Strona 127 z 129 PierwszyPierwszy ... 2777117123124125126127128129 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,810 z 3861

Wątek: SERIALE godnie i niegodne polecenia

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Czyli, jeżeli dobzre rozumiem, skoro nie lubię fantasy i nie czytałem nic Sapkowskiego, to nie muszę się na ten serial rzucać?
    ja ani nie jestem fanem fantasy, ani nigdy nie czytałem/nie grałem/nie oglądałem wiedźmina i tego typu dzieł.... i mi się podoba po paru odcinkach

włączyłem z ciekawości i jak dla mnie jest ok. Pewnie wynika to z tego, że nie mam porównania z książką, stąd może i oczekiwania niewygórowane

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Czyli, jeżeli dobzre rozumiem, skoro nie lubię fantasy i nie czytałem nic Sapkowskiego, to nie muszę się na ten serial rzucać?
    To jest bardziej związane z tym, co lubisz (czego szukasz w produkcji) Fantasy to 90% chłamu, ale i kilka rzeczy klasycznych w zupełnie innych stylach i podgatunkach.

Jak wspomniałem wcześniej, jest jakaś prawidłowość, że seriale tego typu często muszą się rozkręcić w trakcie trwania pierwszego sezonu.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez pramok Zobacz posta
    [QUOTE

Oglądał ktoś polski serial "Kruk. Szepty słychać po zmroku" lub "Pakt"? Warto się skusić?
    Pakt - polecam. Pierwszy sezon bardzo dobry, drugi gorszy od pierwszego, ale do obejrzenia.
    Kruk - specyficzny i przewidywalny, ale da się "przebrnąć".[/QUOTE]

Dzięki
    Po obejrzeniu 3 sezonu Watahy skuszę się na ww. seriale

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Spoko dokument, trzy odcinki po godzinie.

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    To jest bardziej związane z tym, co lubisz (czego szukasz w produkcji) Fantasy to 90% chłamu, ale i kilka rzeczy klasycznych w zupełnie innych stylach i podgatunkach.

Jak wspomniałem wcześniej, jest jakaś prawidłowość, że seriale tego typu często muszą się rozkręcić w trakcie trwania pierwszego sezonu.
    Mądrego to i miło poczytać. Obejrzałem całość i od przedostatniego odcinka zrobił się niezły (Wiedźmin).
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Jako fan Widzmina mi się podobał ma swoje mankamenty i nie "diabeł" tylko "diaboł" materiału jest sporo więcej sądzę że im dalej w las to będzie lepiej.
    Może po pierwszym sezonie rzucą większy budżet.
    Jest nieźle tak oceniam.
    Najważniejsze że głosy pozytywne się pojawiają

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Mądrego to i miło poczytać. Obejrzałem całość i od przedostatniego odcinka zrobił się niezły (Wiedźmin).

Tomasz Raczek, krytyk filmowy życzliwym okiem patrzy na premierowy sezon „Wiedźmina”, choć zastrzega że najlepiej nie oceniać serialu od samego początku.

- Uważam „Wiedźmina” od Netfliksa za udany serial fantasy – przyznaje Tomasz Raczek. - Szczególnie z punktu widzenia tych, którzy nie znają książek Sapkowskiego i nie czują imperatywu porównywania.

Nasz rozmówca przestrzega że trzeba uważać, aby nie zacząć oceniać przed trzecim odcinkiem bo dwa pierwsze są najsłabsze. Krytyk potwierdza, że po pierwszych dwóch częściach serii zaczęła ją realizować inna ekipa niż na starcie, co korzystnie wpłynęło na jakość produkcji.

- Robi wrażenie dopracowanie wizualne obrazów, lekkość dowcipu (chwilami przypominająca wręcz humor angielski) i różnorodne aktorstwo – ocenia Raczek. - Aktorzy naprawdę tu grają, a nie tylko odtwarzają literackie pierwowzory. Soczysta kreacja Jodhi May jako Królowej Calanthe, seksualnie magiczna Anya Chalotra jako czarodziejka Yennefer i znakomity duet: Henry Cavill czyli Geralt (męski, trochę autystyczny ale nie pozbawiony brawurowej riposty) i Joey Batey jako szalony trubadur Jaskier (pełen młodzieńczej fantazji, ale i racjonalnego podejścia do swego zawodu). Para jak Don Kichot i Sancho Pansa au rebour. Tyle że ten Don Kichot jest wiedźminem! Ogólna ocena ode mnie to 7/10 - podsumowuje Raczek.
    https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...-i-recenzentow
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Orientuje się ktoś kiedy rusza 3 sezon Dark?
    (L)

ja wczoraj zaczęłam oglądać Wiedźmina, ale jakoś nie do końca jestem przekonana. Poza tym polecam Weeds, fajny, lekki serial, albo Breaking Bad też super. Wiadomo zalezy, kto co lubi, Wikingowie też są godni zobaczenia, jak lubicie takie klimaty. Chciałabym sobie wykupić teraz netflixa, ale boje się, że nic innego nie będę robić tylko seriale i filmy oglądać.

Lost in space - zagubieni w kosmosie, pierwszy sezon do obejrzenia, muli, ciągnie się ale ok, natomiast przestrzegam przed sezonem numer dwa. Kurła takiego gowna dawno nie widziałem, nie warto, nic się nie wyjaśnia (dla zatwardziecow), strata czasu !!!
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Legionista Awatar Loko
    Shit, a ja czekałem na II sezon mimo, że tak jak pisałeś I sezon też dupy nie urywał i był dość irytujący długimi fragmentami. Mimo wszystko sprawdzę, zaryzykuję.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar Benek
    Jak narazie Wataha chyba najlepszy sezon !
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Wiedźmin jak dla mnie niestety na minus. Jeden odcinek dramat, 6 mocno średnich i jeden (ostatni) w miarę.
    Miałem iść spać, ale przez Benka nie pójdę, bo mnie namówił na Watahę
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Jak narazie Wataha chyba najlepszy sezon !
    4 odcinek tego sezonu to był sztos. Aż jestem ciekaw, jak do końca sprawy się potoczą. Ponoć będzie to już definitywne zakończenie historii i producenci nie przewidują kolejnych sezonów.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez oczkovski Zobacz posta
    Jako fan Widzmina mi się podobał ma swoje mankamenty i nie "diabeł" tylko "diaboł" materiału jest sporo więcej sądzę że im dalej w las to będzie lepiej.
    Może po pierwszym sezonie rzucą większy budżet.
    Jest nieźle tak oceniam.
    Najważniejsze że głosy pozytywne się pojawiają
    Gdzieś tak do połowy drugiego odcinka byłem rozczarowany i myślałem, że będzie kiepsko, ale z każdym kolejnym było coraz lepiej i ostatecznie po obejrzeniu całości moja ocena jest zdecydowanie pozytywna. Najchętniej z marszu obejrzałbym drugie tyle odcinków w tym sezonie

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    4 odcinek tego sezonu to był sztos. Aż jestem ciekaw, jak do końca sprawy się potoczą. Ponoć będzie to już definitywne zakończenie historii i producenci nie przewidują kolejnych sezonów.
    Podpisuje się pod słowami kolegi, zaczęło się naprawdę dziać.
    Z innej beczki, obejrzałem „Rojst”, zaczynałem bez przekonania ale po całości daje plus, ciekawa historia.

Co do Wiedźmina to mi się najbardziej podobały własnie dwa pierwsze odcinki. Zwłaszcze pierwszy bardzo mi przypadł. Potem zrobiło się zbyt kolorowo i dla mnie sennie. Fajnie pocięli linie czasowe. Nie ma łał ale serial solidny. Ciekawe czy w kolejnych sezonach podobnie rozłożą fabułe czy już jednolicie będzie szło. Na historia ma mega potencjał i dalszy ciąg na pewno obejrzę.

Zagłębiak Awatar Brylancik
    5 odcinek Watahy kozak ! Szkoda ze jeszcze tylko jeden odcinek

Legionista
    Serio Wam się ten Wiedźmin podobał? To ja może mam jakiś dziwny gust..
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
    Ale to jakiś problem? Tu nie Nifgaard, nie wszyscy muszą pić ten sam browar. Chociaż...

https://www.ppe.pl/news/140915/wiedz...alem-2019.html

https://www.money.pl/gospodarka/efek...95142529a.html
    Ostatnio edytowane przez Foxx ; 04-01-2020 o 08:08

Legionista Awatar Loko
    Ja też jestem jedną z osób, którym ten serial nie koniecznie się podobał. Obejrzałem, i chyba tyle można powiedzieć, emocji prawie żadnych. Nie czekam na kolejne sezony jak choćby na GoT.

Wiele osób odbiera go pozytywnie, prawdopodobnie wynika to z faktu nieczytania sagi Sapkowskiego, ewentualnie posiłkowania się samą grą Red-ów. W sumie potwierdzają to znajomi, z którymi udało się jakoś pogadać przy okazji na ten temat.
    Mimo wszystko, cieszy tak duża popularność serialowego Wieśka i Pana Sapkowskiego bo jest to niewątpliwie ogromny sukces.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Cytat Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
    Generalnie to najlepsza seria z dotychczasowych - może trochę mi brakuje klimatycznych zdjęć gór, ale scenariuszowo to perełka.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
    No co Ty, zrobili tylko 6 ??? *******
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Ja lubię te klimaty jednak Wiedźmina oglądam trochę na siłę bo brakuje mu tego czegoś. Liczę jednak że mimo wszystko się rozkręci.

Co do filmu Jak zostałem Gangsterem to osobiście polecam. Nie jest to wielkie kino ale nie na pewno też nie gniot. Bardzo dobra gra aktorska no i motyw Legijny też się pojawia
    (L)

Legionista Awatar Jaszcz
    Wataha jest przekozacka. Nie kojarzę Polskiego serialu, który 3 sezony (szkoda, że już koniec) miał by tak świetne.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar SzydeL
    Cytat Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
    Wataha jest przekozacka. Nie kojarzę Polskiego serialu, który 3 sezony (szkoda, że już koniec) miał by tak świetne.
    No ja słyszałem, że kwestia 4 sezonu, a w zasadzie jego braku, wcale nie jest przesądzona i może coś będą kombinować.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar Benek
    Wiedźmina nigdy nie czytałem, nie grałem a z fantastyki to jedynie Władca Pierścienia Obejrzałem serial z czystej ciekawości i muszę przyznać,że parę odcinków naprawdę fajnych i ogólnie serial ma potencjał ale ostatni odcinek był popier.dolony
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista Awatar Tomi
    Jak ktoś lubi tematy szpiegowskie to polecam "Tom Clancy's Jack Ryan"

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Benek
    2 sezon Narcos Meksyk od 13.02
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Zagłębiak Awatar Brylancik
    Wataha, fajny poziom do końca, imho jeden lepszych polskich seriali, jak nie najlepszy...i te widoki

Uprawnienia umieszczania postów