Strona 52 z 112 PierwszyPierwszy ... 24248495051525354555662102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,560 z 3332

Wątek: SERIALE godnie i niegodne polecenia

Cytat Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
    Podobno wyciekły do sieci odcinki "Game of Thrones" od 01-04 5 sezonu, nie wiem w jakiej jakości one są. Hataki zapowiedziały po południu napisy do pierwszego odcinka
    52 minutowy odcinek waży niecałe 300 MB, jakość zdecydowanie akceptowalna.

Legionista Awatar Maciek
    Jakość jest dobra. Poziom serialu na plus, jeśli ktoś czytał książkę to może być zaskoczony tym co dzieje się w serialu. Cztery odcinki zdecydowanie trzymają poziom.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Legionista
    Im bardziej się serial rozbiega z książką tym bardziej skłaniam się do zaprzestania oglądania tego serialu.

Cytat Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
    Cztery odcinki zdecydowanie trzymają poziom.
    Na moje to zdecydowanie poniżej poziomu. Brak logiki w wielu przypadkach aż razi
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar Wilczur
    Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Na moje to zdecydowanie poniżej poziomu. Brak logiki w wielu przypadkach aż razi
    Niestety. Momentami człowiek może czuć że stracił czas czytając te książki. Skupianie się przez tyle stron na wątkach które w ogóle nie zostają poruszane.

**Mini spoiler**: Nie wyobrażałem sobie że Daenerys można było pokazać bardziej wkurzajaco niż już jest w książkach :P
    Legia mistrz a reszta x*j

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Wilczur Zobacz posta

**Mini spoiler**: Nie wyobrażałem sobie że Daenerys można było pokazać bardziej wkurzajaco niż już jest w książkach :P
    Nie mniej, oko zawsze miło na nią zwiesić.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    House of Cards naprawdę mnie zadziwia. Myślałem że w dwóch poprzednich sezonach homopropagandy było już sporo, ale trzeci sezon to jakiś nowy poziom absurdu. Nie wiem co trzeba ćpać, aby politykę zagraniczną jednego z największych mocarstw na świecie uzależniać od decyzji jednego pedała płotki.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez K.S. Zobacz posta
    House of Cards naprawdę mnie zadziwia. Myślałem że w dwóch poprzednich sezonach homopropagandy było już sporo, ale trzeci sezon to jakiś nowy poziom absurdu. Nie wiem co trzeba ćpać, aby politykę zagraniczną jednego z największych mocarstw na świecie uzależniać od decyzji jednego pedała płotki.
    Ten pedał płotka był obywatelem jednego z największych mocarstw na świecie, zapuszkowanym na terenie drugiego z największych mocarstw. Panie polityka przedwyborcza.

Legionista Awatar ZdziCHu
    Cytat Zamieszczone przez K.S. Zobacz posta
    Kevin Spacey jest producentem tego serialu, a prywatnie jest pedałem. Już wiesz czemu tyle homopropagandy?
    Jestem ciekaw co będzie 4 sezonie
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Legionista Awatar Stout
    Gdyby nie ten wątek, to serial byłby rewelacyjny. Z tym pedalstwem KS to pewne?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
    Kevin Spacey jest producentem tego serialu, a prywatnie jest pedałem.
    Sam Spacey twierdzi inaczej...

Zaś jeśli chodzi o wątki gejowskie w serialach wszelkich(nawet Sopranosy się nie oparły, chlubny wyjątek Breaking Bad) to amerykańska publika jest taka że bez tych wątków serial czeka masa krytyki w mediach
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar KBK
    Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Sam Spacey twierdzi inaczej...

Zaś jeśli chodzi o wątki gejowskie w serialach wszelkich(nawet Sopranosy się nie oparły, chlubny wyjątek Breaking Bad) to amerykańska publika jest taka że bez tych wątków serial czeka masa krytyki w mediach
    Breaking Bad też się z taką falą spotkało?

Btw, kolejny argument, że to serial wszech czasów

Cytat Zamieszczone przez KBK Zobacz posta
    Breaking Bad też się z taką falą spotkało?
    Sprawdź ;-)

http://www.filmweb.pl/serial/Jordskott-2015-653858

Jest klimat, jest i Skandynawia. Jestem po 6 odc i powiem tylko tyle, jest dobrze
    Jak ktoś oglądał Serial Most nad Sundem czy The Killing to ten serial powinien przypaść mu do gustu.

Opis
    Detektyw, Eva Thörnbladh, wraca do rodzinnego miasteczka na szwedzkiej prowincji, by zadysponować majątkiem jej niedawno zmarłego ojca. Powrót nie jest łatwy, ponieważ kilka lat temu, właśnie w tych okolicach zaginęła i została uznana za zmarłą dziesięcioletnia córka Ewy. Tymczasem w miasteczku dochodzi do kolejnego zniknięcia dziecka.

Legionista Awatar Wilczur
    Cytat Zamieszczone przez Sergio Zobacz posta

http://www.filmweb.pl/serial/Jordskott-2015-653858

Jest klimat, jest i Skandynawia. Jestem po 6 odc i powiem tylko tyle, jest dobrze
    Jak ktoś oglądał Serial Most nad Sundem czy The Killing to ten serial powinien przypaść mu do gustu.

Opis
    Zapisane. 'Most Nad Sundanem' polecam każdemu (chociaż jescze nie obejrzałem 3-ego sezonu).
    Legia mistrz a reszta x*j

Legionista Awatar zinger
    Generalnie tegoroczne House of Cards i Gra o Tron mocno poziomem odstają od poprzednich sezonów. Człowiek ostrzył sobie zęby, a tu odcinek po odcinku, co raz większe rozczarowanie...
    Ora et labora

Legionista Awatar b.
    gdzie oglądaliście "top boy"?
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar ZdziCHu

Daredevil od Netflix naprawdę daje rade! Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem tym serialem.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Na seansiku
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionista Awatar Szawar

Better Call Saul - jestem po 1 sezonie i dla mnie jednak jest to serial przeciętny. Jeden naprawdę dobry odcinek, fajne powiązania z BB,
    Gdyby serial jednak nie miał powiązań z BB, raczej by się zakończył na jednym sezonie.

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    z kat, bez lektora, z napisami. Jak nie ogarniesz to daj znać na pw, wyślę Ci na DVD bo serial kozacki. Pozdro.
    Nawałka z Legii won!
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Legionista Awatar b.
    dzięki Bossie, na razie i tak "szkoła,praca, dziewczyna, rodzina" i nie mam czasu na seriale, ale jak będę miał czas i nie ogarnę to się odezwę

pzdr
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez mkr Zobacz posta
    Jakie macie opinie na temat 3. sezonu House of Cards? Jak dla mnie wielkie rozczarowanie, chociaż jeszcze całego sezonu nie obejrzałem to wiem, że skończenie będzie męką.
    Bardzo dobry 3 sezon, oczywiście znacznie inny od dwóch pierwszych, co nie znaczy, że jest słaby. Faktycznie pewne wątki mogą nudzić, ale są niezbędne, co pokazuje zakończenie.

ja polecam Gra o tron, the walking dead, vikings.

Cytat Zamieszczone przez pepeh Zobacz posta
    ja polecam Gra o tron, the walking dead, vikings.
    Nie znam, możesz powiedzieć o czym to?

Legionista Awatar Loko
    Skończyłem wczoraj 3 sezon Wikingów. Chyba do tej pory najlepszy sezon. 4 seria zapowiada się niezwykle ciekawie. Jak dla mnie serial na równi z Grą o Tron, zachowując pewne proporcje rzecz jasna.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    Skończyłem wczoraj 3 sezon Wikingów. Chyba do tej pory najlepszy sezon. 4 seria zapowiada się niezwykle ciekawie. Jak dla mnie serial na równi z Grą o Tron, zachowując pewne proporcje rzecz jasna.
    Jak dla mnie za mało rozpierduchy w 3 sezonie. Kilka wątków wplecionych bez sensu ( temat Wędrowca), ale ta muzyka i klimat wynagroadzają pewne niedociągnięcia.
    Ostatnio edytowane przez Szawar ; 28-04-2015 o 07:00

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Jak dla mnie za mało rozpierduchy w 3 sezonie. Kilka wątków wplecionych bez sensu ( temat Wędrowca), ale ta muzyka i klimat wynagroadzają pewne niedociągnięcia.
    Odcinki z atakiem na Paryż były świetne, widać, że serial odnosi sukces i mają coraz większy budżet. Nie ma już kilkunastu ludzi i dwóch statków podbijających Anglię. A czy Odyn zaliczający żonę Ragnara był bezsensowny to się dowiemy w czwartym sezonie.

Polecam Dardevilla dzisiaj skończyłem pierwszy sezon (drugi dopiero w 2016). W końcu jakiś dobry marvelowski serial, dużo lepszy od tego całego SHIELDS. Świetna fabuła, bardzo dobrze stworzone postacie, szczególnie główny czarny charakter. Nie brakuje ani dobrych tekstów, ani dobrej akcji.

http://www.filmweb.pl/serial/Daredevil-2015-702252
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 01-05-2015 o 16:46

Legionista Awatar Stout
    Właśnie miałem pytać się o Marvelowskiego Daredevil'a.
    Idzie to gdzieś on line obejrzeć?
    Bo netfix nie działa.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez NOWY(L) Zobacz posta
    Właśnie miałem pytać się o Marvelowskiego Daredevil'a.
    Idzie to gdzieś on line obejrzeć?
    Bo netfix nie działa.
    http://www.kinoman.tv/serial/daredevil

Uprawnienia umieszczania postów