Strona 112 z 112 PierwszyPierwszy ... 1262102108109110111112
Pokaż wyniki od 3,331 do 3,332 z 3332

Wątek: SERIALE godnie i niegodne polecenia

Legionista Awatar świrek88
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Ja tak miałem np. z Gomorrą. Ściągnąłem drugi sezon, zaczałem oglądać i nie wiem kto jest kto. Nie pamiętam nic. Zero. Null. Serial poszedł do kosza, nie chciało mi się drugi raz oglądać pierwszego sezonu.

Ja nawet po tygodniu czy dwóch przerwy między odcinkami często nie pamiętam co działo się w poprzednim

Przed każdym odcinkiem powinna być przypominajka co wydarzyło się do tej pory.

A tak w ogóle ogląda ktoś nowy sezon "Homeland"? Daje rade?
    Obejrzałem cały sezon, ale już jakoś ponad miesiąc temu, więc też szczegóły się zaczęły zamazywać, ale ogólne wrażenie: "dupy nie urywa". Nie ma porównania do 1 czy 4 sezonu jak dla mnie.

Też mam podobny problem przy powrocie do serialu po roku, nie pamiętam zakończenia poprzedniego sezonu i bez "previously" ciężko mi się od nowa wkręcić. Często czytam jakieś streszczenie wydarzeń poprzedniego sezonu dla przypomnienia.

Legionista
    Polecam Opowieść Podręcznej. Nie bylem przekonany do tego serialu zupełnie ale moja kobieta mnie do niego namówiła i powiem Wam,ze ogląda mi się go całkiem nieźle. Aktualnie jest drugi sezon. Moim zdaniem nawet lepszy od pierwszego sezonu. Obejrzyjcie sobie to się nie zawiedziecie.

Uprawnienia umieszczania postów