób wspominało, że warto, a teraz tym bardziej, bo hamburgera dostaniemy już za 12 zł
    Legia

Legionista Awatar me(L)u
    Jak dla mnie BARDZO warto chociaż nie byłem tam odkąd zburzyli ten pawilon. Ostatnio wolę sam sobie zrobić burgera.

Polecam jeszcze Boca Burger na Oboźnej koło Uniwerku

A co do tego rankingu to chyba powstał na zasadzie "gdzie stołuje się hipsterka". Opis WarBurgera przez padre - "w punkt". Natomiast w kwestii Bobby Burgera pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Aż tak źle moim zdaniem nie jest
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Legionista Awatar Huxley
    Panowie a jadł ktoś we Fresh Burgers na Sobieskiego? Warto?

http://www.yelp.pl/biz/fresh-burgers-warszawa
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar padre
    Cytat Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta

Polecam jeszcze Boca Burger na Oboźnej koło Uniwerku
    Wybrałem się wczoraj - również moge polecić, za 24 zyle konkret burger BBQ (mógłby mieć większego kotleciora, ale nadrabia fajną ilością warzyw) w zestawie z grubymi frytasami i sosem. Do tego dobre piwko można spożyć. Zacna opcja, zwłaszcza na głodzie.
    Ostatnio edytowane przez padre ; 19-10-2013 o 11:20

Legionista Awatar 2Faces
    ktos wie kiedy otwieraja BB na ursynowie?

Legionista
    był ktoś na Bródnie w tej burgerowni? przejeżdżając zauważyłem,
    tam gdzie Amrit, to chyba na Kondratowicza,
    obok burgerowni jest tez spaghetteria(? ) o nazwie kluSSki chyba

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez padre Zobacz posta
    Bobby Burger - nie wiem jak na Żurawiej bo byłem z kobietą i babka nam powiedziała, że nie dają rady z zamówieniami...potem się dowiedziałem, że tego samego wieczora (a właściwie w nocy) mieli pożar SAD
    9 października w nocy około godziny 2:45 na ulicy Żurawiej nieznany dotąd sprawca rzucając prawdopodobnie kawałkiem kostki brukowej wybił witrynę w jednym z tamtejszych lokali gastronomicznych. Chwilę później jeden z mężczyzn rozlał w lokalu przyniesioną ze sobą łatwopalną ciecz, podpalił ją, po czym sprawcy uciekli.
    I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

Legionista Awatar padre
    Cytat Zamieszczone przez Neeryng Zobacz posta
    9 października w nocy około godziny 2:45 na ulicy Żurawiej nieznany dotąd sprawca rzucając prawdopodobnie kawałkiem kostki brukowej wybił witrynę w jednym z tamtejszych lokali gastronomicznych. Chwilę później jeden z mężczyzn rozlał w lokalu przyniesioną ze sobą łatwopalną ciecz, podpalił ją, po czym sprawcy uciekli.
    No to grubo. Myślałem, że coś im się w kuchni zajarało.

Legionista Awatar BAU
    Cytat Zamieszczone przez padre Zobacz posta
    Podjechaliśmy więc na Emilii Plater. I szczerze - nie polecam. Ewidentnie chyba lecą w chvja licząc na turystów i lokalizację. Blisko godzina czekania po czym naprawdę słaby burger ustępujący burgerom z Burger Kinga. Cenowo - 25+ o ile dobrze pamiętam. Generalnie jednak ich będę omijał szerokim łukiem.
    W mojej opinii bardzo słaby jest ten Bobby. Cena zupełnie nieadekwantna do jakości, zamawiając burgery ze znajomymi trafiliśmy na dodatek na bardzo słone ogórki w środku, które zabijały cały smak. A uwierzcie, że jak coś jest dla mnie słone, to znaczy, że naprawdę jest słone Szczerze, to już Big Kinga XXL śmiało bym wybierał szybciej niż Bobbego, mam nadzieję, że burgerowym specom nie narażę się tą wypowiedzią

Legionista Awatar DandOlo
    Cytat Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
    Obok tego lokalu na Hożej są burgery... wegetariańskie ten z cieciorki naprawdę daje radę
    Nie wegetariańskie tylko wegańskie Bardzo dobre poniekąd. Ale chciałbym tylko uświadomić co poniektórym, że przygotowuje tam burgery m.in. gość, który pojawia się tutaj:
    http://www.youtube.com/watch?v=DUsOjW20YJw
    od 0:38. Informacyjnie, dla podjęcia świadomego wyboru. Ja osobiście skreśliłem ten lokal.
    "Winning is not everything, but making effort to win is." Vince Lombardi

Legionista Awatar heretico
    Panowie - zapytanie.
    jakaś dobra Burgerownia w okolicach Żelaznej ?
    ------------------------------------------------
    Hey man, you know I'm really OK
    The gun in my hand will tell you the same

Czerwona kartka
    haha

Legionista Awatar h_L
    Jadł ktoś w budzie Frytki&Burgery na Polnej koło Sofii?

Legionista Awatar BAU
    Cytat Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
    Panowie - zapytanie.
    jakaś dobra Burgerownia w okolicach Żelaznej ?
    Może nie za bardzo okolice Żelaznej, ale Barn Burger koło Hybryd. Klasa sama w sobie. Zajebisty burger, dwa sosy, frytki swojej roboty i colesław już za 21-23 zł dostaniesz. Polecam wszystkim, to miejsce to naprawdę ogień

Legionista Awatar heretico
    no , spacer po pracy, zamówienie i jazda na kolej pruszkowską.
    pasuje, zapamiętam, ukłony
    ------------------------------------------------
    Hey man, you know I'm really OK
    The gun in my hand will tell you the same

Uprawnienia umieszczania postów