Strona 1 z 111 123451151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 3312

Wątek: SERIALE godnie i niegodne polecenia

Legionista Awatar voytek

SERIALE godne i niegodne polecenia

Zachęcam do "zostawienia" tematu filmowego FILMOM a wszelkie nowości (i starocie) SERIALOWE, głównie zza oceanu, opisywać tutaj. Może się przyjmie, jeśli nie zginie w czeluściach forumki.

W takim razie lecimy. W sieci pojawił się pierwszy odcinek "The Bridge: Na granicy". Za scenariusz odpowiada wyciągnięta z "Homeland" Meredith Stiehm. Pierwowzór emitowało swego czasu Ale kino.

Amerykanie zawsze wolą robić swoje wersje zagranicznych hitów zamiast dodawać napisy do oryginału. Przenoszenie formatu z Europy do Stanów kończy się zwykle porażką lub co najwyżej produkcją o znacznie niższym poziomie niż pierwowzór. W przypadku "The Bridge: Na granicy" można jednak być spokojnym o jakość i liczyć na równie świetny serial. Amerykanie tym razem nie kopiują całego "Mostu nad Sundem", ale wykorzystują jedynie jego koncept – ciało kobiety znalezione na granicy między dwoma państwami. Zamiast w Danii i Szwecji, serialowa dynamika będzie rozgrywała się między Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem. Produkcja stacji FX zmieni mroczną atmosferę skandynawskiego kryminału na unikalny klimat panujący w słynnym punkcie granicznym El Paso–Juárez.
    Ostatnio edytowane przez voytek ; 11-07-2013 o 22:02
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Legionista
    Wiadomo coś o nowym sezonie Californication? Będzie w ogóle?

Legionista Awatar voytek
    (Niestety) będzie od stycznia 2014. Powinni go zakończyć trzy sezony temu.
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Legionista Awatar Szawar
    Under the dome - to co scenarzyści zrobili z tym seriali to jawna kpina. Rozumiem, ze miało byc ciekawiej, inaczej niż w ksiązce Kinga, ale wychodzi narazie słabiutko.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Under the dome - to co scenarzyści zrobili z tym seriali to jawna kpina. Rozumiem, ze miało byc ciekawiej, inaczej niż w ksiązce Kinga, ale wychodzi narazie słabiutko.
    Strasznie się zawiodłem na pierwszych trzech odcinkach. Książka była w miarę ok tylko zakończenie do bani ale to już jest norma u Kinga w ostatnim czasie. Pomysł i tkwiący w nim potencjał jest ogromny zwłaszcza jak ma się możliwość zmieniania fabuły, a tu takie ....hmm nic. Do tego drewniane aktorstwo. Nie polecam.

Legionista Awatar ormo
    Zakazane Imperium wraca 8 września

A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista Awatar Benek
    Na FOX w każdy poniedziałek od 23 leci po 5 odcinków Skazanego na śmierć POLECAM
    304meczów*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Sphinxxx
    Cytat Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
    (Niestety) będzie od stycznia 2014. Powinni go zakończyć trzy sezony temu.
    What? Pewnie i tak obejrzę, jak i ostatni sezon obejrzałem, ale przesadzają już, zostały w zasadzie same półnagie laski i żarty o sraniu, a to trochę za mało. W porównaniu do pierwszych dwóch sezonów to zupełnie inny serial.

Ja czekam na Suits, który rusza w przyszłym tygodniu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Krzym Zobacz posta
    What? Pewnie i tak obejrzę, jak i ostatni sezon obejrzałem, ale przesadzają już, zostały w zasadzie same półnagie laski i żarty o sraniu, a to trochę za mało. W porównaniu do pierwszych dwóch sezonów to zupełnie inny serial.
    Też obejrzałem wszystkie sezony. Jak w większości przypadków pierwszy sezon najlepszy, reszta robiona na siłę.

Serial Luther. Poleciacie? Jaki to klimat? The Killing czy bardziej The Wire? Warto?

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
    Zakazane Imperium wraca 8 września

Ten serial nie ma sobie równych. GENIALNY! Nie mogę się doczekać.

Tymczasem oglądam 3 serię Spartakusa, ale niestety z innym aktorem to już nie to samo. Zresztą w ogóle dla mnie serial stracił sens po tym co się stało z rewelacyjnym Batiatusem.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista
    Wiadomo co z Supernatural?

Jak nowy sezon Dextera? Ogląda ktoś? Jest klimacik?

PS. Mała literówka w temacie wątku

Wiadomo coś o M jak Miłość ?

Legionista Awatar voytek
    Cytat Zamieszczone przez Shin-Ski Zobacz posta
    PS. Mała literówka w temacie wątku
    Niestety, ale chyba nie ma możliwości zmiany tematu przez usera. Gdyby któryś z adminów był łaskaw zmienić "godnie" nazwę tematu byłbym wdzięczny.

@Krzym, dzięki, zaawansowane edycja pomaga.

e: dupa blada, coś źle działa

@Grzybek94, Supernatural wraca 10 października.
    Ostatnio edytowane przez voytek ; 11-07-2013 o 23:06

Legionista Awatar FCB
    Co do Dextera czytałem, że emitowany w stanach 8 sezon serialu będzie ostatnim.

Cytat Zamieszczone przez BZ(L) Zobacz posta
    Wiadomo coś o M jak Miłość ?
    Irek zaleje Mirkę , a Gosia pójdzie w tango z Michałem i uciekną do USA. Tam spotka ją los niewiernego kurwiszonka i straci życie. Ciekaw jestem tylko czy wymyślą coś ciekawego w związku z tym czy znowu będzie grana 'Śmierć w kartonach 2' lub coś w tym stylu
    Ostatnio edytowane przez FCB ; 11-07-2013 o 19:32

Dexter napewno ostatni sezon, widziałem 1. odcinek i jest potencjał. Zobaczymy, jak się rozkręci. Nowy bohater wprowadza świeżość w tej historii

Legionista Awatar Sphinxxx
    Cytat Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
    Niestety, ale chyba nie ma możliwości zmiany tematu przez usera. Gdyby któryś z adminów był łaskaw zmienić "godnie" nazwę tematu byłbym wdzięczny.
    Poprzez zmianę pierwszego postu chyba można.

Cytat Zamieszczone przez FCB Zobacz posta
    Irek zaleje Mirkę , a Gosia pójdzie w tango z Michałem i uciekną do USA. Tam spotka ją los niewiernego kurwiszonka i straci życie. Ciekaw jestem tylko czy wymyślą coś ciekawego w związku z tym czy znowu będzie grana 'Śmierć w kartonach 2' lub coś w tym stylu
    haha z niecierpliwością czekam co się wydarzy

Legionista Awatar Bootleg
    a jak się sprawa przedstawia z Czasem Honoru? Będzie na jesieni jeszcze jakiś sezon?
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar ormo
    We wrześniu ma się pojawić 6 sezon
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

W finałowym sezonie Dextera gościnnie gra Charlotte Rampling! Po dwóch odcinkach jest dobrze, choć coś dziwnie czuję, że znam już zakończenie...obym się mylił.

Legionista Awatar me(L)u
    Cytat Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
    We wrześniu ma się pojawić 6 sezon
    Ciekawe czy dociągną tę farsę do czasów współczesnych
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Legionista Awatar maatek
    Cytat Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
    jeszcze ma być 7. sezon - retrospekcja z Powstania.
    „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
    Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
    Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
    Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Legionista Awatar Danoo
    Cytat Zamieszczone przez szewczyk dratewka Zobacz posta
    W finałowym sezonie Dextera gościnnie gra Charlotte Rampling! Po dwóch odcinkach jest dobrze, choć coś dziwnie czuję, że znam już zakończenie...obym się mylił.
    Każdy niby zna, a na koniec i tak będzie zdziwienie, info telefoniczne

Po dwóch odcinkach jest lepiej niż dobrze, z niecierpliwością czekam na następne

Legionista Awatar Domino KG(L)
    haha z niecierpliwością czekam co się wydarzy
    No jak co?! Lucek pójdzie na bok z Kwaśniakową! Kinga zrobi "teleskop" sąsiadowi bo Mroczek będzie zajęty funfelą z roboty, a Marta weźmie w łapę od gangusów mężusia! To jasne. Aha i młody bokser puknie panią prorok i zostanie mistrzem w federacji WBA ! Tak obstawiam, nie to żebym miał jakieś znajomości lub rodzinę u scenarzystów
    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Legionista Awatar met(L)
    Cytat Zamieszczone przez szewczyk dratewka Zobacz posta
    Serial Luther. Poleciacie? Jaki to klimat? The Killing czy bardziej The Wire? Warto?
    Jak dla mnie kozak. Warto obejrzeć co prawda ani The Killing ani The Wire jeszcze nie oglądałem ale z czystym sumieniem polecam

Cytat Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
    No jak co?! Lucek pójdzie na bok z Kwaśniakową! Kinga zrobi "teleskop" sąsiadowi bo Mroczek będzie zajęty funfelą z roboty, a Marta weźmie w łapę od gangusów mężusia! To jasne. Aha i młody bokser puknie panią prorok i zostanie mistrzem w federacji WBA ! Tak obstawiam, nie to żebym miał jakieś znajomości lub rodzinę u scenarzystów
    No ładnie wydało się dobra ale nie pisz nic więcej , bo nie będzie potem napięcia apropos a co z Mareczkiem ?

Legionista Awatar voytek
    apropos a co z Mareczkiem ?
    M jak Miłość wraca 3 września! Cierpliwości!

e: proszę nie rozpi****** kolejnego tematu podobnymi pierdołami, pomimo że śmiech to zdrowie
    Ostatnio edytowane przez voytek ; 11-07-2013 o 23:31

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
    Czemu nazywasz to farsą?

Uprawnienia umieszczania postów