Strona 117 z 117 PierwszyPierwszy ... 1767107113114115116117
Pokaż wyniki od 3,481 do 3,504 z 3504

Wątek: SERIALE godnie i niegodne polecenia

Legionista Awatar Benek
    29 marca premiera czwartego, dwunastoodcinkowego sezonu Gomorry na Sky Atlantic.
    Z tt
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar 19Christoph16
    Jeżeli ktoś lubi klimaty gangsterskie to polecam Berlińskie Psy (Dogs of Berlin).
    Właśnie kończę 5 odcinek i naprawdę serial godny polecenia.

Zapraszam na nowy serial Wszystko w celach humorystycznych. Może się spodoba )

Legionista Awatar Szawar
    https://naekranie.pl/artykuly/wiking...-zepsuc-serial

Trudno się z tym nie zgodzic, to co się dzieje w tym sezonie to jakiś żart. Ciężko sie to ogląda.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Gintleman Awatar księciuniu
    Mnie czwarty sezon zmęczył na tyle, że z piątym nawet nie wystartowałem.
    Ale ja mam ten komfort, że jestem sto seriali do tyłu (teraz się zastanawiam, czy zacząć House of Cards czy Narcos), więc mogę grymasić
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    Fajnie masz
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Gintleman Awatar księciuniu
    A przy okazji - czy kolejne sezony Sons of Anarchy są podobne do pierwszego? Bo patrząc na tematykę i czytajac wiele zachwytów nastawiałem się na wielkie COŚ i pierwszy sezon mnie rozczarował.
    Nie wdając się w dyskusję o plusach i minusach: czy kolejne sezony są na podobnym poziomie czy jest jakaś znaczna zmiana na plus albo minus?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Loko
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    https://naekranie.pl/artykuly/wiking...-zepsuc-serial

Trudno się z tym nie zgodzic, to co się dzieje w tym sezonie to jakiś żart. Ciężko sie to ogląda.
    Obrazu rozpaczy dopełnia wątek Flokiego i reszty wesołych osadników...
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    A przy okazji - czy kolejne sezony Sons of Anarchy są podobne do pierwszego? Bo patrząc na tematykę i czytajac wiele zachwytów nastawiałem się na wielkie COŚ i pierwszy sezon mnie rozczarował.
    Nie wdając się w dyskusję o plusach i minusach: czy kolejne sezony są na podobnym poziomie czy jest jakaś znaczna zmiana na plus albo minus?
    Na zbliżonyn.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar beka
    ja z pierwszych sezonow SOA bylem zadowolony. Jeszcze jako tako to wygladalo do wyprawy do Belfastu, pozniej juz nie bylem w stanie tego przetrawic i odpuscilem. A mam to przeklenstwo, ze seriale musze obejrzec do konca, nawet jesli tego nie chce.

Legionista
    Ja to chyba jedynie Prison Break do końca nie obejrzałem(nawet jak coś słabo trzyma poziom to jakoś z ciekawości lecę). Jak byli w Panamie to mi emigracja przeszkodziła, później wróciłem(ciężko było znaleźć miejsce i czas, jakiś nr sezonu), później też odpadłem w jakimś Iraku albo innym ciapatym państwie, i nie mam pojecia jak to się skończyło. Ciekawe jak tam tatuaże u Skofielda hehe.
    Wikingowie to się już jakiś czas temu skończyli ale oglądam bo oglądam. Co raz bardziej doceniam Last Kingdom.
    A tak to jak już zacznę to generalnie oglądam do końca. Nie mówię o ślimakach po 10sezonów jak NCIS czy tym podobne. Najlepsze są miniserilae po pare odcinków bo wtedy jest pewność, że się obejrzy całość

A już wiem, jeszcze oglądałem taki serial co teraz Globa dostał za Fredyego Mercurego taki aktor z dziwnym wzrokiem(z jakiegoś filmu wojennego znany). Tez gdzieś się zatrzymałem, Christian Slater też tam grał.

Legionista
    A co do SoA to te nowe Mayans nawet mogło być. Czekam na gomorrę. Narcos Mexico też dało radę.

Ja teraz zacząłem Ucieczka z Dannemory na faktach z Benicio del Toro, trochę się ślimaczy ale to chyba inaczej się nie da bo to planowanie ucieczki z więźnia więc jakiejś akcji spodziewać się nie można natomiast samo planowanie mogliby bardziej podkręcić dla widza Lubię tego aktora więc wybaczę. A reżyserem jest Ben Stiller (?), dopiero po czasie zobaczyłem na napisach.

e:
    Po tym Das Boot też spodziewałem się czegoś więce, w sensie jakichś konkretnych walk na morzu a wyszło w sumie bardziej szpiegowsko i manewrowo ale może drugi sezon da coś takiego.

Nowe HoC jakoś przeleciało i w sumie pamiętam tyle z tego, że Spacey'a nie było.
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 08-01-2019 o 22:32

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

A już wiem, jeszcze oglądałem taki serial co teraz Globa dostał za Fredyego Mercurego taki aktor z dziwnym wzrokiem(z jakiegoś filmu wojennego znany). Tez gdzieś się zatrzymałem, Christian Slater też tam grał.
    Mr Robot

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    W razie czego polecam kolejny, który ukazał się niedawno.

"Niewinny Człowiek"

Dzięki za namiary, dobry, ale Making a Murderer zrobił na mnie większe wrażenie.

A ten widziałeś:

Legionista Awatar Tomi
    Tak. Też ok, na mojej Żonie zrobił spore wrażenie.
    Dla mnie osobiście "MaM" też jest chyba najlepszy z tych dokumentów na Netflixie + "The Jinx" z HBO.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar rey
    Gdzieś, ktoś ostatnio polecał "Małą doboszkę" (chyba nie tutaj). Obejrzałem i fajne, mogę polecić. Miniserial szpiegowski (8 odcinków) na podstawie książki Johna Le Carre'a. Dostępny na vod c+.

...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Tomi
    Pierwsze dwa odcinki 3 sezonu True Detective wjechały na HBO Go.

Na razie jestem po pierwszym i jest dobrze, klimat podobny do kultowego pierwszego sezonu. Mam nadzieję, że utrzyma poziom.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Szawar

Ja skończyłem 5 sezon Luthera, który jest w dobrej formie poniekąd dzięki powrotowi pewnej postaci.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Pierwsze dwa odcinki 3 sezonu True Detective wjechały na HBO Go.

Na razie jestem po pierwszym i jest dobrze, klimat podobny do kultowego pierwszego sezonu. Mam nadzieję, że utrzyma poziom.
    A to jest jakaś kontynuacja 2 sezonu, czy jeśli się oglądało tylko 1 sezon (drugi mi kompletnie nie podszedł i porzuciłem po 2 odcinkach) to śmiało można oglądać?

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    A to jest jakaś kontynuacja 2 sezonu, czy jeśli się oglądało tylko 1 sezon (drugi mi kompletnie nie podszedł i porzuciłem po 2 odcinkach) to śmiało można oglądać?
    Każdy sezon przedstawia inna historię, nie powiązaną ze sobą.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Każdy sezon przedstawia inna historię, nie powiązaną ze sobą.
    Ok, dzięki.

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Koledzy, czy netflixowe "Chłopaki z baraków" występują tylko w wersji z napisami? Jako fan serii 1-7 przymierzam się w końcu do kontynuacji, ale jak usłyszałem brak lektora z ComedyCentral to poczułem bezgraniczną pustkę

Jest już dostępny 2 sezon Punishera gdyby ktoś coś...

Legionista Awatar Stout
    Dziś była premiera .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów